Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Pa dziewczynki jeszcze na sekundkę do was weszłam pożegnać się i przesłać całuski 👄 , miłego dzionka 🌻 papapapap do juterka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziałka
DZIEWCZYNY BŁAGAM O POMOC!!!w marcu br.poroniłam,odczekałam pół roku i znów jestem w ciąży.Jest to 6tc.W zeszły wtorek trochę plamiłam brązowatą mazią i zaraz pojechałam do szpitala.Na usg wyszedł pęcherzyk,tydzień później tj.wczoraj na usg pojawił się już zarodek z bijącym serduszkiem.Na wypisie jest zaznaczone zdanie"POLE PŁODOWE O ZATARTEJ STRUKTURZE".Chyba nie bardzo lekarze chcą bym wiedziała dokładnie co to oznacza wiem,że grozi mi ponowne poronienie.Już nie plamię,brzuch mnie nie boli,w szpitalu i teraz w domu(dziś wyszłam)biorę progesteron domięśniowo i lerzę mimo,że nie muszę.PROSZĘ jeśli wiecie napiszcie co oznacza zatarta struktura...Ta niewiedza i strach dobiaj mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjj Madziałka nie odpowiem Ci bo nie wiem , próbowałam poszukać linki , dotyczące Twojego tematu, ale na stronach tych które czytałam nic nie było . wiesz może wpisz nowy temat na kafe , na pewno dziewczyny udzielą Ci odpowiedzi , bo spotkały się z takim medycznym określeniem . Spróbuj i trzymam kciuki za ciebie i dzidzię na pewno będzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziałka, nie wiem nic na ten temat, to ci nie pomogę:( hej dziewczyny, co jest? chyba kolej na mnie na monologi, ale za to topik podtrzymam:D :D :D pewnie Izka się odezwie, ona jest niezawodna👄 Iza, chodziło mi oczywiście o dydy i twojego synka, ale nie wiem skąd mi się wziął Mati Izabeli:P Tak się czasem zastanawiam, jakie postępy z odstawianiem robicie, dziewczyny które jeszcze karmią. Wiem, że im sttarsze dziecko, tym gorzej idzie oduczanie, i w sumie to mordęga.:O Cieszę się wtedy, że udało mi się to bezboleśnie z Mają kiedy skończyła 13 miesięcy:D Już zapomniałam jakie to uczucie:D Kawa mi ostygła:( Czekam na telefon, potwierdzenie przyjazdu gruchy z betonem. Wtedy będę pędzi ć na budowę:) Dziś mają wylewać strop nad piwnicą , schody do piwnicy i ławy pod garaż:) Pogoda ładna, słoneczko świeci, więc zrobię mojej córci spacerek, no i mojemu leniwej psinie też:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika witaj kawka tez mi ostygła , mój M wyjeżdża do Kenii i zbieram mu info na temat szczepionek ,i profilaktyki ant-malarycznej itp . uff , chłopa nie bede miała przez 9 czy 10 dni ale to dopiero w listopadzie , ach ale sobie odpocznę uffff . a u nas pada , tak jak wczoraj mówiłam w nocy u nas padało , i dziś ponuro buuuuuuuuuuu. z dydkiem masakra , ale bedę próbować może w ten weekend odstawiania nie obiecuję ale dziś w nocy była na małego zła z tym jego mniam mniam coś mu odbiło , tak to nie był tak uciążliwy ale od tygodnia to mnie wkurza po trochu i chyba przyszła kryska na dydka , mówię ci jak mnie dziś dziabną w nocy to mi się gwiazdy pokazały w oczach , byłam tak wściekła ze żadne buuu mu nie pomogło na brzuch go położyłam i jakoś zasnął ale później znów było mniam mniam i skapitulowałam . Oj z konsekwencją u mnie krucho oj kruchutko . a tak popijam kawke i mam tez magiczną wodę z kroplami odchudzającymi b-01 w aptece kupione dolewasz 7 kropel na 1,5 l wody i pijesz tę wodę przez cały dzień , poprawia przemianę materii itp i podobno możesz schudnąć do 5 kg w miesiąc ... pożyjemy zobaczymy , wiesz Manika muszę schudnąć, od ubiegłego roku tak z 2 kg poszły w górę nie jest to stałe raz mniej ale to mnie wkurza , jednak jak byłam na macierzyńskim więcej spacerów było a teraz osiadłam na d**ie i smutna rośnie :P spadam podciągnę tu co nieco i wpadnę pogadać narazinek i miłego lania z gruchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziałak , twoje pytanie nie daje mi spokoju tylko znalazłam takie coś , może też zadaj pytanie Ciąża - Odpowiedzi eksperta. Ciąża, ginekolog, postępowanie ... Moje pierwsze dziecko urodziłam w 35tyg. ciązy (odeszły wode płodowe) poprzez ..... jajnik prawy 26x18mm, jajnik lewy 28x25mm oba o zatartej strukturze. Madziałak może też zadaj pytanie na tej stronie , facet odpowiada czyli strona : Ciąża - i tak dalej jak w nagłówku , bo chyba odpowiedzi do tego pytania jeszcze nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziałka
Dzieki za pomoc!zaraz bede sprawdzac dalej.Ostatni raz w ciaży byłam 8 l.temu prócz tej z marco,którą poroniłam.Staram się nie denerwować ale to nie łatwe:(Pobolewa mnie brzuch i panika,co chwile sprawdzam bieliznę czy nie plamię.Na dodatek przeziębiłam się w szpitalu:(W ogóle jestem dziś zdołowana,tak bardzo chciałabym usłyszeć od lekarki,że już mam się nie martwić bo jest wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjj Dziewczynki Ale ponuro sie zrobiło na dworze :( BUUUUU Karolina witaj :D Manika a Ty kochaniutka gdzie się podziewasz , ja już spijam kawkę i brak towarzystwa mi nie służy , dale która z Dziewczynek sie przyłącza do małej czarnej bez ciasteczka .... zapraszam :) zmykam do pracy , do usłyszenia ale będę zaglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł 🌻 Karolina coś taka oszczędna w swojej wypowiedzi???:D Izka, przyłączam się do kawusi, tyle że ja mam ze śmietanką i cukrem, a dotego ciasteczko:D i nie myśle, że mi dupa od tego rośnie:D :D :D będę się martwić innym razem;) pogoda ponura i mój nastój też, wczoraj nie wyrobili się z zacieraniem betonu:( po cholerę zamawiali dwie gruchy- 14m - skoro beton ściąga w dwie godziny i z góry było wiadomo, że nie zdążą? teraz mam paskudne strupy betonowe w jednym pokoju na parterze:O jak ja tam położe panele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powklejam zdjęcia w ramach walki z nudą:D to maja na spacerze, mania pchania własnego wózka;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe6177960b8c4932.html a to z tej niedzieli: nie ma ptaszków http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d62b1c2c019dbfb6.html ooo, są! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8993d7401e3b8cf9.html zrywamy stokrotki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/331e1c986e691324.html i obowiązkowa hustawka : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/05f6569e7c32b775.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj Manika 🌻 Majusia śliczna , księżniczka , ja musze wybrać sie na takie huśtawki z młodym , Karolina oszczędna w słowach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika jakaś paskuda napisałam tyle i próbowałam pełen full wysłać i za każdym razem mi ucina , co za numer , już nawet nie pamiętam co pisałam . Suma sumarum pozdrawiałam z 🌻 wszystkie niewiasty i z osobna z kwiatkami przede wszystkim Ciebie i Słonko i Moni 🌻 Znikam na moment papapappap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą to ciekawe co z Alusią? Słonko, dezwij się❤️ dziewczyny zaniedbujecie topik:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:D melduję się :) matko świnta, Izkaaaaaa:O ostatnio same dialogujemy:O dziewczyny, co z wami i u was??? dawać tu jakieś info!!!!! ja już kawkę obalam:P ostatnio jakaś nerwowa jestem, ale pewnie winna jest @. Mam ochotę obedrzeć ze skóry całą moją kochaną rodzinkę , nie pomijając Fifki Ta mała małpa już drugą ładowarkę do komórki nam załatwiła:( Kocha gryźć kabelki:O Maja złapała szklankę zostawioną przez Kamila i nie dość że wylała na siebie herbatę to jeszcze mało jej nie potłukła:O mały szkudnik wszędzie wlezie i wszystko łapie, i mów tu swoje \'nie wolno\' ,ach Jakis dół załapuję i nic mi sie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dodatek byliśmy w banku i dostaliśmy drugą transzę kredytu, taką, że pożal sie boże, kot napłakał, głupie zasady tego kredytu:O kretynizm, dla mnie to jest bardzo bezsensowne, szkoda gadać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda tez do dupy:( pada od rana, czyli budowa stoi:O zima ma być podobno ostra i weź coś pośpiesz, akurat chyba nas zastanie z ta piwnicą:( no może jeszcze garaż się podciągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski jestem. W zasadzie mnie ni ma bo nie wiem w co ręce włożyc....eh 10 dni wyjęte z życiorysu.....chyba dopiero w przyszłym tygodniu dam radę coś więcej napisać. Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko dobrze że jesteś:) Jak się obrobisz to pisz kochana co tam u Was? Rozumiem, że wróciłyście ze szpitala i z Alą wszystko ok?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ostatni wpis na tej stronie:) Izka, wbijaj się i otwieraj nową stronkę;) ja otworzyłam tą, to tobie oddam następną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjj Laseczki Manika 👄 Słonka 🌻 jestem jetem , dzienniki Manika za radość z nowiutkiej strony :D pogoda listopadowa buuuuuuuu , dramat na chwilke spadnę , bo mój M jedzie dziś na szkolenie i muszę jeszcze pierdoły dokupić ale później się pokażę . Manika je też spijam kawkę , cieplutką czarniutką gorzką , taką lubię mniam mniam . Młody dziś przespał w swoim łóżeczku prawie do 3.00 , jestem z niego dumna , i z siebie też było mi ciężko ale jemu chyba wygodniej , taki mi było brak mojego dydusia przy moim boku ale cóż trzeba trochę naciąć pępowinkę i pozwolić młodemu na coś innego . mam nadzieję ,że dziś też będzie dobrze i młody pośpi chociaż do 3.00 nad ranem w łóżeczku ..... zobaczymy . spadam narazionek i buziole 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjj laseczki , pozdrawiam i życzę miłego weekendu papapappappap kochaniutkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boze, jeden z bliźniaków syjamskich z Bydgoszczy zmarł a rokowania dla obu były takie pomyślne. Od początku śledziłam topik Nadii. Modlę się żeby drugi chłopczyk przeżył.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie slyszalam o tych blizniakach syjamskich:/ moj amti chyba sobie na mnie wylacznosc kupil. nie wejdzie do zadnego obcego domu:/ pogadac tez nie da bo drze sie w nieboglosy:( nie wiecie jak czesto biora ludzi po studiach z dzieckiem do wojska? moj maz dostal wezwanie i sie martwimy, bo wiemy ze teraz to sie czasem zdarza, choc wiadomo ze bardziej sie im opla a brac tych bezdzietnych:/ ja teraz pracuje we wtorki i piatki w szkole jezykowej:) tyle zz praca na razie, ale ona jest stosunkowo daleko wiec dalej wysylam swoje cv:)choc praca przyjemna:) mati nie gada wiecej niz wczesniej, rzadko zreszta:)wszedzie dziadzia i dziadzia tu zdjecia: http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,izabela833.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjj moje Drogie Pusto , puściuchno , ja też dziś w nawale roboty , też króciutko , serdecznie pozdrawiam i życze miłego dzionka my w sobotę na grzybach , oczywiście grzyba jak na lekarstwo ale młody sie wybiegała i miała radochę , później zafundowałam przejażdżkę MPK , dla rozrywki , ale było średnio ludzi multum i młody nie czerpał radości dużego brum brum . a wczoraj obiad i deser ale nad jeziorem na działeczce w plenerze piknik . ostatnie ciepłe dni trzeba wykorzystać , przygotowałam obiad i zaprosiliśmy rodziców Jacka na obiadek na łonie natury . Młody po brodził po wodzie umoczył szacowne 4 litery pograł w piłę , było super i tak minął weekend A dziś poniedziałek i roboty moc i humor do d**y ach , taki dzień , pierwszy październik , papappappap kochaniutki e do juterka, może jutro bedzie lepszy dzień . papappppaappapapapapapap udanych spacerów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Ale pogoda , ciągle pada , jedyna korzyć , że roślinek nie trzeba podlewać :P chyba cosik umieramy , mam nadzieję ,że to tylko chwilowy zanik aktywności . Słonko jak z Alusią i w pracy ? jak możesz to coś napisz .🌻 Manika a coooooo z tobą ? 🌻 Z bliźniakami to bardzo smutne , mam nadzieję że z Briankiem będzie OK , a za Alexsa sie modlę [ * ] , A z Sylwi to silna kobietka , taka młoda ... podziwiam Halo odezwijcie się ..... proszę !!!!!!! 🌻 To narazinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Izka🌻 u mnie od dwóch dni słoneczko świeci:D :D :D przeziębiłam się potwornie i mam straszne katarzysko, ledwo na oczy patrzę:O nie mam weny do pisania:( buziaki dla ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika pozdrowienia gorące buziaczki 👄 grzane piwko zrób sobie malutka, z jakimś soczkiem chyba najlepiej z malin , powrotu do zdrówka buziaczki :D i dużo uśmiechu . 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×