Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

wita - a kto nas odwiedził?!!! :) WIAJ MAMOEMI!!!! tak to mądra, doswiadczona mama - warto jej posłuchac!!!a do tego taka kochana 👄 a wiecie co!!! własnie mój maz składa łózeczko - tak tak I BEZ PRZESĄDÓW MI TUTAJ PROSZE!!! teraz już lepiej sie czuje - a pokoik wygląda tak słodko :: ojjj - posciel tez kupiłam - taka neutralna - kremowa, lekko wpadająca w zółć, z delikatną aplikacja owieczki - taka uniwersalna-chodzi o baldachim i ochraniacz, bo mam tez inne pościele, bardziej kolorowe, bajkowe i też beda pasowac. jeszcze tylko wózek - albo od mamyemi :P , albo jak teściowa chce niech kupi, no i kocyk, lezaczek, krzesełkoio do karmienia - ale spoko to jak Mała bedzie stabilnie siedziała- wiec pewnie za nim pół roczku!!! hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mritta28 - sok z buraczków hortex (z jabłkiem ) w kartoniku - kolo 2.50 zł; ja pije kubusie, pysie, smakusie dodatkowo i te soki jednodniowe - te są pycha - z marchewki mniam :) ale kochanie - przede wszystkim mięsko - kurczak , schab, mieso czerwone - tam jest największe źródło żelaza - a to moje Panie bardzo wazna sprawa - chodzi o naczynka krwionosne, zelazo jest niezbędne, aby one nie pekały, poza tym lepiej sie goja rany - a to bedzie nam potrzebne - no i głównie to dziecko jest silniejsze - poród to dla Maluszka traumatyczne wydarzenie - wymaga od niego wiele wysiłku i musi być silne!!!!!od wysiłkiu też mogą popekać te małe zyłki - wiec nie patrzcie na kalorie- mięsko i jeszcze raz mięsko, sałata, brokuły!!! tych ostatnich nie znosze, ale mooze Wam akurat... ide zrobić Sebastianowi kilka fotek - niech ma , niech Mała widzi jak tatusiek sie stara :) (i słysze jak gada do siebie \"to dla mojej córusi, tak tak - bedzie moim oczkiem w głowie\"\' słodkie to). wiecie -tak sobie mysle, że faceci serio jeszcze tego nie czują- trzeba im o tym mówić, porzykładać ręke do brzuszka jak dzidzia kopie, podrzucać artykuły z madrych gazetek...i wtedy sie angażują. tak jest u mnie - a jak widzi jak mnie to cieszy, tą radoscia sie zaraża...wiec moze wiecej ciepłych słów o maleństwach , obrazeczki pokazywac - rozczulać sie, ze za chwile juz bedzie mógł taką Kruszunkę przytulić...takią piękna cząsteczke siebie , nas...a co , niech wiedzą - bo to sa tylko chłopy i trzeba im mówić, mówić , mówic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Ja dzisiaj też nie najlepiej z humorkiem :) Chyba jakiś taki dzień :) Ja soki robię sama w sokowirówce: kilka marchewek, 2 buraki, 2 jabłka. Bardzo je polubiłam, są sycące i już nie jem kolacji, bo po nich czuję się bardzo najedzona ;) Piję codziennie ok. 1,5 szklanki i jak już kiedyś pisałam, przez 3-4 tygodnie wzrosła mi hemoglobina z 10,8 na 12,1 :) Więc kontynuuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie mi przykro marcóweczki, że takie kiepskie humorki panują. Ja muszę przyznać, że u mnie nie jest źle. Im bliżej, tym cieszę się coraz bardziej, oczywiście boję sie porodu, ale stwierdziłam, że przecież to mnie nie ominie, więc po co się stresować nieuniknionym:-) To tak jak ze starzeniem się...nie ma rady:-) :-) Dziś dokończyliśmy zakupy wyprawkowe, jeszcze muszę zamówić pościel przez allegro i czekam na mebelki (aż z Wielkopolski - rodzice sponsorują), wózek upatrzony, a reszta już jest. Dostałam wczorej też kombinezon z allegro (wklejałam wam link) i jest BOMBA:-) Głowy do góry mamusie, nasze szczęście jest już tak blisko....jak żeśmy wlazły, to i zejść musimy - no other way!!! :-) Ps. Odstawiłam fenoterol, brzuch mi twardnieje, ale olewam to ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia - a gdzie link?? chetnie zobacze, a jaki masz wózek na oku, daj namiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marcóweczki:) A ja znowu spać nie mogę:( Wczoraj mieliśmy małą rodzinną imprezkę imieninową i może to z nadmiaru wrażeń, ale dostaliśmy wreszcie klawiaturę i mysz bezprzewodowe i mogę już normalnie i wygodnie pisać do Was:) Rodzinka zachwycona pokoikiem naszej Gwiazdki, co prawda brakuje jeszcze karnisza i firanek ale teściowa kazała tych zakupów dokonać i nam zwrócą bo stwierdzili, że i ch wnusia musi mieć jakieś śliczne firaneczki. My musielibyśmy czekać z tymi zakupami do następnej pensji więć istniało duże prawdopodobieństwo że nie zdążymy. Niunia te twardnienia to powinny trochę odpuścić za dzień, dwa, przynajmniej u mnie tak było zanim mamusia sobie ręki nie załatwiła i nie byłam tyle na nogach. A właśnie gdzie ten link? My też zamówiliśmy na allegro śpiworek i kombinezon, wczoraj przyszedł rożek w kolorze pościeli i okrycie kąpielowe i jeszcze czekamy na zestaw ddrobniejszych rzeczy typu podkłady poporodowe, kompresy, prześcieradła, wyprawka, pieluchy itp. No i jak to wszystko przyjdzie to biorę się za pranie i pakowanie torby do szpitala. Na szpital cały czas nie mogę się zdecydować, ale tydziń temy moja dobra znajoma urodziła córeczkę w jednym który rozważam więc dam jej trochę jeszcze spokoju a potem wywiem się dokłądnie jak było i może to pomoże mi wreszcie podjąć decyzję, bo faktycznie jak tak dalej pójdzie to w domu urodzę bo nie będę wiedziała gdzie jechać. Dobra nie marudzę już od samiutkiego ranka. Życzę udanej niedzieli i wszystkie smutaski główki do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marcówki 🖐️ Słonko ja też nie śpię, tylko słucham sobie nowej płyty Madonny i kręcę biodrami. :D Ciężka noc za mną- budziłam się co dwie godziny na siku, potem długo nie mogłam zasnąć, dręczyły mnie jakieś ciążowe koszmary- w rezultacie z ulgą wstałam przed 6 rano. Ostatnio nie lubię nocy- mam obsesję, że wtedy urodzę. ;) mamaemi- bardzo dziekuję za rady i w imieniu wszystkich Marcóek zapraszam doświadczoną mamusię częściej. Przyjaciele Amadzi są naszymi przyjaciółmi. :) mritta no fakt. czasami baaardzo sie cieszę, że nie mieszkam z facetem-chyba bym zwariowała. musiałabym go niańczyć. :o A wszystko na to wskazuje, że łóżeczko kupię sama (a ściślej mówiąc: kupią moi rodzice). Ostatnio rozmawiałyście o teściach- moich w ogóle nie interesuje wnuk. W ogóle. Z chwilą gdy matka mojego faceta dowiedziała się o ciąży- przestałam dlań istnieć. Ja osobiście mam to gdzieś, ale szkoda mi Kubusia. Co do soków, to ja w zeszłym miesiącu codziennie piłam 1-2 szklanki kupnego soku z 7 warzyw (w tym z buraków) i też mi hemoglobinka skoczyła do góry. Natomiast absolutnie nie jestem w stanie przemóc sie do soków marchwiowych- po prostu na sam widok tego pomarańczowego płynu mnie mdli. :o Poza tym marchew nie zawiera żelaza, a przedawkować też nie można. Magda77 cudownie, że Mateuszek zdrowy i grzeczny. Bardzo dziękuję za radę. Zaglądaj do nas jak najczęściej i dziel się nowymi wiadomościami. :) W końcu i nam się kiedyś przydadzą. ;) A może masz już jakieś nowe fotki synka? Amadziu oczywiście, że żadnych przesądów. Ja już bym chciała, żeby stało u mnie złożone gotowe łóżeczko dla dzidziola. Co do facetów to masz absolutną rację- trzeba im o dzieciach mówić i mówić. No ale co, jeśli nie chcą słuchać? :O Karolina wysłałam Ci zdjęcia. :) Miłego dnia Marcówki.🖐️👄 PS. Agunia1- gdzie Ty się podziewasz? :( Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie w porządku. Odezwij się, jeśli możesz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na nogach - 8 wybiła i oczy jak 5 zł!! pralka pierze kolejna porcje poscieli i skarpetek - fajne takie małe pytki :) dziś jeszcze prasowanko i w zasadzie to na tyle....ufff, serio lepiej jak juz sie ma zrobione - no cóz 38 tydzień, ciąza donoszona!!!!!!!!!!!!!!!!!!huraaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mała powinna być wiec gotowa na przyjście - ale tak sobie myslę, że jak jeszcze 2,3 tygodnie we mnie posiedzi to jeszcze silniejsza bedzie, a ja moze w końcu dojrzeje do mysli, że już chce urodzić, jakos mi nie spieszno, juz sie przyszwyczaiłam do zadyszek, ocięzałości,nocnych pieelgrzynek do wc....wiec chyba jeszcze nie czas...podobno jak sie poród zbliża kobiety nie moga sie doczekac porodu... Aurelio a Ty goń dziadka - obiecała!!! powiedz, ze gin. powiedziała, że juz lada moment ;), ze byłaś na przykład u niego wieczorem , bo miałaś skurcze - wymyśl cos - małe kłamstewko :P albo niech rodzice zadzwonią Twoi i powiedza , że właśnie do szpitala pojechałaś, a jakby co to po badaniach ustało i odwieźli Cię do domu mówiąc - \" NO KOCGHHANA MŁODA MAMUSIU, JUŻ CZAS PORODU ZBLIZA SIE WIELKIMI KROKAMI!!! PROSZE PRZYGOTOWAC WSZYSTKO DLA MALEŃSTWA\"!!!! pewnie z łóżeczkiem od razu przyjedzie - skreconym hehehe a właśnie a gdzie Agniecha, a gdzie Mycha - a tak w ogóle piszcie częsciej!!!!!!!!! ja teraz , skoro wszystko jest, to rozglądam sie za wózkiem - jak teściowa tak chce niech kupi...zobaczymy, ale wybrac to ja chce, wiecc dajcie namiary jakie macie - bo już z pewnoscią w temacie jesteście obeznane, wiec z rad skorzystam chetnie. a herbatę z liści malin zaczynamy pić??? Aurelio, Niunia?? kto tam jeszcze ma teramin na początek marca??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Ja tez nie moglam spac. Jakies lęki mnie dopadly. Boje sie samotności. Boje sie ze mój mąż mi coś wywinie i zostawi po porodzie, a ja tego nie przezyje. Boje sie pytac jakie ma plany. Bo wiem ze pozmienial troche od naszej ostatniej wspolnej normalnej rozmowy.Albo jak nie zmienil to zmieni. Boje sie ze nie bede wystarczajaco zmotywowana w czasie porodu. Wszystkiego sie boje. I płacze o rana. Zyć mi sie nie chce............aaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, Amadziu, rozbawiłaś mnie :D niestety chyba będę zmuszona skorzystać z Twoich pomysłów- po wczorajszej rozmowie mój facet, naturalnie, nie przyjechał. A czemu? Bo jest po wypłacie. 😠 No, ale tym razem nie odpuszczę. Na pewno nie pozwolę mu na to infantylne milczenie, bo już nie ma czasu na takie zabawy w kotka i myszkę. Mrittko jak widzisz niektórzy mają gorzej (czytaj:ja) ;) Nie martw się na zapas. Twój mąż też się denerwuje, może nawet bardziej niż Ty przeżywa i Twoją ciążę, i rychły poród. Spokojnie, na pewno uda Wam się w końcu porozmawiać. Nie smutkuj się tak, uszy do góry- Marcówki muszą być dzielne, no. :) 👄 A w ogóle to chciałam Wam dziewczyny powiedzieć, że od rana bolą mnie plecy :o Oczywiście już sobie wkręciłam fazę, że to pewnie objaw bliskiego porodu i wysłałam mamę na zakupy. ;) No ale powiedzcie: mogą boleć plecy przed porodem? (rany, straszliwa ze mnie panikara się robi). I jeszcze jedno. Oglądałyście może serial LOST-Zagubieni? Ja nie, ale tak wiele dobrego słyszałam na jego temat, że zaczęłam z sieci ściągać i już dzisiaj obejrzałm pierwsze trzy odcinki. Oj warto, naprawdę. Ja uwielbiam takie filmy z dreszczykiem. A jedna z bohaterek to jest w 8 miesiącu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amadziu co do tych malin- to ja jeszcze nie piję, bo: a) nie mam, b) chcę to najpierw skonsultować z ginem, c) przestraszyła mnie wypowiedź jednej z Lutówek-że może przez te maliny jej maluch miał wysokie tętno itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) - pusto dziś!!! Mritta to hormony - nie martw sie na zapas, bedzie dobrze - traktuj te lęki z wielkim przymrużeniem oka- \"hymorki cięzarnych\" - norma!!!porycz sobie, pokrzycz, a co tam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) U mnie humorek już trochę lepszy... Oj ci faceci... Mritta - nie załamuj się, będzie lepiej... w każdym małżeństwie (związku) pojawiają się gorsze chwile. Wiem, że Ci ciężko, ale nie trać nadziei. Nasz stan dodatkowo potęguje takie depresje. Dziękuję za zdjęcia, ładna z Ciebie dziewczyna :) Pozostałym dziewczynkom też dziękuję za fotki. Wszystkie ładnie wyglądacie :) Aurelia - Ty też się trzymaj, trudno mi zrozumieć tego Twojego faceta, chyba sam jeszcze nie wie co chce od życia i co jest ważne... Właśnie wróciliśmy z mężem z kina. Byliśmy na \"Ja wam pokażę\". To taki wstęp do Walentynek A film nawet fajny, bo naczytałam się różnych negatynych opinii. Zawsze pierwsza część jest najlepsza, ale ta też mi się podobała. Dowiedziałam się, że w szpitalu skończyli remont, więc troszkę się uspokoiłam, bo miałam problem z wyborem innego w razie jakby się przedłużał. Pozdrawiam i życzę miłego niedzielnego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem chora...dopadła mnie grypa którą mój mąż mi przekazał :( , męczę się strasznie od dwóch dni, boli gardło, głowa, z nosa leci...próbuję się ratować mlekiem z czosnkiem i rutinoskorbinem ale czy to coś da? wczoraj w nocy miałam dziwne skurcze i krzyż mnie bolał, też myślałam że to zbliżający się poród a dzisiaj mąż wyjechał na delegację i bardzo się boję żeby mnie nie dopadło. emi25, ja już kiedyś pisałam że po zdjęciu szwu ok. tygodnia się czeka na poród-oczywiście są wyjątki, natomiast u niektórych fenoterol powoduje przenoszenie ciąży. mritta, współczuję rozterek z powodu zachowania męża, ale tak jak pisze mi28,w każdym zwiążku zdarzają się takie chwile-teraz myśl o dzidzi, o swoim szczęściu, niektóre sprawy się same rozwiązują a stres ci teraz jest najmniej potrzebny. Aurelia22, nie każdy szpital daje swoje koszule-a myślę że to świetna sprawa na czas porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Aurelia, mritta - dziewczyny nie martw cie się, faktycznie teraz nasze hormony raczej nie pomagają w wyciszeniu się, a w takich sytuacjach jak facet nawala to może wam sie wydawać ze faktycznie świat sie wali, ale mam nadzieję ze dzis już jest lepiej i czas pokaże najlepsze rozwiazanie, trzymajcie sie dzielnie, w końcu macie dla kogo!!! Ja dzisiaj mam wizytę u gina, ciekawa jestem piekielnie co mi powie, co się u mnie dzieje, no i mam dzis dostać skierowanie na ktg. Po wizycie sie zamelduję :) U mnie psychicznie - tendencja zwyżkowa, czyli jkiś optymizm we mnie się pojawił i jak oglądam zdjęcia nowo narodzonych dzieci, przestaję myślec tylko o porodzie, poza tym jak przytulam się do mojej Oleńki to tez myśle tylko o tym że warto, naprawdę warto troszkę się pomęczyć, a może wszystko się ułoży lepiej niż za pierwszym razem. Pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol_ina
dzięki za mile słówka dziwczynki. depresja mi troche minela :) ale za to jakos tak dziwnie sie czuje... jakby mnie plecy na dole pobolewaja, niedobrze mi sie robi... łeeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek dziewuszki :) ja mam kolejna ciezka noc za soba... siusiu, ciezki obrot na druga strone, znowu siusiu - oczy jak 5 zl i krecenie sie... masakra!!! rany ja kja juz mam serdecznie dosc takiej sytuacji... aurelko - co do koszuli to nie wiem czy jest wymagana po porodzie ale na pewno wskazana... krocze lepiej sie wietrzy, masz latwiejszy dostep... zauwaz ze nie wolno zakladac normalnych majtek tylko jednorazowki... i to samo sie bedzie tyczylo pizamki ze spodniami... proponuje kup sobie 2 najtansze jakie dostaniesz z otworami na cycunie a pozniej albo komus je dasz albo wyrzucisz... ja planuje je sobie zostawic na nastepne dziecko :) bo przeciez ile sie zniszcza... tym bardziej ze po powrocie do domu tez wskocze w pizamke ;) mritta, aurelko - uszy do gory... wszystkie wierzymy ze po porodzie na pewno waszym facetom sie odmieni :) moni- lezakuj i kuruj sie... tak na sam koniec jeszcze Cie przeziebienie dopadlo... biedulko!! mi jeszcze pomagala herbata z miodem i cytryna... a na gardlo polecam tantum verde do psikania miejscowo - mi pomoglo... aurelko - co do LOST - to na axn bodajze leci juz druga seria :) tez ogladam misia - czekamy na relacje z wizyty :) a ja mam dzisiaj sterte prasowania naszych rzeczy... wiec dzien spedze nad deska... a do tego musze sie zabrac za wypranie rzeczy babla i spakowanie torby do szpitala - bo nie znamy dnia ani godziny... a widzialam ze niektore z was juz siedza na walizkach i czekaja... a ja taka niezorganizowana ;) cieplutko pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z wami dziewczyny!!! Nic sie nie odzywacie. Trzeba przynajmniej raz na dwa dni sie odezwac, bo pomyslimy ze rodzicie, lub jestescie w szpitalu i bedziemy sie martwic....obowiązkowo!!!!:-))Są dziewczyny które od tygodni się nie odzywją Dzieki dziewczyny za wsparcie..to fakt gdybym nie byla w ciazy to nie przezywalabym tego tak ale sytuacja jest tez inna. Dzisiaj troche lepszy mam humor, aczkolwiek i tak nie najlepszy. ok 17 -tej wybieram sie do ginekologa i mam nadzieje uslyszec pozytywne rzeczy. Rano zrobilam tez badania krwi i moczu ..pewnie bedą fatalne jak zwykle. Ostatnio mam jakies kłucia w pochwie tak gleboko czesto przy ruchu dziecka czuje.Mam nadzieje ze to nie jakaś infekcja...acha..robicie badanie czystosci pochwy..coś jak cytologia tylko pochwy.Chyba wszystkie infekcje drug rodnych trzeba przed porodem wyleczyć nieprawdaż? Tak samo jezeli są bakterie w moczu? milego dnia mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyśka25, mogę ci trochę mojego prasowanka podrzucić?? hihi mritta28, właśnie miałam się pytać dziewczyn o te kłucia, mam takie coś już od 2 tygodni-ja myślę że to się coś w pochwie rozszerza, ale uczucie nie jest miłe... ja chyba zrobię w przyszłym tygodniu posiewy bo cos mnie zaczyna swędzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o kłucia, ja tez to mam jak by ktos mi szpile wbijał, ale chyba tak być musi, własnie odebrałam wyniki badań i w poprzednim moczy miałam jakieś bakterie, a teraz wszystko ok, nawiasem mówiąc wszystkie badania mam naprawdę super, aż sama sie dziwie, no ale i bardzo cieszę. Jsli chodzi o koszulkę do szpitala to na pewno musi to być koszula, raczej nie pozwalają być w piżamce, dokładnie jest tak jak to pysia opisała. Mritta ja tez mam wizyte o 17, :) Tak, tak dziewczyny odzywajcie się - bo w sumie nie wiadomo co się dzieje, czy wy juz na porodowkach, czy moze jesteście poprostu zajete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię agniecha_79.16.02.2006....39......12.......Rzeszów..............? amadzia......01.03.2006.....38......14....Tczew..córeczka Adrianna(Ada)/Oliwia? enka76......01.03.2006.......38.........21.........Konin........synek Filip Aurelia22....01.03.2006......38.........21........Gorzów......synuś Jakub Magda78.....02.03.2006......38........20........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006.....37........15.......Jaworzno..synek Szymon Piotr Niunia_77....05.03.2006......37........12......Lublin......synuś Maksymilian Juulka........05.03.2006.......37.......2.........Sandomierz.......?.....? Pyśka25.....10.03.2006.......36......14........Poznań.....córa Wiktoria Ania26.......10.03.2006.......36.......3.........Rzeszów..........?.....? Karol_ina.....13.03.2006......36.......15.......Bielsko-B.....córeczka Hanna Słonko1335..16.03.2006. .....35....... 3 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......35......12..........Kraków ...synuś....Kamil Ola25.........18.03.2006........27........7..........Dublin......synus Alan Jagoda73.....18.03.2006.......35.......12,5.......Zielona Góra......?.....? Emi25..........19.03.2006......35.........9........Tomaszów Maz...synuś Kacperek renacia.......19.03.2006.......31........11..........Poznań....chyba dziewczynka...? mritta28......19.03.2006......36........9.............Krosno......córa....Izabela mi28...........20.03.2006......35........15..........Lublin.......synek .....? Mysz_31......20.03.2006......26........11..........Warszawa....SYNEK Franek albo Ignaś moni78........21.03.2006.......33........15.......Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26........2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......34......11,5.......Rzeszów...synuś Michał Dana25.........22.03.2006......34..........10.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......29..........12......Krosno...............? Iwi30...........26.03.2006.......29..........10.......płd.Anglia...synuś....? Agunia1........27.03.2006.......28..........3........Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia Asia26..........29.03.2006/.....33..........9.......Legnica......... Gracjan NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ Magda77.....26.01.2006....2100g......47cm.....Warszawa... Mateuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwi30 dzieki za zdjęcia, wyglądasz SUPER!!!!!!! No, no tylko pozazdrościć tak ładnej mamusi :D Jeszcze raz wielkie dzieki 🌻 Odezwij się tu do nas na forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja byłam dziś na badaniach i po kuracji marchewkowej hgb wzrosła mi z 11,4 na 11,8 :D Dobrze, że wzrosła :) Dzięki Moni za info :) Kuruj się bidulko 🌻 Ja będę rodzić w innym mieście i niewiem jak sie nastawić teraz na szpital (zdjęcie szwu) :( czy wyjdę zanim urodzę czy już nie. Czy mam brać rzeczy potrzebne do porodu i dla dzidzi :O Pojadę najwyżej do szpiatala załadowana jak baba z targu :P Z \"pięcioma\" torbami :D Ja też zamierzam jeszcze nawiedzić kino w czwartek na \"ja Wam pokaże\". Troche sie wyluzowac:) Pysiu mi też jest bardzo ciężko w nocy !!! Pomijając na siusiu częste pielgrzymki :( To jeszcze dziś siedziałam pół godziny na łóżku po turecku, bo mam taką ZGAGAĘ!!!!!! że szok 😠 MAM JUŻ DOŚĆ!!!! Czekamy na relacje z wizyt u gina :) Ja mam w czwartek i w poniedziałek szpitalos niestetos :) A humor - nie powiem też jakoś ostatnio całkiem dobry humor mam (oprócz nocy:() A tu jeszcze jutro walentynki ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Macie coś przygotowane dla mężów ciekawego ???? ;) Iwi Laska z Ciebie - piękne włoski. I gdzież z Ciebie pączuszek?????? :) och 👄 Marcóweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i tabeleczka na NOWY TYDZIEŃ :):):):):):) NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię agniecha_79.16.02.2006....39......12.......Rzeszów..............? amadzia......01.03.2006.....38......14....Tczew..córeczka Adrianna(Ada)/Oliwia? enka76......01.03.2006.......38.........21.........Konin........synek Filip Aurelia22....01.03.2006......38.........21........Gorzów......synuś Jakub Magda78.....02.03.2006......38........20........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006.....37........15.......Jaworzno..synek Szymon Piotr Niunia_77....05.03.2006......37........12......Lublin......synuś Maksymilian Juulka........05.03.2006.......37.......2.........Sandomierz.......?.....? Pyśka25.....10.03.2006.......36......14........Poznań.....córa Wiktoria Ania26.......10.03.2006.......36.......3.........Rzeszów..........?.....? Karol_ina.....13.03.2006......36.......15.......Bielsko-B.....córeczka Hanna Słonko1335..16.03.2006. .....35....... 3 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......35......12..........Kraków ...synuś....Kamil Ola25.........18.03.2006........27........7..........Dublin......synus Alan Jagoda73.....18.03.2006.......35.......12,5.......Zielona Góra......?.....? Emi25..........19.03.2006......36.........9........Tomaszów Maz...synuś Kacperek renacia.......19.03.2006.......31........11..........Poznań....chyba dziewczynka...? mritta28......19.03.2006......36........9.............Krosno......córa....Izabela mi28...........20.03.2006......35........15..........Lublin.......synek .....? Mysz_31......20.03.2006......26........11..........Warszawa....SYNEK Franek albo Ignaś moni78........21.03.2006.......33........15.......Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26........2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......34......11,5.......Rzeszów...synuś Michał Dana25.........22.03.2006......34..........10.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......29..........12......Krosno...............? Iwi30...........26.03.2006.......29..........10.......płd.Anglia...synuś....? Agunia1........27.03.2006.......28..........3........Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia Asia26..........29.03.2006/.....33..........9.......Legnica......... Gracjan NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ Magda77.....26.01.2006....2100g......47cm.....Warszawa... Mateuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już po, wszystko OK, szyjka długa \"jak żyrafa\" tak to określił pan gin., no dwa miesiace temu to bym się pewnie cieszyła, ale teraz?? Moja mała waży 2900, i widziałem jej buziaczka, o jeny cos nie prawdopodobnego, aż sie łzy krecą w oku, no i żaden poród nie straszny :P Co do walentynek, cos w tym roku brak mi koncepcji, może dziewczyny macie jakieś pymysły, chorobcia bo mi nic fajnego do głowy nie przychodzi. Całuje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, czy może mnie ktos wpisac do tabelki? Termin 06.03, waga +16, tydzień 38, córka Agatka Dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda78
Wpisuję Cię Misia do tabeli NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię agniecha_79.16.02.2006....39......12.......Rzeszów..............? amadzia......01.03.2006.....38......14....Tczew..córeczka Adrianna(Ada)/Oliwia? enka76......01.03.2006.......38.........21.........Konin........synek Filip Aurelia22....01.03.2006......38.........21........Gorzów......synuś Jakub Magda78.....02.03.2006......38........20........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006.....37........15.......Jaworzno..synek Szymon Piotr Niunia_77....05.03.2006......37........12......Lublin......synuś Maksymilian Juulka........05.03.2006.......37.......2.........Sandomierz.......?.....? Misia75......06.03.2006.......38.......16.......................córka Agatka Pyśka25.....10.03.2006.......36......14........Poznań.....córa Wiktoria Ania26.......10.03.2006.......36.......3.........Rzeszów..........?.....? Karol_ina.....13.03.2006......36.......15.......Bielsko-B.....córeczka Hanna Słonko1335..16.03.2006. .....35....... 3 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......35......12..........Kraków ...synuś....Kamil Ola25.........18.03.2006........27........7..........Dublin......synus Alan Jagoda73.....18.03.2006.......35.......12,5.......Zielona Góra......?.....? Emi25..........19.03.2006......36.........9........Tomaszów Maz...synuś Kacperek renacia.......19.03.2006.......31........11..........Poznań....chyba dziewczynka...? mritta28......19.03.2006......36........9.............Krosno......córa....Izabela mi28...........20.03.2006......35........15..........Lublin.......synek .....? Mysz_31......20.03.2006......26........11..........Warszawa....SYNEK Franek albo Ignaś moni78........21.03.2006.......33........15.......Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26........2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......34......11,5.......Rzeszów...synuś Michał Dana25.........22.03.2006......34..........10.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......29..........12......Krosno...............? Iwi30...........26.03.2006.......29..........10.......płd.Anglia...synuś....? Agunia1........27.03.2006.......28..........3........Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia Asia26..........29.03.2006/.....33..........9.......Legnica......... Gracjan NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ Magda77.....26.01.2006....2100g......47cm.....Warszawa... Mateuszek Pozdrawiam Was wszystkie, nie mam siły pisać, mam już dosyć, wszystko mnie boli, chcę już urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Jestem już po wizycie u gina! Tak więc hemoglobina, hematokryt itd. tragiczne norma od 7.5 a ja mam 6.6. Biore cały czas dodatkowe żelazo, jem mięso czerwone , buraczki i nic!!! nie bardzo chce wzrosnąć już od 3 prawie mieś. Wiec bedę brać zastrzyki w tyłek takie po których są siniaki nawet 2 lata po urodzeniu dziecka... tak miała moja siostra..bo lekarz stwierdził że podczas porodu i tak strace krew więc nie bedziemy ryzykować że mi będą musieli przetaczać krew. Ja to mam!- wszytsko co najgorsze wałśnie mnie spotyka!!! A co do kłuć to powiedział ,że to nic takiego. Szyjka troche skrucona ale tak ma być... Ogólnie to czuje sie fatalnie!! pozdrawiam wszystkich... Iwi30 - super zdjęcia, i laseczka z ciebie tyle przytyła ile ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki [ cześć] Misia75, Niunia_77,Emi25,Karol_ina 81,Mritta28. Dzięki bardzo Kobietki za zdjęcia no niezłe z Was laski. Co jedna to bardziej elegancka i zgrabna.Jesteście super naprawdę. Założę się że gdybym pokazała wasze zdjęcia tu w Anglii to faceci by nie mogli uwierzyć że w Polsce są takie śliczne mamusie.Bo tu to kobiety nie zwracają uwagi na to jak wyglądają i generalnie to są grube bleeeeee. U mnie z nastrojem w kratkę czasem jestem cały dzień nie do życia a czasem mogłabym wysprzątać cały dom łącznie z myciem okien:) Jeśli chodzi o sprzęty i mebelki dla dzidziusia to my z mężem zdecydowaliśmy się na kupno takiego specjalego koszyka do spania do czasu jak z niego nie wyrośnie :) a potem dopiero kupimy łóżeczko. Kupiliśmy sterylizator i laktator i różne akcesoria AVENTU choć tak naprawdę to nie bardzo mam pojęcie które na ile się przydają ale wolę je mieć niż potem jeżdzić i szukać. Wózek też już mamy choć wszyscy mówią że wózek kupuje się dopiero po urodzenie dzidzi. Ogólnie mówiąc jesteśmy w miarę przygotowani ale jeśli chodzi o przygotowanie emocjonalne na przyjście dzidzi to nie wiem. Przyznam że do tej pory żyło nam się bardzo wygodnie może aż za wygodnie dlatego trochę napawa nas strachem nasza nowa rola rodziców. Wy też tak macie???? Staram się za dużo nie myśleć o porodzie. Poprostu mówię sobie że tyle kobiet rodziło przedemną to i ja sobie jakoś poradzę.Choć ostatnio położna stwierdziła że moja dzidzia w dniu pododu może mieć 4 kilo no i trochę mnie to przeraziło. No ale dobra nie smęcę. Lecę bo przyszła mi ochota na lody mniiiiiiiam. Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko uaktualnię tabelkę NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię agniecha_79.16.02.2006....39......12.......Rzeszów..............? amadzia......01.03.2006.....38......14....Tczew..córeczka Adrianna(Ada)/Oliwia? enka76......01.03.2006.......38.........21.........Konin........synek Filip Aurelia22....01.03.2006......38.........21........Gorzów......synuś Jakub Magda78.....02.03.2006......38........20........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006.....37........15.......Jaworzno..synek Szymon Piotr Niunia_77....05.03.2006......37........12......Lublin......synuś Maksymilian Juulka........05.03.2006.......37.......2.........Sandomierz.......?.....? Misia75......06.03.2006.......38.......16.......................córka Agatka Pyśka25.....10.03.2006.......36......14........Poznań.....córa Wiktoria Ania26.......10.03.2006.......36.......3.........Rzeszów..........?.....? Karol_ina.....13.03.2006......36.......15.......Bielsko-B.....córeczka Hanna Słonko1335..16.03.2006. .....35....... 3 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......35......12..........Kraków ...synuś....Kamil Ola25.........18.03.2006........27........7..........Dublin......synus Alan Jagoda73.....18.03.2006.......35.......12,5.......Zielona Góra......?.....? Emi25..........19.03.2006......36.........9........Tomaszów Maz...synuś Kacperek renacia.......19.03.2006.......31........11..........Poznań....chyba dziewczynka...? mritta28......19.03.2006......36........9.............Krosno......córa....Izabela mi28...........20.03.2006......35........15..........Lublin.......synek .....? Mysz_31......20.03.2006......26........11..........Warszawa....SYNEK Franek albo Ignaś moni78........21.03.2006.......33........15.......Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26........2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......34......11,5.......Rzeszów...synuś Michał Dana25.........22.03.2006......34..........10.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......29..........12......Krosno...............? Iwi30...........26.03.2006.......34..........12.......płd.Anglia...synuś...Michał Agunia1........27.03.2006.......28..........3........Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia Asia26..........29.03.2006/.....33..........9.......Legnica......... Gracjan NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ Magda77.....26.01.2006....2100g......47cm.....Warszawa... Mateuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×