Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość Iwona26
Ja już miesiąc po ścisłej, teraz na diecie przedział 1 200- 1 600kcal.... (bywa różnie - heh) waga się trzyma, dalej - 11 kg.... ale dalej tez brak okresu.... to już trzeci tydzień opóżnienia okresu - wrr.... ktoś musi mi zapalić kopa, zebym odwiedziła w końcu ginekologa, ale jak sobie pomyślę o jakichśsztucznych wywoływaczach okresu i to zapewno z domieszką hormonów to słabne, tak bardzo się boję ingerencji w hormony !!!!!!!!! jejku .... ********* Przedemną kolejne 10 do zwalenia .... zaczynam pomału myśleć o powrocie do ścisłej, pod warunkiem unormowania się cyklu ..... naturalnie, ktoś wie ile czasu powinno upłynąć po ścisłej do następnej ścisłej by U Z Y S K A Ć W M I A R Ę E F E K T Y !!!! ???Wiecie, nie chcę by się okazało że kaska wydana i bez sensu .... Dla nowych lasek podaję info: Start 23.02.2005r waga 91kg wzrost 178, now 80kg. pozdrawiam Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta!! ja na DC zawse czułam sie ok, jedynie co mi doskwiea to to ,że miewam biegunki i to takie,że mam obay czy zdążę na "tron" hehe, ale tak to jest ok, przynajmniej wiem,że organizm się oczyszcza co dodługości ścisłej do na forum grugasy.pl czytałam post dziewczyny, któa była prze 8 tygodni na ścisłej,ocxywiśćie wszytko pod kontrolą lekarza, i ubyło jej 18,5kg, niestety nie wiem jak potoczyły sie je daleszcze losy co do DC, ale myślę,że skoro kontrolował ja lekarz to chyba ok:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta!! ja na DC zawse czułam sie ok, jedynie co mi doskwiea to to ,że miewam biegunki i to takie,że mam obawy czy zdążę na "tron" hehe, ale tak to jest ok, przynajmniej wiem,że organizm się oczyszcza:)) co do długości ścisłej to na forum grubasy.pl czytałam post dziewczyny, która była prze 8 tygodni na ścisłej,oczywiśćie wszytko pod kontrolą lekarza, i ubyło jej 18,5kg, niestety nie wiem jak potoczyły sie je daleszcze losy co do DC, ale myślę,że skoro kontrolował ja lekarz to chyba ok:)) ja przyznam się szczerze,że równiez myślałam o przedłużeniu ścisłej, tylko te koszty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta!! ja na DC zawse czułam sie ok, jedynie co mi doskwiea to to ,że miewam biegunki i to takie,że mam obawy czy zdążę na "tron" hehe, ale tak to jest ok, przynajmniej wiem,że organizm się oczyszcza:)) co do długości ścisłej to na forum grubasy.pl czytałam post dziewczyny, która była prze 8 tygodni na ścisłej,oczywiśćie wszytko pod kontrolą lekarza, i ubyło jej 18,5kg, niestety nie wiem jak potoczyły sie je daleszcze losy co do DC, ale myślę,że skoro kontrolował ja lekarz to chyba ok:)) ja przyznam się szczerze,że równiez myślałam o przedłużeniu ścisłej, tylko te koszty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona 26...Iwonko czy masz kontakt z konsultantka...ona powinna Toba pokierowac Ja nigdy niue mialam problemów z terminami okresów,więc nie wiem dlaczego tak się dzieje u Ciebie...może jadłaś mniejsze porcje niz powinnaś??Na pewno po 3 zupki dziennie??? A co do powtórki DC to może doradzi Ci Nikulina...Ona kończy własnie drugi cykl....z tego co pamietam na drugim traci sie dużo mniej kg. Może warto pozostać na 1000 kalorii Ja własnie jestem na 1000 kal...i wolniutko ale jeszcze trace tłuszczyk...chociaz i zastoje w wadze tez są duże. Na szczęście czuję ubytek w obwodach mimo zastojów...sądzę ,że maja na to tez wpływ średnio intensywne ćwiczonka. Szkoda ,że zamikła Maba..ona by rozwiała Twoje wątpliwości Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada 70
Osobiście stosowałam ten reparat 1.5 roku temu i schudłam przez 4 tygodnie 12 kg.efekt był oszołamiający.Samopoczucie rewelacyjne.skóra gładka,ubrania o 3 rozmiary mniejsze.Polecam gorąco,ale tak naprawdę potrzebny jest w tym rezim.NIE WOLNO ABSOLUTNIE,nic podjadać w ciagu tych 3 tygodni.na 100 % w ciągu tych 3 tygodni schudniecie min 8 kg,a czytając powyższe wypoweiedzi że ktoś schudł 4 kg tylko, wiem napewno ze podjadał.Przez te 1.5 roku ,nie wróciły mi te kg.ale cały bajer w tym odchudzaniu nie polega na samej diecie ,tylko NA PRAWIDŁOWYM WYPROWADZENIU Z DIETY PRZEZ NASTEPNE 5-6 TYGODNI.Tak aby nie było efektu jo-jo.Ale b.wazna też jest pomoc konsultanta.Ja niestety trafiłam na oszołoma,kóry nie pownien być konsultantem i cały mój zasób wiedzy pochodzi z Centrum Cambrdge w Waszawie,od pani mgr która jest dietetykiem.Odchudziłam tym sposbem kilka mioch koleżanek i nawet mialam już zostać konsultantem ale niestety zmieniły się zasady rekrytacji i osoby które miały byc konsultantami,muszą mieć skończone studia medyczne,dietetyka bądz posiadać gabinety odnowy biologicznej.Niestety mam inne wykształcenie.Ale mój zasób wiedzy jest odpowiedni.Jesli potrzebujecie cos wiedzieć, to piszcie ,postaram się wam pomóc na ile oczywście będę potrafiła.Tym bardziej że ma jeszcze 8 kg nadwagi i próbowałam zrzucic je ,stosujac różne diety ale niestety chudłam szybko a efekt jo-jo był piorunujący.Więc czekam na przypływ gotówki i za tydzien zaczynam cambridge,bo wiem ze napewno zadziala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea-26
Czesc wszystkie kochane odchudzaczki! :) Weszlam dzis na wage. Wyglada na to ze spadlo przez ten tydzien jakies 4 moze 4,5 kilo!! :) Wczoraj moj maz stwierdzil: "Ojej ubylo mi zony!!!!" i ze sie boi, ze calkiem znikne... che! che! dobre sobie ! masie 69,5kg nie jest tak latwo sobie zniknac :) Moja radosc byla wielka :) Odchudzajcie sie dziewczynki, bo warto! :) Wczoraj ssalo mnie bardziej. Nie wiem, czy to bylo jakies przesilenie? Przez 6 dni praktycznie bez uczucia glodu, a wczoraj owszem... zwlaszcza po poludniu. Moze trzeba odstawic kawe? Moze to po kawie ssie? Jam myslicie dziewczynki? Ja pije czarna, bez dodatkow, ale tez podczas diety przyrzadzam ja bardzo slaba! A co u Was dziewczyny? U wielu z Was dzis tez rozpoczyna sie 2-gi tydzien scislej? Jak Wasze samopoczucie? Pozdrowienia dla wszystkich uzytkownikow forum! Lea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! ja tez czuję się dzisiaj dobrze, nie wchodze jeszcze na wagę, ale już w lustrze widzę,że nie mam takiego wilekiego bebzuna:)) oj jak ja bym chciała byc juz szczupła:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)) Cieszę się,że tyle nas jest i mamy sukcesy w walce z naszymi kilogramami:) Dzisiaj mój 7 dzień i tak jak napisała Lea-26 faktycznie chyba najgorszy jak do tej pory, ledwo sie trzymam na nogach i dopadła mnie lekka depresja, ale jak skończę wszystkie sprawy to kłade się do łóżka, bo jutro bedzie na poewno lepiej:) U mnie cały czas mniej więcej -4 może troche wiecej:) koniczynka fajnie,że już są efekty widoczne w lustrze:) Mika 73 wytzrymaj na prawdę warto, a 3 dnia już głód nie jest taki dokuczliwy. Iwona26 gratuluje samozaparcia po ścisłej podobno najtrudniej się utrzymać w ryzach, a okres na pewno wróci, czasami stres zwiazany z dietą może go zatrzymać. Dziewczyny ściskam Was mocno i pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika37
Cześć Dziewuszki! Dzięki za wsparcie-tego mi bylo trzeba!!!! Dzisiaj drugi dzień i wlaściwie ponieważ bylam poza domem dopiero zjadlam 2 posilek i czuję się bardzo dobrze-glodu brak. Oj, żeby tak do końca diety-byloby pięknie. Dziewczynki gratuluje samozaparcia. Iwona!!! Nie martw się, a okres wróci takie rzeczy mają miejsce przy diecie. Dla pewności poszlabym jednalk do ginekologa i powiedziala o swoch obawach, wysluchala co ma do powiedzenia lekarz i tyle. Ja kiedyś nie mialam okresu przez prawie 6o dni a potem wszystko wrócilo do normy. Trzymaj się! Piszcie dziewczynki o Waszych zmaganiach. Bardzo lubię tu zaglądać! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta czy jest może jakas oficjalna strona DC aby mogła poczytać sobie co dokładnie można jeść przy 2 etapie DC. Chce zrobić to na prawdę sumiennie i bez efektu jo-jo:)) pozdrawiam Was wszytkie serdecznie!!!!! PS a może napiszecie z jakiej wagi startowałyście, ja z 88kg teraz waże 80kg, zobaczymy jak będzie wyglądać moja waga po DC:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika 37
Jest mnóstow stron na temat DC. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce google temat dietac cambridge i zaznaczysz, że chodzi Ci o strony polskie. Ja startuje z wagi 66 kg, celem moim jest waga 52 kg do 18 czerwca. Muszę więc schudnąć do 50 kg, bo potem podobno 2 kg wraca. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, juz znalazłam:)) ja też słyszałam,że te 2 zawsze wracają, i ja równiże chcę schudnąć do 52kg, ale ja mam teraz 80 więc pewnie czekaja mnie co najmniej jeszcze 2DC:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili_l
Cześć Dziewczynki, ja dziś krótko, bo w pracy jestem. To mój trzeci dzień, no i dziś było tak sobie. Dopadł mnie katar i chyba zapalenie dziąsła mam bo co jakis czas dopada mnie ból połowy szczęki. Dzisiaj pilam letnią zupkę, bo ciepło i zimno uwrażliwaia mi ząb. Wzięłam też pół ibupromu, bo juz nie mogłam wytrzymać. Przede mną dyżur nocny w recepcji i pół batonika w torbie aha - Ada, mi Pani konsultantka powiedziała, że bardzo rzadko, ale niektóre osoby bardzo niewiele chudną na DC i nie podjadają. Podobno można sprawdzić czy się coś podjadało czy nie. Lea, jak dziś Cię zsało, to pewnie jutro nie będzie, trzymaj się:), ja tez mam taka nadzieje, bo mnie też zsało:) Pozdrawiam Was Wszystkie Dzielne Dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili_l
ssało, nie zsało oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kruszynki! Przepraszam, że trochę Was zaniedbałam. Widzę, że przybyło dużo nowych odchudzaczek. Przybyło też dużo stron, a nie mam czasu wszystkiego dokładnie czytać. Jeżeli macie jakieś pytania do mnie to proszę zaznaczajcie to, będzie mi łatwiej szukać. Jestem naprawdę z Was dumna, radzicie sobie świetnie, wspieracie się wspaniale no i prawie wszystko wiecie o DC. Najważniejsze, że zaczęły odchudzać się dziewczyny, które naprawdę mają nadwagę. Czasami jestem przerażona, gdy szczupłe osoby zaczynają stosować DC. Nikulina - świetnie Ci idzie. Przy tak długin odchudzanie jakie Cię czeka powinnaś co np. 15 kg. robić podstawowe badania. dobrye jest tez byc kilka tygodni na diecie 1000 + 1300 cal., bo to pryzspiesy pryemian materii i potem pryz ponownzm wejđciu w DC syzbciej si chudnie. Przeprasyam klawiatura mi zastrajkowala. LiLi I hormonz na niedoczynnosc tarcyzcz to zupelnie inne hormony niz te w tabl. anty. musisz je brac . Bedziesz syzbciej chudla.Niedocyznnosc tarczycy powoduje tycie. Iwona 26 musisy isc do ginekologa. za dlugo to trwa. Yatrzymanie okresu zdarza si przy szbkim chudnieciu. Anca jezeli dobrze komponujesz normalnz posilek to nie musisy brac witamin. Dobrze jest brac witaminz przy wzchodyeniu z diet.y Pozdrawiam stare i nowe forumowiczki. Gratuluje sukcesow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Cambridgoowiczki!!!! dzisiaj nie wytrzymałam i weszłam na wagę i po 6 dniach ubyło mi 2kg:)) cieszę się bardzo i co najwazniejsze nie mam problemów z wypróżniamiem sie, a nie będąc na DC miałam je stale:)) trzymajcie się ciplutko i pozdraiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen77
Witajcie dziewczyny!!! Dzis moj ostatni dzien na scislej DC. Jutro wazenie i wtedy dowiem sie ile zgubilam przez te trzy tygodnie, ale widze, ze im dluzej trwa dieta tym wolniej chudne. Mabo, bardzo sie ciesze, ze do nas w koncu zajrzalas :-) Tak sobie wymyslilam, zeby byc teraz 4 tyg na mieszanej (3tyg 1 zwykly posilek, 1tyd 2 zwykle posilki) a pozniej 2 tyg na 1000kal i wtedy zobacze co dalej, czy od nowa na scisla czy zostac juz na tej 1000kal do osiagniecia wymarzonej wagi. Czy to dobry plan? Jesli zly to poprawcie :-) Do prawidlowej wagi zostalo mi jeszcze jakies 6kg a do mojej wymarzonej ok 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
WITAJCIE KOBIETKI!!! Super, że się dzielnie trzymacie... Iwona_ po takiej przerwie nie musisz się obawiać, że na ścisłej mało schudniesz, skoro ja nie robiąc przerwy w ogóle, od razu po mieszanej zaczęłam II cykl, schudłam 6 kg, a przede mną jeszcze 10 dni mieszanej... Więc jak miałaś przerwę na dietę 1000 kcal to możesz spokojnie startować... oczywiście, jak załatwisz ważniejszą dla ciebie sprawę w tym momencie... :( Madlen_ sądzę, że nie będziesz musiała zaczynać ponownie ścisłej... Bo na mieszanej też się chudnie, a poza tym zostało ci naprawdę niewiele do zrzucenia... a ćwiczysz regularnie, więc zrzucisz spokojnie to co ci zbywa... przekonasz się po skończeniu mieszanej, jak niewiele masz do celu... :) Do Nowych Dziewczyn na forum _ Nie łamcie się, bo przekonałam się na własnej skórze, że nie ma lepszej diety niż DC. Troszkę wytrwałości i efekty Was zaskoczą!!! 14.02. ważyłam 94 kg. Wzięłam się za siebie i schudłam 5 (bo zawsze tyle chudnę, jak się biorę do roboty) i gdyby nie DC, którą zaczęłam 24.02. pewnie więcej nie dałabym rady zrzucić... a tak przeszłam ścisłą, mieszaną, znów ścisłą i teraz jestem 5 dzień na mieszanej .... i efekty są rewelacyjne: ważę 73 kg!!! Schudłam 21 kg!!! Jestem przekonana że o własnych siłach nie pozbyłabym się tylu kg... Warto było pocierpieć trochę na tych zupkach ;) WSZYSTKIM ŻYCZĘ POWODZENIA !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika37
Daniela, jeju Twoje wyniki są rewlacyjne-dzięki za wparcie!!! Dzięki Tobie odzyskuje wiarę, że mi uda się zchudnąć do mojej wymarzonej wagi. Mam do zrzucenia niemal 15 kg i od kiedy 4 lata temu przytylam pomimo rozlicznych prob odchudzania (bo od razu zauważylam, że przytylam i naprawdę próbowalam chudnąć), stracilam wiarę, że jeszcze będę szczupla. jeszcze te glupie komentarze-ta to przytyla!!! Albo, no ladna, ale pulchna... Jakbym byla jakimś olbrzymem. A ja w gornej granicy ważę 67 kg, więc bez przesady. Fakt, marzę aby wrocić do dawnej wagi 52 kilo i powoli dzięki takim Waszym wypowiedziom odzyskuję wiarę, że to możliwe. Dzis 4 dzien dC i raczej na razie nie czuję glodu. Dziewczynki trzeba się wlaśnie tak wspierać!!Dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika37
przepraszam, nie zchudnąć tylko schudnąć:))) Chyba z wrażenie mi się pomieszalo :))!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!! dzisiaj jest mój 7dzień DC, czuję sie dobrze, jednak mam wrażenie,że brakuje mi sił, taka jestem lekko osłabiona, czy Wy rówież miałyście takie odczucia?? pozdrawiam i opowodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!! dzisiaj jest mój 7dzień DC, czuję sie dobrze, jednak mam wrażenie,że brakuje mi sił, taka jestem lekko osłabiona, czy Wy rówież miałyście takie odczucia?? pozdrawiam i opowodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea_26
Hej! U mnie dzien dziesiaty. Wczoraj troche "zgrzeszylam", bo dosypalam sobie w ciagu calego dnia zamiast 2 lyzeczek herbacianych otrab do ostaniego posilku 3 lyzki stolowe :) Mysle, ze taki "grzech" to jeszcze stosunkowo niewielki jest wiec, nie przejmujac sie brne dalej. Przynajmniej nie zjadlam nic z dlugiej listy zakazanych pokarmow (to tak na pocieszenie). KONICZKA, mozesz sie czuc oslabiona. Ja 7-go dnia bylam w ogole pol dnia glodna!! Mysle, ze jutro Ci przejdzie :) Pozdrowki dla wszystkich odchudzaczek i maby :) Lea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen77
Czesc dziewczyny!! Wlasnie konczy sie pierwszy dzien mojej mieszanej. Tak bardzo czekalam, zeby cos zjesc, a jak zjadlam to dochodze do wniosku, ze bez jedzenia bylo...lepiej. :-) Danielo, jak w przyslowiu: "w miare jedzenia apetyt rosnie" i ja zapragnelam schudac wiecej. Mysle, ze do 60kg. :-) Ostatnio chudne wolniej. Wlasnie przed chwila zmierzylam sobie poziom ketozy i niestety jest na najnizszym z mozliwych. Zastanawiam sie dlaczego. Nic nie podjadalam przez scisla, dzisiaj zjadlam kawalek piersi z kurczaka, brokuly i pieczarke. Podobno poziom ketozy nalezy mierzyc z samego rana. Jutro powtorze badanie, ale jesli wynik dalej bedzie taki slaby to chyba za dwa tygodnie przejde znowu na scisla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
Witajcie Kobietki Co się z Wami dzieje? Jakoś ostatnio smutno wygląda to forum... Piszcie, jak Wam idzie... Madlen - nie przejmuj się, bo i tak masz super wyniki jak na DC. Chyba żadna z nas nie zgubiła podczas ścisłaj 10 kg? Zobaczysz, jeszcze schudniesz przynajmniej 2 kg na mieszanej. :) Lea - to nie grzech, że zjadłaś więcej otrębów! Ja też dosypywałam otręby do każdej zupki. Może to ciut więcej kcal, ale lepiej dla jelit. :) Ja czuję się dobrze. Teraz jestem na mieszanej i jem oprócz zupek chude mięsko pieczone i warzywka. Na kolację robię sok w sokowirówce z marchwii, buraków, pietruszki i selera naciowego. Wypijamy z mężem po 0,5 l i nic więcej nie jemy. Taki jest sycący. Mam jeszcze do zrzucenia 9 kg, ale nie będę szaleć. Spadną same jak wprowadzę mój program zdrowego żywienia. Już zbieram chude przepisy. Zaczęłam ćwiczyć aerobik (narazie z kasetą w domku). Chodzę na solarium. Zmieniłam całe moje dotychczasowe życie i wiem, że utrzymam to co straciłam podczas odchudzania. A starając się zdrowo odżywiać i prowadząc aktywne życie, zanim się obejrzę, będę coraz szczuplejsza, bo to tak działa. Nigdy więcej nie będę już grubasem!!! :) piszcie Kochane co u Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela_27
Czesc dziewczyny, W istocie od pewnego czasu na forum jest ciszej, może jak zwykle w weekend będziecie miały więcej czasu na surfowanie po sieci, to sobie przypomnicie o tym zakątku. Danielo, jesteś dzielna i uparta… a to sprzyja gubieniu kilogramów. Ja z końcem tego miesiąca będę miała za sobą 2 miesiące diety, (z czego 3+2 tyg. DC). Wyniki nie są jakoś szczególnie oszałamiające – 10-11 kg w zależności od dnia. Staram się jeść zdrowe posiłki. Na śniadanie ciemne pieczywo, twarożek, ew. wędlina. Obiady bez ziemniaków, jeśli już to z kaszą gryczaną. Chude mięso, sporo warzyw, przeciery z marchewki. W sumie to nawet smacznie  od czasu do czasu w przypływie dobrego nastroju pozwoliłam sobie na loda czy landrynkę. Cóż… ostatecznie dieta to nie reguła zakonna, nie wolno się umartwiać, bo to do reszty zniechęci. Do wymarzonej wagi brakuje mi jeszcze z 10 kg, i jak tak waga się zatrzymuje, to z coraz większą chęcią spoglądam na DC i zastanawiam się czy nie warto powtórzyć – byłoby szybko i łatwo. Jednak to wychodzenie z diety… było dla mnie b. trudne, bo przecież rzekomo wszystko już wolno… a lista zakazów długa. Poza tym dziewczyny, które stosowały dietę po raz drugi już nie osiągały takich spadków jak za pierwszym razem. Danielo… ja też bym chciała mieć na koncie -19 tak jak Ty ! Gratuluję Ci i pozdrawiam wszystkie chudzinki, również te wątpiące w swój dietetyczny sukces!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
Gabrielo - to Ty jesteś dzielna, że trzymasz linię po schudnięciu! Zdrowo się odżywiasz i co jest najważniejsze - nie wróciłaś do dawnych nawyków żywieniowych. Nie obawiaj się II cyklu, bo to prawda, że się mniej chudnie, ale tylko wtedy jak nie zrobi się odpowiedniej przerwy między ścisłymi (2 tyg mieszanej i minimum 2 tyg 1000 kcal). Ja zaraz po mieszanej zaczęłam II cykl i efekty są mniejsze: -6 kg , a jeszcze zostało mi 9 dni mieszanej. Liczę, że coś jeszcze zrzucę. Narazie mój wynik to -21 (z 94 na 73). Pozostało mi do zrzucenia 9 kilosów, ale już nie na DC, tylko tak jak Ty teraz na diecie 1000 kcal, stopniowo... wolniej... Fajnie, że zaglądasz na forum... Gorąco pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! dzisiaj jest mój 8 dzie DC, czuje sie fatalnie, ale nie z powodu głodu, bo tego wogóle nie czuje, ale dopadła mnie chyba grypa, boli mnie gardło i opadam z sił, oby sie to szybko skończył, bo wiadomo, jak mniej sie je to organizm ma słabsza odporność, no cóż, mam nadzieję,że wyzdrowieję i będzie ok pozdrawiam Wszykie dziewczyny na DC i gratuluje tym, którym tak ładnie udało sie schudnąć:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! dzisiaj jest mój 8 dzie DC, czuje sie fatalnie, ale nie z powodu głodu, bo tego wogóle nie czuje, ale dopadła mnie chyba grypa, boli mnie gardło i opadam z sił, oby sie to szybko skończył, bo wiadomo, jak mniej sie je to organizm ma słabsza odporność, no cóż, mam nadzieję,że wyzdrowieję i będzie ok pozdrawiam Wszykie dziewczyny na DC i gratuluje tym, którym tak ładnie udało sie schudnąć:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×