Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gabriela dziekuje bardzo za słowa otuchy, masz rację z tym,że na miesznej będę juz bardziej trzymać się w ryzach:)) mam zamiar jeszcze schudnąć 20kg , jak myślicie ile razy jeszcze będę musiała wracać do ścisłej?? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
Witajcie! Nie zaglądałam tu od piątku, ale nie miałam dostępu do internetu. U mnie wszystko w najlepszym porządku. Kończę dziś mieszaną. Podobnie jak niektóre z was zastanawiam się nad tym, jak tu żyć i dalej chudnąć nie będąc na DC? Mam jeszcze do pokonania 8-10 kg. Przeszłam II cykle DC, jeden po drugim i schudłam przez te 10 tygodni 17 kg. Odchudzanie zaczęłam jeszcze wcześniej przed DC i w sumie zgubiłam 22 kg. Rezultaty są super, prawda? Ale wiem, że ciężko mi będzie dalej chudnąć nie mając takiego wspomagacza jak zupki cambridge :( Polubiłam tą dietę, dlatego zastanawiam się, czy nie zdobyć się jeszcze na jeden cykl. Miałabym z głowy całą nadwagę! Ale mój mąż chyba by oszalał :) gdybym była znów na ścisłej... Jak jestem na mieszanej to chodzimy razem na obiady, ja jem surówki, on normalne jedzonko i jest mu raźniej... Może domówię trochę zupek i zastosuję mieszaną jeszcze przez miesiąc? Schudłabym może jakieś 5 kg w maju na diecie 900-1000 kcal? A z drugiej strony wiem, że GABRIELA ma rację, że trzeba nauczyć się chudo żyć, a i tak się będzie chudło, tyle że nieco wolniej... Zgłupiałam.... Już sama nie wiem, co dalej? Jak dojdę do porozumienia sama ze sobą, to napiszę... Pozdrawiam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela_27
Witam na powrót w kieracie pracy ;) Danielo, Twoje wyniki na minusie są imponujące. Przyzwyczaiłaś się do wspomagacza w postaci DC – nie dziwię się – ja też tęsknię za szybko ubywającymi kilogramami. Teraz obserwując swoją wage cieszę się, że nie przybyło mi nic po ścisłej i mieszanej – choć zgodnie z ostrzeżeniami – 2 kilogramy są płynne. Uczę się jeść zdrowo ;) ciemny chleb, chude obiady, zdrowe zupy. Na szczęście jak zjem czegoś za dużo to żołądek mówi STOP, w restauracjach najchętniej zamawiałabym dania dla dzieci, z uwagi na porcje wagowe ;-) Danielo – jak wspominałam kiedyś – zastanawiam się nad powtórzeniem kuracji DC, ale dopiero wtedy jak już całkiem „okrzepnę” . Może w czerwcu-lipcu. Pozdrawiam wrocławsko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
GABRIELA- jesteś bardzo rozsądną kobietą :) Masz dużo racji w tym, żeby odczekać , aż stracone kg się troszkę uleżą. Nawet gdybym znów przeszła na ścisłą to pewnie jeszcze mniej bym schudła, niż w II cyklu. Nie warto wyduszać na siłę spadku wagi. Organizm musi dojść do siebie. Jak mi się nie uda zupełnie nic zrzucić przez maj na diecie 1000 kcal to dopiero wtedy pomyślę o kolejnym cyklu. LENA- warto zrobić przerwę między ścisłymi (najpierw 2 tyg mieszanej, potem minimum dwa tyg 1000 kcal), żeby na kolejnej ścisłej zrzucić więcej kg. MADLEN- nie łam się zastojem wagi na mieszanej. Ja zrzuciłam właśnie upragniony jeden kg wczoraj (przedostatniego dnia mieszanej). Czekałam na spadek wagi 11 dni. A odnośnie wchodzenia na ścisłą zaraz po mieszanej, to wcale rewelacyjnie nie było, bo dopiero siódmego dnia ścisłej spadł mi pierwszy kg, podczas gdy w I cyklu w tym czasie miałam już 4 zrzucone). Więc radzę ci - zaczekaj cierpliwie. Jak chcesz to powtórz dietkę ale po jakimś czasie, bo nic na siłę nie zdziałasz. VIVIDA, LEA, NIKULINA, ANCA, KONICZKA, i wszystkie pozostałe dziewuszki - pozdrawiam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecylia
Witam wszystkie zwolenniczki DC! Od paru dni sledze wasze wspolne wypowiedzi,rady,wzajemne wspieranie.To bardzo mile ze sa jeszcze ludzie ktorzy potrafia sie wspierac w tych lepszych jak i w tych gorszych momentach. Jestem siodmy dzien na DC-scislej,jak narazie nie mialam zadnych slabych momentow.Ubylo mi juz 4kg-wiem ze to woda ale to podbudowuje.Mam nadzieje ze niebedzie wam przeszkadzalo jak od czasu do czasu bede zdawala wam relacje jak mi idzie. Pozdrawiam was wszystkie i trzymam za was kciuki w dalszej walce z nadwaga....papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili_l
Cześć Dziewczynki, to mój 14-sty dzień na DC. Na wadze -5 kg, cóż liczyłam na więcej, ale dobre i to. Widzę, że schudłam, rzeczy zrobiły sie luźniejsze:). W nagrodę kupiłam sobie spodnie i fajnie leżą, na wreszcie - prawie płaskim brzuszku (jak stoję oczywiście:)). Wasze wyniki mi strasznie imponują, naprawdę wspaniałe jesteście!:). I to mnie dopinguje. Od dwóch dni mam straszną ochotę na coś "normalnego", jakąś miskę pełną chrupiących warzyw, na jabłuszko - po prostu coś twardego. Myślę juz o dniu, w którym zrobię sobie coś smacznego, czy Wy też tak macie, miałyście?;) Przede mną jeszcze tydzień ścisłej - musze dać radę. Jak dotąd niczym nie zgrzeszyłam, ale jest coraz ciężej. Trudno, teraz będę odliczać dni do tyłu. Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za jak najlepsze rezultaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka.j.
Witajcie drogie kolezanki! Ja jestem dzis drugi dzien na diecie scislej i na razie tryskam optymizmem...Kiedys juz stosowalam DC i zgubilam 7 kg w 3 tyg., mam nadzieje, ze i tym razem uda mi sie osiagnac taki wynik. Dopiero dzis znalazlam to forum, ale od godziny czytam non-stop :) i musze przyznac, ze sukcesy poprzedniczek dodaja mi otuchy i wiary. Mimo, iz wiele z nas ma oparcie w rodzinie, konsultantach, to nie ma to jak grupa osób, które przeżywają to samo! Trzymam za Wszystkich kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka.j.
Witajcie drogie kolezanki! Ja jestem dzis drugi dzien na diecie scislej i na razie tryskam optymizmem...Kiedys juz stosowalam DC i zgubilam 7 kg w 3 tyg., mam nadzieje, ze i tym razem uda mi sie osiagnac taki wynik. Dopiero dzis znalazlam to forum, ale od godziny czytam non-stop :) i musze przyznac, ze sukcesy poprzedniczek dodaja mi otuchy i wiary. Mimo, iz wiele z nas ma oparcie w rodzinie, konsultantach, to nie ma to jak grupa osób, które przeżywają to samo! Trzymam za Wszystkich kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! kurcze nie byłam na temacie od 2 dni a on juz tak daleko spadł:(( piszcie prosze jak wam idzie, ja zastanawiam sie nad przeciągnięciem ścisłej o kolejne 3 tyg, rozmawiałam juz z konsultantka i powiedziała, że się zastanowi:))( buziaki paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Koniczka-czy dobrze cie zrozumialam?Chcesz ciagnac scisla przez szesc tygodni? Z tego co czytalam we wczesniejszych postach to nie mozna,dopiero po mieszanej i jak dobrze pamietam po tygodniu na 1000kal,mozna powrocic do scislej. Ciekawa jestem co na to twoja konsultantka,napisz jaka dala ci odpowiedz. pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Cecylia!! rozmawiałam z nią przez telefon i powiedzałam jej,że jakaś dziewczyna na innym forum była na ścisłej przez 8tyg, ja nie chcę być tak długo i spytałam się jej czy ja mogę przedłużyć o koleje 3 jednak jeszcze się z nią nie widziałam, a prze telefon mozna było wywnioskować,że ona była trochę zbita moim pytaniem i pewnie będzie zasięgac opinii u innych, zobaczymy co mi powe?? sama jestem ciekawa, bo tamta dziewczyna przez te 8 tyg schudła 18,5kg, a to jest sporo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniczynka, widzę,że dieta Cie wciągneła, ale proszę uważaj, wiem,że kiedyś już się wypowiadały dziewczyny,że dieta powyżej 3 tygodni staje się niebezpieczna. Może zrób sobie przerwę 2 tygodnie na mieszaną i wtedy wróć do ścisłej:) Ja na razie na mieszanej od niedzieli schudłam 1 kg, to nie dużo, ale ciesze się,że waga jednak spada. Bałam sie straszliwie mieszanej i pierwszego dnia zjadłam mniej niż powinnam, ale już w środę przygotowałam pełny posiłek tak między 300 a 400 kalorii. Dziewczyny ściskam mocno i życzę wytrawałości:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen77
Czesc dziewczyny!! Waga drgnela ale nieznacznie. W ciagu poltorej tygodnia mieszanej schudlam 1.5kg, czyli nie za duzo. Nic nie podjadam, nie pije nawet mleka do kawy, ale czasem zjadam dwa batony dziennie i nie wiem czy to nie z tego powodu. W poniedzialek wracam na scisla, mam nadzieje zgubic na niej jeszcze jakies 5kg. Jesli zgubie je w mniej niz trzy tygodnie, to przerwe scisla, ale specjalna optymistka w tym wzgledzie nie jestem :-) Danielo, dziekuje za wsparcie, przestalam sie tak martwic tym zastojem. Niby wiedzialam od poczatku, ze w koncu przyjdzie taki moment, ale kiedy przychodzi i waga nie spada to wiedza teoretyczna nie pomaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! koniczka-jak cos sie dowiesz to daj znac bo sama jestem ciekawa. ja nie mam konsultantki bo kupilam DC przez przypadek-weszlam do apteki i zobaczylam DC,zapytalam sie ile kosztuje bardzo mila pani odpowiedziala mi i kupilam na szesc tygodni,nic sie mnie nie pytala dala tylko pare ulotek do poczytania. czytalam wlasnie oficjalna strone DC w niemczech i tam nic nie ma na temat jak dlugo mozna stosowac ale zwrocilo moja uwage to ze 3 posilki maja 806ckal. dziwne co bo u nas ok 400ckal. Pozdrawiam was wszystkie i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
KONICZKA - nie eksperymentuj kochana!!! Odczekaj chociaż dwa tygodnie!!! Szkoda włosów i skóry... czytałam, że przedłużanie diety może się na nich negatywnie odbić. Dwa tyg mieszanej szybko miną (schudniesz wtedy 2 kg) i wejdź sobie znów na ścisłą. :) Nie daj się zwariować dziewczyno! MADLEN - moje gratulacje! Widzisz, czasem warto poczekać... :) Ja już po DC i strasznie tęsknię do zupek. Uważam tą dietę za najskuteczniejszą i najprostszą do przejścia. Nie czuje się głodu, dni lecą i przy okazji leci sobie waga w dół... Muszę odczekać troszkę zanim zacznę następną serię, bo mam jeszcze do zrzucenia 8 kilosów. A jak się okaże, że w czasie tego odczekiwania schudnę 2-3 kg, to nie będę kupować już więcej DC. Własnymi siłami wypracuję te 5 pozostałych kg. Poćwiczę sobie trochę i mam nadzieję, że w końcu coś zdziałam sama - bez wspomagacza w postaci DC. Jednak, jeśli nic a nic się nie ruszy - po raz trzeci zastosuję DC. Bo wierzę w jej moc ;) skoro uporałam się przy jej pomocy z takim balastem!!! VIVIDA - gratuluję wytrwania. Na mieszanej też się chudnie, o ile nie łamie się zasad. Powodzenia. CECYLIA i PAULINKA - super, że zdecydowałyście się na tą formę chudnięcia. Będą efekty, tylko zaczekajcie cierpliwie... I piszcie o swoich sukcesach i chwilach zwatpienia. Łatwiej jest wytrzymać mając komu się wyżalić ;) Pozdrawiam GABRIELĘ, ANCĘ, KAROLKĘ, LEĘ, LENĘ, LILI ... i pozostałe dziewczyknki, które tu czasem zaglądają.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! cały czas czekam na odpowiedz konsultantki, ale jak piszecie że moga mi polećiec włosy to chyba jednak przejdę po niedzieli na mieszaną a po 2tyg mieszanej spowrotem na ścisłą, bo jednak troche tych kg mam do zrzucenia:/ przez prawie 3 tyg. zrzuciłam 4 kg, ale to pewnie dlatego,że w poniedziałek zjadłam troche frytek, nie mogła sie powstrzymac:// wstyd:)) ale pójde za wasza rada i nie będę eksperymentować:)) buziaki i trzymajcie się:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! cały czas czekam na odpowiedz konsultantki, ale jak piszecie że moga mi polećiec włosy to chyba jednak przejdę po niedzieli na mieszaną a po 2tyg mieszanej spowrotem na ścisłą, bo jednak troche tych kg mam do zrzucenia:/ przez prawie 3 tyg. zrzuciłam 4 kg, ale to pewnie dlatego,że w poniedziałek zjadłam troche frytek, nie mogła sie powstrzymac:// wstyd:)) ale pójde za wasza rada i nie będę eksperymentować:)) buziaki i trzymajcie się:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili_l
Hej Dziewczyny! Pomóżcie proszę. Jestem 16 dzień na ŚCISŁEJ DC, i od dwóch dni robię sobie na obiadek po pół paczki makaronu z brokułami lub fasolką, do tego łyżka oliwy - tak powiedziała mi Pani Dieta. Ale nigdzie nie znalażłam informacji, że można jeść te warzywa (kalafior, brukselka, brokuły, fasolkę szparagową i szpinak) na ścisłej! Plus jeszcze łyżka oliwy z oliwek, żeby dostarczyć organizmowi potrzebne tłuszcze. Jestem skołowana - nie chcę żeby mój wysiłek poszedł na marne, zwłaszcza, że jestem w stanie spokojnie dotrwać na zupkach i koktajlach. A chcę jeszcze schudnąć... Maba, prosze o pomoc jak zajrzysz i Was prosze o radę - bardzo! Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam bardzo ciepło:))!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chciałabym spróbować tej dietki , ale obawiam sie o jo-jo...nie wiem czy dałabym sobie radę...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili_I Nie bardzo rozumiem Twoją konsultantkę. Może za szybko chudłaś i chce skrócić Twoje odchudzanie. Na ścisłej je się tylko DC. Na mieszanej -1 posiłek konwencjonalny mięso z jarzynami , ostatnio doszedł jeszcze makaron DC - wszystko ma mieć 400 cal. Zadnego tłuszczu! Porozmawiaj z konsultantką .Niech Ci wyjaśni dlaczego tak Cię prowadzi. Koniczka Nie rób głupstw. Przedłużyć ścisłą może tylko lekarz , najlepiej w szpitalu, bo trzeba robić badania sprawdzające na bieżąco stan zdrowia. Chcesz schudnąć, czy zniknąć ? Jeżeli konsultantka pozwoli Ci na to , to znaczy , że jest nieodpowiedzialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili_l
Maba - bardzo dziekuję. Nie schudłąm za dużo, bo 5,5 kg w ciągu dwóch tygodni - procentowo duzo tłuszczu mi ubyło. (czyli schudłam z 72 ,5 kilograma do 67 -miu kilogramów, przy wzroście 175cm). Pytałam czy na pewno (!) można stosować do makaronu warzywa z oliwą na DC i uzyskałam odpowiedź twierdzącą. Hmm trochę jestem moją Pania konsultantką rozczarowana. No trudno, co się stało to się nie odstanie. Dobrze, że jesteś i że jest to forum:)! Mam nadzieję, że jeszcze schudnę, zwłaszcza, że po ścisłej zamierzam stosować 2 tygodnie mieszanej z jednym DC, 2 z dwoma i potem dieta 1000 kcal też dwa tygodnie. Podobno w ten sposób utrzymuje się wyższą przemiana materii?? Koniczka - daj odetchnąć organizmowi, naciesz się tym co juz zrzuciłaś, a potem znowu do dzieła. Powodzenia:) Madlen, Koniczka , Gabriela, Daniela, Cecylia, Nikulina, Lea i wszystkie pozostałe dziewczyny - serdecznie pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumka83
Witam Panie:) Czy może mi ktos odpowiedzieć na pytanie...czy to z czego się chudnie to nie są przypadkiem mięśnie?:> one ważą więcej niż tłuszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
pumka nie musisz sie obawiać efektu jo-jo, jeśli będziesz prawidłowo wychodzić z diety, tzn. po diecie ścisłej (21 dni - same posiłki cambridge) zastosujesz dietę mieszaną (14 dni - 2 posiłki DC i jeden własny 400 kcal) a potem przejdziesz na dietę 1000 kcal. ja schudłam w 3 miesiące 22 kg i teraz jestem na 1000 kcal i tylko ten ostatni kg mi się waha w górę i w dół, podczas gdy na innych dietach waga mi wracała.... ta dieta nie ściąga z mięśni, ponieważ jest to preparat białkowy, więc dostarcza niezbędnego białka. Nie wolno na tej diecie intensywnie ćwiczyć, dlatego o mięśnie możesz być spokojna. Ja sie czułam na niej bardzo dobrze, nie robiło mi się słabo, nie byłam taka strasznie głodna... ile masz do zrzucenia kg??? napisz... pozdrawiam pozostałe kobietki po weekendzie. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumka83
ja mam do zrzucenia 13 kg...i się właśnie waham:) czy się zdecydować czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja dzis zaczelam,dzis moj pierwszy dzien diety,na sniadanko zjadlam juz zupke grzybowa ale nie czuje sie najedzona grr:( a dla mnie sniadanie bylo zawsze najwazniejsze za tydzien sie zwaze i napisze wam ile schudlam ta diete chce tylko 2 tygodnie stosowac(scisla) a potem 2 tygodnie kopenhaska(bo od niej schudlam 7 kg i nigdy nie wrocilo) mam 22 lata 1.63 wzrostu i waze obecnie 71 kg. mam nadzieje ze cos zrzuce raz w tygodniu basen i pare brzuszkow:) trzymam za was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *czarna*
Cześć dziewczyny, O Diecie dowiedziałam się 10lat temu i byłam nią zachwycona. Tylko dzięki niej udało mi się wrócić do wagi , którą miałam przed ciążą. Dieta podobała mi się tak bardzo, że przez ponad 7 lat byłam konsultantką. Przyjęłam przez ten czas całą masę ludzi i chętnie podzielę się z Wami tym co wiem. Przede wszystkim dieta jest przeznaczona dla osób otyłych, ale większość moich klientów to były osoby z niewielką nadwagą. Te reklamowane duże spadki masy ciała dotyczą osób mających co najmniej 15-20 kg za dużo i mężczyzn. Mężczyźni rzeczywiście chudną dużo łatwiej - może dlatego,że im tkanka tłuszczowa najczęściej umieszcza się w jednym miejscu, tzn. w brzuchu. Inna prawidłowość jest taka, że kobiety dążą zazwyczaj do osiągnięcia wagi o około 5kg mniejszej niż organizm chce zaakceptować. Można taką wagę utrzymywać ale niestety kosztem ciągłych wyrzeczeń i nieustannej na niej koncentracji. Generalnie uważam, że dieta ma sens tylko i wyłącznie przy ścisłym przestrzeganiu jej reguł bo tylko wtedy ustrzeżecie się efektu jojo. Korzystajcie z konsultantów, ale domagajcie się, żeby rzeczywiściesię wami zajmowali. Oni mają być nie tylko sprzedawcami, mają wam pomagać i wspierać. Pamiętajcie tez o tym, że koniecznie trzeba zjeść 3 lub 4 (w zależności od wzrostu i płci) posiłki diety. Notorycznie niedojadając np. jednej zupki dziennie będziecie co prawda tracić na wadze ale nie kosztem tkanki tłuszczowej tylko mięśni. Na diecie ścisłej powinno się być nie dłużej niż 3 tygodnie. Konsultant powinien koniecznie: - dać wam do wypełnienia kartę zdrowia - umówić się na kontakt przynajmniej raz w tygodniu (choćby telef.) - sprzedawać wam takie smaki zupek jakie wy chcecie a nie jakie mu wygodnie (czasem są braki w centrali ale krótkotrwałe) Uważajcie też na ceny - max 140 i to poza Warszawą. W sprzedaży są poza tym teraz nie tylko zupki ale też batony i makaron o tej samej kaloryczności co torebki. Kupuje się to na sztuki i niestety wychodzi trochę drożej niż zupka. Łaczę się z wami w bólu, jako że pierwszy raz po 10 latach powtarzam diętę. Nazbierało mi się przez ten czas ok 6 kg do zrzucenia. Jestem własnie 5 dzień na ścisłej i wcale nie jest mi fajnie. I tylko jeszcze jedno - dużo łatwiej chudną kobiety przed 30-ką, najtrudniej kobiety w wieku okołoklimakteryjnym a te przestoje w spadkach wagi to rzecz najzupełniej normalna i nie ma na to reguły. Bywało i tak, że cały tydzien ani grama a potem od razu 3kg. Pozdrawiam was bardzo, będę zaglądać na tą stronę i chętnie odpowiem na wasze wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie odchudzajace sie dziewczyny! Ja dzisiaj jestem 12-ty dzien na scislej,do tej pory ubylo mi 5kg z czego bardzo sie ciesze. Jak do tej pory nie mialam zadnych wpadek ale tez nie czuje sie glodna ani slaba.Mam tylko obawy co do diety mieszanej moze macie jakies propozycje co mozna jesc zeby nie zepsuc calej diety. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie odchudzajace sie dziewczyny! Ja dzisiaj jestem 12-ty dzien na scislej,do tej pory ubylo mi 5kg z czego bardzo sie ciesze. Jak do tej pory nie mialam zadnych wpadek ale tez nie czuje sie glodna ani slaba.Mam tylko obawy co do diety mieszanej moze macie jakies propozycje co mozna jesc zeby nie zepsuc calej diety. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dzisiaj 12-ty dzien na scislej i minus 5kg z czego bardzo sie ciesze aczkolwiek brakuje mi jeszcze 10kg do upragnionej wagi. Mam pytanie czy macie moze jakies propozycje co mozna by jesc na mieszanej bo nie chce zrobic jakiegos bledu.pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×