Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Kami wiem co czujesz, ja codziennie gotuje obiady i przygototwuje śniadania i kolacje dla mojego nażeczonego. Wczoraj np miałam okropna ochote na plasterek wedlinki, ale sie powstrzymalam, nie wiem jak to bedzie w kolejnych dniach, trudno jak zjem plasterek to nic mi sie nie stanie byle dalej nie rzucic sie na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja mam tylko jedno pytanie czy moge jesc same batoniki? bo to jest jedyne co mi smakuje sposrod wszystkich produktow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bvc23 niestety nie. Batoniki mozna jesc tylko 1 dziennie. Podejrzewam ze jak bedzoesz jesc tylko te 3 batony dziennie to i tak schudniesz, ze wzgledu na małą ilosc kalorii, ale DC tego zabrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaje się bez bicia, że zgrzeszyłam nie dość, że wypiłam szklankę coca-coli to zjadłam 0,5 ,,danio” :( nie zjadłam za to 1 napoju DC ale i tak mam wyzuty sumienia, mam nadzieje, że jutro wrócę na dobrą ścieżkę , bo szkoda by było tyle dni męczarni trzymajcie za mnie kciuki :o Kwai 79 nie odzywasz się dzisiaj mam nadzieje, że to z powodu braku czasu !? Riki tiki gratulacje przetrwania kolejnego dnia Bvc 23 a próbowałaś wszystkich smaków? Na pewno któryś Ci podejdzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami nic sie nie martw jezeli tylko dzis wrocicsz na dobra scieżke to wszystko bedzie ok i kg dalej beda spadały. Ja tez wczoraj zjadlam 5 plasterkow chudej wedliny i swiezego ogorka i tez nie zjadlam ostatniego posilku dc. Grunt to nie rzucic sie na lodowke i nie wybic sie z ketozy. Ja mam nadzieje ze ta wedlina i ogorek nie zaburzy mojego wejscia w ketoze bo wlasnie 3 i 4 dnia przychodzi ketoza. Kawi czemu sie nie odzywasz????czy cos sie dzieje??? jak u ciebie dc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riki tiki widzę, że obie miałysmy wczoraj lekkie załamanie. Przeanalizowałam swój wczorajszy dzień i już wiem co zrobiłam źle – do godziny 16 byłam na 1 DC i to spowodowała, że miałam chęć na wszystko, po prostu za mało kalorii dostarczyłam z DC i organizm się ich domagał obojętnie z czego. No i skończyły mi się batony, które były dla mnie namiastką czegoś normalnego (już sobie zamówiłam) Ja też mam nadzieje, że moja ketoza się pojawi i że dzisiaj już będę silna :D Kawi79 gdzie jesteś? Milagros Ty też maiłaś być na DC jak ci idzie odezwij się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawi79
Cześć dziewczynki! Nie odzywałam sie bo znowu moja mała coreczka jest chora.Dzis z samego rana bylismy na pogotowiu,niestety trafilismy na taka suke pania doktur ze musialam wzywac lekarza do domu.Mala ma prawdopodobnie grype,ma 40st goraczki,jest cala zlana potem,policzki ma tak czerowone jakby jej ktos pomalowal noi ogolnie jest marudna.Do tego ma biegunke:( Ciagle ja nosze na rekach. Nie mam sily,teraz przysnela to pomyslalam ze skrobne do Was. Ja tez zgrzeszylam wczoraj,ale jak tesciowa zadz do pracy i powiedziala ze N atalka przelewa jej sie przez rece bo mam prawie 40st to nie myslalam o DC tylko aby szybciej do domu a ja jade do domu z pracy ok 1,15min wiec troche mi to zajmuje. Tak wiec wczoraj zjadlam 2 DC i piers z kurczaka gotowana z brokulem(4 male rozyczki).Dzis na dodatek dostalam okresu,glowa mi peka,dzis jeszcze sie zlamalam ale mam malo sily,maz krzyczy ze na buzi zmizernialam i ze na pewno to od tej diety,ale ja sie poddam i wiecie co we wtorek spotkalam sie z kolezanka ktora na DC zrzucila 20kg,w tej chwili jest na 1000kcal i silownia ,wyglada rewelacyjnie,startowala z 80kg a teraz wazy 55kg,niezle co.Zmotywowala mnie jeszcze bardziej,z tym ze powiedziala mi od razu ze trzeba przejsc scisla,potem mieszana 2DC i 1 swoj i mieszana ok tydz 1DC i 2 swoje,z tego co mowila to robila dwie takie serie a teraz jest na 1000. Zrzucila 30cm w pasie.Nogi ma jak patyki. Tak wiec kochane trzymajmy sie,damy rade mimo tych wszystkich problemow. O dziecko mi placze,dobra spadam ,napisze pozniej. Kami26-kiedy masz wazenie?Zmierz sie tez:) Riki tiki,nie poddawaj sie ja tez mam chwile slabosci ale nie chce tego tluszczu miec na sobie.:) Pozdrawiam. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej chudzinki Dzisiaj jestem z siebie dumna bo nie zjadłam nic niedozwolonego, ani odrobinki, choć mąż się zajadał obiadkiem, ja byłam twarda :D, Właśnie wypiłam ostatnią połówkę napoju wiem, że trochę późno ale wcześniej nie miałam ochoty. Ważenie i mierzenie zrobię jak skończę okres więc gdzieś poniedziałek/wtorek. Nie mam pojęcia czy mam tą ketoze, jak wy to sprawdzacie? A i jeszcze jedno dodajecie mleko do kawy? Bo sprzeczne opinie czytam na wcześniejszych stronach i już zgłupiałam!!! (ja dodaje takie 0,0%) Kawi79 Mocne uściski dla twojej córeczki, niech zdrowieje jak najszybciej Trzymajcie się ciepło bo nadchodzą mrozy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to nikt się już nie odchudza? nikt ty nie zagląda? Dzisiaj kolejny sukces byłam na obiedzie u mamy, a potem na wizycie u teściowej nigdzie nic nie podjadłam hura :D :D :D, a wieczorem jak zrobiłam się głodna ( nie wzięłam swojej kolacji) to poprostu zebrałam rodzinę do domku. Jutro może się zwarzę i zobaczę co pokaże waga, ale myślę że nawet jak bede zadowolona z wyników to i tak przedłużę ścisłą jeszcze o tydzień albo chociaż do piątku. Z chęcią poczytałabym co u was, bo smutno mi tak pisać sama do siebie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Skończyłam odchudzanie, Półtora miesiąca temu zamknęłam drugi cykl DC, nie przeszłam na mieszaną tylko na rozsądek i protal. Schudłam jeszcze 5 kg, co daje ogólną sumę 25kg i doszłam do wniosku,że wystarczy. Nie mam 30 lat i za figurą nastolatki nie tęsknię,dobrze mi jest tak jak jest. Walczę teraz o utrzymanie wagi i to jak widać z sukcesem. Chociaż tak naprawdę będę mogła powiedzieć,że osiągnęłam sukces dopiero po roku. Znajomi mnie nie poznają, słyszę dookoła mnóstwo komplementów i zaczęłam się inaczej ubierać.. DC warta jest każdej złotówki i każdego nie zjedzonego przysmaku,ale mam wrażenie,że zbyt wiele z nas bezkrytycznie patrzy w tabelki BMI i na anorektyczne modelki..przeczytałam ostatnio,że jak ktoś większą część swojego życia był puszysty,to,żeby nie wiem jak się starał do rozmiaru XS nie dojdzie..co więcej, nie należy schudnąć do 55 żeby później spokojnie żyć z 60. Należy zrzucić tyle,żeby organizm się nie buntował i nie zostawiać sobie zapasów chudnięcia na wszelki wypadek... To tak w kwestii jedzenia po pół saszetki zupy dziennie i krzyków rozpaczy,że nie waży się 48 kg...nie róbcie sobie krzywdy, tylko myślcie i o sobie i o waszych bliskich, bo przesada w każdym kierunku jest niezdrowa i niepotrzebna. A rozmiary 38 w sklepach są specjalnie zaniżane,żeby nakręcać ogromny rynek odchudzających się bez sensu.. zawsze to podwójny biznes. A od nas zależy czy będziemy poddawać się tym manipulacjom czy raczej postawimy na używanie mózgu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luckbealady GRATULUJE SUKCESU:-) !! i zdrowego rozsadku, charakterystycznego dla kobiet po 30, sama wlasnie mam 30 i widze ze dopiero teraz mysle "sensowniej" i nie marzy mi sie wychudzona sylwetka, a wrecz przeciwnie, uwazam ze kobiece ksztalty sa bardziej sexy, i tez jesli ktos nie ma natruralnych sklonnosci do bycia chudym to dazenie do takiej sylwetki wiecej pzryniesie szkod dla zdrowia niz pozytku, nie wspominajac o flustracji zwiazanej z byciem ciagle na diecie (zahaczajacej o sklonnosc do anoreksji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucbealady gratulacje wyników i rozwagi Riki tiki, kawi79 co z wami? jak tam wyniki po tygodniu? Ja postanowiłam, że zważę i zmierzę się jutro, dzisiaj byłam na basenie (raczej poleżeć w wodzie niż popływać) a nawet w saunie czułam się świetnie ale wieczorem teraz boli mnie głowa ( nie wiem czym to ma jakiś związek). Mam nadzieje, że wy też dajecie rade, i że nie zrezygnowałyście z DC i z tego forum. Smutno mi bez was :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucbealady gratulacje wyników i rozwagi Riki tiki, kawi79 co z wami? jak tam wyniki po tygodniu? Ja postanowiłam, że zważę i zmierzę się jutro, dzisiaj byłam na basenie (raczej poleżeć w wodzie niż popływać) a nawet w saunie czułam się świetnie ale wieczorem teraz boli mnie głowa ( nie wiem czym to ma jakiś związek). Mam nadzieje, że wy też dajecie rade, i że nie zrezygnowałyście z DC i z tego forum. Smutno mi bez was :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami26 u mnie niestety nie uplynął tydzien diety. Przerwalam na weekend, mialam dwie imprezki i bawilam sie swietnie. Za tydzien swieta, wiec nie ma sensu co szalec z dc. Napewno zaczne w styczniu tak na powaznie, bo do czerwca chce schudnac 10 kg, zreszta nie wiem czy bede stosowac scisla, mysle ze na mieszanej tez schudne. Jestem juz wyczerpana dc, a bycie na scislej o wiele bardzej niszczy moja psychike niz kazda inna dieta, a pozatym te powracajace kilogramy, wystarczy 2 dni sobie podjesc i juz 4 kg do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riki tiki Pewnie zdrowie psychiczne ważniejsze, przecież parę kilo w tą czy we wtą nie może przysłonić nam całego świata! Mnie motywują efekty, na wadze 3,5 kg mniej i to że zaczynam mieścić się w za małe rzeczy. Mam ogromną nadzieje, że jak zacznę cokolwiek jeść (sobota) to, że one nie powrócą wtedy to już tylko zostanie mi liposukcja :D :D :D. Bardzo bym chciała, żebyś tu zaglądała co jakiś czas bo chyba sama zostałam na polu bitwy!!! Kawi79 też się nie odzywa. Pozdrawiam cię bardzo mocno P.s. czy ktoś wie, czy na mieszanej można jeść owoce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonaaaa19
Cześć dziewczyny. Przeczytałam całe te forum, i zastanawiam sie nad ta dietą... mam 164 cm wzrostu a waże 65 z tym że nie wiem czy podołam finasowo bo jak narazie jestem na utrzymaniu mojej mamy. Mam 19 lat. CZy trzeba te zupki wszystkie kupować?? czy nie mozna je zastapić jakimis zupkami np kostkami rosołowymi?? albo zupkami?? Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Iwonaaaa19 Rozwiązaniem dla ciebie może być mieszana, jesz 2 zupki lub napoje, a na obiad coś swojego np. brokuł i pierś z kurczaka, zawsze to trochę taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilka007k
hej, mam pytanie: otóz postanowiłam zacząc DC, i koleżanka zaproponowała mi, że da mi ok 25 napojów w kartoniku, ale są z minimalną datą waznosci do 15 sierpnia!!! otworzyłysmy jeden i wyglądał ok, w smaku też był podobno taki jak trzeba, bo kolezanka próbowała. no ale ten termin... nie powiem,ze kusi, bo zaoszczedziłabym ok 170 zł... czy napój z taką datą ważnosci moze sie popsuc lub stracic swoje wartosci?? kurka nie wiem co o tym myslec, bo normalnie to nic przeterminowanego bym nie zjadła... co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami26 gratuluje wyniku i efektow. Od kiedy ty w sumie stosujesz scisla bo juz zapomnialam, chyba juz jakos ponad tydzien jestes na dc tak??? Oczywisice ze bede tu zagladac, a od stycznia to bede stalym bywalcem bo sama bede stosowac dc i to tak juz na powaznie, zrobie najpierw scisla ale chyba 14 dni potem moze mieszana, a potem chcialabym 1000kcal bo chcialabym jak najszybciej zakonczy te niebieskie torebki a chudnac na normalnej diecie. Podejmuje sie dc bo daje fajne szybkie efekty na poczatku i kurczy sie zoladek:) Ty jestes dzielna i zazdroszcze ci tej motywacji.Ja gdybym nie byla takak glupia i po kazdej zastosowanej dc nie rzucala sie na jedzenie to tez mialabym juz swoja wymarzona figure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami26 gratuluje wyniku i efektow. Od kiedy ty w sumie stosujesz scisla bo juz zapomnialam, chyba juz jakos ponad tydzien jestes na dc tak??? Oczywisice ze bede tu zagladac, a od stycznia to bede stalym bywalcem bo sama bede stosowac dc i to tak juz na powaznie, zrobie najpierw scisla ale chyba 14 dni potem moze mieszana, a potem chcialabym 1000kcal bo chcialabym jak najszybciej zakonczy te niebieskie torebki a chudnac na normalnej diecie. Podejmuje sie dc bo daje fajne szybkie efekty na poczatku i kurczy sie zoladek:) Ty jestes dzielna i zazdroszcze ci tej motywacji.Ja gdybym nie byla takak glupia i po kazdej zastosowanej dc nie rzucala sie na jedzenie to tez mialabym juz swoja wymarzona figure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilka007k podejrzewam ze napewno jakies wartosci odzywcze te napoje stracily bo po cos w koncu ta data waznosci jest. Jedzac te napoje napewno i tak schudniesz i tak schudniesz bo to jest po prostu zbyt mala dawka kalorii, ale nie wiem czy to jest bezpieczne dla zdrowia. Decyzja nalezy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIKARO
Hej dziewczyny! Zostaly mi juz 4 dni. TYLKO 4 DNI!!!:)) Nie wiem ile na dzien dzisiejszy schudlam, ale po drugim tygodniu rowno 5 kg. W trzecim tygodniu odzywiam sie batonami i napojami w kartoniku a tylko na obiadek robie sobie zupke kurczak z grzybami:) Przez cala diete nic nie podjadlam, wąchalam tylko wszystko co robil sobie Moj do jedzenia.. np pizze;p Ale dalam rade... Te ostatnie dni tak sie dlużą.... Eh.. Napisze w poniedzialek tuz po pierwszym upragnionym sniadaniu:D i powiem Wam ile w sumie schudlam. Po scislej nie bede robila mieszanej, zdecydowalam sie uwazac poprostu na to co bede jadla no i zaczelam chodzic na silownie. Mam nadzieje ze kilogramy mi nie wrócą.... Powodzenia Wszystkim! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! jak się cieszę, że temat odżył LIKARO gratulacje i trzymam kciuki na pewno dasz rade ! Riki tiki dziękuję za miłe słowa, dzisiaj mój 10 dzień ścisłej ( wcześniej 4 dni mieszanej), wiesz co myślę, że może to jest dobry pomysł najpierw zacząć od mieszanej żeby przyzwyczaić organizm i żołądek a potem dopiero ścisła, co myślisz ??? Dzisiaj strasznie mnie kusiło, żeby zjeść coś normalnego, ale się nie dałam, myślę, że jutro spadnie mi waga, taka moja teoria że skoro organizm się domagał kalorii a ich nie dostał to se weźmie z zapasów oby tak było hi hi Nilka007k Może zadzwoń do jakieś kolsultantki, albo gdzieś gdzie sprzedają DC i popytaj, myślę, że wtedy będziesz miała pewność na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami26 ja teraz po wielorazowym stosowaniu scislej dc stwierdzam ze mieszana to bardzo dobry pomysl. Organizm ma ciagle doczynienia z "normalnym jedzeniem" i nie domaga sie tak wszystkiego jak po zakonczeniu scislej. LIKARO gratulacje, jestes dzielna i bardzo wyrwała, trzymam kciuki i dalej czekam na wiesci wagowe w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilka007k
hej, chyba jedbak nie będę ryzykowała. zamówiłam wczoraj cały zestaw na 21 dni, jak tylko przyjdzie to zaczynam walkę z wagą :) a mam z czym walczyc :) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawi79
Cześć dziewczyny! Nie odzywalam sie ale tylko z braku czasu,mala oprocz grypy zoladkowej ma ospe wietrzna. Po prostu tragedia,cale noce nie przespane,jestem zmeczona jak nie wiem,na szczescie jestem na zwolnieniu lekarskim na mala i siedze w domu. Ja sie jeszcze nie wazylam,ale czuje duze luzy i ogolnie widze po ramionach i buzi. Chociaz tez mialam chwile slabosci. Zmowilam juz batony i owsianke jablkowo-cynamonowa bo zamierzam zrobic mieszna po scislej. A potem nie wiem chyba 1000kcla. Sluchajcie,tak sie zastanawiam czy na 1000 i cwiczeniach dalej bede chudla? Jak teraz tak malo kcal jem to ten 1000 nie spowoduje tycia, Strasznie boje sie znowu utyc, nie po to tak sie teraz mecze zeby to nadrobic:( Napiszcie jak zamierzacie sie odzywiac po DC. N oi piszmy dalej swoje efekty. Duzo dziewczyn po DC(calym cyklu czyli scisla+mieszna stosuje DIETE SOUTH BEACH).J a pije duzo wody,nigdy tyle nie pilam,noi cwicze brzuszki i hula hoop. Na mieszanej bede jezdzic na rowerze stacjonarnym+ skakanka a przy 1000 pojde na silownie ale glownie na bieznie,orbitreka i brzuch,nie chce miec miesni! A jak tam u Was? Pozdrawiam Wszystkie! Z mala juz lepiej,tak wiec postaram sie codziennie cos napisac,lepiej sie chudnie jak ma sie wsparcie. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawi79 cieszę się że się odezwałaś i pomimo przeciwności jesteś silna. Ja mam owsiankę i batony od paru dni, owsiankę zajadam na śniadanie, jest całkiem smaczna no i fajnie mieć wybór. Napisz od kiedy zaczynasz mieszaną bo ja bije się z myślami, chciałabym już coś zjeść na niedzielny obiat ale do 5 z przodu brakuje mi jeszcze 2 kg (dzisiaj –0,5) i coraz mniej wierzę w to że do świąt uda mi się ją zobaczyć. Też na mieszanej wracam na siłownie, na wiosnę chodziłam na platformę wibracyjną i straciłam kilka kilo, a cały trening zajmuje tylko 15 minut! Choć rowerek i skakanka to też fajny pomysł. Nilkaoo7k planujesz być na ścisłej przez święta? Podziwiam A co do diety od mojego kolegi przepisałam już 4 tygodnie ale zapomniałam która z was ją chciała, jeśli dalej macie ochotę podajcie jeszcze raz swoje e-maila pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawi79
Kami26-ja chciałam ta diete od twojego kolegi-kawi79@o2.pl-to moj mail. Mierzyłaś sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawi79 właśnie wysłałam Ci 4 tygodnie diety, jesli Ci się spodoba to daj znać, wtedy napisze resztę. Tak zmierzyłam się i oto wyniki: brzuch: 4 cm talia: 4 cm biodra: 3 cm a jak tam wyniki u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×