Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

kami ja prosila cie tez o ta dietek, sama bije sie z myslami jaka diete stosowac od stycznie, dlatego tez poprosze:kwaczynska_e@o2.pl Kawi wielkie gratulacje, jestes bardzo dzielna, ja myslalam ze ty juz przwalas scisla i ze podczas choroby corki nie masz czasu na myslenie o odchudzaniu, a tu prosze ty nadal stosujesz dc i to scisla, wielkie gratulcje. Jesli chodzi o twoje pytanie to oczywiscie ze na 1000kcal schudniesz dalej spokojnie, przykladm moze byc geisza ktora wlasnie po scislej dc przeszla na 1000kcal Jesli chodzi o moje odzywianie od stycznia to nie wiem sama, albo zroie 2 tygodnie scilej i potem 1000kcal, albo jeden posilek dc a reszta moje.Albo w ogole zrobie od samego poczatku mieszana, na mieszanej tez sie ladnie chudnie a mi nie zalezy na bardzo szybkich efektach, po prostu chce do czerwca schudnac 10 kg,dlatego zastanawiam sie nad scisla, bo scisla strasznie rozwala mnie psychicznie. A chce jak najszybciej zakonczyc te niebieskie toreki bo one doprowadzaja mnie do szalu, zbyt duzo razy stosowalam juz dc i mam juz dosc,chyba musze zrobic sobie przerwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Chyba muszę od jutra przejść na mieszaną bo moje jelita zwariowały, po kilkudniowej ciszy w toalecie, dzisiaj byłam tam bardzo często i to nie tylko na siku, a do tego od kilku dni boli mnie wątroba (nigdy nie miałam z nią problemów). Tylko co ja mam jutro zjeść ???? Dziewczyny a jak u was z biustonoszami? Bo w moich już prawie same echo!!!! Ktoś zna skuteczny sposób na powiększenie piersi (oprócz przytycie i ciąży :D) Riki tiki sama to musisz sobie poukładać w głowie! Pół roku to bardzo długo więc wcale nie musisz być na ścisłej, tylko spokojnie i bez stresu chudnąć na mieszanej, ale decyzja należy do ciebie. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggeisha
Piersi... Jeśli nie przytycie i nie ciąża, to jedynie pozostaje operacja plastyczna. Taki już los, jak ubywa tkanki tłuszczowej, to z każdej części ciała. Nie da się tego zrobić wybiórczo przy diecie. Może przy intensywnych ćwiczeniach by się dało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIKARO
Czesc Wszystkim:) Jestem juz po scislej:D hurraaa!!! Dzis moj pierwszy dzien normalnego jedzenia. Postanowilam wzorowac sie na diecie South Beach, nie chce juz chudnąc, tylko utrzymac to co mam. Moj spadek wagi przedstawia sie tak: Przypominam ze przy bardzo niskim wzroscie 159 wazylam przed dieta 52 kg! To duzo. Po pierwszym tygodniu scislej schudlam 3.2 kg. Po drugim - 1.7kg. A po trzecim - 1.2kg. Co w sumie daje mi - 6.1:)) Ważę teraz 45.9 i czuję się świetnie! I tak też ubylo w cm. Około 6 cm w poszczegolnych partiach ciala: uda, biodra, talia .... i piersi. Chociaz nad tym az tak nie ubolewam bo teraz mam małe C. Uwielbiam tą diętę bo daje wymarzone efekty w dosc ktorkim czasie i z cala pewnoscia uwazam ze WARTO SIE PRZEMĘCZYC. 3 tygodnie to nie rok. A jesli bede uwazac co bede jadla, waga byc moze utrzyma sie bardzo dlugo, z reszta jak po każdej diecie. Zegam się z Wami kobietki i życze dalszych sukcesow w walce z Wagą. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Likaro wielkie gratulacje !!! u mnie właśnie minął 3 dzień mieszanej, jej bardzo malutki, a i tak nie mam ochoty na wieczorny posiłek DC, waga stoi w miejscu więc to chyba dobrze, miałam dzisiaj zacząć chodzić na siłownie ale nie dałem rady - za bardzo zajęły mnie porządki zakupy itp. Wczoraj byłam na imprezie i wiecie co wśród ludzi łatwiej jest mi się pilnować, wszyscy wiedzą, że sie odchudzą więc liczą na to że się złamie i coś zjem a ja im na złość nie zjadłam nic! To chyba dobrze wróży na święta, no ale czas pokaże, przecież to aż 4 dni !!! Co do piersi ja przed ciążą miałam C, jak karmiłam D, potem córka tak mnie wyssała, że zostało B a teraz nawet w nim mam braki. Znalazłam fajny sposób: odsysają tłuszcz np. z kolan :D i wkładają go w cycuchy ale jest okropnie drogi, chyba po prostu zainwestuje w porządnie wypchany stanik :D:D:D Pozdrawiam trzymajcie się cieplutko papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawi79
Hej dziewczynki! Co nic sie nie odzywacie? Tak,tak,wiem nie ma czasu,prztgotowania swiateczne trwają!!!!!!!!!! Ja chwilke odpoczywam..:) Uspałam malutka i ze starsza corka robimy pierniczki! Pachnie w calym domu....:) Dzis sie zwazylam,maz mi kazal wejsc na wage,gdyz stwierdzil ze jak codziennie sie przytula do mnie to jest mnie coraz mniej..ja tam nad tym nie ubolewam:)tylko dzis rano wstalam z ogromnym bolem glowy aż wymiotować mi sie chciało,to było cos okropnego myslałam że umre! Więc tak zaczynałam ważąc 59kg przy 163cm,dziś mija 20dzien DC niestety z malymi potknięciami,ale i tak jestem zadowolona:) Schudłam 5kg.Najbardziej zmalaly mi piersi:( TALIA-7CM PAS-pod pepkiem-5CM BIODRA-5CM( w tej chwili mam 91cm) UDO-5CM(teraz mam 52) Moze nie sa to idealne jeszcze wymiary ktore bym chciala miec ale i tak jestem zadowolona. Jutro zamierzam na sniad wypic koktail kakaowy a potem na wiglii zjem troche kapusty z grzybkami(ma malo kcal) i rybke sobie pieke w piekarniku. Tak mi sie skurczyl zoladek ze nawet jak wody sie napije to jestem pelna. Spodnie mi z tylka spadaja,na siweta zaloze juz te mniejsze a w wigilie mam dopasowana spodnice:)mala rzecz a cieszy! Od stycznia zaczynam silownie tzn narazie przez 2 msce zamierzam tylko biegac na biezni i orbitreku i robic brzuszki.Oczywicie pociagne 2 tyg mieszanej zeby delikatnie z nie wyjsc ale juz bez zupek(bleee)same koktajle i owsianiki czasem batonik moze przed silownia:) Mam zamiar schudnac jescze 4kg,bo zawsze wazylam 50kg i tego chce sie trzymac. A jak mnie kusi cos slodkiego to mysle tak ze zdaze jeszcze to zjesc jak bede stara....:) Na zachcianki slodkiego dobry jest jogurt naturalny bez cukru+tabletka slodzika+2kropelki aroatu np smietankowego+troche zalatyny i kakao,wszystko wymieszac(zelatyne trzeba najpierw rozpuscic)i wstawic do lodowki. Pycha deserek! Spróbujcie! Odezwijcie sie,Kami26,Riki tiki-co tam u Was? Mam nadzieje ze dalej bedziemy sie wspierac w walce z kg i dieta DC. Pozdr,WESOŁYCH,ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT DLA WAS WSZYSTKICH! Pa:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj ciąg dalszy bólu brzucha, aż poszłam na USG ale na szczęście okazało się że to nic poważnego, żadna trzustka czy wątroba i dalej mogę sobie stosować DC. Waga dalej uparcie pokazuje 60,8 i nie chce zejść niżej L Kawi 79 ciesze się razem z tobą 5 z przodu świetnie, fajny ten przepis muszę spróbować! Wiesz co mój mąż tez twierdzi, że już nie ma do kogo się przytulać :D Ja także życzę wam zdrowych, pogodnych i wesołych świąt, żebyście wyglądały przepięknie przy wigilijnym stole, a zjedzone kalorie nie poszły wam w boczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej co tu taka pustka, jeszcze świętujecie ? :D Ja wczoraj nie miałam dostępu do Internety i juz się nie mogłam doczekać, żeby tu wejść i poczytać co u was, a tu cisza!!! U mnie święta minęły super, mój skurczony żołądek nie pozwalał mi zjeść za dużo dzięki czemu waga stoi w miejscu z czego jestem bardzo zadowolona :) . Wysłuchałam wiele pozytywnych opinii i komentarzy. Wczoraj byłam na zakupach kupiłam sobie małą czarną sukienkę i nawet sprzedawczyni się dziwiła jak to zrobiłam, że tak schudłam (jestem tam stałą klientką). Napiszcie co u was jaki minęły wam święta mam nadzieje, że równie pozytywnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej co tu taka pustka, jeszcze świętujecie ? :D Ja wczoraj nie miałam dostępu do Internety i juz się nie mogłam doczekać, żeby tu wejść i poczytać co u was, a tu cisza!!! U mnie święta minęły super, mój skurczony żołądek nie pozwalał mi zjeść za dużo dzięki czemu waga stoi w miejscu z czego jestem bardzo zadowolona :) . Wysłuchałam wiele pozytywnych opinii i komentarzy. Wczoraj byłam na zakupach kupiłam sobie małą czarną sukienkę i nawet sprzedawczyni się dziwiła jak to zrobiłam, że tak schudłam (jestem tam stałą klientką). Napiszcie co u was jaki minęły wam święta mam nadzieje, że równie pozytywnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawi79
Hej! No właśnie co tu taka cisza? Kami26-jestes na mieszanej? Ile tersz wazysz? Ja do 1.01 jem po swojemu ale dietetycznie i waga stoi;) w swieta sie nie objadlam:) Ale od nowego roku zaczynam mieszana tj: sniad:owsianka,potem koktail albo baton i obiad moj jakas piers z kurczaka z warzywami. A Ty jak dalej bedziesz dietkowac? Mam nadzieje ze bedziesz na forum:) Motywacja nadal potrzebna! Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku! W sylwestra trochę podjadałam ale świetnie sie bawiłam i to do 6 rano więc chyba spaliłam wszystkie kalorie. Jestem na mieszanej czyli; 1 śniadanie: 0,5 owsianki lub napoju 2 sniadanie: 0,5batonu +kawa obiad : chude mięsko lub rybka podwieczorek: czasami coś z DC a czasami coś innego ale mało kalorycznego np.jogurt i kolacja;0,5 napoju DC. czasami zamiast podwieczorku i kolacji zjadam jakąs warzywną sałatke, wogóle ciagle się boję, że podjadam za duzo na ale waga stoi w miejscu więc chyba jest ok! Od poniedziałku zaczynam chodzić na siłownie chciałabym schudnąc jeszcze 2-3 kg Mam nadzieje, że juz nie dlugo pojawia sie nowe odchudzające osoby bo smutno tu jakoś! Kawi, riki tiki, likaro co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elina22
Wiam wszystkich bardzo serdecznie,o diecie dowiedziałam się od mojej koleżanki która schudła już 40 kilogramów i dalej chudnie wygląda naprawde świetnie. Kupiłąm ją bez najmiejszego wachania tylko łatwy dostęp do jedzenia bardzo mi przeszkadza w rozpoczęciu diety.(prowadzimy restauracje). Ostatecznie zaczynam od jutra zobaczymy czy dam rade. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elina22
Wiam wszystkich bardzo serdecznie,o diecie dowiedziałam się od mojej koleżanki która schudła już 40 kilogramów i dalej chudnie wygląda naprawde świetnie. Kupiłąm ją bez najmiejszego wachania tylko łatwy dostęp do jedzenia bardzo mi przeszkadza w rozpoczęciu diety.(prowadzimy restauracje). Ostatecznie zaczynam od jutra zobaczymy czy dam rade. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elina22
Wiam wszystkich bardzo serdecznie,o diecie dowiedziałam się od mojej koleżanki która schudła już 40 kilogramów i dalej chudnie wygląda naprawde świetnie. Kupiłąm ją bez najmiejszego wachania tylko łatwy dostęp do jedzenia bardzo mi przeszkadza w rozpoczęciu diety.(prowadzimy restauracje). Ostatecznie zaczynam od jutra zobaczymy czy dam rade. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej elina milo powitać nową osobę, trzymam za ciebie mocno kciuki, napisz coś więcej o sobie ile wazysz i ile chcesz schudnąc no i zdaj relację jutro jak ci minął 1 dzień ggeisha, brianna a co u was? utrzymujecie wagę? mam nadzieje że tak napiszcie coś :) Ja miałam dzisiaj ogromnego pecha wywaliłam się na sliskim chodniku i strasznie się poobijałam a co najgorsze straciłam tipsa w raz ze swoim paznokciem, ból NIESAMOWITY no i lipa z moich ćwiczeń jestem zła okropnie KURDE!!!KURDE!!!!KURDE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iw75
Witam. Stosowalam tą dietę trzykrotnie. 1-y raz minus 7 kg., drugi raz po trzech miesiącach odpoczynku minus 5 kg i trzeci raz wytrzymałam tylko tydzień i bez rezultatów. Konsultantka powiedział że ta dieta działa najbardziej przy stosowaniu raz w roku wiec.. wytrzymałam rok i jade znowu. Dla mnie jest to jedyna dieta, po której chudnę, czując się naprawde zieźle. Pierwszy dzień wybieram w sobotę, ponieważ niedzielę spędzam w domu a czuję się wtedy okropnie słaba. Na trzeci dzień wszystko przechodzi i już jade na maxa. W trzecim tygodniu zaczynam być rozdrażniona, no bo ile można wąchać i gotować dla moich panów kiedy w kółko się je batony i zupki... Ale efekt czyni rekompensatę. Przestrzegam jednak przed zakupem towaru od razu na 3 tygodnie czy nawet tydzień. Najlepiej kupić wszystko po jednej sztuce i wypróbować bo znam ludzi którzy po zobaczeniu mnie naaaakupili i oddali mi resztę bo prawie wymiotowali przy piciu koktajli i zupek. Mnie tam smakuje ale też nie wszysko - koktajl pomarańczowy doprowadzil mnie prawie do konwulsji. Ogolnie polecam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka007
Hej;) Czytam o tej diecie i chyba sie zdecyduje. Znalazlam konsultantke niedaleko mnie i jutro mam zamiar sie tam wybrac i zacząc dietke od srody;) mam nadzieje ze jakos mi sie uda. startuje z waga 65-66kg nie wiem dokladnie bo sie ostatnie dni nie wazylam... a chce zrzucic jakies 10kg a Wy jak tam? Ciekawi mnie jak to jest z tym alkoholem. Bo podobno nie mozna w trakcie diety pic alkoholu. Ale czekaja mnie rozne imprezy i pewnie bede cos pila... Dlaczego nie mozna i w ogole czy to prawda? Czekam z niecierpliwoscią na odpowiedź:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka007
Hej;) Ciekawi mnie ta dietka, czytalam duzo i chyba sie zdecyduje:)) Znalazlam nawet konsultantke blisko mojego domku i jutro sie tam wybieram:) Mam nadzieje ze mi sie uda przejsc i wytrzymac na tej diecie. Zaczynam z waga 65/66kg. Chce zrzucic minimum 10kg. W jakim czasie jest to mozliwe? I ciekawi mnie jeszcze jedna kwestia. Jak to jest z tym alkoholem? Czy rzeczywiscie nie mozna pic? Jesli tak to dlaczego? a co jesli wypije w trakcie diety? Czekam na odpowiedz;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka007
Hej;) Ciekawi mnie ta dietka, czytalam duzo i chyba sie zdecyduje:)) Znalazlam nawet konsultantke blisko mojego domku i jutro sie tam wybieram:) Mam nadzieje ze mi sie uda przejsc i wytrzymac na tej diecie. Zaczynam z waga 65/66kg. Chce zrzucic minimum 10kg. W jakim czasie jest to mozliwe? I ciekawi mnie jeszcze jedna kwestia. Jak to jest z tym alkoholem? Czy rzeczywiscie nie mozna pic? Jesli tak to dlaczego? a co jesli wypije w trakcie diety? Czekam na odpowiedz;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkaaa1991
Hej;) Ciekawi mnie ta dietka, czytalam duzo i chyba sie zdecyduje:)) Znalazlam nawet konsultantke blisko mojego domku i jutro sie tam wybieram:) Mam nadzieje ze mi sie uda przejsc i wytrzymac na tej diecie. Zaczynam z waga 65/66kg. Chce zrzucic minimum 10kg. W jakim czasie jest to mozliwe? I ciekawi mnie jeszcze jedna kwestia. Jak to jest z tym alkoholem? Czy rzeczywiscie nie mozna pic? Jesli tak to dlaczego? a co jesli wypije w trakcie diety? Czekam na odpowiedz;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkaaa1991
Hej;) Ciekawi mnie ta dietka, czytalam duzo i chyba sie zdecyduje:)) Znalazlam nawet konsultantke blisko mojego domku i jutro sie tam wybieram:) Mam nadzieje ze mi sie uda przejsc i wytrzymac na tej diecie. Zaczynam z waga 65/66kg. Chce zrzucic minimum 10kg. W jakim czasie jest to mozliwe? I ciekawi mnie jeszcze jedna kwestia. Jak to jest z tym alkoholem? Czy rzeczywiscie nie mozna pic? Jesli tak to dlaczego? a co jesli wypije w trakcie diety? Czekam na odpowiedz;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkaaa1991
Hej;) Ciekawi mnie ta dietka, czytalam duzo i chyba sie zdecyduje:)) Znalazlam nawet konsultantke blisko mojego domku i jutro sie tam wybieram:) Mam nadzieje ze mi sie uda przejsc i wytrzymac na tej diecie. Zaczynam z waga 65/66kg. Chce zrzucic minimum 10kg. W jakim czasie jest to mozliwe? I ciekawi mnie jeszcze jedna kwestia. Jak to jest z tym alkoholem? Czy rzeczywiscie nie mozna pic? Jesli tak to dlaczego? a co jesli wypije w trakcie diety? Czekam na odpowiedz;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkaaa1991
Hej;) Ciekawi mnie ta dietka, czytalam duzo i chyba sie zdecyduje:)) Znalazlam nawet konsultantke blisko mojego domku i jutro sie tam wybieram:) Mam nadzieje ze mi sie uda przejsc i wytrzymac na tej diecie. Zaczynam z waga 65/66kg. Chce zrzucic minimum 10kg. W jakim czasie jest to mozliwe? I ciekawi mnie jeszcze jedna kwestia. Jak to jest z tym alkoholem? Czy rzeczywiscie nie mozna pic? Jesli tak to dlaczego? a co jesli wypije w trakcie diety? Czekam na odpowiedz;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elina22
mmmmmmmmmm...Pierwszy dzień minoł ,chociaż nie był łatwy na kolacje mojej rodzince musiałam smażyć frytki nie mają litości dla pulchniutkiej mamy.Mam 25 lat i w ciąży przytyłam 50 kilogramów to wiecie jak wyglądam totalne monstrum.hi hi,fajnie że jeszcze potrafie się z tego śmiać.Mój cel to 20 kilogramów i na więcej nie licze,ale kochane jak widze wasze rezultaty to asz chce mi się tej okropnej zupki(żurek był nawet niezły). Waga aktualna 90 kilogramów przy wzroście 173 cm. Najgorsze jest to że w pracy jedzenie otacza mnie z wszystkich stron(schabowe,rolady,desery )a ja tak lubie jeść że jest to dla mnie szkoła przetrwania.Dzisiaj mam wolne i w domciu naszczęście daje sobie jakoś rade,ale myśle że jak po tygodniu zobacze rezultaty to będzie o wiele łatwiej.Trzymajcie za mnie kciuki ja za was też trzymam buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Stanełam dzisiaj na wagę i nareszcie zobaczyłam 5 z przodu Hura!!! Trochę się zdziwiłam, bo od dwóch dni troszkę podjadam (zbliża mi się okres), a i tak jest spadek wagi J. Jeśli tylko zdrowie mi pozwoli od poniedziałku zaczynam ćwiczyć, a jeśli nie to znów przejdę na ścisłą ! (chcę schudnąć jeszcze 5 kg) Elina22 Jeśli tylko wytrzymasz 3-4 dni bez podjadanie to potem nie będą cię wzruszać nawet największe smakołyki. Jak długo zamierzasz być na ścisłej? Anitka Masz taką wagę jak ja miałam, 5 kg schudłam w niecałe 2 tygodnie ścisłej i choć każdy chudnie inaczej to pewnie będziesz miała podobny wynik! Alkoholu nie można bo niczego nie wolno podjadać! Po 2-gie masz pusty żołądek i nawet kieliszek może spowodować zawroty głowy :) no i najważniejsze każde odstępstwo od diety może zatrzymać ketoze Dziewczyny życze wam powodzenia!!! Kwi co u Ciebie? Odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka019991
hej a powiedz mi, miałas taka wage jak ja i moglas miec scisla? ja bylam dzisiaj u konsultantki i mi powiedziala ze moge zaczac od 3 stopnia czyli 1000kcal... co myslisz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitka ja kupiłam swoją dieta na kilogramy.pl bo w mojej okolicy nie ma kolsultantki! tam tylko wypełnia się ankiete i wysyłają Ci produkty, oczywiście jest pytanie co do wagi ale jakość nikt do mojej nie miał zastrzeżeń, a w poniedziałek domawiałam produkty 3 raz :)oczywiście to twoje decyzja , na 1000 kalorii tez schudniesz ale na pewno potrwa to trochę dłużej ale z drugiej strony jeśli nic Cię nie ,,goni" to może to i lepiej i zdrowiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka01991
dzieki za tak szybką odpowiedz, milo spotkac na forum tak zaangazowana osobe i przede wszystkim pomocną;) za chwile wejde na kilogramy.pl i zobacze co tam sie dzieje;) Moze rzeczywiscie jakos sie uda;) Chociaz skoro juz kupilam dzisiaj te produkty (28 produktow DC) na 2 tygodnie, czyli 2 produkty dziennie + 2 posilki konwencjonalne to chyba sprobuje;) Ale chce sobie zrobic 1 posilek konwencjonalny zeby troche zmniejszyc kalorycznosc;) a pozniej moze juz zrobie tak jak byc powinno na samych DC;)) Co myslisz?? dziekuje kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka650
witam ,dzisiaj moj2 dzien dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×