Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosowa艂?

Polecane posty

Witajcie dziewczyny! 馃尲 Mamokim: mroczki mog膮 by膰 efektem os艂abienia organizmu. Jesz teraz bardzo ma艂o kcal i organizm troch臋 si臋 buntuje. Zobaczymy czy dolegliwo艣ci te nie ust膮pi膮. Uwa偶aj przy weekendowych porz膮dkach w domu i nie wykonuj zbyt energicznych ruch贸w. Mam nadziej臋, 偶e pijesz tyle p艂yn贸w ile nale偶y (min 2 litry). Wiem, 偶e czasami trudno tyle w siebie wla膰 ale musisz pi膰, jednym z objaw贸w odwodnienia jest m in. zaburzenie widzenia. Niestety nie mieszkam w Warszawie, moje kochane miasto to Wroc艂aw 鉂わ笍. Skoro masz ponad 173 cm to musisz je艣膰 4 torebki. Dostarczasz w ten spos贸b swojemu organizmowi pe艂nego zapotrzebowania na witaminy, makro i mikroelementy. Je艣li b臋dziesz jad艂a mniej w organizmie zacznie powstawa膰 deficyt tych cennych sk艂adnik贸w. Kiedy w takim stanie zako艅czysz diet臋 i powr贸cisz do normalnego 偶ywienia organizm z niedoborami zacznie 艂apczywie gromadzi膰 wszystko co zjesz i efekt jo-jo prawie murowany! Dieta Cambridge jest tak obliczona i tak zbilansowana, 偶e skoro masz je艣膰 4 torebki to je spo偶ywaj. Co do batonik贸w to nie spotka艂am si臋 z takimi do艣wiadczeniami, o kt贸rych piszesz. Moje klientki kupuj膮 batoniki i s膮 bardzo zadowolone, 偶e mog膮 co艣 pogry藕膰, a nie tylko pi膰. Co艣 dziwnego jest z t膮 zupk膮 pomidorowa... jedni si臋 ni膮 zajadaj膮 (patrz: ja), a inni nie mog膮 jej znie艣膰. Chcia艂am ci zaproponowa膰, 偶eby艣 nie wa偶y艂a si臋 codziennie. Wiem, 偶e chcia艂aby艣 widzie膰 codziennie kilo mniej ale czasami mo偶na si臋 rozczarowa膰 i zniech臋ci膰. Sta艅 na wag臋 np. raz w tygodniu, a jak nie wytrzymasz to np. co 3 dni. Niestety kilogramy znikaj膮 du偶o wolniej ni偶 ich przybywa. :( Trzymam kciuki !!! Dakora: mam nadziej臋, ze maba si臋 nie obrazi, 偶e ja odpowiadam na Twoje pytanie... nie wiem po prostu kiedy ona tu zajrzy. Przy niedoczynno艣ci tarczycy zaleca si臋 stosowanie tzw. diety modyfikowanej. Polega ona na spo偶ywaniu 2 torebek diety cambridge + 1 posi艂ek konwencjonalny (gotowany dr贸b, ryby, podroby + warzywa). Dodatkowo konsultant powinien poprosi膰 ci臋 偶eby艣 wype艂niaj膮c kart臋 zdrowia uda艂a si臋 do swojego lekarza, kt贸ry ci powie czy mo偶esz stosowa膰 tak膮 diet臋 czy nie. Je艣li lekarz wyrazi pozytywn膮 opini臋 powinien podpisa膰 si臋 na karcie zdrowia, kt贸r膮 otrzymasz od konsultanta. Tw贸j lekarz, lepiej ni偶 konsultant, orientuje si臋 jaki jest stan Twojego zdrowia. Generalnie niedoczynno艣膰 tarczycy (w przeciwie艅stwie do nadczynno艣ci) nie jest przeciwwskazaniem do stosowania diety Cambridge. Jednak dla Twojego wi臋kszego bezpiecze艅stwa powinna艣 skonsultowa膰 si臋 z lekarzem prowadz膮cym. Co do utraty kilogram贸w podczas stosowania diety modyfikowanej to jest to proces wolniejszy ni偶 podczas diety 艣cis艂ej. Nie ma jednak zbyt wielu mo偶liwo艣ci aby艣 nie schud艂a poniewa偶 spo偶ywasz dziennie oko艂o 600-700 kcal, a w takiej sytuacji organizm musi wykorzysta膰 energi臋 zgromadzon膮 w tkance t艂uszczowej. Pozdrawiam Was serdecznie papa 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 da-kora
Dzi臋kuj臋 za tak szybk膮 odpowiedz, w poniedzia艂ek jestem u swojego lekarza, popytam no i zobaczymy. W niedoczynno艣ci jest tak 偶e sie nie ob偶erasz a tyjesz. Mnie przyby艂o prawie 6 kg, zrobi艂 si臋 brzydki wa艂ek tam gdzie nie powinien i to w艂a艣nie sk艂oni艂o mnie do p贸j艣cia do lekarza no i wysz艂o co wysz艂o. Ale si臋 nie poddaj臋, je艣li nie wyjdzie z Cambrigde to mo偶e Montigniac. Jestem zdesperowana w zgubieniu nadwy偶ki dzi臋kuj臋 i pozdrawiam , dakora ps 艣wietna jest ta strona, sp臋dzi艂am wczoraj u Was bite 4 godziny

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hejka Laseczki, Megi, Ty to normalnie anio艂 jeste艣:D. Dzi臋kuj臋, dzi臋kuj臋, dzi臋kuj臋. 馃尰 馃尰 馃尰. Ja dzisiaj tak kr贸ci贸tko, bo to weekend; ch艂opina si臋 nudzi i musz臋 mu towarzyszy膰:). Wczoraj zero mroczk贸w, samopoczucie 艣wietne. Dzisiaj tak samo. A na wadze zn贸w p贸艂 kilo mniej. Przepraszam, Megi, ale dop贸ki kiloski spadaj膮- musz臋 si臋 wa偶y膰. Przestan臋, jak waga si臋 zatrzyma. Podsumowuj膮c: dzie艅 pi膮ty 艣cis艂ej diety - 3 kilo w d贸艂( od pocz膮tk dietki). 艢wietnie. Da -kora, super, 偶e nas znalaz艂a艣!!!!! Zagl膮daj jak najcz臋艣ciej, a najlepiej -je艣li lekarz tylko pozwoli- przy艂膮cz si臋 do mnie. Trzymajcie si臋 cieplutko馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 da-kora
Dzi臋ki mamakin za dobre s艂owo Ty te偶 trzymaj kurs, mo偶e rzeczywi艣cie w grupie ra藕niej i wi臋cej si臋 zrzuci Ale, ale mo偶ecie mnie o艣wieci膰 co z tym nikiem pomara艅czowym??? Chodzi艂am dzisiaj po kafeterii -- i trafi艂am na innym forum zajad艂膮 pysk贸wk臋 w tym temacie O艣wie膰cie mnie bo ja zielona pozdrawiam dakora

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No i nie mog臋 wyj艣c z tego kompa -- mam pytanie gdzie szuka膰 konsultantki w obr臋bie Katowic??? :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 wszystkim! Tak偶e chcia艂abym zacz膮膰 si臋 odchudza膰 DC. Przeczyta艂am kilka ostatnich stron tego forum i jestem nastawiona bardzo pozytywnie. Zastanawiam si臋 natomiast czy przy tak szybkiej utracie wielu kilogram贸w {mam do zrzucenia 10} nie wyst臋puj膮 efekty uboczne w postaci obwis艂ej sk贸ry i utracie j臋drno艣ci piersi?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 dziewczyny! Mamokim suuuper wynik 馃尲. Jak tak obserwuj臋 Twoje post臋py to sama postanowi艂am ograniczy膰 jedzonko i zgubi膰 przynajmniej 3 kiloski... och ale jak ja lubi臋 je艣膰. Nie mog臋 jednak czyta膰 waszych li艣cik贸w z pe艂nym brzuszkiem bo to nieuczciwe. Bardzo si臋 ciesz臋 mamokim, 偶e dolegliwo艣ci ust膮pi艂y. Zajmij si臋 porz膮dnie facetem bo ch艂opy 鉂わ笍 to skarby naszego 偶ycia i nale偶y o nich dba膰. Dakora je艣li nie chcesz kupi膰 dietki przez internet to zadzwo艅 do Centrum Diety Cambridge do Warszawy i tam zapytaj o konsultantk臋 w Katowicach. Tel do centrum 022 859 03 04. Nie zdziw si臋 je艣li konsultantka nie b臋dzie potrzebowa艂a zgody Twojego lekarza bo jak pisa艂am niedoczynno艣膰 tarczycy nie jest przeciwwskazaniem do stosowania Cambridge. Ja jednak kiedy moje klielntki maj膮 problemy zdrowotne prosz臋 czasami o tak膮 konsultacje aby nikomu nie zaszkodzi膰. Mi艂o powita膰 ci臋 Grysek w艣r贸d nas:) Odwiedzaj nas cz臋sto – b臋dzie ra藕niej. Co do twojego pytania to nie musisz si臋 obawia膰 widocznej utraty j臋drno艣ci piersi i obwis艂ej sk贸ry. Na pewno sk贸ra wolniej b臋dzie si臋 dostosowywa艂a do „mniej ciebie” ale nie ma powodu do paniki. Wszystko zale偶y od tego ile masz lat. Za prawid艂ow膮 j臋drno艣膰 sk贸ry odpowiadaj膮 kolagen i elastyna. Wraz z wiekiem organizm traci zdolno艣膰 odbudowy tych zwi膮zk贸w. Wi臋c im jeste艣 starsza tym mniej j臋drna jest twoja sk贸ra. Istniej膮 jednak preparaty (balsamy, kremy, tabletki), kt贸re poprawi膮 wygl膮d cia艂a. Je艣li obawiasz si臋 o utrat臋 j臋drno艣ci mo偶esz zawsze stosowa膰 kt贸ry艣 z preparat贸w polecam te偶 masa偶, kt贸ry pobudzaj膮c kr膮偶enie poprawia wygl膮d sk贸ry. Utrata 10 kilogram贸w to nie to samo co utrata np. 100 kg gdzie przypuszczam, 偶e bez operacji plastycznej si臋 nie obejdzie. Pozdrawiam Was wszystkie gor膮co ;) Mamakim trzymaj tak dalej. Jestem z tob膮 !!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do megi79 - dzi臋kuj臋 馃尲 na powa偶nie zaczynam od jutra -- po wizycie u endokrynologa dzisiaj jestem na tartej marchewce rany -- niby je艣c mi sie nie chce a co艣 bym przek膮si艂a i jak tu wytrzyma膰 bez tabletek?? Dopytam sie wszystkiego jutro bo widze 偶e bez wspomagaczy mo偶e byc kiepsko trzymajcie si臋 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 Dziewczyny:), ciesz臋 si臋, 偶e jest nas coraz wi臋cej. U mnie niestety dzisiaj wielki kryzys. Rano wmusi艂am w siebie zupk臋. Potem pojechali艣my na spacer do lasu. Ok. 14-tej chcia艂am zje艣膰 drug膮 zupci臋. Niestety nie da艂am rady- przepraszam, 偶e wdaj臋 si臋 w szczeg贸艂y- ale po prostu zwymiotowa艂am. Druga i trzecia pr贸ba tak偶e spe艂z艂y na niczym. Oczywi艣cie nie poddaj臋 si臋. Pij臋 wod臋 i czerwon膮 herbat臋. Zrobi艂am pyszny obiadek dla rodzinki i w og贸le mnie to nie obesz艂o. Po prostu nie chce mi si臋 je艣膰. Samopoczucie( je艣li nie liczy膰 tych pawi) 艣wietne. Nie jestem os艂abiona, mam sporo energii. Megi, Aniele M贸j, tak mi przykro, 偶e Ci臋 zawodz臋. Licz臋, 偶e jutro z apetytem rzuc臋 si臋 na porann膮 zupk臋. Dziewczyny, mam nadziej臋, 偶e moje do艣wiadczenie nie zniech臋ci Was do podj臋cia diety. B臋d臋 robi艂a wszystko, 偶eby wytrwa膰 do ko艅ca:))). Wielkie buziaczki. Do jutra:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
WYMI臉K艁AM馃槶!!!! pr贸bowa艂am dzisiaj 3 razy i nie mog艂am prze艂kn膮膰. :(. Megi, b艂agam powiedz, czy je艣li przez tydzie艅 b臋d臋 na innej diecie- ta monotonnia by艂a dla mnie nie do wytrzymania- to potem mog臋 wr贸ci膰 do Cambridge? Tydzie艅 to jest max ile mog艂am wytrzyma膰. Ja chyba po prostu juz tak mam- na diecie kapu艣cianej cofki mia艂am pi膮tego dnia. Licz臋, 偶e mnie nie opu艣cisz w biedzie馃尰. A tak w og贸le to zosta艂o mi kilkanascie zup pomidorowych i te mog臋 po prostu komu艣 odda膰. Wiem, 偶e ten smak jest nie dla mnie -a szkoda, 偶eby si臋 zmarnowa艂y. S膮 wa偶ne do maja przysz艂ego roku. Pozdrawiam Was Moje kochane- ja od dzisiaj jestem na takiej diecie z serkiem topionym;(. Trwa 5 dni. Potem, je艣li Megi pozwoli:), zn贸w wr贸c臋 na Cambridge. Oczywi艣cie b臋d臋 tu zagl膮da艂a.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Betty_1
Diete skonczylam ponad 7 miesiecy temu w maju 2004 (dwa tygodnie scisla+tydzien mieszana). Schydlam na diecie 6 kg i od tego czasu nie przytylam ani grama a wrecz przeciwnie mam takie tygodnie kiedy waze nawet o 2 kg mniej. Nie jestem od tamtej pory na zadnej diecie. Jestem zaskoczyona bo sadzilam ze za 2 czy 3 miesiace wroci mi waga i znowu zaczne Cambridge, ale nie musze. Co jem teraz? A wiec dieta w naturalny sposb spowodowla ze jem o polowe miej niz przed dieta (wiecej nie potrzebuje), Nie jem smietan, masla, tlustego mleka, staaram sie jadac produkty bez cukru i tuszczu, ale bez przesady. Zmniejszylam do minimum makaron, ryz, ziemniaki, kiedys pol a nawet cala paczka ryzu teraz 2 lyzki, 2-3 ziemniaczki. Nie jem pieczywa zwyklego, wylacznie chrupkie (mniej wiecej raz na miesiac jedna buleczke czy kromke chleba). Mieso rzadko. Duzo owocow, warzyw i mleka oraz niemal codziennie owsianke lub musli - swietnie oczyszcza. 呕adnych sokow, oczywscie nie slodze herbaty. I powiem cos co pewnie zaskoczy wszystkich - nie odmawiam sobie ciasta lub slodyczy jak mam ochote i okazje. Oczywscie bez przesady. A tak w ogole to normalnie zyje ani szczegolnie nie mysle o tym co jem. Jem po prostu mmniej. Piersi mam mniejsze o rozmiar ale w udzie 5 cm mniej,w pasie 4 centymetry, plaski brzuch. Z przyjemnoscia patrze w lustro. Pisze nie po to zeby sie pochwalic ale zeby zachecic WAS. A nie bylo latwo na poczatku, poczytajcie moje zmagania w forum w maju 2004. Pozdrawiam wszystkich. Zwlaszcza Mambe, ktora duzo mi radziala. Buziaczki PS Jeszcze jedno. Slyszalam opinie na tym forum ze ta dieta nie jest dla ludzi "szczuplych". I musze sie tu nie zgodzic. Ja w porowanaiu do innych pewnie uznana bylabym za chuda. Ale mialam nadmiar tluszczu na brzuchu, udach i dieta pozwolila mi to spalic i wrocic do wagi ktora zawsze mialam. Za jakis czas znowu sie odezwe i powiem i czy przytylam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Betty_1
Diete skonczylam ponad 7 miesiecy temu w maju 2004 (dwa tygodnie scisla+tydzien mieszana). Schydlam na diecie 6 kg i od tego czasu nie przytylam ani grama a wrecz przeciwnie mam takie tygodnie kiedy waze nawet o 2 kg mniej. Nie jestem od tamtej pory na zadnej diecie. Jestem zaskoczyona bo sadzilam ze za 2 czy 3 miesiace wroci mi waga i znowu zaczne Cambridge, ale nie musze. Co jem teraz? A wiec dieta w naturalny sposb spowodowla ze jem o polowe miej niz przed dieta (wiecej nie potrzebuje), Nie jem smietan, masla, tlustego mleka, staaram sie jadac produkty bez cukru i tuszczu, ale bez przesady. Zmniejszylam do minimum makaron, ryz, ziemniaki, kiedys pol a nawet cala paczka ryzu teraz 2 lyzki, 2-3 ziemniaczki. Nie jem pieczywa zwyklego, wylacznie chrupkie (mniej wiecej raz na miesiac jedna buleczke czy kromke chleba). Mieso rzadko. Duzo owocow, warzyw i mleka oraz niemal codziennie owsianke lub musli - swietnie oczyszcza. 呕adnych sokow, oczywscie nie slodze herbaty. I powiem cos co pewnie zaskoczy wszystkich - nie odmawiam sobie ciasta lub slodyczy jak mam ochote i okazje. Oczywscie bez przesady. A tak w ogole to normalnie zyje ani szczegolnie nie mysle o tym co jem. Jem po prostu mmniej. Piersi mam mniejsze o rozmiar ale w udzie 5 cm mniej,w pasie 4 centymetry, plaski brzuch. Z przyjemnoscia patrze w lustro. Pisze nie po to zeby sie pochwalic ale zeby zachecic WAS. A nie bylo latwo na poczatku, poczytajcie moje zmagania w forum w maju 2004. Pozdrawiam wszystkich. Zwlaszcza Mambe, ktora duzo mi radziala. Buziaczki PS Jeszcze jedno. Slyszalam opinie na tym forum ze ta dieta nie jest dla ludzi "szczuplych". I musze sie tu nie zgodzic. Ja w porowanaiu do innych pewnie uznana bylabym za chuda. Ale mialam nadmiar tluszczu na brzuchu, udach i dieta pozwolila mi to spalic i wrocic do wagi ktora zawsze mialam. Za jakis czas znowu sie odezwe i powiem i czy przytylam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Betty_1
Diete skonczylam ponad 7 miesiecy temu w maju 2004 (dwa tygodnie scisla+tydzien mieszana). Schydlam na diecie 6 kg i od tego czasu nie przytylam ani grama a wrecz przeciwnie mam takie tygodnie kiedy waze nawet o 2 kg mniej. Nie jestem od tamtej pory na zadnej diecie. Jestem zaskoczyona bo sadzilam ze za 2 czy 3 miesiace wroci mi waga i znowu zaczne Cambridge, ale nie musze. Co jem teraz? A wiec dieta w naturalny sposb spowodowla ze jem o polowe miej niz przed dieta (wiecej nie potrzebuje), Nie jem smietan, masla, tlustego mleka, staaram sie jadac produkty bez cukru i tuszczu, ale bez przesady. Zmniejszylam do minimum makaron, ryz, ziemniaki, kiedys pol a nawet cala paczka ryzu teraz 2 lyzki, 2-3 ziemniaczki. Nie jem pieczywa zwyklego, wylacznie chrupkie (mniej wiecej raz na miesiac jedna buleczke czy kromke chleba). Mieso rzadko. Duzo owocow, warzyw i mleka oraz niemal codziennie owsianke lub musli - swietnie oczyszcza. 呕adnych sokow, oczywscie nie slodze herbaty. I powiem cos co pewnie zaskoczy wszystkich - nie odmawiam sobie ciasta lub slodyczy jak mam ochote i okazje. Oczywscie bez przesady. A tak w ogole to normalnie zyje ani szczegolnie nie mysle o tym co jem. Jem po prostu mmniej. Piersi mam mniejsze o rozmiar ale w udzie 5 cm mniej,w pasie 4 centymetry, plaski brzuch. Z przyjemnoscia patrze w lustro. Pisze nie po to zeby sie pochwalic ale zeby zachecic WAS. A nie bylo latwo na poczatku, poczytajcie moje zmagania w forum w maju 2004. Pozdrawiam wszystkich. Zwlaszcza Mambe, ktora duzo mi radziala. Buziaczki PS Jeszcze jedno. Slyszalam opinie na tym forum ze ta dieta nie jest dla ludzi "szczuplych". I musze sie tu nie zgodzic. Ja w porowanaiu do innych pewnie uznana bylabym za chuda. Ale mialam nadmiar tluszczu na brzuchu, udach i dieta pozwolila mi to spalic i wrocic do wagi ktora zawsze mialam. Za jakis czas znowu sie odezwe i powiem i czy przytylam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Betty_1
Przepraszam wszystkich! Nie wiem jak to sie stalo ze moja wypowiedz pojawila sie trzy razy!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ojojojo! Mamakim co si臋 dzieje z Twoim samopoczuciem :) ? Je艣li 藕le czujesz si臋 na Cambridgu to mo偶na w miejsce 1 torebki w艂aczy膰 1 posi艂ek domowy (gotowany kurczak, podroby, rybka + warzywa) tzw. dieta modyfikowana. Nie mam informacji na temat powrotu do diety 艣cislej po 1 tyg przerwy. Nie znam osoby, kt贸ra tak robi艂a. Sama musisz podj膮膰 decyzj臋 czy chcesz sprobowa膰 ponownie. Je艣li przeprowadzi艂aby艣 pe艂ny cykl diety cambridge (艣cisla+modyfikowana) to ponownie mo偶esz powt贸rzy膰 ten schemat po 2 tyg diety 1000kcal. Trzymam za Ciebie kciuki. Daj zna膰 co postanowi艂as. 鉂わ笍 Gratulacje Betty_1 馃尲 Pozdrawiam wszyskie dziewczyny ! :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
MEGI:D, tak si臋 ciesz臋, 偶e tu zajrza艂a艣. Samopoczucie mam 艣wietne, du偶o energii i w og贸le. To nie by艂o tak, 偶e ja mia艂am ochot臋 co艣 zje艣膰- mog艂am nic nie je艣膰 byle nie te zupki- tak偶e na razie w moim przypadku dieta 艂膮czona tak偶e na razie odpada. Przerwanie diety uwa偶am za swoj膮 wielk膮 pora偶k臋, ale nie zamierzam z niej zrezygnowa膰 na dobre. Od wczoraj jestem na restrykcyjnej diecie ( nieca艂e 600 kcal), w weekend 1000. Nie rzuci艂am si臋 bro艅 Bo偶e na jedzenie. Po prostu my艣l臋, 偶e odczekam tydzie艅 lub dwa i zn贸w zabior臋 si臋 za DC. Jak na razie waga nie wariuje, a od wczoraj spad艂o mi nieca艂e kilo. To ju偶 w sumie ponad 4 przez tydzie艅. Odpoczn臋 sobie troszk臋 od zupek i zn贸w si臋 za nie wezm臋. Jedno jest pewne dzi臋ki DC nie odczuwam g艂odu, skurczy艂 mi sie 偶o艂膮dek i z 艂atwo艣ci膮 przychodzi mi stosowanie innej diety, kt贸ra nawiasem m贸wi膮c te偶 pewnie po jakim艣 czasie mi sie znudzi, bo codziennie je si臋 to samo;). No c贸偶 zupki jarzynowe i grzybowe czekaj膮 na lepsze czasy, a pomidorowe nadal s膮 do wzi臋cia gdyby kto艣 mia艂 ochot臋. Buziaki dla Wszystkich, a szczeg贸lnie WIEEELKIE dla Megi 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mamakim 馃尲 nie uwa偶aj przerwania diety za pora偶k臋... no co偶 Twoj organizm troszk臋 si臋 zbuntowa艂. Wierze jednak, 偶e za 2 tyg wr贸cisz do Cambridge. Staraj si臋 utrzyma膰 to co osi膮gn臋艂a艣 - 4 kilgramy to ca艂kiem sporo. Napisz czasami jak ci idzie i co u ciebie s艂ycha膰. B臋d臋 zagl膮da艂a tu codziennie. Pozdrawiam ci臋 gor膮co ;) 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Megi, nawet nie wiesz, jak mi mi艂o, 偶e nie odwr贸ci艂a艣 si臋 ode mnie ze wstr臋tem. ;) Bardzo, bardzo dzi臋kuj臋 za wsparcie. 馃槏 B臋d臋 si臋 meldowa艂a codziennie. Na razie jestem na dietce pi臋ciodniowej i pewnie poci膮gn臋 j膮 do przysz艂ego poniedzia艂ku. A potem zn贸w powracam na DC. Moja waga przystopowa艂a, ale co najwa偶niejsze nie idzie w g贸r臋. Ponad pi臋膰 kilo mniej w 10 dni to chyba i tak niez艂y wynik, chocia偶 tak jak pisa艂am mam z czego zrzuca膰:(. Megi, a mo偶e Ty by艣 chcia艂a te pomidor贸wki? Daj zna膰, prosz臋. Oczywi艣cie oddam je za darmo- nie cierpi臋, jak co艣 si臋 marnuje. Dzi臋kuj臋 Ci za wszystko. Pozdrawiam serdecznie, M

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witaj mamakim 鉂わ笍! Id膮 dla nas ci臋偶kie czasy - wolne... ci臋偶ko mi w takie dni powstrzyma膰 si臋 przed podjadaniem. Musz臋 by膰 jednak dzielna bo ju偶 kilka dni ograniczam jedzonko i jest mi lekko i przyjemnie :) Trzymam kciuki tak偶e za Ciebie! Pozdrawiam M 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hejka Megi馃尰, faktycznie id膮 ci臋偶kie dni, ale ja si臋 ju偶 zabezpieczy艂am- tzn. zabezpieczy艂am rodzink臋. Nakupi艂am dzisiaj kopytek, gotowych schabowych, sur贸wki, szarlotk臋 i s艂odycze dla dzieci- takie kt贸rych ja nie lubi臋:D. Nawet nie wejd臋 do kuchni, odgrza膰 na patelni to chyba potrafi膮:). Dla siebie kupi艂am chudy ser i kapust臋 kiszon膮. Jako艣 to b臋dzie. Pogoda pi臋kna, to mo偶e troszk臋 wi臋cej spacer贸w sobie zaaplikuj臋. Buziaczki 鉂わ笍, melduj臋 si臋 jutro. PS. to co, chcesz te zupki? Je艣li nie dla siebie, to mo偶e je oddasz jakiej艣 mi艂ej klientce. No we藕, nie daj si臋 prosi膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witaj Mamokim 鉂わ笍 Dzisiaj jestem troch臋 rozdra偶niona, mo偶e dlatego, 偶e mam ochot臋 na s艂odycze... nie poddam si臋 i nie ulegn臋 - tego jestem pewna. Irytuj膮 mnie ludzie, kt贸rzy kombinuj膮 i s膮 nieuczciwi. Nie znosz臋 cwaniactwa, a ostatnio coraz cz臋艣ciej si臋 z tym spotykam. Wiem, 偶e to nie jest topik na temat tego co nas w 偶yciu boli ale musialam si臋 wy偶ali膰... Napisz Mamokim kilka milych s艂贸wek bo czasami brakuje mi ju偶 wiary w ludzi. Id臋 zaraz na d艂ugi spacer mo偶e mi przejdzie... Mamokim mam propozycj臋 aby Twoje pomidor贸wki si臋 nie zamrnowa艂y. Bardzo dzi臋kuj臋, 偶e chcesz mi je podarowa膰 :) ale ja mam inn膮 propozycj臋... wymieni臋 ci je na smaki jakie lubisz 馃尲. Napisz do mnie na adres mailowy: dieta_cambridge@o2.pl dogadamy szczeg贸艂y. Torbki przydadz膮 ci sie jak wr贸cisz na Cambridge. Pozdrawiam M

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 LadyWedding
Witam! Jutro zaczynam sobie dietk臋 cambridge i mam nadziej臋 偶e moze to co艣 pomo偶e.Na wszelki wypadek zrobi艂am sobie komplet badanek wszelkiego rodzaju i wszystko wysz艂o ksi膮偶kowo.mam jednak pytanie.Cz臋sto czytam o wypadaj膮cych w艂osach itp.Czy w zwi膮zku z tym mo偶na w czasie diety tak na wszelki wypadek bra膰 jakies witaminy?? bo skoro nawet gumy nie mozna 偶u膰 to ja nie wiem...... Pozdrawiam i wspieram wszystkich potrzebuj膮cych....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 LadyWedding
Tak apropos jeszcze....Dziwi mnie to co czytam o jaki艣 kartach zdrowia i tym podobnych.Ja znalaz艂am na allegro og艂oszenie pochodz膮ce z miasta gdzie mieszkam, zadzwoni艂am, pojecha艂am, 艂apka w 艂apke 3 pude艂eczka 330 PLN - prosz臋, dzi臋kuj臋 i dowidzenia.No i teraz niech kto艣 mi powie o co chodzi?????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 moria_44
Witam! Czy jedz膮c normalnie (ale nie objadaj膮c si臋) 艣niadanie, ma艂膮 przek膮sk臋, obiad, podwieczorek i na KOLACJ臉 zupk臋 Camridge schud艂abym? Mam 22 lata, 173 wzrostu i 64 kilogramy. Chc臋 schudn膮膰 tylko 5 - 6 i nie 艣pieszy mi si臋, dlatego pomy艣la艂am o takim rozwi膮zaniu. Albo mo偶e lepiej zast膮pi膰 obiad zupk臋. B臋d臋 bardzo wdzi臋czna za porad臋 :) :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 adj
stosowalam dwie kuracje ,kosztowalo mnie to duzo wysilku i pieniedzy a ostatecznie i tak przytylam 2x10 kg wiec nie polecam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 adj
stosowalam dwie kuracje ,kosztowalo mnie to duzo wysilku i pieniedzy a ostatecznie i tak przytylam 2x10 kg wiec nie polecam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 *adrianka*
Ja stosuje DC od tygodnia i narazie ubylo mi 4,5 kg. Co do efektu jo-jo to zapobiega temu odpowiednie wychodzenie z diety oraz odzywianie i styl zycia (ruch) po zakonczeniu diety. Wiadomo ze jesli bedziesz duzo jadla i nie bedziesz sie ruszac to waga wroci - tak jest w kazdej diecie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 *adrianka*
Do: adj A po jakim czasie od zakonczenia diety wrocilo ci to 20 kg?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Moriaa, sama zastanawiam si臋 nad takim rozwi膮zaniem, mnie si臋 wydaje 偶e tak z mo偶na schudnac, w艂膮膰zajac np aktywnos膰 fizyczna, ale konsultantci twierdza, albo scis艂a albo mieszana. Ja w jednymczasopi艣mie o zdrowiu czy ta艂am, 偶e zupka lub koktajl Cambridge mo偶e byc w艂a艣nie dla os贸b, ktore liza kalorie. Nie wiem, sama, jak kto艣 ma jakie艣 zdanie na ten temat to bardzo prosz臋:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Moriaa, sama zastanawiam si臋 nad takim rozwi膮zaniem, mnie si臋 wydaje 偶e tak z mo偶na schudnac, w艂膮膰zajac np aktywnos膰 fizyczna, ale konsultantci twierdza, albo scis艂a albo mieszana. Ja w jednymczasopi艣mie o zdrowiu czy ta艂am, 偶e zupka lub koktajl Cambridge mo偶e byc w艂a艣nie dla os贸b, ktore liza kalorie. Nie wiem, sama, jak kto艣 ma jakie艣 zdanie na ten temat to bardzo prosz臋:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×