Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Jane, a tak swoją drogą to przyczyna jest dla Ciebie tożsama ze zmienną????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) Siostrzyczko :D napisałam jak wół, że tak wyszło dziewczynom na innym forum :O Nie mnie !!!!!! One tam podawały zawody znajomych rozwódek czy tez exi swych facetów - nie pamiętam dokładnie, ale pamiętam, że kobiety pracujące w zusie przeważały w tym swoistym konkursie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mnie wkurzają takie bylejakie sondy i jak czytam, jak ludzie nie rozumieją, co jest czym i co warunkuje, co, to mnie rusza:( Buzia, Celi, ale dzięki temu, znalazłam to, o co mi chodziło, czego szukałam. Znaczy jak zawsze mniej więcej. Ale coś jest na rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani , bo tego czego szukasz, jeszcze nikt nie napisał :O , ale za to będziesz pierwsza w tym temacie ;) No i kawałek pracy koniecznie opublikuj w jakimś prestiżowym magazynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie są pewne zagadnienia poruszane:P Tylko pierw niech odkręcę to, czym się miałam zając:P o czym Wam tu smęciłam.... Przynajmniej już mam jakieś drogowskazy w moich nowych zamiarach:P Trzymajcie się, mnie coś pochłonęło, co znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zmykam , sałatka żydowska czeka na zrobienie ;) Pozdrawiam cieplutko ;) I pewnie do poniedziałku, bo mój juz jedzie do domku ;) , więc jutro nici z netu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądre słowa Siostro ja czepiam się tylko słowa \"bezposredni\" jestem świadpma że przy głębszym zgłębianiu tematu będzie można się doszukać korelacji pośrednich związanych z wykonywanym zawodem tudzież miejscem pracy. Do Anouk - tak bywałam na tym forum ale nie wypowiadałam się, dopiero dziś zaintrygowało mnie powiązanie pewnych kwestii a rozwodami na tyle, że w końcu się odezwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jednych grupach zawodowych jest więcej rozwodów, w innych mniej. To wiemy ze statystki opisowej, dlatego ciekawia mnie wybrane kategorie zawodowe i czy są zmiennymi warunkującymi rozwód. Obstawiam po wstępnej analizie opisowej, że są. że też znów zubożyli na witrynie ZUSu zakres danych:( Podobnie, jak miejsce pochodzenia: miasto, wieś. Też warunkują..... Że Ty zależności nie widzisz, nie oznacza, że jej nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w tym problem że nie widzę tylko po prostu nie studiowałam tego tak szczegółowo i stąd moje pochopne wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów poniosła mnie moja żyłka dydaktyczna, przepraszam za moją pochopność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi.....takl szczerze zielonego pojęcia nie mam co się dzieje po wstawieniu do mikrofali ale....ale nawet nie sprawdzę - bo nie postiadam takowej :P cholera wie..choc ile tam stopnio ustawiasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale poważne tematy jak na sobotę. Anouk......jedyne co , to mamy już pomalowane ściany,prawie wysprzątane a w środku pusto. Tzn w jednym pokoju stoi moja stara rogówka i takie tam mebelki też stare. Mój chce wyrzucić to ale póki co ja nie pozwalam . Wystarczy ,że do dużego pokoju potrzebna mi jest kanapa. Kiedyś celineczka dawała link na kanapę firmy Yano, bardzo mi się ona podobała tylko ,że na żywo nie widziałam. I jeszcze potrzebne jakieś mebelki , stół ,kuchnię trzeba kupić , no i łóżko , a i szafę dużą na ubrania. A więc w tym jedynym pokoju zostawimy póki co to co mamy. A fotki to chyba tak przed świętami. Ale tak ten czas leci a remont ciągnie się strasznie . I ile nerwów mieliśmy z tymi pseudo fachowcami. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka zrobiona ;) Ninke, linka nie podam bo nie pamiętam , ale tą kanape moge ci przesłać @ zdjęcia, bo mam takową w domku i na niej siedzę, a i możesz dowolnie wybierac w kolorach i materiałach nawet różne kolory skór wchodzę w grę, ale powiem ci szczerze że meble skórzane to najlepsze pod słońcem robi Iker , ta skórka , ta miekość i samo wykonanie :) ale one są cholernie drogie :O Garnierka bo ja chciałam zrobić prezent dla przyszłego tescia na gwiazdkę i chciałam u ciebie kupić kilka sztuk z logo jego firmy, ale jest jeden warunek musi to przeżyć w mikorfalówce, bo on sobie hrbatkę i kawkę tak odgrzewa i raczej nawyków nie zmieni :O A na półce nie postawi sobie tego, bo on woli na pólce trzymac cd i dvd :O a na ile on tak to ustawia ? pojęcia nie mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninke, trochę długo to u Was trwa, nie mniej trzymam kciuki, przede wszystkim za porządnych fachowców, bo sama wiem, jak są cenni. Właśnie dzwoniła moja przyjaciółka, też w trakcie remontu, i narzekała na swoich fachowców. W końcu jej mąż i teść stali się głównymi fachowacami:P Trzymajcie się i powodzenia przy kuchni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety-pobudka! nie ma z kim kawy spic, wstawajcie! P.S postanowiłam sie zaczernic-głupio byc pomaranczką.......niedzielka piekna sie szykuje, pozdr!🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i popatrzcie drogie siostry jak kkobieta chce to i potrafi... ;) A co do kawy to chętnie skorzystam z zaproszenia na poranną niedzielną kwusię 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zapraszamkazda z osobna, a Jane-w szczególnosci....troche mi sie watroba przed chwila przewróciła, bo weszłam na inny topik i dziewcze pije cos domnie z rana -nie wiedziec czemu-na dodatek podszywajac sie zmyslnie...troche mi sie zrobiło przykro, bo chyba bie po to tu jestesmy,zeby szpile wbijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za szczególne zaproszenie. A wredną babę olej niech się topi we właśnej nienawiści i złości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Widzę że sporo tu się dzieje i nasze grono się powiększa :) A ja bardzo zabiegana jestem ostatnio i zaję tą opieką nad kotkami moimi i męzczyzną moim,który nareszcie sam zaczął dopominać się o więcej uwagi i czasu z mojej strony... śmieszne to, bo przeciez on sam właśnie tego czasu wolnego ma bardzo niewiele, o wiele mniej niż ja, ale wesoło i radośnie mi :) A kociakom zdrowo brzuszki rosną i na drobne charce nabierają już ochoty :) Słodkie są i już bym ich nie zamieniła na rybki wcale :) Miłej niedzieli wam życzę tymczasem! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Net Nie było moim zamiarem dokopywać,czy dołować. Jeśli tak się stało - przepraszam. Celi xx Czasami myślę, że mam w sobie zbyt wiele empatii. Nie powinnaś oceniac ludzi na podstawie jednego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie fajne kobitki z ranca! milutkiego dzionka zycze , mało pracy, zero stresów, duzo pogody-za oknem i w sobie samej.Buziaki i usciski dla zycziwychusta]miejcie sie!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi padł mój program, na którym głównie pracuję, więc sobie mogę dziś siedzieć i pić kawę, póki informatycy cos nie zrobią:P Czeski film:P pozdrawiam w poniedziałkowy ranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim poniedziałkowym pracusiom :D Od samego początku tygodnia zawalona jestem pracą, zresztą zaległą z piątku. No nic, kawka, papierosek i do pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Anouk.......rzeczywiście strasznie długo ten remont trwa ale w końcu będziemy mieszkać normalnie . Teraz musimy jeszcze urządzić nasze mieszkanko. Celi......link do kanapy to ja mam tylko musimy pojechać do sklepu pooglądać na żywo i sobie usiąść na niej , bo ma być wygodna. A jeśli chodzi o skórzaną kanapę to nie nie chcemy takiej , bo zbyt zimna jest, wolimy z materiału i własnie taka pomarańczowa lub czerwona najbardziej by nam się widziała. Byliśmy ostatnio w sklepie gdzie kanap ze sto a nam podobała się jedna. I to tak nie do końca. Strasznie niewygodne były i wygląd nie za bardzo. A wcale nie sądzę ,że tak bardzo wymyślamy. Pozdrawiam i miłego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze padł dziś serwer... :P Śmiesznie jest:) Nie wiem, na czym to plega, ale nie ma intranetu, a net jest tylko z bezprzewodowego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część kochane ;) Ninke ;), nie pamiętam gdzie ty mieszkasz, ale na śląsku i Bielsku sa takie centra handlowe \"Agata\" i tam jest bardzo duży wybór mebli w przystępnej cenie . Ja zawsze chodze po takich miejscach i jak już coś sobie upatrzę to od sprzedawcy wyciągam kto to produkuje itp. Póżniej w domku w necie sobie sprawdzam danego producenta i czasami okazuje się , że producenci mają większy asortyment produktów niż sklep, po za tym często tez można kupić prostu od producenta co pozwala zaoszczędzić na marżach i często płatnych dowozach ze sklepów. Ani ty to masz się fanie dzisiaj ;) chociaż raz leniuchujesz co??? Garnierka i co z tą mikrofalówką???????????????????? A może ktos wkładał produkty Garnierki do kuchenki???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też niedawno otworzyli MEBLE AGATA, celi:) Ale co tam jest, nie wiem, jeszcze tam nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, Meble Agata - oni mają w każdym punkcie inny asortyment, chociaz częściowo to się pokrywa ;) W gliwicach mają duzo fajnych kanap skórzanych, w BB duże wybór wzornictwa, a w katowicach dużó róznych producentów :) Ale mozna powiedzic, że sprzedaja meble dla wiekszości, są i tańsze i droższe produkty ;) nowe wzronictwo jak i klasyczne;), także jak ktos chce to coś dla siebie może upatrzeć ;) A ja nadal marzę o kanpie Ikera :O tylko te ceny :O Po za tym wczoraj ogladaliśmy całe BB i szukaliśmy dzielnicy dla siebie ;) I wyszło na moje ;) jak w mieście to tylko w centrum ;) No ale za to w kamienicy :O, no i tu jest problem :O , bo te już wyremontowane to mają strasznie małe pokoje i brakuje w przedpokojach miejcsa na szafy gospodarcze :O Oj ja to mam problemy co ??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celixx-sorki, ty mieszkasz w Bielsku? ja w Żywcu, ale mam domek w B.B-w dzielnicy Kamienica, moze sie kiedy uda spotkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×