Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Skarbówko jak już tak wnikasz, to może zmienisz ustawę i podatki będa miały pierwszeństwo przed cholendarnie wysokimi alimentami :P , więc wtedy doczekasz się autostrad za moje opóznienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna skarbówo, ja też płacę podatki w terminie, nawet większe niż te 19%. Mało korzystam z NFZ, za moje pieniądze leczą się inni. Za moje składki ZUS wypłacane są świadczenia renowe i emerytalne innym. W końcu za moje pieniądz opłacany jest Fundusz Kościelny i budowa Świątyni Opatrzności Bożej, o wiszącym nad nami gigantycznym odszkodowaniu dla Euroreko nie wspominając. Co mam jeszcze dorzucić, żebyś zrozumiała, ile środków publicznych jest marnotrawionych wedle upodobań opcji politycznej A, B czy C... W takiej rzeczywistości można pozwolić sobie na odrobinę obywatelskiego posłuszeństwa i zwlekanie z odsetkami... bo mam patrzeć, jak państwo i administracja przejada moje pieniądze, zamiast się w końcu zreformować i unormalnić finanse publiczne... O co, Ty się właściwie czepiasz Celi, o to, że jak każdy niemalże polski przedsiębiorca kombinuje, żeby nie zostać wystruchniętym przez Urząd Skarbowy czy Izbę jak JTT czy Optimus? Bo dla Twojej wiedzy urzędnicy skarbowi też się mylą, a za swoje błędy ponoszą odpowiedzialność tylko w znikomym stopniu w stosunku do szkód, które narobili. Są różni ludzi, różni urzędnicy...a Ty, Skarbówo, starasz się dowiesć, że przez zwlekanie z zapłatą jest się gorszym człowiekiem? Ciekawe, co mi wytkniesz w swoim dążeniu do praworządnośći i obywatelskości, uogólnienia, że nigdy nie dorobimy się autostrad , bo celi nie zapłaciła w terminie? No i może mało przypomnienie z interpunkcji, skoro wytykasz innym błędy językowe. Yeny, teraz już pamiętam o Twojej stopce, a za wywód się przed Tobą usprawiedliwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego panie nie
odpowiedziały na pytanie-dlaczego żona ma pozwalać na spotkania z kochanką męza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D czeski film=hiszpańka wioska=coś tam jeszcze=kubańska racjonalność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie muszą się przed Tobą tłumaczyć? A jeżeli tak bardzo tego potrzebujesz to można odpowiedzieć w taki sposób - a dlaczego nie? Dziecko nie jest przedmiotem, nie jest niczyją własnością, która komuś się należy a komuś innemu nie. A dla jasności wystarczyło by żebyś przeczytała cał topic. Jestem pewna, że znalazłabyś odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego panie nie
no pewnie, ze nie musza sie przede mna tłumaczyć ale jak to wytłumaczyc dziecku, gdy rodzice nadal sa małżeństwem? czy na takich wzorcach ma sie uczyć? na takich, ze mąż zabiera dziecko do kochanki? ma sie uczyc takiego wzoru rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to nie podatki tylko zus :P Bo widze, że jak nie wyjaśnię, to rozpęta sie jeszcze większe piekiełko :P A więc skarbówko, zaległości są teraz również moje, ale powstały tylko i wyłącznie dzięki pazerności exiary na kieszeń J.( na długo zanim je się z nim związałąm) . Jej chęć zniszczenia go przerosłą ją samą, a co dopiero faceta, kóry korzystał z usług niekompetentnej księgowej, która jedyne wyście z sytuacji braku pieniędzy w firmie postanowiłą nie płacić zusu za J i jego pracowników :P , bo pieniądze były potzrbne na alimenty nieproporcjonalne do zarobków, ba nawet do obrotu firmy J. Apelacja została oddalona, nastęna rozprawa i uchylenie tak wysokich alimentów była po 7 mieisącach :P , do tego dolicz koszty prawników, opłaty sądowe i w dla tego na koncie firmowym było jedno wielkie zero !!! A przeciez alimenty trzeba było płacić bo komornik, bo sąd bo....... zakaz widywania dziecka!!! Suam sumarum, zaległość zusowska została oddana do skarbówki :P i dlatego teraz naliczam odsetki podatkowe, a nie ustawowe :P A jeśli chodzi o renty i emerytury to radzę wybrać się do zusu i sprawdzić, czy opłącają ci dodatkowy filar i żeby nie było na mnie , zus nie oddaje innym funduszom należnej im kwoty nie dlatego, że taki ktos jak ja nie pałci w terminie , tylko dlatego , ze ma inne inwestycje na uwadze :O Po za tym ja oddam dług z osetkami, ale jak zus za ciebei w terminie nie przekaże pieniążków do funduszu, to ty na tym straciśz, bo zus , jest wg ustawy zwolniony z odstek :P Więc już teraz znasz sytuacje i odwal się z łąski swojej od mojej osoby :P Bo dług dla państwa powstał dzięki pazeności exiary :P, a nie moim fanaberiom :P nie dzieki temu, że ja postanowiłam olać państwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lcxkfjjjjjjjjrtgb
"Bo dług dla państwa powstał dzięki pazeności exiary" ha ha ha chyba raczej z powodu niewypłacalności dłuznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego panie nie > nie ,no jasne, że tak nie można !!!! za to można dziecko uczyć nienawiści do ojca :P za to można się kłócić z ojcem w obecności dziecka !! - to jest lepsze no nie???? niech się młody człowiek uczy wprawiania w życiu rodzinnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeżeli uważasz że dziecko 5 miesięczne potrzebuje na swoje utrzymanie - 10 tyś zł na miesiąc - to masz rację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego panie nie
to jest przeciez kochanka ani jak na razie przyszła zona ani juz następna zona tylko kochanka i moze nie ostatnia i tak z każda kochanka ojca dziecko ma sie spotykać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego panie nie
a kto pisał o nienawisci do ojca? bo ja raczej nie nie doszukuj się czegos czego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto jest kochanką??? Chyba pomyliłaś topiki. Albo naucz się czytać ze zrozumieniem albo się nie w****aj między wódkę a zakąskę (skoro sama nam to sugerujesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, jak księgowy doradza, żeby nie płacić ZUSu to nie jest on funta kłaków wart:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ....... > wiesz co oki !! odpowiedziałam na przykładzie mojego J. ale jeśli już tak wnikasz to ja z nim jestem od 4 lat, w tym samym czasie kochana mamusia zafundowała dziecko spotkania i mieszkanie pod jednym dachem z 7 kochankami z czego 8 kochanek dopiero został jej mężem :P Wiec proszę , nie wywołuj mnie do odpowiedzi , bo chyba nie tędy droga co ??? po za tym ja uszanowałam wolę exiary J. , i nie widuję młodej, niegdy jej nie widziałam, bo szanuje jej uczucia i odczucia i rozumiem, ze jest jej ciężko zaakceptować fakt, że facet , z którym sie rozwiodła jednak ma kobietę. Ale ona nie potrafiła i nie potrafi uszanować uczuć włsnego dziecka - bo chyba zmiana tatusia średnio co kwartał nie jest najlepszym wzorem do naśladowania co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani to ja wiem i od kilku lat wszytko jest płacone na czas ( od kiedy ja się tym zajmuję), ale księgowość była tak prowadzona, że nawet zus potrzebował (na mój wniosek zresztą) 2 lata na policzenie zaległości. Problemy wynikały także z tego, że J. kilka razy zmienił miejsce zamieszkania, a księgowa błednie wypisywała deklaracje :P , boże co ona tam nakombinowała :O ja do dzisiaj podziwiam jej umiejętności :P Korekt tyle się na pisałam, że głowa boli :P , mało tego jak nie pałcisz na czas to musisz póżniej robic korekty, ale nie mozna zrobić tego zbiorowo tylko za każdego pracownika z osobna :O , oj było tego było trochę.Jak juz wszytko zostało skorygowane, to system ( to dopiero dużo kasy państwoej kosztowało) potrzebował na przeliczenie tego wszytkiego 8 miesięcy :P Pózniej zmieniliśmy adres ( przeprowadza do małopolski) i tutajszy oddział zusu uznał, że nie będzie dawał szansy na spłatę tylko wysłał wszystko do skarbówki :P Poborcy podatkowi to równi ludzie ;) , doszłam z nimi do porozumienia , ale oni tez się mylą i dlatego wczoraj musiałam wszytko sama jeszcze raz przeliczyć, bo J. już 3 raz zapłacił za tą sama składkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego panie nie
moje pytania dotyczyły sytuacji pani Net-więc spokojnie Groszku no i właśnie o to chodzi celi- rodzice, czy to jest ojciec czy matka nie powinni mieszać dzieciom w głowach i próbowac zaprzyjaznic je z coraz to innymi partnerami rozumiem sytuacje gdy rodzice storzyli juz nowe rodziny wtedy dziecko powinno miec kontakt z nowymi partnerami rodziców ale po co z kochanką? to jest chyba temu dziecku narazie nie potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaa , korekty musiały być wypisywane recznie, bo dotyczyły zadłużenia powstałego w okrsie gdzie nie było jeszcze słynnego programu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba, że ta kochanka jest właśie rodziną na całe życie, albo jego resztę;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego panie nie
no jak ona uważa ze jest ta rodzina to moze niech wystapi do sądu o ustalenie kontaktów z dzieckiem swojego jeszcze nie rozwiedzionego kohanka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego panie nie
c uciekło- kochanka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego > oj i tu się z tobą nie zgadzam :P , bo ja z J. jesteśmy razem 4 lata, tworzymy rodzinę ( juz nie długo nieformalną) i my nie możemy ( ba nawet J. nie może) wg szanownej mamusi zabrać młodej do kina, parku , na spacer , ale ona z troski o dziecko po 6 mieisącach znajomości bierze ślub z rozwodnikiem dzieciatym i młodej tworzy nową rodzinę :O z braciszkami i siostrzyczkami i nowymi babciami i dziadkami :O Rece opadają!!!!!!!!!! Ja nie mówię, że osoba po rozwodzie ma wdziac habit, ale na miłość boską trochę rozwagi przydałoby się:O A co do Net to ona nie wpycha się na siłe, tylko będąc w takiej samej sytuacji zachowuje się rozsądnie i nie dziwota, że nie jest w stanie zrozumieć exi swego faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholendarnie = chyba ci chodziło o horrendalnie? Groszku, nie zaperzaj się, zostaw sobie trochę złości dla swojego pana J. W kontekście kochanek chodzi tylko i wyłącznie o Net, bo tak naprawdę jest tylko kochanką, przynajmniej narazie. I ta osoba przecztała, do której tak \"ładnie\" się odezwałaś w przeciwieństwie do ciebie nie ma problemów z czytaniem ze zrozumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbówko - słownik :P horendalnie pisze się przez jedno \"r\" no chyba że masz wade wymowy i piszesz tak jak mówisz - to sorrki ;) a chyba lepiej wiem o co mi chodziło, dla mnie to cholernie wysokie alimenty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×