Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

do drogiego dziecko > skąd wiedziaąłś??? właśnie skarbówka chce ode mnie kasę na leczenie twojej głupoty :P :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość net żona twojego kochanka
ma prawo nie godzić się na rozwód i na twoje widzenia z ich dzieckiem, niby dlaczego mialaby iść na rekę tobie i twojemu kochasiowi, to jej mąż i ojciec jej dziecka, ty wperniczyłaś się na trzeciego, jesteś niemiłym intruzem w ich związku więć nie oczekuj takiej wielkoduszności od niej. Dziwię ci się bardzo, ktoś rozwalił twój zwiążek, wiesz co przeżywałaś i teraz robisz dokładnie to samo innej kobiecie. Opamiętaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja nie mogę
no ja tego nie rozumiem jak mozna być tak bezczelnym jak jakim prawem kochanka ma pretensjie, że ta zona nie chce aby jej dziecko sie spotykało z kochanka męża? to jakaś paranoja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Net
do ;net zona twojego kochanka-dzieki z a krytyke, ale sorki-nie jestes w temacie, nie wiesz, o co biega-ogladasz z boku, łatwo jest kogos postawic pod pregierzem, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, jescze w tym wszystkim królewny snieżki brakowało;) Jak się komuś nudzi, niech zaśmieca inne topiki. Net, nie ma sprawy:) Ale przemyśl to wszystko spokojnie, ten swój stan ducha:) Dziś u mnie słonko, choć dalej wyczuwam opady:/ Miłego weekendu:) wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ponad roku udzielania się na tym topiku powiem wam, że mam serdecznie dość weekendówek-pomarańczek :P Ni to mądre rady dają, ni to dyskutują, ni to w temat się nie wczują :P A mielą tą swoją klawiaturę do upadłego :P:P A może zamiast wystukiwać mądrości błotne , poszłybyście na spacer ze swoimi mężami ?? co??? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, masz świetną stopkę z GOGOLA:D Cud-miód:) :D Wczoraj moi rodzice powędrowali do opery, jakie ich było zdziwienia, gdy dwa fotele od mojej mamy siedział Balcerowicz z żoną. A na fotelach między nimi pewien zanajomy mojego taty, który robił za przewodnika Balcerowiczów po moim Wrocławiu. Oboje stwierdzili, że cieżkie jest życie VIPa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, życie Vipa może i jest ciężkie, ale ja chętnie pojezdziłabym limuzynami z szoferami na koszt państwa :P no i przynajmniej nie wytrzęsłoby mnie tak w limuzynie jak w mojej wyścigówce :D:D:D:D Ale faktycznie życie z obsatwą to nie mój konik :O Chociaz pod wawą coraz więcej osób ma ochronę w domu :O tj. strażnika, bo same monitorigii nie załatwiaja sprawy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A stopka pojawiłą sie po jakiejś kolejnej burzy w mediach odnośnie chomików i ich moherowych zapedów, ba ja nawet żyjąc w strachu przed władzą absolutnie doskonałą zmieniłam nick, aby mnie nie namierzyli :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, to nie tylko to, wszyscy się na Ciebie gapią. Wszyscy czepiają: Balcerowicz musi odejść! Wszyscy wymyślają niestworzone historie. Wszystko na czas, zaplanowane, zero prywatności. Mi to w ogóle nie odpowiada! Nigdy w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już o chomikach w ogóle nie chcę pisać. O gosiewskim i reszcie zwierzyńca także... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja go tylko nie lubiłam w szkole jak musiałam zaliczać teoretycznie jego plan 5 letni dla Polski, a tak z tv to jeden z moich ulubieńców, chociaz daleko mu do Milera ten to potrafi mówić godzinę nic nie powiedziawszy konkretnie. No i zadnie Milera \" w dogodnym terminie dla obu stron\" stało się moim mottem życiowym , mało tego J. tez polubił to zdanie i je ciągle powtarza kilientom - Ani żebyś ty widziała ich miny jak coś takiego syłyszą :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz ja wczoraj korzystajac z okazji , ze byłam sama w domku, oglądałm przemówienie pramiera na 100 dni rządzenia - porażka :O cyt. \"autostrady nie powstaną tak szybko , chociaż (..) \" O mieszkaniach tez coś w tym sytlu mówił :O No, ale ze do domu to ja wpuszczam kogo chcę, więc szybko nacisnełam pilto i od razu na ekranie wyświetlił mi się mój wyczekiwany film ( wypożyczyałam sobie \"Egozrcytę -początek\" , no i do 2 zasnąć nie mogłam - dobrze, że duchy mnie nie straszyły :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jestem fanatycznym interpretatorem i badaczem jeżyka chomików i chomikopodobnych. Bo język odzwierciedla wartości i światopogląd oraz tożsamość:P A tam wieczna wojna i wieczne kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Net
do celi-nie wiem, czy to , co napisałas o weekendówkach-pomaranczkach tyczyło sie równiez mnie....jesli tak, to przykro....nadal nie wiem, dlaczego niektóre sa czarne, a ja np. orange-i czy to cos gorszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kompleksy to oni mają, co do wojny - to myślę, że na ostrzeżeniach słowno-wzrokowych poprzestaną, bo wg mohera to się nie godzi przecież!! A tak z drugiej strony to od dłuższego czasu zastanawiam się po co oni kopią w przeszłości i na siłę chcą pokazać innych niedoskonałości ???? czyżby na zasadzie jak cię błotem obrzucę to przy tobie będe wyglądał na czystego ??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię się bać! I nie oglądam filmów, których sprzedaż oparta jest na wzbudzeniu w człowieku uczucia strachu. Przecież to masochizm, kupować produkt, przez który się boję. Jakoś strach nie mieści się w mojej osobowości, przynajmniej taki jego rodzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net olej je :D:D:D:D:D:D Co ci mogą ???? - NIC zero nul :D:D:D:D:D:D:D A to ich klawiatura i ich monitory się eksploatują na marne :P Net ;) słoneczko w naszym kraju co rz więcej pieniaczy :O Najlepsza metoda to olewka intruza z żabim rozumkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, to oczywiste, bo tam jest źródło ich kompleksów. Zresztą to taki typ osobowości. A teraz tłumacz się kochana, Netowi, że to było do specjalistki od skarbówki, a nie do niej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Net
ok, wezme pod uwage madere słowa....i....od razu jakby lepiej.... ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ja tylko wypożyczyłam sobie horror ;) chociaż, czy ja wiem czy przez niego spac nie mogłam ??? chyba bardziej poruszyło mnie brak mieszkań :D:D:D i nadal dziurawe drogi, bo austostrady tak szybko przeciez nie powstanną nawet premier tak mówi :O - o losie, kto poszedł do tych wyborów???? - chyba nasze pomarańczki :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net kochana no jasne że to nie do ciebie, a wręcz przeciwnie w obronie twojej ;) Specjalistka skarbówka - musi poczekac na leczenie głupoty , bo zaległości mam zamiar zapąłcić dopiero w grudniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Net
jeszcze raz dzieki kochana celi, buziacvzki, znikam, bo dzieciaki oblepiły komp-pozdrawiam wszystkie zyczliwe babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani a co chciałas wkleić do słuchania??? bo ja mam komp tak zabazpieczony, że jak 10 razy nie zatwierdze i nie wyłączę połowy programów zapezpieczajacych to nie odsłucham soebie tego :O:O A J. zabił by mnie gdybym mu coś do jego kompa ściągneła co ma spama lub jakies innego g.......... :O Więc sobie nie posłucham :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ! propozycję wkleiłaś nie do odrzucenia , chyba jednak pokombinuję z kompem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie celi, dopóki w naszym pięknym kraju będą sobie żyli tacy \"obywatele\" jak ty, to nigdy nie dorobimy się jako państwo ani autostrad, ani 3 mln mieszkań. Bo skąd państwo czerpie zyski? Z nas - podatników, ale jak sa tacy co nie chcą płacić lub płacą z opóźnieniem, to niestety... Ale do narzekań ile nas jest? Całe mnóstwo!!!! Z tobą na czele!!!! A ja już czarna, więc stawiam znak równości między nami, ale tylko z powodu koloru nicka. Ja swoje podatki płacę w terminie, i nie muszę potem siedzieć i zarywać nocy, oraz serce me nie krwawi jak widzę cyfry na kalkulatorze do zapłaty;p To ja napisałam, dawna pomarańczowa \"drogie dziecko itd.\":) Aha, i jeszcze na koniec dobra rada: zamiast płacić odsetki od zaległości, choc raz zapłać w terminie, a to co miałabyś wydać na karę wydaje na słownik poprawnej polszczyzny lub ortograficzny! Ciebie się nie da czytac po ludzku!!! Do Net: ty jesteś po rozwodzie, twój ex ma nową żonę i boli cię serce, jak razem zabierają wasze dzieci. I to wg ciebie i was jest ok. Ale czemu dziwisz się, że żona twojego kochanka nie życzy sobie spotkań jej dziecka z Tobą? Doprawdy nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz rozumieć. I wątpię, aby Net zależało na Twoim zrozumieniu i poparciu :P Ach, i skoro radisz Celi zakup słownika, to może Ty zainwestujesz w zakup książki o kulturze osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×