Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Gorąca czekolada dobra na wszystko:) W moim przypadku działa tez ser pleśniowy, oliwki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani oliwki i ser pleśniowy to moje ulubine przekąski jesienia i zimą przed tv ;) no i fatycznie skutują ;) A pamiętasz tą paste co mi poleciłaś ??? o smaku arabskim ?? Mój się nią zajada i za każdym razem jak ją robię to kaze ciebie pozdrowić ;) więc pozdrawiam na zapas , bo jutro będe ją robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś.... Turecka jest, wg przepisu prawdziwego Turka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy co??????????????? zdrazisz przepis lub chociaz uchylisz rąbek tajemnicy???? ;) Ja na obiad dzisiaj robiłam kurczaka w przyprawie kebab i do tego sos czosnkowy i sałatę lodową z sosem greckim i ryż z curry i i cajen !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ze obiad dzisiaj u mnie był o 12 , bo J na śląsk jechał to teraz chętnie zajmę sie przygotowaniem czegoś na jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam gulasz, a właąściwie wieprzowine duszoną z warzywami....masą warzyw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka pasta arabska??? No i czy ja tez mogę prosić o przepis? A nóż - widelec jednak wkrótce się wprowadzimy, to miałabym coś nowego na pierwszą kolację :) A problem z wypadającmi garściami włosami to i ja doskonale znam. To mogą być problemy z hormonami albo z tarczycą.... nie chcę straszyć ale to często jest to. Moje tak wypadają i sądzę, że to przez pigułki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani , ;) no widzisz ja to zapamiętałam jako smak arabski :) a nie turecki !!! oj pamieć tez mi szwankuje :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D może o niej też powinnam pomyśleć ?? :D:D:D a nie tylko o włosach :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ta pasta czy jak tam to sie poprawnie nazywa jest boooooooooska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ani zawsze podaje cudne przepisy ;) Mamy tutaj zapalonego kucharza ;) tj Ani ;) mistrz patelni !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, bez przesady...lubie dobre jedzenie, ale u mnie dobre jest dość specyficznie postrzegane....lubię takie śródziemnomorskie smaki. Celi, czuję lekko zawstydzona:P Groszku, poza tym zima idzie. Na zimę takie rzeczy się zdarzają.... Muszę się przelogować, żeby odpalić program do tworzenia stronek www. Chwilę to trwa, a mnie szlag zawsze trafia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ty projektujesz strony www.??????????? Kochana to moze mi doradzisz jak mam na tych moich cymbałąch wymusić zmianę na normale funkcjonowanie???? bo mnie już ręce odpadają :O Przesłałam im szkic strony , bo ciołki nie radziły sobie z układem , bo nie znają sie na grafikach i te palanty część stronki pozostawiły mi jako zdjęcie czcinek :O no wiesz jest to nieaktywne i nei można tego skopiowac itp. mało tego zorleciała im się czciona , tzn zbił i napisy są niewidoczne i nieczytelne, a te barany mi mówią, że tak im to pzresłałam :O Ale ja im to przesłałam jako wzór a nie jako stronę, która wymaga tylko aktywacji :O Mam dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr czy ja jestem informatyk, że do mnie takie pytania??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi....Ty to dobra kucharka jesteś. Ja to w ogóle nie lubię mięsa i najchcętniej bym go nie jadła i nie gotowała. I wprowadziła kuchnię wegetariańską. Ale za to mój jest bardzo mięsożerny i jak mówi bez mięsa by nie miał siły na nic i by padł. A to ,że oni to jacyś ufolutki to mogę się zgodzić. No i czemu nie może być jakoś dłużej spokoju tylko co chwila zadyma. A mojemu gdy mu mówię czego nie powinien robić kompetnie nie wie o co mi chodzi. No a potem jest ,że za dużo gadam. Ale powiedzenie raz nie wystarcza choć chciałabym by wystarczyło. Moje włosy też trochę bardziej wypadają niż zwykle ale może to też przez tą porę roku. Szczególnie to zauważyłam jak używam prostownicy. Więc teraz ograniczam jej używanie do minimum. Podobno na włosy dobra też jest rzepa no i jakieś witaminki należało by przyjmować. Ja to wolę zawsze naturalne witaminy i te pastylki mnie nie przekonują. Ostatnio często robię sok z marchewki. W jakiś nałóg wpadłam. A pasty różnego rodzaju bardzo lubię. Tyle,że nie lubię oliwek . Sera pleśniowego też nie i ta mikstura z czosnkiem i miodem jest dla mnie nie do przełknięcia. Podobnie surowa cebula, też jej nie trawię. Zjadłabym coś dobrego ale nie mam koncepcji co to by mogło być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie jesteś?????????????????/// to sorki ???????????????? ale mozna to naprawić no nie?????????????? no powiedz proszę!!!! ja nie chcę od ciebie rady że w programi to trzeba w tym i w tym nawiasie to i to zamienić na tamto !! tylko czy to można jeszcze zrobić?????????? bo oni twierdzą że nie!!!!!!!!!!!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zaraz trafi, celi, jak jeszcze raz jakaś zagubiona studencina zadzwoni, że czegoś nie wie...... Nie czytają, nie słuchają.....a potem zdziwienie.....jak termin mija celi, aż taka dobra nie jestem....troche umiem, ale wszystko w granicach przedstawiciela nauk społecznych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ja nie moga jeszcze bilobilu przyjmować, bo juz i tak garściami jem witaminki : folik, beta-karoten, skrzyp polny, wit. b-complex, capivit a+e forte i jeszcze coś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko się da naprawic, tylko trzeba pokombinować....... wszystko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani acha rozumiem ;) no to sorki zle cię zrozumiałam ;) wybacz gafę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke, dobrą kucharką to jest Ani ;) ja tam czasami coś zrobię, ale generalnie to unikam gotowania, bo nie mam warunków bo mam kuchenkę tylko 2 palnikową, brak piekarnika i brak szafek i ogólnie to leń jestem jeśli chodzi o pichcenie :O Ale dla mojego nauczyłam sie robić te rolady śląskie tj w całej Polsce zrazy , ale powiem ci szczerze, że robię to raz do roku, bo nie cierpię tego jedzenia, ze względu na moją przeszłą niedoszłą teściowę , która co niedziela dla mnie i mojego exa wyprawiała obiad i co tydzień był rosół i rolady i kluski i kapusta :P Tak mnie skutecznie zniechęciła do kuchni śląskiej, że po 5 latach nadal mi nie przeszło :O Za to moja mam od kilku lat na stałe mieszka we włoszech i jej kuchnia bardzo mnie pociąga ;) no i mojego karmię często pastami ;) i żeby było smeiszniej mój J uwielbia pesto , ale za cholerę nie przyznam mu się , że to robi sie tak szybko :P bo jeszcze uzna, ze jego exia była najcudowniejszą kobieta pod słońcem i dla niego te rolady pichciała 2 x miesiąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za szybkie przejście od kuchni do stron www ;) Ja też lubię pichcić. Oczywiście wtedy gdy mam ochotę, a nie wtedy gdy muszę :o I podobnie jak Ani uwielbiam śródziemnomorskie jedzenie. Chociaż lubię eksperymentować w kuchni. To co z tą pastą? Dostanę jakiś przepis? A i wczoraj kupiłam fajową książkę - jesteś tym, co jesz. Rewelka. Szkoda tylko, że u nas wciąż wiele składników jest niedostępnych. Jakieś prawie 4 lata temu przez pół roku byłam w Stanach. Tam zetknęłam się z żywnością organiczną, która u nas wciąż nie jest dostępna. Tylko taką tam jadłam. Nie wspominając już o wielości warzyw i owoców, których tu nie uraczy się, a tam przypadły mi do smaku np. słodkie ziemniaki. Mleko sojowe, to które dostępne jest u nas pochodzi z upraw modyfikowanych genetycznie :o Tam można było kupić organiczne, tak samo jak przepyszne mleko ryżowe. Ech... się rozmarzyłam, tam są całe sklepy z naturalnymi produktami spożywczymi, ale też kosmetyczymi, środkami czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, 1/3fety gnieciesz widelcem, ścierasz pół pomidora na tarce (wszystko zależy od jego wielkości) dodajesz oliwę i suszona miętę. tego ostatniego nie żałuj! I gotowe...do chleba, do mięs.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chcę przepis na pastę arabska ,cokolwiek by to nie było! Ani, Garnierka, napisałam. Ninke, ja znam Twoje problemy jakby były moje własne. Słyszę ten sam zarzut, za duzo mówisz. odpowiadam identycznie jak Ty - jakbyś stosował się do tego co ustalone nie musiałabym powtarzać tego co chwila. No i kasa, on też nie potrafi jej przy sobie utrzymać. pstaram sieNinke dziś wiecej napisac na emilka, ale nie obiecuję, bo mam pracy po pachy. Wiecie co - zauważyłam ze ostatnio regularnie i duzo piszemy i niepotrzebne ataki pomarańczy by rozwineła się dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć mieszkam na Śląsku to rzeczywiście kuchnia mi takowa nie odpowiada. Zbyt dużo mięsa i ta kapusta. Do gotowanej kapusty chyba nigdy się nie zmuszę. Wolę surówki. Kluski mogą być, ale znowu są czasochłonne jeśli chodzi o ich robienie. A włoska kuchnia też bardzo mi odpowiada. I lubię rózne takie danie właśnie z piekarnika typu zapiekanki. No i oczywiście pizzę. Lubię też bardzo piec ciasta i zawsze na niedzielę staram się coś upiec. Nie wiem czy ta zdrowa żywność jest u nas taka zdrowa więc z nią nie przesadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku nie narzekaj ;) ja ciesze sie że w końcu moge kupić mleko kokosowe i nie przeszkadza mi że z jakieś dziwnej uprawy w końcu używam go bardzo rzadko ;) z reguły do potraw afrykańskich ;) ale juz zupełnie świruję jak nie moge kupić odpowiedniego sosu sojowego lub choćby grzybów mun :O dla mnie to podstawa !!! ale ostatnio sie porawiło i już nawet papier ryzowy jest dostęony w większości marketów i ciekawe pasty i dodatki, jeszcze 3 lata temu po pasty paprykowe jezdziłam do wawy do Emmy , bo tutaj w okolicy nigdzie nie było, a teraz są i w Krakowie i w Bielsku ;) A wiecie co ???jak w piętek zrobiłam na obiad zwykłego schabowego i pieczarki na maśle to mój do góry podskakiwał, że w końcu ma tradycyjne jedzenie :D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D gdzie tu tradycja??:O no chyba, że miał na myśli jakąś inną niż nasza tradycję ?:O Ale byłam twardza i nie dopytywałam, bo jeszcez usłyszałabym coś czego wole nie wiedzieć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My, jak jedziemy z mężem, w jego rodzinne strony, to odczuwamy bóle brzucha od tamtejszego tłustego jedzenia...skwarki, smalec i masło.....Smaczne, ale nie na nasze żołądki... Moja teściowa smacznie gotuje, bardzo dobrze, ale mój mąż ma zgagę po jedzeniu mamusi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) wybacz !!!!!!! Dziewczyny to pasta TURECKA!!! arabska tylko dla mnie !! :O Ani mnie zbije :O bo ja zawsze coś przekręcę !:O Ani wybacz :O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, ja jestem pacyfistką:p Nie zabijam.....szkoda mojej energii:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) tak tak skwareczki smalczyk i boczuś to specjalność babki mojego, ja u niej unikam jedzenia jak moge chciaz ona dobre rzeczy robi, ale mój brzusio pózniej przez tydzień dochodzi do siebie :O ,za to J zawsze wsuwa duzo, i pózniej przez miesiąc sie leczy :D:D:D:D na ale jego rozumiem w sumie to jego smaki z dzieciństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×