Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Celi, ja widzę, że zalazł Ci za skórę...... I to mocno, M\mój mąż chodzi ze mną na kompromisy i szczerze przyznaję, że to raczej on mi ustepuję.... :) więc jest jeden...zaraz poczytam Celi, co sprawiło, że jesteś taka rozgoryczona.... A tak w ogóle to jestem szczęśliwa, staram się być i dam o to...bo o szczęście, swoje i czyjeś, trzeba dbać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) zalazł za skórę ????? Nie !!!!!!!!!!!! pokazał swoje buractwo raczej !!!!!!! o tak buractwo!!!! i ten lekceważacy stosunek do mojej dumy !!!! no kurde ... na duzo mogę sobie pozwolic , ale nie na takie traktowanie :P Już rozpalam ognisko aby upieć królika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, zrozumienie przez dokładną i wieloaspektawą analizę, czyli gonienie króliczka:) to poszukiwanie znaczeń symbolicznych....czyli gonienie króliczka. No, hermeneutyka...literówę walnęłam, że hohoh...ale właśnie wróciłam z pracy...od 8:00...6godzin gadania:( ledwo żyję:( Odezwę się wieczorem, bo teraz kawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi....odpiszę, ale później, bo teraz chce relaksu:) Kawy i igrzysk Ka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, oni zachowują się jak księciuniowie, a my byśmy chciały pobyć od czasu do czasu królewnami... No też nasza kobiecość na tym polega, a jak nam nie jest to dane, cierpimy.... Nasza królewność jest też świeta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 26 strony nie czytałam, widzę nalot pomarańczowych ale mam to w du.............................................................................. Moja mała kicia dziś umarła, przed chwilą, a męczyła się od wczoraj... i to moja wina, bo za późno zaczęłam szukać pomocy.... Z całej czwórki rozkosznych rozrabiaków, została tylko trójka uboższa o tego jednego kochanego........... Łzy płyną........jeszcze długo będą.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani oki , ale ja go poznałam jako rycerza, który dla mnie zabijał rywali i nie mam ochoty nagle tolerować księciunia :P To ja nadal jestem tą królewną a on rycerzem!! Nie pozwoliłam na zamanę ról!!! I będe tupać nóżką, aż przywrócę stary porządek ;) A przywróce napewno :P Już bidulek ma problemy, bo boi się o siebie, bo włąśnie odkrył ten topik i przeczytał ostatnie moje wpisy, i chodzi i marudzi, ze ja go traktuję jako coś przejściowego :P Ja go tak nie traktuję, ale mogę to zrobić i chce aby miał tego świadomość!! Albo będzie tym rycerzem, albo pa pa ;) _________________________________________________ Przykro mi z powodu straty kociaka :O Pozdrawiam cielutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, a ja właśnie się posprzeczałam... mój mąż jest czasem taki dziwny...taki uparty... Celi, chyba się nie zmienia reguł w trakcie gry, zaś odrobina czaru, romantyczności i jakiejś takiej nierealności nam się należy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak czytam i czytam was.. jakis spokój zapanował u nas...możemy spokojnie planowac marzyc....wiedzac ze moze sie wszystko spełnic.. ze domek z ogrodkiem moze byc realny.... cholerka fajowo:D pozdrowionka mailika jutro napiszę obiecuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) wiesz co?? nam potrzeba teraz ebooka Krysty Kofty \"gdyby zamilkły kobiety\" Ja mówię poważnie , z opisu wynika, że pomaga to zrozumiec mężczyzn !!! ;) Może ktoś miły by nam podesłał tego ebooka???? Z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana, partyjnie i politycznie. \"jes, jes, jes\" jak wołał kiedyś Kaziu! Nasz kandydat na burmistrza przeszedł w 1 turze - kasując po prostu rywali. Którzy uważali ze wygrają w przedbiegach. A tu figa. Nasz jest najlepszy. Za mną nieprzespana noc, ale jestem \"happy very\" jak mówi moja psiapsiółka. Witam z rana 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a u mojej mamuski remont i o 6.30 zgarniam pracowników \"fachowców\" i zostaję z nimi sama....a brat sie ulatnia mama tez... jezuuu jak mozna tyle palic!! fujć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wyniki do przewidzenia, choć nie w takiej skali... http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,3732325.html Niestety na radnych miałam swój typ i raczej nici..... Celi, ja doszłam do podobnych wniosków, z drugiej strony ostatnio mi jest nieustannie wkładane do głowy, że czasem powinnam przemilczeć co nieco.... Dziś jestem wściekła z niewyspania, bo mój maż zgłupiał, dzień [poprzestawiał mu się z dniem i mnie budził non stop w nocy swoim wstawaniem, kładzeniem sie i nocnym tuptaniem. Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....... Więć niech dzis kombinuje, jak mi humor naprawić. Gata, co jest?????? Miłego tygodnia pracy, bleeeeeeee........ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka, widzą, że jesteś w ciąży, więc z powodu przyszłego maminowania po prostu ich wypraszaj. ja bym nie miała skrupułów, tym bardziej, że ja płacę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ino ze to bardzo po znajomości....palą w oknie... wogóle już mecze do was maila zbiorowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka, mimo to naciskaj:) Jak nie rozumieją, ich rozumieniu i mądrości trzeba pomóc:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na telefon z ostatecznymi wynikami do rad wszelakich i zaczynam się coraz bardziej denerwować. A ziewam jak stary krokodyl, nie na moje zdrowie takie zarwane nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka.
W 3mieście luzik. Od trzech kadencji. Niech tylko posprzątają te obrzydliwe plakaty i wprowadzą jeden bilet autobusowy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka.
Yenny czyżbyś kandydowała osobiście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×