Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

a tak.!! to dobranoc celi przeciez i my aby sprawiedliwosci stało sie zadosc..czynic swoją powinność:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wiecie bardzo mnie pani święta rozbawiła i podniosła na wyżyny bo to ja w podanym przykładzie byłam nr 2. W jej kategoriach byłam i jestem żoną prawowitą hip hip hura ........... Miłęgo dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx1
zielony_groszek droga Pani jeżeli chodzi o unieważnienie małżeństwa to temat jest mi doskonale znany. Jeżeli Kościół stwierdzi nieważność związku małżeńskiego, to tak jakby małżeństwo w ogóle nie istniało i osoby pozostają wolne i mogą w przyszłości zawrzeć nowy (ważny) związek małżeński i wszystko jest OK. Odnośnie miłośierdzia, bo ktoś tu pytał...... Owszem do Jezusa przyszła jawnogrzesznica i ON okazał jej miłosierdzie.....ale na końcu jeszcze coś powiedział.....IDŹ I NIE GRZESZ WIĘCEJ..... Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto czy ty nie wiedzisz że tu nikogo nie nawrócisz .............. zdecydowanie pomyliłas topiki odejdź w spokoju . Skoro jestes taką katoliczką jak tu piszesz to powinnas wiedzieć że bóg nie daje prawa krytykowania on daje miłość . A ty wpadasz tu i głosisz swoje poglady tonem jedynej sprawiedliwej - pomyśl czasem że nie wszyscy są twojej wiary i nie musza podzielać twoich poglądów . jezeli przyszłaś tu żeby mącić i rozwalic bardzo spokojny topik to grzecznie prosze odejdź w ramach głoszonej miłości bliźniego i mam nadzieję że wiesz o czym mówię . a jeszcze jedno skoro znasz tak dobrze naukę Jezusa to znasz też przypowieść o kamieniu ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx1
Owszem znam tę naukę, ale Jesus mówi też o obowiązku upominania braci grzeszących ( ja sama też grzeszę) "IDŹ I UPOMNIJ SWEGO BRATA" . Na nawrócenie nigdy nie jest za późno, a ten pokój który Ci burzę, widocznie nie jest POKOJEM. Tam gdzie jest grzech - nigdy nie ma milości. Ide teraz do pracy. Jeśli ktoś ma do mnie pytania - chętnie odpowiem po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx1 no żenada ! przeczytaj na głos co tu wypisujesz, a sama sobie humor poprawisz!!:D:D witam dziewczyny!! płodze emila:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem :) \"Ide teraz do pracy. Jeśli ktoś ma do mnie pytania - chętnie odpowiem po powrocie.\" - a to nie zauważyłaś, że nikt cie tu nie chce?! Nikt nie ma do ciebie żadnych pytań ani żadnych spraw. Więc i ty sobie podaruj. Idź szukaj tam, gdzie cie potrzebują. Byc może Jezus powiedział \"idź i nie grzesz\", mam rozumieć więc żeś Jezus? Do kogo się porównujesz mała istotko? To ty powinnaś prosić Boga o wybaczenie, bo dźwigasz grzech pychy. A tak na marginesie, nie masz prawa oceniać, zostaw to swojemu Bogu. On nas przeciez osądzi jednakowo. I tak jak zauważyłaś - jak jest unieważnienie to jest wszystko ok. A zatem, baj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, jak co roku znów mam problem :o Dla wszystkich mam prezenty a dla Johnnego nie :( Nie wiem co mu kupić, a czasu coraz mniej... heeeelllp me :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze powiedziane Groszku. A z prezentem tez zawsze mam problem - wiec nie mog pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, ostatni dzień tu zaglądam bo nie mam netu w domu, może i dobrze bo dom leży odłogiem i nic bym w nim nie zrobiła, nie mówiąc o moim słonku (jestem przekonana, że jak zapuścimy w domu net to i jna będę miała problemy z każdorazowym odcięciem od kompa) a ja groszku nie mam problemów z prezentami dla niego... nie wiem czy cieszyć się czy jednak nie rozpaczać... bo my naprawdę zaczynamy życie od nowa, od zera, więc wszystkiego nam brakuje! czy kupię mu kubek, czy zaparzacz do kawy, czy nawet parasol... to będzie dobrze a nawet wspaniale!! kurcze, przyznam się że jak Was podsłuchuję to moje życie straszliwie bezproblemowe jest, no może poza tym że na nic nie mamy pieniędzy i nie nadążamy z zarabianiem! na wszystko potrzebujemy, akurat oboje zaczynamy życie od nowa i właściwie od zera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem czy to przekleństwo? Mój własciwie tylko allegro, nie lubi gier - jak i ja - a ja troche z Wami, trochę emilki. Raczej dla mnie pochłaniacz czasu. Aana - Wesołych Świat, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniedzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whim napisz do mnie maila to ci odpisze cos ...bo nie mam twojego adresu...moze byc pusty od ciebie a do Was juz spłodziłam :) yenny długasny zastrzelisz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozerwana
Yenny, masz @ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszku, akurat mamy tv w sypialni i to sobie bardzo chwalimy, może dlatego że oboje mamy problemy ze snem... tak więc to co nie śpi ogląda sobie jakieś nagranie którego nie mógł z powodu braku czasu... Yenny, dzięki za życzenia, zwłaszcza za życzenia zdrowia bo zbliżam sie do wieku gdy człowiek się martwi czy będzie miał siły na przyjemności niż czy będzie na te przyjemności mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, muszę pomyśleć, bo to nie da się tak odszczeknąć coś, byle co, za dużo tego na Ciebie jedną... pozwól że chwilę pomyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganierko masz @ ..............a adres mam pod nickiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozerwana - dzieki, jutro napiszę, Whimka do Ciebie tez. Wysłałam życzenia - zbiorowo. Garnierka - masz kilka słow, reszta jutro bo dziś w pracy zaczął się młyn o 10 i ledwo wyrabiam. Być moze do jutra dziewczyny i Wesołych Świat wszystkim, wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc duszki:) Groszku, dla mnie byłaś bomba:) Pięknie było....aż się uśmiałam, wiesz z tym głośnym rechotem... My kupiliśmy już choinkę, odebrałam zamówioną wołowinę i idę robić karpia.... Kupiliśmy jodłę kaukaską:P piękna, nieduża, ale idealnie gęsta... Dziś rano mój \"saramentalny mąż\" chyba chyłkiem świsnął mi krem....ciekawe po co:P I takim to sposodem wiem, co będzie od niego czekało na mnie pod choinką. On nie ma zieonego pojęcia:P Ninke, ciesz się swiętami...rodziną i kanapą.... Mam kilo wołowiny...oprócz klasycnych bitek, jakie pomysły, co zrobić??????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku...gg, co by tu kupić.... Tata dostanie rzeżbę....jakaś postać...całkie fajna....ale cholernie cieżka w pakowaniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wesołych, ciepłych i pełnych miłości świąt życzę Wam wszystkim i żeby Nowy Rok przyniósł Wam spokój i rozwiązanie wszelkich problemów 🌼 Tego też życzę sobie :) My wyjeżdżamy na święta do moich rodziców. Jestem jako tako przygotowana i bardzo się cieszę na ten wspólny czas. Mało go mamy dla siebie. Ściskam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja. Ani, ja proponuję tatara. A teraz już naprawdę uciekam. Wesołych, wesołych, wesołych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×