Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Yenny trudno pojąć czasem postępowanie facetów .........a zazdrośc o byłego to bardzo często spotykany syndrom nie bardzo wiem z czego to wynika ale tak sie zdarza . Kiedys miałam chłopaka , który był chorobliwie zazdrosny o poprzednika każda nawet przelotem powiedziana uwaga doprowadzała do awantury ............ różnica jest taka że miałam wtedy 20 lat a chłopak był kompletny świr o co twoejgo nie podejrzewam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, nie denerwuj sie już:) Ale jazda niezła....księciuniowie są BOSCY ;):P :D:D:D:D:D Ja z moim też ostatnio toczę boje, tylko ja o pierdoły....bo mnie wkurza własnie pierdołami, chyba mu narosło to przed świętami. a powód to cholerna choinka:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, trochę ze świra ma. Jak każdy - tylko jeden mniej, a drugi więcej. ;-) Takie z nich \"ludzie-dzieci\" i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny dochodzę do wniosku że facetą im bliżej świąt tym bardziej \"odbija \" robia takie rzeczy że ręce opadają - dajmy sobie spokój szkoda naszych nerwów . Jak moja babcia mówiła ogarnął ich \"rajzefiber\" ( niemam pojęcia jak to sie pisze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupiłam bombki wczoraj... choinka będzie srebrno-granatowa – w niebiesko-bordowym pokoju to będzie w sam raz... mój luby jeszcze nie wie że ubieranie, chronienie i rozbieranie choinki należy do jego obowiązków, ale się dowie...! moje książątko (mi księciunio z trudem przechodzi przez palce) chwilowo przysiadł po ostatnim wyskoku, wiec chyba do nowego roku będę miała spokój... mam nadzieję! jedyne co to takie typowo chłopięce drobiazgi: nie ubierze rękawiczek i szalika a potem nic zrobić nie może bo chory, wypije za późno kawę a potem nie może zasnąć więc łyka nasenne i to w nadmiarze... takie typowe dla dorosłego, dojrzałego mężczyzny drobiażdżki... Net, wejdź w mój profil, tam jest adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupiłam bombki wczoraj... choinka będzie srebrno-granatowa – w niebiesko-bordowym pokoju to będzie w sam raz... mój luby jeszcze nie wie że ubieranie, chronienie i rozbieranie choinki należy do jego obowiązków, ale się dowie...! moje książątko (mi księciunio z trudem przechodzi przez palce) chwilowo przysiadł po ostatnim wyskoku, wiec chyba do nowego roku będę miała spokój... mam nadzieję! jedyne co to takie typowo chłopięce drobiazgi: nie ubierze rękawiczek i szalika a potem nic zrobić nie może bo chory, wypije za późno kawę a potem nie może zasnąć więc łyka nasenne i to w nadmiarze... takie typowe dla dorosłego, dojrzałego mężczyzny drobiażdżki... Net, wejdź w mój profil, tam jest adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos znów topik chyba szwankuje, post poszedł mi chyba na księżyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chciałam skrobnąć emilka a tu poczta się popsuła- od rana nie moge sie zalogowac mój tez miał wczoraj wyskok bo rozmawialismy o jego rodzince która traktuje mnie w taki nie inny sposob- ewidentnie ponizając... wyszła sprawa wigilii....było juz wszystko ustalone ale jego rodzice zaczeli mieszac czynic mu wyrzuty. napiszę wam w emilku. ta sprawa jest zamknieta. wyprosiłam tez pierwszy dzień swiat tylko dla mnie...mimo ze wiemy ze u jego rodziców zawsze jest zjazd rodzinny na uroczysty swiateczny obiad...my bedziemy razem sami. w drugi dzien ja pojde do mamy- on ma dzieciaka. narazie na tym stanęło..czy się cos poknoci.....zobaczymy pokłocilismy się wczoraj o pierdołę...ale choc raz on sam dojrzał do tego ze wina jest tylko jego...i ze przesadził.i przeprosił sam od siebie bez zwrócenia mu uwagi na jego błąd. Zwolniłam nieco obroty..teraz tylko mailowo uzeram sie z osobami którym nie doszły paczki- cholera dziewczyny ile zginęło to szok! ale reklamacje moge składac po dwóch tyg na poczcie więc...lipa... atakują mnie mimo ze dostali skany dowodu nadania paczek. ech tam to są własnie minusy buziaki jak tylko zacznie mi działac poczta napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka, wina poczty...wcześniej był strajk, a wiadomo, że poczta w okolicach świąt nie nadążą. Mój mąż ma podobnie:P Garnierka, wysyłaj scany i tłumacz, zrób sobie szablon odpowiedzi, że reklamacji zrobic się na razie nie da...i cierpliwie bezemocjonalnie wklejaj:) Ja tak robię w innych sprawach...mam szablony odpowiedzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj się Garnierka i nie daj byle komu zranić, mali ludzie zawsze widzą tylko czubek własnego widzimisię i nie uważają za stosowne się rozejrzeć wokół... ale potem tak fajnie się dziwią jak ich ktoś tak samo potraktuje!! poczta wszystkim ostatnio dała do wiwatu! ale rzeczywiście za mocno na Tobie się to odbije... może poczta od odgruzowywania zaległości zacznie i ludzie się uspokoją... bądź dzielna i spokojna, gdy nie można Ci nic zarzucić (w żadnej kwestii) to nie powinnaś się przejmować i denerwować, wszystko jeszcze będzie dobrze bądź dobrej myśli, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna sprawa, że poczta spaprała i wiele osób może zostać bez prezentu pod choinkę... więc ich awanturniczości też się nie dziwię:O a \"dzie\" dziś celi??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) Ani ;) skrzynka nadal mi nie działa :O Yenny ;) syndrom jedynego samca stada się w twoim odzywa :D:D moze to i śmieszne, ale tobie pewnie nie było do śmiechu jak zaczał takie podjazdy ci serwowac :O - moze go trochę przygaś jego exią , to moze sie chłop opamięta :O Whim ;) twój exio jest najlepszy ze wszytkich tutaj facetów - ja bym na twojego głowsowała gdybysmy robiły konkurs \"głupota faceta przed świętami \" :O . No palant i już :O Szkoda tylko córci :O Aana ;) fajnie , ze sobie zplanowałaś ubieranie chinki rękami twojego ;) ja chyba też sie nad tym zastanowię :D:D Garni ;) - rób tak jak mówi Ani , przygotuj sobie szablon odpowiedzi i juz , przecież nie masz na to wpływu no nie??? wiec nerwy i tak niczego nie zmienią, a jasnie klienci na przyszły rok zaczną składac zmówienia z wiekszym wyprzedzeniem :P Co do kilmatu świątecznego to czekam na emilka, o ile dotrze, bo serwer pada i podnosi się i pada :O Groszku ;) ale masz pomysł z pomoca rodzinie, a gdzie w tym wszytkim J?????????? nie obrazi się chłopina na ciebie ?? Nie dość , ze kompa nie ma w domu, to teraz jeszcze ciebie nie będzie - oj ale mu karę wymierzyłaś :D:D:D:D:D:D Net ;) zdrowych, wesołych świat, duzo prezentów i uśmiechów , no i smacznego makowca ;) A nowy rok, żeby był tym cudownym wymarzonym rokiem , i zeby wszytkie marzenia sie w nim spełniły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co..teraz tak wpadłam na to... z racji tego ze zostałam z trzema golfami - grubymi...jest mi za ciepło- bo zima tez spaprała sprawe:P to kupiłam sobie bluzke taka elegancka w czerwieni dla kobiet w ciąży...juz starczy mi do konca chyba ..bo jest wiązana nad brzuszkiem..no fajowa jak wczoraj mierzyłam wiele ciuszków- to ktoś, kto cieszy sie ciążą , jest dumny z tego moze pięknie eksponować brzuszek.. mnie całą radosc z tego faktu popsuli odebrali jego rodzice... bardzo niemiły okres to w moim życiu..ukrywanie szerokie swetry... pierwszy raz na wigilię u mojej babci założę bluzkę\"ciążową...ale bedzie tylko moja mama i babcia i mój kochany.. no coz upocic się nie ma co... teraz dosrali mi czyms znowu jego rodzice...jest mi przykro- ale spływa to po mnie...musi kurde poczta na wp nie chce sie otworzyc mi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko prawidłowo
nooo celi ty sie powaznie zastanów czy chcesz aby twój CHINKI ubierał, rozbieranie moze mu sie spodobać jeszcze bardziej:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o serwerach, szczególnie tych mi \"bliskich\" wolę juz nie mówic...aż wylądowałam u szefa administracji w moim sporze z działem informatyki...szefowa stwierdziła, że jak może działać, jak nie działa!!!!! jest bałagan, a oni udają, że to nie ich wina i w ogóle \"nie ma się czym przejmować\"...w obecności szefowej informatyk się do tego nawet nie przyznał, więc powiedziałam, że jak chce, niech wezwie X.Y , bo też był w pomieszczeniu..... Ale maile w końcu chodzą, jak powinny, a nie, że wysyłam i adres nieznany.....i potem drugi \"szef\" zastanawia sie, jak nieznany, jak znany:P Każdy wysłany mail, nawet jak doszedł, przysyłał informacje o sobie, że nie doszedł...i informatycy uznali, że wszystko jest OK:P Jaja jak berety.... Chłopakom nie chciało się rekonfigurować serwera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka, teraz to się ciesz wszystkim..już uprawomocnione...ciesz sie zbliżającym macierzyństwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani!! nie da się ci ludzie tak mi dopiekaja ze szok.... nie wazne ze uprawomocnione, ze my razem....ważne co chca oni i jak tu mi dopiec...by bolało...jak sprawić by swieta były dla mnie samotne- ich insynuacje ze to rodzinne swieta ze on ma byc z nimi ze ma wziąc jego dzicko do nich ...ja mam siedziec sama tak? och kurrrrna debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, nie zaplanowałam, u mnie to mus bo ja tego nienawidzę!! ani rozbierania - zwykle to robiłam za pomocą nożyczek (odcinanie gałązki w miejscu gdzie jest świecidełko), a potem zasiądzie pod nią i będzie odstraszał kota, non stop – całe święta!! Garnierko, trzymam kciuki za Twoje dobre samopoczucie, bądź śliczna i wyluzowana bo całe życie przed Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) w końcu poszedł do ciebie ;) no i masz zdjecie w załaczniku , tylko się nie przestrasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko ;) u mnie ten numer nie przejdzie, mój księciunio ogranicza sie do zawieszenie lampek :O a pozniej od razu twierdzi, ze on się na tym nie zna i po złosci chyba wiesza wszystkie bombki z tyłu choinki :O w ubr poprotu choinke odwróciłam :P a co :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale wwtym to nie dam mu tej satysfakcji i nie pozwolę na psucie atmosfery :P choćbym sam musiała wieszać bombki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) oj kochana :O olej ich gadanie, pomyśl o dzidzi, o pieknej bluzce - czerwonej zreszta :D:D:D i baw sie dobrze atmosferą świąteczną, a zobaczysz komu te intrygi wyjda bokiem, napewno nie tobie :D przecie zty będziesz miała rodzinne święta, mama , twoja, babcia, ty i twój no i bobasek w brzusiu ;), a teściowie ????? hmmm jak myśłisz co będa za święta mieć ????? będa przed resztą rodziny udawać, ze rozwodu nie było, albo że exia to potwór nie z tej iemi, że twój zgłupiał bo się z toba zaczał zadawać itp ?? chciałabyś w takim gronie spędzać święta ???????????????????? Bo ja nie ;) więc i tobie dobrze radzę olej ich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim ;) twój exio chciał napewno ustrzec wasza córcię przed takim konsumenckim podejciem do swiąt i stąd ten handel wymienny :P http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3805599.html Alez mi podniósł cicśnienie :P Yenny ;) kochana , a zrobiąłś prezent dla exia??? przeciez musisz teraz dostarczyc dowodów zbrodni i powodów do zazdrosci , więc.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka.....nie słuchaj, wyłaczaj sie....rozmaiwałyśmy juz... sami sobie źle robią....pokazują swoje prawdziwe oblicze i rodzina też to widzi...nie martw sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój usłyszał...od rodziców \"przychodzisz do nas na wigilię\" on ze idzie do mnie , moze tak jak w ubiegłym roku dojsc pozniej( w ur doszlismy po naszej wigilii bo babcia moja jest chora i wczesnie zaczynamy i konczymy) to mu zaznaczyli ALE ABSOLUTNIE BEZ NIEJ, NIECH JEJ NOGA NAWET NIE SMIE STANąć U NAS W DOMU..... o tyle to przykre ze wszem i wobec zapraszja wszystkich , na wigili w tym roku jego siostra z chłopakiem bedzie...na swieta rodzina i kazdemu mówia absolutnie beze mnie! no i robia mi przykrosc nie poszłabym nawet gdyby mnie zaprosili bo wiem ze byłoby tylko po to by dobrze wygladało.... ale ale myslałam ze na swieta zmiękną... A oni dalej w zaparte idą... po wigilii u nas on tam do nich poijedzie ja posiedze z mamą, potem podjade po niego i do domku pojedziemy ale juz widze ich reakcje jak go nie bedzie w pierwszy dzien swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my jestesmy razem juz jakis czas , razem planujemy zyc ze soba, mamy miec za dwa miesiące dzidziusia....a ja jestem traktowana jak....ech:) fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz....mój mąż po takich słowach, nawet na chwilę by się tam nie pojawił....nie wiem to czy dobrze czy źle o nim świadczy, ale my mamy zasadę tam, gdzie ja , tam i ty...i sprawdza się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×