Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 smutna_ma艂gosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Jasne , powiem jak tam aparacik, wypowiedzila sie tu jedna dziewczyna o podobnym aparacie, chyba na poprzedniej stronie albo dwie dalej, jest w maire zadowolona, wlosy odrastaja slabsze, a w niektorych miejscach wacle, my艣le, ze efekt nie bedzie natychmiastowy, ale licze na jakas ulge, pochwale sie na pewno :-) Pozdrowionka 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wiecie co, wiele dziewczyn na kafeterii ma rozterki zwi膮zane z sexem, wiec jest pozytyw naszej sytuacji, NAMIETNOSC W L脫ZKU I BRAK OKRESOW ABSTYNECJI HEHEHEEHHEHEHEHEHEHEHE :-D Gor膮co was pozdrawiam 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bella-dona
Dzieki !Poczytam wczesniejsze stronki!Kurcze jaks nadzieja sie we mnie zrodzila,ze mozna je oslabic-i o to mi wlasnie chodzi bo na calkowity zanik nie licze.Mi tez sie robia na twarzy krosty ale wole je bo one "odwracaje "uwage od wlochow!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 20-letnia dziewucha
kurka tez to mam, mam wlosy na brzuchu, nie wspomne juz o mocniejszym owlowsieniu lonowym, a moj facet mi jeszce mowi zebysmy je calkiem ogolili.ta a potem beda jeszce dluzsze i gestsze.....jak sie pozbywacie wlosow z brzucha?mam je ponizej pempka i o zgrozo powyzej i wokol sutkow.te wyrywam peseta,boje sie ze w koncu on cos wyczyje, ze ze mna jest cos nie tak.w koncu jezyk jest bardzo czuly.....hlip hlip hlip nie ktoirzy mowia ze moge miec powiekszona tarczyce........chyba powinnam sie zglosoc do lekarza:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lwcnaiuri
zyc sie nie chce..........:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tunia_
witam wszystkie cierpi膮ce :) napisz臋 co艣, nie wiem czy to si臋 komu艣 przyda... je艣li testosteron tylko troch臋 wyzej, to da sie to ustawi膰 bez hormon贸w u mnie to by艂 taki hirsutyzm, ze par臋 w艂os贸w mi na brzuchu uros艂o, a ja zrobi艂am straszn膮 panik臋 i by艂am leczona przez prof kt贸ra mi powiedzia艂a, ze tak, to hirsutyzm, b臋dzie jeszcze gorzej, trzeba leczyc, za badania zap艂aci艂am ponad 2000 /to by艂o z 6 lat temu/ najpierw bra艂am diane, po kt贸rej dzia艂y sie, nieziemskie cyrki z moim cyklem i g艂ow膮/migreny takie, ze leza艂am na ziemi i wy艂am/ potem zmieni艂a mi leki na jaka艣 mieszank臋 hormonaln膮, po kt贸rej czu艂am si臋 fatalnie, b贸le g艂owy, wpada艂am na 艣ciany-masakra, po 3 miesiacach to odstawi艂am i posz艂am do innego lekarza, kt贸ry obejrza艂 mnie dok艂adnie, zapyta艂, jaki czas temu dzia艂a艂a kosmetyczka, jak powiedzia艂am, ze nie dzia艂a艂a wcale, to si臋 u艣mia艂, ze mam nowa wersje hirsutyzmu-ukryt膮 i 偶e takie w艂osy na brzuchu to nie hirsutyzm, bo by wi臋kszo艣c jego pacjentek mia艂a hirsutyzm..obejrza艂 wyniki, pokaza艂 jakie s膮 normy-ze mn膮 por贸wnywa艂, bo mu nie chcia艂am wierzyc-bo przecie偶 taki autorytet powiedzia艂, ze jest 藕le...wszystkie badania mia艂am w normie... a wracajac do mojego hirsutyzmu, nie da艂am za wygran膮 przy okazji czego艣 innego posz艂am do homeopatki i ona mi da艂a jakie艣 kulki na ten hirsutyzm i przesz艂o, testosteron mia艂am podwyzszony, a po tych jej kulkach spad艂o do po艂owy i jak potem robi艂am badanie d艂ugo po odstawieniu kulek to tak juz zosta艂 w艂osy na brzuchu nie odrasta艂y,a je艣li ju偶 to takie marne i tak jest do tej pory... te moje kulki to by艂y takie na uregulowanie ca艂ego uk艂adu hormonalnego, bo np. po dianie, kt贸r膮 bra艂am miesiac mia艂am okres co 12 dni...ale nie plamienia-normalny okres ze skrzepami... i po tym mi przesz艂o, bra艂am to 3-m-ce czu艂am si臋 po nich 艣wietnie i nie przesta艂y dzia艂a膰 po odstawieniu, naprostowa艂o sie i tak zosta艂o. czy kto艣 te偶 mia艂 takie doswiadczenia z homeopatami? czy tylko mi si臋 "uda艂o"?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Falo艂 maj mo艂szyn ower dy o艂s
Wiecie dziewczyny czytam ten temat bo jestem ciekawski, wiele moglbym powiedziec o tym ze jakas kobieta mi sie podoba czy nie, ale zwykly meszek to przegi臋cie zeby mie膰 na tym punkcie kompleksy. Takie co艣 co najwy偶ej mnie bawi, razic moglyby nieutleniony meszek nad ustami, ale trzeba byc kobieta wiesc kult ciala. Ciekawe czy my faceci jestesmy rownie surowo przez was oceniani bo skoo jestescie takie myslac o sobie, to rozsadny mezczyzna co chwila musi sie zastanawic co jest nie tak... PS to jedno z najlepszych forow zeby zrozumiec psyche kobiet i chwala mu za to

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a jakze
meszek to nie problem ale wlochy jak krzaczory!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Falo艂 maj mo艂szyn ower dy...
powtarzam niewazne wszedzie ale tylko nie pod nosem, raczej nie na twarzy, a reszta, reszta nie zadnego ma znaczenia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam, ciesz臋 si臋, ze piszecie :-) 20-tnia dziewucha 馃尲 nie jest powiedziane, ze jeste艣 chora, mo偶e \"taka Twoja uroda\" jak m贸wi膮 niekt贸rzy lekarze, ale czasem warto dla pewno艣ci sie przebada膰, to moze byc kwestia tarczycy albo jajnk贸w, warto przebadac si臋 generalnie pod kontem hormon贸w. Pozdrawiam, g艂owa do g贸ry :-) Tunia, zaciekawi艂a艣 mnie t膮 homeopati膮, moje hormony sa w normie, zastanawiam sie, czy taka homeopatka nie by艂aby jaki艣 rozwi膮zaniem. B臋d臋 musia艂a sie zorientowa膰 czy w moich okolicach jest to mozliwe. Wiesz co to by艂y za kulki? Z czego? I jak znalaz艂a艣 tak膮 osob臋? 馃尲 pozdrawiam :-) Witam faceta na naszym topiku :-) dobrze, ze wykazujesz tolerancje :-D hmm nasze wymagania wobec siebie jest podyktowane w duzej mierze dyskomfortem i nieakceptacj膮 otoczenia. ten mankament niew膮tpliwie bardzo wp艂ywa na nasz膮 psychik臋, dlatego wy me偶czy藕ni powinni艣cie nas wspierac i podbudowywa膰 i problemu nie bedzie. Pozdrawiam :-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 luna22
Czy dobrze jest zrobic badania krwi na poziom testosteronu podczas miesiaczki, czy lepeij poczekac?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bella-dona
Lekarz dajac skierowanie dokladnie zaznaczy na nim w jakich dniach cyklu sie robi -z tego co pamietam to robi sie 3 razy w ciagu tego samego cyklu A nastroj mam dzis do bani!!!!!!!!!!Bo troche pechowy dzis dzien,ale wzystkich pozdrawiam!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 luna22
Tylko problem w tym ze bylam u ginekologa, a nie u endokrynologa. Ginekolog nic nie wspomnial o kilku badaniach ;/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bella-dona
Ja mialam skierowanie od zwyklego gina a po tym skierowanie do endokrynologa-ginekologa i dalsze powtarzane badania + usg dopochwowe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 use
Witam :) Czy przy dobrych wynikach bada艅 hormonalnych warto bra膰 pigu艂ki? Czy to co艣 da? Czy kt贸ra艣 z Was by艂a lub jest w podobnej sytuacji? Ju偶 mam do艣膰 tych w艂och贸w :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tunia_
kulki by艂y r贸偶ne, to by艂a taki zestaw kulek, jedna do kt贸rego艣 dnia cyklu, inne pod koniec, jedne rano inne wieczorem, kuracja tania jak barszcz bo pude艂ko kulek starczajace na d艂ugo kosztuje 5 z艂otych...a i jeszcze by艂y takie jedne na popraw臋 nastroju, bo mnie te hormony psychicznie wyko艅czy艂y...zadzia艂a艂y w tydzie艅, a dwa razy w tygodniu bra艂am :) oni te kulki do ka偶dego osobno dobieraj膮, najpierw si臋 godzin臋 siedzi i opowiada o sobie, co si臋 lubi, co nie, ogl膮daj膮 i dopiero kulki. ja dzwoni艂am do przychodni homeopatycznej i pyta艂am o kogo艣 od hormon贸w. ta moja homeopatka to z W-wy z przychodni na Mi艂ej, r贸g Smoczej, dr Romanowska, czy jako艣 tak /bo to lekarz, tylko ma jeszcze tak膮 specjalno艣膰/ na gazecie jest forum homeopatia, to tam napewno kogo艣 doradz膮 jak co艣 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tunia_
Use ja bym ju偶 teraz nie bra艂a, bo jak bra艂am to potem mia艂am jeszcze inne k艂opoty a poprawy nie by艂o...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tunia_
Use ja bym ju偶 teraz nie bra艂a, bo jak bra艂am to potem mia艂am jeszcze inne k艂opoty a poprawy nie by艂o...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 use
Inne k艂opoty? Jakie? Z w膮trob膮? Jeeeej, to ja ju偶 nie wiem co robi膰 :( A jak bym spr贸bowa艂a tylko przez kilka miesi臋cy? Mo偶na tak? Jestem kompletnie zielona :O nigdy nie bra艂am pigu艂ek hormonalncyh :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 za艂amana goshia
bry wiecz贸r ech a ja kolejny straszny dzien w szystko wiadomo przez co... kurcze nie wiem jak dlugo wytrzymam takie cos bo z moja psycha to jest conajmniej tragicznie... dzisiaj odebralam kolejne wyniki i tak jak wczesniej wyszlo mi wszystko w normie to teraz prolaktyna za wysoka:( szkoda tylko ze ona chyba nie ma nic wspolnego z owlosieniem :/ zaraz mi kolejna przypadlosc wyjdzie to juz w ogole bedzie cudownie!! Tunia_ a u tej homeopatki to bylas prywatnie?? ok Dziewczyny milego wieczorq albo dobrej nocki jak kto woli ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tunia_
w膮troba, pocz膮tek procesu zakrzepowego-to bardzo szybko, bardzo 藕le si臋 zacze艂am czuc, zawroty g艂owy, obni偶enie nastroju, koszmarne migrenowe b贸le g艂owy/艂acznie ze szpitalem/przedtem mnie nigdy g艂owa nie bola艂a...Twoja decyzja, ale przemy艣l, cze艣c ginekolog贸w wypisuje jak leci...ale konsekwencje to Ty b臋dziesz ponosi膰...a jak odstawisz to problem wr贸ci, to nie leczy niestety :(...tylko utrzymuje taki sztuczny stan jak si臋 bierze a potem wszystko wraca, czasem nawet gorzej :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tunia_
u homeopatki prywatnie, chyba NFZ nie ma tego w ofercie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 use
:(:(:(:( na dzisiaj mi starczy do艂owania.... Dobranoc wszystkim, g艂adkich sn贸w 偶ycz臋 ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣ku17
Jutro pierwszy raz id臋 do ginekologa. Nie goli艂am si臋. 呕eby nie postawi艂 z艂ej diagnozy. Niestety to facet. U nas w miasteczku nie ma 偶adnej kobiety. Nie mog臋 spa膰 tak si臋 denerwuje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 luna22
ja tez dzisiaj bylam u gina. Oczywiscie on nic nie zobaczyl, ale na szczescie dal skierowanie na badanie testosteronu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣ku 17
Ale nie bada艂 Cie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×