Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Martusiaczek21
to jest serum kolagenowe jadwigi uzyczyn zapłąciłam za nie 39zł plus przesyłka serum ejst wydajne bo ma 120ml jak sprawdze to podam sprzedajacego u ktorego kupiłam bardzo miły pan i szybko wyslał kupiłam sobie tez kiedys kolagen w tabletkach ale sa do ssania i maja dziwny słodki smak wiec niebardzo chce mi sie je jesc pozatym dawkowanie jakies kosmiczne 3razy dziennie po 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfhgjh
ja mam wloski na brodzie, tak troche no i kolo uszow, wiecie chyba gdzie. W dodatku na karku od wlosow po szyi z tylu, moze nie az duzo ale czarne :( miedzy piersiami, masakra, na ramionach, ogolnie to mma wiecej. Wasik wyrywam, na piersiach wyrywac, rece gole, nogi oczywiscie tez, ech to jest masakra, nawet moj facet nie wie ile musze sie nameczyc zeby wygladac "idelanie" dla niego taka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Do fdgfhgjh ! Myśle że każda z nas musi włożyć dużo czasu i pracy w to aby wyglądać jako tako :( Ja mam wloski między peirsiami, w okolicach brodawek, na dole plecków, na brodzie, i na baczkach tez :/ rece i nogi golę tak samo jak Ty. Z bródki wyrywam pensetą...a z pleckami nic nie robie. Bo jakbym miala się wszystkim zajmować to cały dzień nie wychodziłabym z łazienki. Mój facet keidyś zauważył włoski. Ale to bylo jakies 6 miesięcy temu. Bylismy wtedy ze soba dopiero 3 miesiące. Nie przestraszył się ani nic. Ciągle jesteśmy razem. Chyba nie jest to dla niego problemem. Powiedzial tylko "o włoski ci tu rosną" Kocha mnie i nie zwraca na to az takiej uwagi. A ja staram się o siebie dbać jak to tylko możliwe. Wiadomo że najgorszym okresem są wakacje, nie mozna pozwolić sobie na wyjazd pod namiot lub gdzies, gdzie warunki nie są luksusowe :( no i codziennie rano, wyrywać te głupie kłęki :( To męczy, ale trzeba jakoś z tym żyć. Jak narazie czekam na wizyte u endokrynologa, może jakas kuracja homronalna pomoże, jeśli nie, to pozostaje modlić się tylko o to aby kiedyś nie było ich ejszcze więcej Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaa
DO: Z tym samym problemem tak uzywam wody utlenionej ale to juz wczesniej pislalam! robie to systematycznie dwa razy dziennie rano i wieczorem! jestem z tego sposobu bardzo zadowolona! nie ukrywam ze mialam z tymi wlosami problem ktory spowodowal ze prawie mialam depresje! kiedys nawet specjalnie kupilam sobie bardzo krutkie spodenki zeby jakos sie przelamac i miec gdzies to ze je widac! ale niestety spodenki przelezaly cale lato!! ale dzieki temu ze uzywam tej wody to nosze juz spodenki:) kilka dni:) i jestem z tego dumna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a może zamiast golenia pomyślcie o depilatorze albo wosku, czy też paście cukrowej? Nie dają one co prawda w naszym przypadku takiego efektu jak wszędzie się słyszy, czyli 3 tygodnie, ale dobry i tydzień, prawda? A poza tym włosków rośnie wtedy mniej, wolniej trochę rosną i są z czasem o wiele słabsze, a co za tym idzie za każdym razem depilacja jest mniej bolesna. Ja depilatora używam do nóg (ale tylko do kolan włącznie, bo uda za bardzo mnie bolą), całych rąk i brzucha. Jeżeli chodzi o plecy to raz w stanie desperacji wysmarowałam sobie całe kremem do depilacji, ale niestety nie zakończyło się to dobrze, bo narobiło mi się pełno krostek, brrrr! A powiedzcie mi, czy te kremy rozjaśniające też tak szczypią, jak woda utleniona? Czy włoski nie robią się po nich żółte? Nawiązując natomiast do leczenia hormonalnego, to ja już rok biorę Verospiron i liczyłam na to, że chociaż ten ciemny meszek na plecach zniknie, ale niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. mogłybyście mi polecić jakiś wosk do depilacji.pierwszy raz chcę sobie wydepilować nogi no i nie wiem który najlepszy.jeżeli macie jakiś namiar to proszę.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZOIS
Ja jestem z Krakowa i rozjasniacz Sally Hansen kupuje w GALERI CENTRUM ( NA wISLNEJ) bo tylko tam go widzialm.Używam go juz chyba z dwa lata i jestem bardzo zadowolona,rozjasniam włosy na rękach.Mialam dosc duże ciemne włosy na rekach,a po rozjasniaczu sa bardzo jasne,dużo mniej widoczne i wygladam estetyczniej.POLECAM MI UŁATWIŁ ŻYCIE( choc nie jest za tani kosztuje ok 40 zl,ale WARTO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
witam was wszystkie...chce mi sie cholernie plakac...wiecie....ja juz w nic nie wierze......zadne depilacje:/ nie potrafie myslec optymistycznie...hirsutyzm stal sie moja obsesja..nie moge sie skupic na nauce......wlosy maam wszedzie grube i czarne......przeczytalam tu wszystko i zadna z was chyba nie ma tak tragicznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baja95
SIEMKA :D Mowie odrazu ze nie przeczytalam wszystkiego ale pare takich rzucajacych sie w oczy ze wzgledu ze nie mam czasu teraz. CO ZA "MADRALA" DEPILUJE BRZUCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
do ide na torymasz pewnie gorszy dzień, jutro będziesz z tym z siłą walczyć na nowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Dziewczyny- stoje przed wyborem depilatora. Sklepy takie jak Media Markt oferują ich mnustwo....ale....Bóg jeden wie który wybrać? Czy Wy macie jakieś doświadczenie z tego rodzaju sprzętem? Potrafiłybyście coś doradzić....? Mam b. wrażliwą skórę i potrzebuje takiego który nie podrażnia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
w jaki sposób mozna zapobiec wrastaniu się włosków pod skóre? mam z tym duży problem, powstają mi od tego ślady ropne a pózniej blizny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
eh dla mnie wszystkie depilatory podrazniaja mam kropy sucha skóre i wrastajace potem włosy i strasznie boli ale tez zamierzam kupic chyba nowy depilator boje sie ze bedzie ucinał a nie wyrywał pozatym ja juz dziewczyny nie mam siły niedobrze mi codziennie jak patrze na włosy na moim ciele i na laski z odkrytymi ciałami ktore nie maja tego problemu poprostu załamka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
mi tez nie dobrze :( a jutro jade z chlopakiem nad morze, nie wiem po co ja się na to zgodzilam :( Chyba na plażę to wyjdę w kombinezonie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
ja też jade po sesji nad morze:(z chłopakiem i kupiłam strój najgorsze ze wybieliłam sobie włoski na biuscie ale je widać mam andzieje ze bedzie padało akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
ja nie wybielam, tylko depiluje....bo i tak je widać(tak jak mówisz) Ta choroba utrudnia nam życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Martusiaczek 21- a Ty czym wybielasz włoski? wodą utlenioną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana na maxa
Smarowalam miejsca z wlosami woda utleniona i nie dalo to oczekiwanego efektu, co niektore, nieliczne wloski sa jasne, reszta, niestety, czarna. Na nogach nic nie rozjasnilo. Chyba zdecyduje sie na Sally Hansen, a co tam, juz mi nie szkoda kasy, trzeba probowac, bo przez ta wode utleniona dostalam wczoraj dola i nie widzialam sensu w moim zyciu. Widzialam wczoraj dziewczyne, ladna, zadbana z pelna iloscia jasnych wlosow na gornej czesci plecow i nie bylo tak zle. Nie wiem jak to sie reprezentuje na sloncu ale w miejscu zamknietym calkiem ok. Nie mam zamiaru kolejnego lata spedzac w domu, ograniczajac sobie dostepu jego urokow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana na maxa
Mysle ze woda utleniona na kazda inaczej podziala. A moze ja po prostu za bardzo chcialam zeby oczekiwany efekt pojawil sie po pierwszym juz zastosowaniu. Jednak i tak zdecyduje sie na Sally Hansen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
ja mam sally hansen no i super rozjasnił tylko podejrzanie wyglada sciezka na brzuchu po biust białych włoskow...a na plecach mam szare poprostu obrzydlistwo :( najgorsze jets to ze lato sie zbliza klapeczki sie noci a ja mam włochate nawet stopy tzn małe włoski ale ciemne i wrstaja eh :(szukam teraz tej miety zielonej moze cos pomoże a i tak sie nastawiam na laser klatki piersiowej przynajmniej to sobie zafunduje bo czuje sie okropnie niekobieco:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana na maxa
Wlasnie przetarlam sobie wlosy na rekach i przedramionach woda utleniona i sa jasniejsze, zastanawiam sie czy rzeczywiscie to dobrze wyglada i czy bardziej sie nie rzuca w oczy. Chodze na solarium, wiec na opaleniznie jasniejsze wloski chyba bardziej rzucaja sie w oczy. Mysle ze to wlasnie trzeba tak stosowac jak pisze onnaa, 2 razy dziennie przecierac wacikiem. Ja tez mysle o laserze, ale na ramionach. Pomiedzy biustem i na brzuchu depiluje, wiem ze to niedobrze, ale innego wyjscia dla siebie nie widze. Na ramionach nie depluje bo trudniej siegnac i boje sie usuwac zeby nie byly dluzsze i grubsze, choc moim bledem bylo kiedys ich usuwanie, gdybym tego nie robila, moze nie bylyby takie widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
ja włąsnie przegladałam to i owo o hirsutyzmie i sa dziwne dan epodowane raz ze 35% kobiet wPolsce go ma a raz że 3% dlaczego nic na to nie wynalezli jeszcze no dlaczego:( zastanawiam sie juz na tym hair no more z allegro mzoe to pomoże nie wiem mam straszny problem psychiczny z tymi włosami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
dziewczynki..czy jest sens sie leczyc skoro i tak to wszystko odrasta?:( tak bym pragnela,zeby nam sie udalo...bysmy nie musialy sie z tym zmagac....przez te wlochy mam tak zaburzona osobowosc....:/eh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
do z tym samym probllemem: masz racje,wczoraj mialam gorszy dzien...ale ostatnio ciagle mam takie....przegralam swoje zycie....najpierw poczatki anoreksji,potem depresja...a teraz to swinstwo.....chcialabym byc znow tak beztroska jak kiedys,a juz nie potrafie:( i tak naprawde to ja wiem ze wyglad nie jest najwazniejszy ale chodzi o ta meke.....tylko kremy,maszynki itp...ja mam dosyc:/ ogolnie jestem skromna,nie maluje sie.....itd...ale tak cholernie zazdroszcze ludziom gladkich cial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka1
Jak można rozpoznać że kobieta depilowała nogi? Proszę odpowiedzcie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
do paulinka: po prostu ma nogi bez wloskow....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka1
Pytam się dlatego ponieważ zauważyłam u niektórych koleżanek że na nogach mają czerwone plamki takie kropki a ja nie mam to myśle czy czasem nie mają od depilowania :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
Paulinka...tak,to na pewno od depilowania..fajnie,ze Ty nie masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×