Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość marceliona
no wlasnie sonia jaki piling?taki ze sklepu jakis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika4: skoro polecasz ta paste cukrowa, to prosze napisz jak ja sporzadzasz lub gdzie kupujesz i jak ja stosujesz. Jeli nie masz wloskow na twarzy, to ciesz sie, naprawde, reszte czesci ciala mozna jakos ukryc, a twarz niestey nie:) Niestey u mnie ze stresem tez jest kiepsko, tzn. jest on moja zmora, z byle powodu potrafie cala zlac sie potem:( Czy ktoras z Was tez ma ten problem? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja używam aktualnie takiego z Avonu i może być,a wcześniej kupiłam jakiś w sklepie,a co do pocenia się, ja używam antyperspirantu etiaxil i jest baaaardzo dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babki jesli chodzi o nadmierne pocenie to naprawde polecam wam Antidral kosztuje 12 zl i naprawde dziala,wczesniej pocilam sie, ze ho serio teraz suchutko po prostu sama nie moglam uwierzyc, jest 1 minus podraznia skore, takze lepiej nalozyc przed depilacja i nie depilowac w czsie stosowania, a no i przez pewnien czas skora pod pachami nieprzyjemnie swedzi,ja uzywam co 2-3 dni ale czytalam gdzies na innym forum ze, kuracja powinna trwac tydzien i potem co jakis czas tylko smarowac. Sprubowac warto bo cena przystepna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie ten problem wynika ze stresu, normalnie jest w porządku, ale wystarczy tylko jakaś lekko stresujaca sytauacja i juz jestem spocona. Cale studia tak bylo i teraz kiedy ide na jakas rozmowe kwalifikacyjna tez tak sie zachowuje moj organizm. Wystarczy nawet rozmowa z kim obcym, wizyta u lekarza i jestem zalatwiona. O wlasnie wizyty u lekarza sa najgorsze, tam czasami trzeba sie rozebrac i jest mi zwyczajnie wstyd:) Chodzi mi o to, ze poce sie nie tylko pod pachami, ale jestem doslownie cala spocona;plecy, brzuch...I to mija zaraz po tym jak juz np. opuszcze gabinet lekarski, doslownie jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki. Czy ktoras z Was tez to przezywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Much08: Chciałabym bardzo podać ci niezawodny sposub na przyżądzenie tej pasty cukrowej ale niestety ja też robię ją na wyczucie , bo najważniejszy jest kolor musi być ciemny bursztyn i wtedy musisz ją zdjąć z gazu. Składniki to 1/2 cytryny i 1/2 szklanki cukru trochę wody ale nie koniecznie i można jeszcze dodać miodu. Gotuje się ją na małym ogniu ( nie można zmieniać ognia w żadnym wypadku) mieszając do rozpuszczenia cukru. Ciągle musisz sprawdzać kolor bo można przegapić moment. Lepiej jednak jeśli zdejmniesz ją za wcześnie to później możesz dogotować jeszcze raz, ale jeśli będzie za ciemna to możesz ją niestety wyrzucić.Musi się dobrze wyrabiać jak plastelina i nioe kleić.Acha i po zdjęciu z ognia jak znikną bąbelki wstawiasz ją do miski z zimną wodą. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide na tory, to jest plyn przeciwdziałajacy nadmiernej potliwosci, ja sie strasznie pocilam naprawde, czy zima, czy lato zawsze mialam plamy na ubraniach, az.Myśle ze to przez zaburzenia hormonalne własnie. Niedawno weszlam na forum tutaj w kafeterii poczytalam i wynalazlam to cudo. Kupicie go bez recepty w aptekach, koszt to 12, 70 gr. Mowie wam siwetny tylko smarujcie na wieczór poczyalam na innym forum ze w dzien jak sie posmaruje to nie dziala, ja smaruje co dwa dni, mam swiety spokoj z potem przez ten czas, po 2 dniach, troche pachy sa juz wilgotne. Wyprobuje ta kuracje tygodniowa tylko teraz jest problem bo przeciez nie moge chodzic zarosnieta pod pachami bo widac:D. Jedyny minus to wlasnie ze swedzi skora,chociaz teraz, po kilku dniach stosowania juz chyba sie przyzwyczaila i juz nie tak bardzo. tylko wzesniej nie depilujcie pach bo jak skora jest podrazniona to strasznie piecze. Ale obiecuje to dziala!Pozdrawiam was wszystkie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny etiaxil jest lepszy od tego antidralu, sprawdzone;)kupuję go w aptece, cena ok40 niestety,ale bardzo wydajny mimo małej wielkości:)jest do skóry normalnej a także do wrażliwej. Stosuje się go podobnie jak ten antidral, na noc zdaje się na początku przez 2-3dni a później ok4 jest spokój:)jest on w kulce, wystarczy odrobina na noc,a z depilacja wstrzymujemy się do rana;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaa
czesc towarzyszki niedoli! dawno mnie nie bylo w temacie,ale nie wiele sie zmienilo! bo i umnie sie troche pogorszylo bo juz nie ma sloneczka i przestalam uzywac wody utlenionej! i pociemnialy mi wloski! ale naszczecie nie sa ciemniejsze! niz wtedy jak uzywalam wody utlenionej! chcialam wam tylko powiedziec i zyczyc! duzo sily abyscie zmagaly sie z tym cholerstewm z jak najlepszymi skutkami! chociaz moze nie tyle sie zmagaly co zaakceptowaly siebie taka jaka sie jest! wiem wiem to tylko gadanina ale akceptacja jest w naszym wypadku najwazniejsz! jesli juz sie zaakceptuje to zmaganie sie jest lzejsze! przynajmnie ja tak mam! chcialabym wam powiedziec cos co was by poruszylo i sprawilo byscie poczuly sie lepiej ale jest to bardzo ciezkie! kiedys na tym forum czytalam wpis dziewczyny ktora miala wlosy na twarzy i ogolnie byla chyba owlosina a zajela podajrze 2 miejsce w miss polonia! wiec ta to chyba sie zaakceptowala co nie:) glowa do gory! i taka mala dygresja z mojej strony! wiecie, mowia mi zejestem sliczna dziewczyna podobna do nicole z pussy cat dolls a mam taki glupi problem o ktorym oni nie maja pojecia! wiec czasem spojrzci na te glupie laleczki piekne zgrabne i pomyslcie sobie jaki one kryja sekret bo przeciez nie kazdy jest idealny! moze wlasnia maja taki sam jak my!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaa
to bardzo sie ciesze!!!!!!! ze wygrywalas!!!!!!! ja jestem zabardzo wstydliwa zeby w czyms takim brac udzial dlatego tym bardziej ciesz sie z twoich sukcesow i zazdroszcze odwagi!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory: zazdroszcze ci ze nie wstydzisz sie chlopaka ja niedawno poznalam chlopaka jest fajny ale jak sobie pomysle ze mialby dotknac mojego porosnietego brzucha to mnie wzdryga, mam niedlugo wesele u kolezanki chcialm kupic krotsza kiecke i chyba tak zrobie moze dam sobie do tego czasu rade z rankami na nogach zaloze rajstopy no i chcialam miec odkryte plecy a na nich tez mam dluzsze ciemne wloski no i zastanawialm sie czy tylko rozjaznic czy wydepilowac woskiem bo chyba wole woskiem niz (brrrrr)depilatorem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie witam Was w ten gorący dzionek:)rany kiedy te upały się skończą;)ja też paszki golę maszynką...nie odważyłabym się potraktować ich depilatorem,brrr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaa
to znowu ja! ja tez mam chlopaka juz ponad 4 lata! jak zaczelismy sie spotykac to nie mialam wlosow moze delikatne pod pepkiem! pozniej zaczal roznac mi wasik, ciemnie wlosy na udach ale to moja wina bo kiedys postanowilam je ogolic! na szczescie moj wybranek serca:) akceptuje to i nie przeszkadza mu to wogle wiec to chyba nie zalezy od czasu bycia ze soba tylko uczucia i przywiazania tak uwazam! chociaz rozumiem cie eweczka ze sie obawiasz bo to normalne bo chlopcy patrza powierzchownie i z tego co iwem to wiekszosc nie lubi dziewczyn ktore sa owlosione! glupota! na szczescie ja mam bardzo wyrozumialych kolegow pzynajmniej tych ktorzy wiedza o tym! ze ma z tym problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy ktokolwiek bierze czyta moje posty bo pisałam tu już o tym że najlepsza do depilacji jest pasta cukrowa. Pisałam nawet jak ją zrobić i że naprawdę na stosowana na plecy jest naprawdę bardzo skuteczna. Zaczerwienienia są tylko przez najwyżej 20 minut i jest naprawde gładko. Możecie to zrobić same nie musi wam nikt pomagać, ja tak robię i nie mam już problemów z włosami na plecach i to na ponad miesiąc.Pod pachami też ją stosuję, woskiem bym się nie odważyła potraktować tych miejsc bo przylepia się do skóry a pasta tylko do włosów. Po zerwaniu prawie nic nie boli. Skoro moja mama tak powiedziała to to nie jest tylko moje odczucie, a moja siostra stwierdziła że to nawet przyjemne!(one nie mają tego problemu). Wkurza mnie ciągłe czytanie pytań o to samo. Myślę że niektórzy są poprostu zbyt leniwi żeby spróbować czegoś nowego co wymaga trochę zachodu. Przyrządzanie tej pasty jest trochę denerwujące ale ja też zanim wyszła mi naprawdę dobra prubowałam przez tydzień. Poza tym można ją przecież kupić i problem z głowy a efekty są naprawdę dobre. Nie wiem co to za pomysł z golarką ja nie u żywam jej już wcale, bo golenie tylko wzmacnia włosy i usuwa je tylko z zewnątrz, a odrost są już po kilku godzinach co wygląda paskudnie. Czy ktoś stosuje tę metodę co ja? Napiszcie proszęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika, ja nie uważam pasty wcale za taką genialną :/ miałam kupioną z allegro i przy depilacji tylko siniaków sobie narobiła, bo kleiła mi się do skóry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kiedyś sprobówalam wosku na łydki..efekt taki,że chyba przez miesiąc chodziłam z czerwonym odbiciem śladu po plastrze:/a ból okropny..teraz boję się nawet tej pasty cukrowej, którą tak zachwalacie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Probowalam kiedys pasty cukrowej takze kupilam,ale ona nie dzila na mocniejsze wloski tylko mnie denerwowoala na pachy napewno sie nie nadaje na wloski na plecach moze i tak, mi po uzyciu pasty wyrywalo tylko pojedyncze mimo iz byla rozgrzana itd:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak ciagle myslec czym tu wydepilowac zeby bylo lepiej , a tu tyle do depilacji...- zwariowac mozna!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssss
moja kumpela miala z tym problem ,brala diane plus depilacja laserowa wasikow i brody i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaa
do Kika4: ostro napisalas ale skutecznie jak na mnie! wiem ze sie pewnie zdenerwujesz tym pytaniem bo sie pewnie powtorze! ale czy moglabys napisac mi sposob przyrzadzenia takiej pasty?????????? bardzo prosze! i dzieki z gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
kamciu i ide na tory moje drogie przyjaciolki:)bardzo,bardzo sie za Wami stesknilam,opuscilam Was na troche,ale nie na zawsze:):)!!!!nie bylo mnie....bo w koncu znalazlam prace!!!!!od poniedzialku zaczynam:)trzymajcie kcuki moje kochane pysie ps. co do pocenia etaxil jest najlepszy pod sloncem:)fakt kosztuje duzo,ale na allegro mozna go dostac taniej,ja srowadzam go az z Warszawy,ale tylko on mi pomaga,stosowalam juz chyba wszystko,nawet formaline,polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYSTRASZONA___
Cześć Dziewczynki , Poczytałam o waszym schorzeniu i zastanawiam się czy właśnie nie dołączam do Waszego grona... Myślicie,że to hirsutyzm? Moje objawy to: - przyciemniły mi sie w ostatnim czasie brwi -w przeciągu 3 tygodni wyrosły mi ciemniejsze włosy na rękach, są miękkie - mam mały wąsik i brodę- jest jednak bardzo jasna ( prawie biała) a włosy są miękkie -mam pasek ciemnych włosów pod pępkiem -obfite owłosienie okolic intymnych -nie występują u mnie baczki, włosy na plecach, brzuchu i klatce piersiowej - od kilku miesięcy zaczęłam sie pocić pod pachami bardzo- wcześniej w ogóle ten problem nie występował Myślicie ,że to hirsutyzm? A może problemy z tarczycą? a może problemy ginekologiczne? Mam 23 lata, nigdy nie byłam u ginekologa i boje się pójść, a raczej wstydze a do endokrynologa wybieram sie w przyszłym tygodniu?- jak wygląda taka pierwsza wizyta u endo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluuuu!!! Gratulacje ;****** hihi mam nadzieje ze bedziesz miec dla nas troszke czasu mimo tej pracy;d pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka***23
Czy są jeszcze inne objawy tej choroby niż owłosienie? tzn.nieregularne, inne miesiączki niż zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to się dziewczynki dzieje z Wami...jakoś tak ostatnio mniej Was tu zagląda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strusiaczek
Moze mi ktos podpowiedziec, gdzie w Lodzi kupic Sally Hansen - rozjasniacz do wlosow na nogach i ramionach? Moze gdzies w necie? Widze, ze w sklepach internetowych chyba zniknely, bo opcji "kup" przy tym produkcie nie stwierdzam :( pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide na tory powiem Ci,ze jakos zawiedziona jestem. Tam,mam wyniki,ale nic konkretnego co dalej nikt mi nie powiedzial, ginekolog stwierdzila,ze raczej to nie PCO,a na wypisie mam,ze jest PCO. nie wiem co dalej robic gdzie sie udac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) Faktycznie mało udzielamy sie na forum, jestem tu co prawda od niedawna, ale już zdążyłam zaniedbać wizyty. U mnie włoski nadal są:) i jakoś nic nie wskazuje na to, by miały zniknąć:) Od ok 3 tyg stosuję olej z krokosza, mam pytanko w związku z tym, otóż czy warunkiem jest depilacja czyli wyrywanie włosków wraz z cebulką czy można tez włosy usuwać kremem do depilacji? Ja stosuje właśnie to drugie, niby w ulotce jest napisane, że należy smarować miejsca wydepilowane lub ogolone, ale czytałam różne opinie, więc nie wiem. Trzmajcie się, życzę Wam cierpliwości i wytrwałości w walce z włochami (tymi na ciele) a nie obcokrajowcami;) Pozdrawiam 🌻 Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×