Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Cześć dziewczyny: Jakiś miesiąc temu zamieściłam na pewnym forum post o tym że poszukuję dobrego lekarza endokrynologa w Toruniu i okolicach.W ostatnim czasię na moją poczte internetową wpłynęły dwa emaile od mężczyn którzy widzieli moje ogloszenie i rowniez poszukują endo lecz dla swojej dziewczyny. Pytają czy znalazlam już kogos dobrego, czy potrafie coś poradzić itp. JAK MYSLICIE?? Czy oni szukają lekarza endo dla dziewczyny bo przeszkadza im jej problem z wloskami? I maja juz ich dosc i chcą znależć w koncu kgoos kto pomoze? Czy moze poprostu chcą ulatwic jej poszukiwania? W sumie, to wydaje się być miłe ze facet się tak angażuje zeby pomoc swojej kobiecie...=)) prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Wydaje mi się, że chlopak chce pomoc dziewczynie, a raczej jestem pewna. Gdyby mu to przeszkadzalo to zwyczajnie zerwalby z nia. A poza tym wykazuje chec pomocy, gdyz moze mieć dosyć wiecznych narzekan na temat wlosow (wiem to autopsji):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to zawsze wydłubuje pinceta, ale rzadko mi sie to zdarza. A jakies kosmetyki na wrastajace wloski..., nie wiem jak Ci pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak wlasnie patrze na moje nogi - jakie one sa okropne:( eh no niby nie sa za grube..nie narzekamna cellulitis..nawet na grubsze lydki..ale ten odcien skory..te kropki..eh..blizy:( juz chyba nigdy nie beda normalne:( eh a co do lekrzy to ja lecze sie w Bydgoszczy..w szpitalu im. Biziela..najlepiej to udac sie do szpitala i tam zapytac o lekarza ktory ma doswiadczenie z osobami dotknietymi hirsutyzmem..u mnie tez tak bylo..poczatkowo skierwali mnie do jakiegos lekarza ale jak zobaczyli czego ma dot. leczenie to poradzili mi wlasnie moja pania doktor twierzac ze ma duzo takich przypadkow:) no i ja tez jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka20: Proszę podaj mi namairy na ten spzital, tego lekarza!! wszystko mi daj, pliiiiiissssss:) Bo ja jestem z trunia o szukam dobrego lekarza w okolicy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide na tory: Kochana, ja kiedys mialam taki sam problem pod pepkiem :/ do tej pory zostały mi po tych wrostach blizny.... :/// Teraz naszczescie to sie uspokoilo samo....nic z tym nie robilam... A wczesniej, poprostu wydlubywalam te wrastajace wlochy pensetą :/ czesto byly takie cienkie ale maksymalnie długie jak je wydlubalam:/ a slad ropny zostawal na dlugo, potem sie zagoilo, ale do tej pory sa takie kropki, rpzebarwienia:/ musze posmarować to mascią ktorą polecila mi OLKA!! Wczesniej pod pepkiem depilwoalam zyletką, teraz depilatorem...moze dlatgo rpzestaly wrastac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka: moje są grube w porownaniu z resztą ciala, takie jakby nie moje...masywniejsze niz wszystko inne, do tego mam plamki jakies:/ teraz coprawda ich nie widac...bo sie opalilam... sama nie wiem co z tym nalezaloby zrobic....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory: wiem ze jest krem veeta przeciw wrastaniu ksoztuje chyba 26 zł - drogi jak cholera:///// a skoro mowisz ze nie masz kasy.... :/ nie wiem co ci poradzic. Rob peeling w tamtym miejscu....moze cukrowy? Jakas dziwczyna pisala ze kupila veeta, ciekae jak skutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka: moze opal nozki? albo posmaruj samoopolaczek albo jakims balsamem brązującym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej WOJEWODZKI SZPITAL IM. DR. J. BIZIELA Poradnia Endokrynologii Ginekologicznej ul. Ujejskiego 75, 85-168 Bydgoszcz tel. 371-16-00 w. 361 moja pani doktor to Dr n. med. Maria Meciejewska - Kaźmierczak, specjalista ginekolog-polożnik, specjalista endokrynolog Ja mam wizyty co pol roku wiec ewentualny dojazd nie jest wielkim problemem. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko!!!!dziękuję! Czy to są prywatne wizyty??? Czy na kase chorych? jesli prywatne to ile kosztują? Czy dsotalas z tej rpzychodni skierowanie na bezplatne badania hormonow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jestem z Bydgoszczy. W szpitalu im. Bizeila przyjmuje pani doktor Kaźmierczak, jest ginekologiem-endokrynologiem. Przyjmuje ona równiez w Sanitasie na ul.Dworcowej, ale tu odplatnie-70 zl wizyta. Bylam u niej pierwszy raz, teraz pojde na druga wizyte, ale dopiero pod koniec sierpia, poniewaz do 28.08 jest na urlopie. Ponadto polecam rowniez pania doktor Rydzkowska (jest endokrynologiem,ale nie ginekologiem), ktora przyjmuje w szpitalu im. Jurasza, tez w Bydgoszczy. Wykryla u mnie hiperprolaktynemie i nie zlekcewazyla objawow jak inni lekarze, ktorzy tlumacza to uroda:( Sprobujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszko: Czy jesli dostalam skierowanie od mojego lekarza rodzinnego w Toruniu do endokrynologa, moge sie udac do tej pani doktor Kazmiercza w Bydgoszczy nieodplatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszelkie badani krwi..usg..itd. sa nieodplatne..w tym samym szpitalu. ja jestem zadowolona wiec polecam ta pania doktor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko: mam skeirowanie od lekarza pierwszego kontaktu z torunia do lekarza endokrynologa. Jednak jest to skierowanie ze tak powiem \"na wlasne rządanie\" co doktor zaznaczyla na tym skierowaniu. Zrobila tak poniewaz uwaza ze nie ma problemu:////// pwoiedziala tak nie widzac nawet mojego owlosienia:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm moze lepiej zadzwonic do szpilala..przedtawic sytuacje i spytac czy mozesz tam sie leczyc. Jesli masz skierowanie to juz chyba od Ciebie zalezy gdzie chcesz sie leczyc..hm ale mnie chyba skierowano wlasnie do tego a nie innego szpitala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z doswiadczenia wiem ze o niektore rzeczy trzeba sie prosic..a takze o skierowanie..a jesli juz masz papierek to mozesz sie tam smialo udac:) tak mysle..lepiej chyba sprobowac niz nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko: ja musialam sie prosic o skierowanie pewnie dlatego ze poszlam po nie calkiem wydepilowana :( Do endokrynologa musze isc zarosnieta, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm z tego co ja pamietam po pani doktor nie ogladala mnie jak bym byla jakims specjalnym okazem albo zwierzatkiem z ZOO..zwyczajnie spytala jkai ma problem z wloskami..pokaazalam baczki bo wtedy jeszcze ich nie depilowalam..wasik rzucal sie troche w oczy..nie kazala mi sie rozebrac..zreszta z badan wszystko wynika..u mnie od razu stwierdzono PCO wiec to od tego wloski bo reszta terazjest w normie. dostalam tylko papierki na badania hormonow..usg..i tak do nastepnej wizyty..dopiero potem badania na foteliku..kontrola hormonow..leki..itd. Glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi :) Nadzieja ze jakiś lekarz mnie zrozumie powrocila :) Dziękuję ;* Zadzownie do tego szpitala jakos na dniach. Teraz musze mykać do pracki! Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej warto zadzwonic i zapytac jak to jest ze skierowaniem z Torunia... Mozesz isc wydepilowana a tak jak pisze Lenka badania wszystko wykryja. W razie co pani Kaźmierczak przyjmuje prywatnie, jak juz napisalam, wiec gdyby sie nie udalo to zawsze jest inn droga. Fakt wiem ze platana, ale czasmi warto posiwecic te pieniazki. Ale poki co probuj panstwowo. Lenka: A Ty u kogo sie leczysz, jesli mozana zapytac:) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie ciesze, ja jestem u niej od niedawna, ale skoro Ty jestes z niej zadowolona to chyba dobrze trafilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyscie mialy jakies jeszcze pytania co do tego szpitala lub inne to chetnie odpowiem:) leczenie jest dlugie i monotonne no ale daje skutki..wiec trzeba byc cierpliwym i wytrwalym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, ja rowniez chetnie dziele sie swoimi doswiadczeniami:) Pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te baczki
dziewczyny jak depilujecie baczki?? jakie hormony badacie?? ja mam hiperprl-nemie, baczki, ciemne wlosy na rekach, ktore gole, podbrzusze z ktorego wyrywam wloski, jedynie wasik u mnie nie jest pokazny... no i klopoty z tradzikiem, 21 lat i @ od ok8 lat juz calyczas regularne:( jakie leki zarzywacie?czy antykoncepcja cos wam pomaga? ja jestem na dostinexie teraz kiedys bromegon potem norprolak prosze pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjmoiloiulul
Mam już dość....Własnie znowu spedziłam 30 min na wyrywaniu tych włosków z brody..:-( Wkrótce zamieszkam z facetem...Jak to bedzie wtedy? NIby on wie, że cos mia tam rosnie ale...Boję się:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam dola..eh..nawet nie chce mi sie peelingowac girek..ani nie smaruje ich krokoszem..ani nie depiluje juz od tygodnia chyba..nie chce mi sie po prostu..wszystkiego mam dosc..a do tego problemy sercowe..eh..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×