Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Martusiaczek21
nie mam pojecia czy to działa jak kalo?? poki sie stosuje ok a pozniej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
Kamciu to nie Twoja wina,ja zdawalam sobie sprawe,ze bedzie bolalo,takze nie przejmuj sie,jakos sobie poradze.Mam nadzieje,ze dam rade,musze:)hihi,bo nie wytrzymam z tymi wlochami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka26
Witam! Całkiem niedawno odkryłam Wasz topik i muszę stwierdzić, choć przeczytałam zaledwie kilka ostatnich stron wpisów, że bardzo mnie podbudował sam fakt, że gdzieś tam są dziewczyny z takimi samymi problemami jak ja. Od kilku lat choruję na PCO i hirsutyzm. Nie pomogły mi do tej pory żadne leki, choć próbowałam już praktycznie wszystkiego 😭. Walczę z tymi koszmarnymi włosiskami (a porastają one praktycznie całe moje ciało), ale jak na razie kolejne batalie sromotnie przegrywam. Traktuje te bestyjki depilatorem, ale ile można... Czasem mam autentycznie dość. Dziewczyny, od niedawna moim największym kłopotem są włoski, które dość bujnie zaczęły mi rosnąć na twarzy. I nie chodzi tu o mały wąsik, czy kilka drobnych włosków na brodzie. Mam widoczne baczki, owłosioną brodę i podbródek :( Włoski te są bardzo długie, na razie jasne (choć o zgrozo coraz częściej zdarzają się i te ciemniejsze) i baaaaardzo widoczne. Jest ich tak dużo, że pensetą nie dam rady ich usunąć. Depilatorem boje się je potraktować. Może je pourywać i w efekcie jeszcze bardziej wzmocnić. Jak myślicie może sprawdzi się tutaj wosk? Ale co z podrażnieniami i wrastającymi włoskami? Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami w tej dziedzinie, gdyż mam potwornego doła. Na razie staram się zasłaniać baczki i chodzę z rozpuszczonymi włosami, ale niestety niewiele to pomaga i w efekcie staję się ze mnie coraz to większy odludek. Zaczynam unikać ludzi, bo boję się natrętnych spojrzeń na moją twarz. Pomóżcie. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakarolinki
witam ponownie, sledząc topik stwierdziłam ze sprubuje ponownie depilacji mechanicznej, kiedys używałam depilatora i wiem ze skóre mozna przyzwyczaic, proszę o polecenie jakiegos dobrego depilatora i czy te nakładki chlodzace czy masujace w depilatorach faktycznie znoszą bół? pozdrawiam szosrstkowłose:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ide na tory szkoda, że nie masz nazwy tej maści czytalam ze maści z mocznikiem poprawiają wygląd skóry i pomaają przy wrastających włoskach:( ja znalazlam krem SVR z mocznikiem 30% ale on kosztuje bagatela 40 zl, tez mam kropki po depilacji (mam stary depilator:() zaczęłam od pewnego czasu stosować peeling i troche pomaga, nie kupuje w sklepie po prostu podczas prysznia nacieram nogi cukrem to swietna sprawa wystaczą 4 lyzeczki na cale nogi:D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na podraznienia to moze byc puderek dla dzieci..lub alantan plus. Hm slyszalam o aspirynie rozpuszczonej w wodzie..obecnie zaczelam smarowac nozki mascia borna..chyba troche pomaga ale blizny i tak sa..masc cynkowa tez pomaga..noioczywiscie peeling cukrowy codziennie..ooo i jeszcze soczek z cytryny rozcienczony - tez mi pomaga..ale watpie ze cokolwiek jest w stanie to wyleczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Tak sobie czytam Wasze wypowiedzi i cieszę sie, że nie jestem sama, oczywiście nie cieszy mnie fakt, że Wy tez borykacie się z tym problemem, życzyłabym Wam żebyście pozbyły sie tego baskudzywa, ale to jakoś dodaje otuchy. Wiem, że nie wymyslam sobie tego, inni niestety twierdzą, że przesadzam. Głupio im powiedzec, że jestem włochata:) Do kecika: może Twoj problem faktycznie spowodowany jest dziedziczeniem takiej przypadłości, ale uważam, ze warto zrobic badania w tym kierunku i moze okaze sie, że jest to spowodowane nieprawidlowa gospodarka hormonalna a to przeciez tez moze byc problem dziedziczny i Ty masz szanse sie wyleczyc:) Co do depilatora: moj przelezal w szafie ladnych pare lat. Kiedy pierwszy raz sprobowlam wydepilowac rece (bo o te najbardziej mi chodzilo) myslalam, ze wyrzuce go do kosza:) Dopiero jakis rok temu powrocilam do tej metody i teraz niczym innym nie depiluje jak tylko depilatorem. Skora musi sie przyzwyczaic, a potem to nawet nie czuje sie bolu. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wloski miedzy posladkami traktuje depilatorkiem:) nie boli nic:) a i slabo odrastaja:) miejsce pod posladkami jednak gole bo depilacja za bardzo mnie tam boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide na tory: No masz racje, nie jest za tani. Ale mi go kupila .....(uwaga!!!!!!!!) babcia!!! hehe :) Moja droga, jesli masz pdoraznienia to może talk albo taki puderek dla dzieci pomoze? Jeśli chodzi o depilacje posladkow to....półdupki kosze depilatorkiem, a między....są takie malutkie specjalne maszynki do okolic bikini, maja mniejszą zyletke i są mneijsze niż te tradycyjne....i nimi wlasnie tam gole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Mam pytanie, kiedyś juz je zadałam, ale nikt mi nie odpowiedzial, byc moze nie macie tego problemu...Czy ktoras z Was ma moze wloski na nosie, iwem dziwne pytanie, ale Was mozna o wszystko zapytac. Jesli macie to je zostawiacie czy czyms traktujecie. To juz jest obsesja, ale ja te wlosy widze wszedzie i na kazdym punkcie mojego ciala przeszkadzaja mi one...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszko:) Nikt nie odpowiedział? Widocznie Twoje pytanko nie zostało zauważone...i wcale nie jest dziwne!! :) Słuchaj...ja mam też!! :) 3 takie milimetrowe, ciemne, na sroku nosa, ale ich prawie nie widać więc nic z nimi nie robie....w sumie to teraz się rozjaśniły od słonczka :) A Ty masz ich sporo na nosku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
ja mam kiedys mi taki jeden rosł ale go wyrwałam i nie rosnie a ogolnie to nie widac gorzej w nosie boje sie z ezaczna mi wyłązic jak dla faceta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiaczek: Włoskow z noska nie powinno sie wyrywać, tzn tych ze srodka, bo to jest niebezpieczne...ja tez tam mam wlosy ale nic z nimi nie robie, naszczescie ni wychodzą bo to bylaby tragedia;p Mojemu tacie wychodzą i kupil sobie trymer do włoskow w nosie i uszach i wycina je stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) tak jak juz napisalam mam chyba juz obsesje i kazdy meszek traktuje jak skaze, moja nos nie jest gladki, jest na nim dleiktany meszek, ale to nie tragedia. A czym golicie okolice bikini, ja to traktuje maszynka jednorazowa, no i niestety zostaja po tym straszne, czerwone kropki, wiec wstyd sie rozebrac:( Zamowilam olej z krokosza i teraz czekam na przesylke, nie wierze za bardzo w efekty, ale jak to sie mowi tonacy brzytwy sie chwyta:) Czy ktoras z Was tego uzywa, z tego co sie orientuje to chyba Lenka:) Buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczesniej bikini tak ak ty golilam maszynka jednorazową, teraz od kiedy mam nowy depilator robie nim i bikini jest gładziutkie, bez zadnych ropnych kropek i podraznien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiaczek: znalazlas na allegro jakies serum do depilacji, zapowiada sie obiecujaco, tylko ile w tym jest prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka: a jakiego depilatora uzywasz? Moj ma juz pare lat, wiec do nowych nie nalezy. Ja mam: Braun, silk-epil, super Soft Plus. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
ja tez nie na narzekam na zielongego brauna i mam krokosza :D pomaga mi sie wydaje ze jednak abrdzije hair no more hamuje troszke wzrost włosa wydaje mi sie ze na tydzien max ale dobre i to a odnosnie tego serum z trufli:D to mysle tez nad nim ale zbankrutuje chyba naprawda;p zazdroszcze ludziom ktorzy malo wydaja na depilacje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do krokosza: to pewnie dobry nawet tydzien, a serum faktycznie troche kosztuje i tak samo jak Ty obawiam sie, ze moge zbankrutowac, ale coz jedni wydaja na ciuchy a inne pokrzywdzone przez los musza pieniazki przeznaczac na retusz urody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do krokosza - poprzestalam na 3 aplikacjach..eh bo niestety pojawil sie u mnie inny problem i nie mialam glowy do tego zeby sie tym smarowac..eh..ale dzis juz kontunuuje kuracje z krokosza. bede informowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wlasnie Lenka: a jak z Twoim problemem, juz wszystko w porzadku i opanowane? Mam nadzieje, ze tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dziekuje. Opanowalam sytuacje - poszlam od razu do gin..bo nie moglam zwlekac a juz dzis mialam zabieg w szpitalu..nawet przywiazali mi nozki do fotelika:( eh ale po niecalej godzine wyszlam do domku:) eh co ja juz nachodze do tych lekarzy:) jak nie wloski to zawsze cosik mi sie znajdzie:) juz nawet sie nie krepuje wchodzic na fotelik gin:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zazdroszcze wszystkim gladkim kobietom:):):)I faktycznie nikt nie wie jak to jest kiedy codziennie mysli sie o tym jak zadzialac wlochom na twarzy. Ja w zasadzie nie zwierzam sie kolezankom, truje jednak mojemy mezowi, a on to dzielnie znosi:) Trzymajmy sie razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to sie mowi - dla chcacego nic trudnego:) nigdy sie niezastanawialam nad tym jak siegam tam depilatorkiem:) siadam se na wannie i bzzzzzzzzzzzz..bzzzzzzz..od tylu:) i nawet gladko jest:) a bikini gole bo nie wyobrazam sobie zeby i tam mi jeszcze wrastaly wloski..A dzis znowu poskubalam nozki, nie wytrzymalam:( mam najbrzydsze na swiecie:( eh musze wybrac sie czym predzej do dermatologa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silence90
a ja mam wlosy na pośladkach plecach brzuchu.... twarz tez troche ale na szczescie jasne... ja nie chce sobie depilowac pośladków.. zrobiłam tak z dolną częścią pleców bo to byl koszmar..i teraz moze tego załuje.. nie wiem.. mam zamiar zrobic tam tatuaz.... woda utleniona moją przyjaciółką xD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja posladkow nie depiluje bo nie mam takiej potrzeby..sa male wloski ale nie jest az tak zle..depiluje tylko rowek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory: Malutka mie już chyba depilacja oka by nie bolała...naprawde! jestem zżyta z moim depilatorem już nie sprawia mi bólu....nawet na posladkach...bikini nie boli ani troche juz, a jest gladziutkie- miodzio....nie to co kiedys, same krosty:/ Ja kupilam te maszynki w zwyklym supermarkecie na sali przy kosmetykach, są rozowe- typowo dla kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×