Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość lovelaska 89
700 zl za 1 zabieg, za 2 nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej, codziennie czytam Wasze wpisy i im wiecej ich jest tym gorzej zebrac sie do odpisywania, bo juz nie wiem którego watku się chwycić;) Mam kilka pzremyslen, wniosków,pytan... tylko niestety nie pamiętam o czym która z Was pisała... Po 1sze bardzo budującym jest fakt jak sie tu wspieracie, mile to jest wiedzieć, ze nie jest się samemu z takim problemem. Naddia-- jak się nazywa ta belissa na naczynka? Ja mam bardzo popękane na twarzy- po tacie mam tak płytko unaczynioną skórę i az sie dziwie,ze np. na nogach nie mam jakis wiekszych pajaczków. Chyba Anita pisała coś o cholesterolu... Ja mam z tym problem- tez genetycznie :/ i nie lecze tego, raz mi lekarz przepisał tabletki- dlugo sie zastanawiał, ale nie łykałam ich bo stwierdziłam,ze bez sensu watrobe atakowac jak i tak musiałabym je łykac do konca zycia. Jakis zcas staralam się diete trzymac, ale w moim przypadku to baaardzo ciezka sprawa, jem duzo... i wszystko. Mam 165 i waze około 55 kg, raczej stała waga raz kg mniej raz kg wiecej. Ale jeszcze a propos cholesterolu wysokiego to moja "stara"gin powiedziała,ze absolutnie nawet nie mam co myslec o hormonalnej antykoncepcji i moja mama tez mówi,ze jak łykała w młodosci tabletki ( chyba własnie diane) to bardzo jej puchły nogi... Takze ja ze swoim na gumkach lecimy, ale nie jest to na szczescie jakies baardzo uciazliwe, on nie marudzi, tyle dobrze bo z tego co wiem to faceci bardzo nie lubią tej metody... Co do włosów czyli tematu przewodniego to jak czytam posty niektórych z Was to mysle,ze moj problem z tym zwiazany nie jest jakis ogromny, jednak spokoju mi to nie daje mimo wszystko:( A moj chłopak jak kiedys cos o tym wspomniałam stwierdził,ze ejstem głupia:P i ze wcale nie jestem owłosiona,ze mam jakas obsesje... za to jak widzi jak wyrywam sobie z piersi włosy to sie strasznie wscieka na mnie. Sama wiec nie wiem, moze on mysli,ze to jest normalne? ze sa włosy? choc mam ich wiecej od niego:/ Jak jeszcze mi się przypomni coś to bede pisać. 3 majcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka...........
Tobie Naddiu nie dają 22, a ja w tym roku skończę 25 lat i pytają mnie o dowód. Ostatnio w zeszłym tygodniu gdy chciałam kupić wódkę:D. A byłam w makijażu, także nie chodzi stylizacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tak myslalam ze 700 zl za 1 zabieg na obie nogi, coz i tak nie mam kasy ale dzieki... misia jestes po 40? i tak rozrastaja ci sie wlosy? nie strasz.. przybywa ci w innych miejscach ?czy jest ich wiecej w starych miejscach? Nuva Ring tak slyszalam ,domyslalam ze ci sie cos pomylilo;) tak jak wczoraj opisywalam wszystkie metody ,zapomnialam wlasnie o pierscieniu ale to sie samemu wklada boje sie.musze zostac przy pigulkach... mozliwe jest ze od tych ;;malych niewidocznych,,zylek ,pojdzie mi zakrzep albo cos w nogach porobi ,bo byly przypadki ze kobiety umieraly od tabsow...''NIELICZNE''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metriosa tez mam dosyc tego kultu i tych kurewek wypacykowanych na ulicy ., tylko diety depilacja tapeta na mordzie..a faceci tylko na takie cos plastikowe leca,chociaz moj maz jest inny ;)madrzejszy sa jeszcze tacy.. a jak mnie wkur..te su.. w teledyskach to ja p.. sorry unioslam sie.. musze przyznac ze gimnazjum sama z przyslowiowym golym tylkiem chodzilam wymalowana itp ale bylam mloda i glupia.,, teraz tylko makijaz fryzure uloze i wszystko..nie nawidze wypacykowanych polnagich lalun na ulicy szczegolnie latem..koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam hirs....
Dziewczynki kochanie to i napisze co mysle, owszem jestem tego zdania co Wy jesli chodzi o te lalunie, ale wiece takie czasy, teraz nawet dziewczyny w podstawowce widuje sie w makijazu, a co do tego lata, to owszem mozna sie ubrac ale z gustem a nie wszystko na pokaz, robia z siebie tanie i latwe a pozniej sie zala ze ich tak traktuja, moze tak poza nawiasem jestem po szkole kosmetycznej, myslalam ze jak tam pojde to moj problem zniknie ale wiece jak to na prywatnej uczelni, za przeproszeniem wielkie g**** wiem, wiecej wiedzialam zanim tam poszlam, i co ze niby jestem kosmetyczka ( bez pracy) to mam chodzic w tapecie i meczyc cere, uwzam ze to nie na tym polega.... Przepraszam jesli tak odskoczylam od tematu ale musialam sie wyzalic, aa i dodam jeszcze ze mialam kolezanke dla ktorej liczyly sie ciuchy i to czy sie nie rozmazala, a chlopakow miala co chwile innych no wiec wiece nie na tym zycie polega.... jeszcze raz przepraszam mam nadzieje ze sie nie gniewacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misteriosa - duze juz masz dziecko? Ja wlasnie odkladalam wszelkie lasery (byloby mnie na dzien dzisiejszy stac, zwl. ze robilabym tylko twarz), bo wlasnie myslalam, ze moze ciaza mi wszystko unormuje a nie pogorszy. No ale jak lektura forum uczy - na dwoje babaka wrozyla. To co mnie jeszcze odstrasza od lasera to brak jakiejkolwiek informacji o skutkach ubocznych. Badal to ktos pod katam powiklan, chocby raka? Boje sie, ze jak sobie zasune taka serie laserow to za - 10-20 lat wyleza mi nie wiadomo jakie chorobska, 1000 razy gorsze niz wlosy :-s misia - a moze probuj przed depilacja twarzy zrobic parowke (zakladam, ze nie masz sauny w domu ;-) ) - powinna rozszerzyc pory i wlosy powinny lepiej wychodzic. No i bardzo wazne jest natluszczenie - przed (przy braku parowki) / po (przy parowce). Ja odkad sie olejkuje prawie nie mam sladow po wyrywaniu. No i nie mozna wyrywac codziennie - skora musi moc odpoczac. Na wrosty sposobu chyba nikt nie wynalazl :-s Mnie kult urody i mlodosci tez drazni, dlatego baaaaaardzo chwale sobie zycie bez telewizora (od przeszlo 10 lat) :-D Od razu poprawia sie samopoczucie :-D Lalunie na ulicach draznia mnie malo - grunt zeby sie nie wywyzszaly i zeby spoleczenstwo nie oczekiwalo, ze tez sie stane taka lalunia. Poki sa w mniejszosci i sa skoncentrowane tylko na sonbie, to niech sobie robia ze soba, co chca. Wiekszosc facetow (nawet tych, ktorzy sie na nie slinia), wie ze to pustoglowia i trzyma do nich dystans. A jak popatrzec na typow, ktore sie z nimi spotykaja to moge sie tylko cieszyc, ze mnie omijaja z daleka :-D milcia - problemy z kondomami maja zazwyczaj faceci o slabej erekcji - u nich gumka na tyle oslabia dodatkowo wrazenia, ze nic im nie wychodzi :-s Facetowi o silniejszych reakcjach lateks nie straszny :-D Nsddia - a moze u Ciebie Rosjanin jest po prostu symbolem "chlopa z jajami"? U mnie tak w kazdym razie bylo. Nie lecialam za "byle russkim" ale za takim wlasnie bardziej w typie ogiera (inteligenty, wysportowany, kipiacy testosteronem) przy ktorym moglabym sie czuc mega kobieco :-D Wlasnie na Wschodzie sie na takich facetow natykalam (nie kazdy russkojazyczny przeciez taki jest). Ci "twardzi" faceci przy blizszym poznaniu sa jednak, zapewniam (bylam z takim "samcem alfa"), calkowicie normalni na codzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
international --- bardzo podobają mi się Twoje wypowiedzi :) Musi być z Ciebie fajna Kobitka ;) a tak na marginesie to moj raczej nie ma z tym problemów, bynajmniej od ponad 5 lat nie zdarzyło się:D wiadomo, że czasem chce bez jak on to mówi "na chwilke" ale nigdy nie robił z tego powodu problemu. Choc ja chciałabym spróbować tabsów choćby własnie ze względu na te włosy...:/ a tak w ogóle jak pomyslę o moich różnych schorzeniach( w wiekszości niezdiagnozowanych) to mimo, ze wcale jakoś super bardzo się tym nie przejmuję to tak sumujac wszystko to naprawde.. jak jakas sypiaca się starowinka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jescze a propos tych "zrobionych laleczek" to niestety .... życie mi endokr. na moje dolegliwosci powiedzial,ze taka uroda i to przez to,ze panuje kult gładkiego ciala. i przywołał barokowe kobiety jak przykład-ze były puszyste- te uwazane za najatrakcyjniejsze a teraz chudziny. tak samo z włosami... Ja np. jak mam nieogolone nogi( np.przed woskiem) to czuje sie jakbym była jakas brudna:/ ... a pozniej po wosku te 1sze dni to az sie nie moge napatrzec... GŁADKIE. wooow to jest cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
International-- myśle że cos w tym jest, nie znałam nigdy ruska z prawdziwego zdarzenia, ale w mojej wyobraźni widnieją jako mega solidne chłopy, tacy z jajami nie te biedne chłopki roztropki, depilujacy klate. Co do kultu idealnego ciała, już raz wpadłam w potworna pułapke dążenia do tego ideału, gładkie ciało to jest standard wśród kobiet, to nie jest wymysł i fanaberia. Moja mama kobieta przeszło 60 letnia wąsik usuwała. Jestem ostrożna w pakowaniu się w kolejne ,,dziadostwo,,ale nadmierne owłosienie to nie jest normalny stan i nie sądze że jesli nawet 30 lat temu chodziłabym z broda stanowiłoby to normalne zjawisko. Wiadomo że nie będe mieć figury modelki, idealnie gładkiej cery, ale do cholery co robią te włosy na mojej klacie i sutkach!? Olejek herbaciany-dzięki niemu za pierwszym razem uwolniłam się od okropnych ropnych pryszczy, zaczęłam stosowac ponownie, zwłaszcza na wspomnienie że jest antyandrogenny ;) Wracam do stłamszonej kwestii w moim umyśle relacji damsko męskich, nawet jeśli widzę że mężczyźni oglądają się za mną to w głowie huczy mi kilka haseł najwazniejsze to-napewno widza moją brodę i nie mogą się napatrzeć na to że kobieta może cos takiego mieć :) no, ale widzę że większość z was jest w związkach. Jestem monotematyczna z tymi chłopami, a idź ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, belissa ani red tak brzmi nazwa na naczynka, chyba jest ok :) nie szkodzi a czy pomaga to się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie ma nikogo? dziewczynki za godzine ''rozmowy w toku ''-HIRSUTYZM-na tvn ogladajcie!! ale mnie moj maly wkurzyl dzis,naprawde 3 latek potrafi dac w kosc ze spaceru nici ,wkurzyl mnie ze szok teraz spi;) A pani nademna to moze nam wywrozy szczesliwe piekne zycie bez wlosow hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też ostatnio się zastanawiałam własnie nad skutkami ubocznymi laseru. Czy te promienie nie są rakotwórcze. Słuchajcie a są lasery takie wersja domowa za 1555 zł na allegro. Co o Tym myślicie? Olejek z drzewa herbacianeo coś którejś z was pomógł. Odnośnie mężów, mój to mówi, że ja na tle włosów jestem przewrażliwiona. Też mówi, że jemu się podobam. Tylko wiecie co, przecież jak zobaczy jakąś piękną kobietę, to co nie obejży się? Przecież my też się objeżymy za przystojniakiem. Dlaczego jedni mają całą masę wad w urodzie a inni wcale. Czemu nie mogło być po równo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam hirs....
Hej, ja jak nie zapomne bd ogladac dzieki :) wiece co kupilam sobie dzis rozjasniacz do wlosow, taki za 6 zl, nie stac mnie na specyfiki drozsze i dalam tak odrobine na brzuch, baczki, i wloski na karku, brzuch zaczal mnie piec, no wiec zmylam, woda ale nie widac chyba rezultatu ;/ kurcze jesli ktoras z Was tak robila dajcie jakies rady i proporcje nie chce dac wszystkiego na raz i wywalic to co zostanie... pewnie dalam troche malo tych skladnikow ale wiece chcialam sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki anita, to chyba powtórka tych rozmów, ale obejrze, bo akurat tego nie widzialam. Dzieki i buziaki. Nadia odnośnie, że faceci widzą Twoją brodę - mi kiedyś kolega powiedział "TY MASZ WĄSY" - nie będe tego publicznie komentować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecie co mi przyszło do głowy:) jakbysmy się wszystkie nie goliły nie wyrywały to baba z wąsem to byłoby coś normalnego i facetom by to nie przeszkadzało, w oczy by się nie rzucało, bo to norma by była. Czy wróci jeszcze kiedyś moda na owłosione baby? Przecież dawniej sie nie goliło nóg i pach i cipek i jakoś nasze mamy miały mężów i chłopcy za nimi latali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak powtorka ale obeirze z checia i sobie humor poprawie;) rozjasniacze duzo drozej wychodza raczej ,ja farbuje rece zwykla farba do wlosow od 7 do 15 zl i jest ok ,na poczatku pieklo normalne swiete slowa metriosa .,jak ja bym chciala zeby te czasy wrocily a nie klut golej cipki a'la dziewczynka 5 letnia ;) i gole cialo 24 na dobe,ciesze sie ze mam wyrozumialego meza;0 i dalej siedze z owlosionymi kopytami,nie mam sily juz na to golenie;( ide na rozmowy w toku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam hirs....
international , kiedys znalazlam w necie ale nie pamietam juz, znalazlam teraz takie streszczenie tutaj wypowiada sie jedna kobieta, jesli chcesz obejrzyj tutaj link http://www.onet.tv/mam-zarost-jak-mezczyzna,6532960,4,klip.html# jesli Ci nie wejdzie to poszukaj w necie tytul ,, mam zarost jak mezczyzna,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Musze wam powiedzieć, że zaszły pewne rewolucje myslowe u mnie. Zawsze starałam się golić na łyso w miejscach intymnych, uważałam że to szczyt czystości i kobiecości. Obecnie zostawiam pasek, z krótko bo zaledwie kilka mm włosów, ale wniosek jest taki że w moim tycim umyślę coś zaczyna się dziać dobrego w przeciwną stronę niż dotychczas, a to dobrze chyba ;) tak mnie głupio naszło byle sie nie naumiewać pozdrawiam wracam do nauki, a powiedzice co mam zrobić żeby się spać nie chciało 6 kawa a mi oczy opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam! http://www.przeklej.pl/plik/rozmowy-w-toku-mam-zarost-jak-mezczyzna-02-04-2010-pl-tvrip-xbus-avi-0011co9v05np2j6 Naddia - gratulacje! :-) Jest tez aspek zdrowotny: golenie sie na 0 moze sciagnac na kobiete problemy ginekologiczne (grzybice). Wlosy nie rosna tam na darmo. Przynajmniej troche musi ich byc :-D Rozpisze sie przy nastepnej okazji, teraz jest pozno a jutro musze do pracy :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzis pusto... Ja zaczelam ten dzien i ja go zakoncze... ;-) milica - dziekui z akomplement :-D Moj tez od czasu do czasu wyjezdza z ta "chwileczka" :-p Naddia - ja uwielbialam tez rosysjkie poczucie humoru. Rety, jak mi tego czasem brakuje! i tzw. "широкой русской души" ("szirokoj russkoj duszy"). Moj maz nie jest "typowym Niemcem" ale pewnych niuansikow on za Chiny nie zrozumie... Przez pare lat zylam (niemal) wylacznei wsrod Rosjan a teraz te kontakty sa spontaniczne (rozjechalismy sie po roznych czesciach swiata). Brakuje mi czasem TEGO klimatu tak, jakby czesc mojej duszy byla "niedotleniona"... Wiesz, Naddia, ja tez mialam podobnie, ze myslalam, ze jak ktos mi sie przyglada to zaraz ktrytycznie ale to najczesciej tylko nasza przewrazliwiona fantazja! Ja z moim rosysjkim "samcem alfa" przyjaznilam sie... 5 lat zanim zostalismy para! Bo... ja idiotka bylam przekonana, ze TAKI faceta, ktorzy moze miec prawie kazda, nie spojrzy na mnie inaczej niz na kolezanke. A on myslal, ze on mnie nie interesuje, skoro nie wysylalam mu przez te lata zadnych sygnalow... Nieporozumienie wyjasnilismy dopiero po tych nieszczesnych latach (w czasie ktorych spotykalismy sie z innymi) przez przypadek i bylismy potem razem przez okolo pol roku. Moglibysmy dluzej no ale koniec studiow, rozjazdy... Jestesmy jednak w kontakcie (mailowym, sporadycznym) po dzis dzien. misteriosa - jak moj si eio glada za jakas laska to ja zaraz znajduje sobie jakiegos przystojniaka do skomentowania. Ale go tym wkurzam! :-D Zaraz zapomina o tej lasce i koncentruje sie na tym, zeby mnie pilnowac :-p Do laseru domowego jestem baaaaaaaaardzo sceptyczna. Ja rozjasniam tylko wasik i tylko woda utleniona. Bez skutkow ubocznych, tanie i skuteczne. Mnie tez sie dwa zdarzylo uslyszec obrzydliwe uwagi na temat mojego zarostu. Zabolalo jak diabli, oczywscie. W obu przypadkach byly to jednak grupy nastoletnich szczyli (raz Polacy, raz Niemcy). Im jestem starsza tym mniej zwaracja jednak na mnie tacy imbecyle uwagi a dorosly juz raczej sie nie odwazy wyjechac z takim tekstem, uff. Wiek ma swoje zalety, mowie Wam ;-) Kult kuletem... Gdyby go nie bylo to nie golilbysmy nog i krocza. No i moze pach, choc watpie, bo pachy to jednak troche insza inszosc. Ale zarost bysmy zwalczaly na 100%. Baba z wasami to niestety, jak bysmy na to nie patrzyly, nie jest normalne zjawisko. Podobnie kobieta z owlosiona klatka. Niestety. Mniejsza bylaby presja spoleczna za te wloski ale bysmy je tepily na pewno. U mnie na razie nie widac skutkow olejku herbacianego, choc zwiekszylam dawke :-p No ale mysle, ze na efekty musze czekac przynajmniej do miesiaczki (zaczelam brac zaraz po okresie) - po pierwsze minie pierwszy miesiac "kuracji" a po drugie jest to dobry czas do obserwacji, bo wtedy klaki rosna najslilniej. Nie wiem, cz ymoj pomysl z oeljkiem cos da ale moj tok rozumowania jest taki: jezeli mam hirs idiopatyczny tak, jak miejscowo w skorze sie to "patologizuje", to moze trzeba i to miejscowo a nie ogolnoustrojowo zwalczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a nawiazujac do rozmow w toku - co Wy o tym sadzicie? Mamy teraz skale porwonawcza, mozemy sie wiec odniesc - mamy wiecej czy mniej? Ja mam ilosciowo wiecej (duuuuz wiecej) na twarzy i rekach, mniej na reszcie. No i, odpukac, co najwazniejsze, nie odrastaja mi po 5 godzinach jak tej pierwszej biduli, tylko po kilku dniach. Ogolnie program troche mnie rozczarowal. A dokladniej - wkurzyla mnie "psycholog". Zamiast podtrzymac te kobity na duchu, skrytykowac kult urody i gladkiego ciala, to oni (tzn. one - mlode i gladkie) powysylali je do endokrynologa. Jakbysmy same na tym forum nie wiedzialy, ze to guzik da... Poza tym to nie jest porada psychologiczna wyslac kogos na leczenie tylko powinni uczyc jak radzic sobie z problemem emocjonalnie. Wystawily sie te kobiety gawiedzi dla sensacji i wspolczucia ale nic z tego glebszego nie wyniknelo. Moge miec tylko nadzieje, ze dostaly jakas kase za ten wystep, aby mogly zainwestowac w laser, przynajmniej tyle by z tego mialy. Publicznosc nie komentowala, czy tylko wersja internetowa jest bez komentarzy? No to tyle. Ide spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nawalilam bykow, tzw. опечатек ("blad drukarski"), sorki, spieszylam sie. Maz z psem nie wrocili jednak jeszcze ze spaceru, jak mi sie wydawalo, to moge Wam jako "odszkodowanie" wyslac na dobranoc cos super zabawnego (jesli jeszcze nie znacie). Nie dotyczy to co prawda wlosow ale roznicy miedzy mezczyznami a kobietami. Baaaaardzo trafnie i bardzo zabawnie :-) No i dzieki temu moj wreszczie zrozumial, czemu sie pienie, jak on nic nie robi :-p Ale do rzeczy: http://www.youtube.com/watch?v=UgWHIguqnGg&NR=1&feature=fvwp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinaaa**
dziewczyny proszę podpowiedzcie , gdzie w łodzi najlepiej udać sie na depilacje laserową....ma któras jakies doświadczenia, czy moze podpowiedziec cokolwiek....szykuje pieniązki i chce spróbowac, jestem jedna z was mam ten sam problem ,który odbiera radośc zycia, nie wiem czy bedzie dobrze ale nie przekonam sie jesli nie spróbuje.....ja chce zrobic najpier brzuch i bikini bo z tym najbardziej walcze i sił brakuje czasami, pozdrawiam i prosze o podpowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris26
International ten link o mózgach jest świetny.Czytam zresztą wszystko co tutaj piszesz.Trzymaj sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×