Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

tak ja biore ta palme : http://www.nowfoods.com.pl/produkty/prostate-support.htm jesli chodzi o ta palme wlasnie z forimy NOW tez mi po niej wlosy nie wypadaja nie mialam z tym problemow ale teraz to juz w ogole nic nie leci z glowy a nowe wloski rosna zamawiam przez neta na doz.pl pozniej odbieram osobiscie rozdzke kupowalam na jakiesj stronie z kosmetycznymi duperelami ale na allegro chyba tez sa instrukcja lasera jest po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no skoro bierzecie
Witam pisuje tu czasami, ale nie pamiętam poprzedniego nicku tu, gdyz ostatnio pisałam dawno temu Chciałam podzielic się z wami kremem który pomógł mi w zwalczaniu wrośniętych włosów - CERKODERM 15. Ja miałam z tym ogromny problem, pilingi, masaże i balsamy nie pomagały. Dopiero ten krem mi pomógł choc nie zlikwidował problemu całkowicie. Nie jest to krem specjalnie przeznaczony na wrośnięte włosy, ale po prostu krem z zawartością mocznika 15 %. Cena ok. kilkanaście złotych. Mam nadzieje, ze komus pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no skoro bierzecie
Nie jest to żadna reklama, po prostu mi on pomógł i chciałam sie tym podzielic. Jest to krem polski, wiec cena jest dosc przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelka, ja tam uzywam wszystkich tych szamponow bo kazdy z nich ma cos dobrego w sobie i wlosy (a wlasciwie mieszki) sa zawsze odzywione.. A Barwa ze skrzypem jest rewelacyjna! Pewnie ze jesli chodzi o lysienie androgenowe to niezbedny jest revitax, za to seboradin ma sporo skladnikow odzywczych.. Jesli nie jestes w stanie kupic obydwu na raz, to wez seboradin i plucz glowe kawa przed myciem (albo zrob takie espresso i dolej do odmierzonej do mycia dawki szamponu).. Tu trzeba kombinowac :-) Emilko, ale po ang jest tez dvd czy tylko instrukcja na papierze? Ja chyba jednak kupie w PL to rio.. Musze tylko okularki skads wytrzasnac.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, ktory krem ma lepszy sklad wg Ciebie? To sa kremy do twarzy na naczynka, nie do laczenia z telo. chodzi mi ktory ma mniej chemii w sobie.. Nutri-capilaril: Aqua, Cetearyl Octanoate, Isocetyl Palmitate, Glycerin, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Beeswax (Cera Alba), Magnesium Sulfate, Hydrogenated Castor Oil, Peanut (Arachis Hypogaea) Oil, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Paraffinum Liquidum, Allantoin, Rutin, BHA, Ascorbic Acid, Arnica (Arnica Montana) Extract, Methylparaben, Diazolidinyl Urea, Parfum Vita-capilaril: Glycerin, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Cetyl Alcohol, Isostearyl Isostearate, Cetearyl Octanoate, Dimethicone, Potassium Cetyl Phosphate, Hydrogenated Decyl Olive Esters, Niacinamide, Sorbitol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Sodium Polyacrylate, Kelp (Macrocystis Pyrifera) Extract, Allantoin, Glyceryl Polyacrylate, Sodium Hyaluronate, Wheat (Triticum Vulgare) Germ Protein, Ascophyllum Nodosum Extract, Asparagopsis Armata Extract, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Parfum wstepnie zdecydowalam sie na jeden z nich... z gory dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) czytam Wasze forum od jakiegos czasu, bo hirsutyzm dotyczy i mnie, dlatego postanowilam tez sie udzielic w dyskusji... Jedna z dziewczyn pisała, że jej siostra brała syndi35(ale ona pisala, zeby nie mylic jej z antykoncepcja- jednak dziala ona tez w tym kierunku, wiec mamy tzw. dwa w jednym)...ja tez je biore, co prawda dopiero koncze drugie opakowanie, ale efekty sa swietne. Sama jestem zaskoczona, bo moja ginekolog mowila, ze dopiero po 3 miesiacach bedzie widac rezultaty, a tu wloskow jest duzo mniej - conajmniej o polowe, tak ze jestem zachwycona, bo problem mialam ogromny, tak jak wiekszosc z Was. Obrosnieta bylam jak goryl, a najgorzej na twarzy...broda, policzki, wasiki...masakra. Inne czesci ciala oczywiscie tez. Borykalam sie z tym od kilku lat, a po urodzeniu dzieci to sie nasililo, ale myslalam ze dam sobie rade i tak przeciagnelam 5 kolejnych lat i dopiero kilka miesiecy temu wybralam sie do lekarza. Mam szczescie, ze moj endokrynolog jest doskonalym lekarzem, od razu skierowal mnie na wszelkie mozliwe badania, lacznie z tomografia. Dodatkowo pani ginekolog dokladnie sie mna zajela...Jednak leczenie jest troszke skomplikowane, bo nie wszystko moge brac, bo mam bardzo wysokie cisnienie, ale decyzja padla na syndi 35 i na razie obserwuje siebie i biegam od jednego lekarza do drugiego. Na razie jest ok, wloskow coraz mniej czym jestem szczerze zachwycona ;) aaa i jeszcze jedno, widze ze wiele z Was decyduje sie na laser, albo IPL...szczerze?...nie decydujcie sie na to dziewczyny, szkoda pieniedzy, bo to nie pomoze, a jak pomoze to na moment bo usuwa tylko juz istniejace wloski, ale nie hamuje wzrostu kolejnych, co kazda kosmetyczka czy dermatolog powinna wam powiedziec polecajac taki zabieg. Chca od Was tylko kase wyciagnac i wciskaja kit...a wierzcie mi, wiem co mowie...w koncu jestem kosmetyczką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, a powiedz mi Rudzielec, jaka jest roznica pomiedzy diana a ta cala syndi? bo ja nie widze zadnej.. tylko nazwa inna! a to wlasnie dzieki dianie ja dzis wygladam jak ten cytowany przez Ciebie goryl.. A jezeli chodzi o ipl, to nazwalabym to depilacja na "dluzszy dystans".. Skoro nic mi nie wyeliminuje hirsa, to chociaz go spowolni.. lepsze to niz dziabanie sie co rano pincetka. A Ty myslisz, ze Tobie syndi pomoze zwalczyc to dziadostwo? Jak odstawisz to wszystko powroci. Tyle ze Ty masz juz dzieci, a inne nie. A poza tym diana czyli tez i syndi rozwalaja watrobe... Swoja droga to dziwne, ten sam lek o innych nazwach i 2 przerozne opinie: wieszamy tu psy i koty na dianie, a juz druga osoba chwali syndi... no coz, moze sie myle, ale jak slysze "Diane35" to mnie sie noz w kieszeni otwiera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lloookkk, tez go mam! jest bardzo dobry! jest tez plyn do tego do nanoszenia po umyciu.. potem takie mrowienie sie czuje na glowie :-D Polecam! zreszta tez juz tu kiedys o tym szamponie pisalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Rudzielec uważaj z tym syndi... bo jeśli to octan cyproteronu (czy jakoś tak) czyli to co diane to możliwe że teraz efekty są super, zastanów się jednak czy warto skoro po odstawieniu problem powraca wielokrotnie nasilony!!! To jest najprostsze i wydaje mi się że najgorsze rozwiązanie w dodatku przepisane przez lekarza... też to przerabiałam Constance i inne dziewczynki Dziękuję bardzo za wypisanie tych specyfików na włosy, muszę teraz wybrać jakieś 2 bo na wszystkie nie mam na razie kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Constance Opisalam tu wlasne doswiadczenia i wyrazilam swoja opinie, do ktorej mam prawo. Nikogo nie obrazilam, nie oplulam, nie negowalam. Piszesz, ze ktos tam wiesza psy na diane, a ja syndi wychwalam...przeczytaj ze zrozumieniem- napisalam ze mnie pomaga, ale nie napisalam ani jednego negatywnego slowa o innych srodkach. Dlaczego wiec zwracasz sie do mnie z takim jadem i pokpiewaniem. Jak wyraznie napisalam, dopiero 2 miesiace przyjmuje syndi i sa efekty, a co bedzie dalej to sie okaze po obserwacjach, a czym sie rozni od diane to nie wiem, w kazdym razie diane tez bralam jakis czas i mi nie pomogly, wiec chyba jakias roznica jest. A co do epilacji- rob jak chcesz, choc jak widze nie znasz konsekwencji takich zabiegow, bo zapewne nikt Ci o nich nie powiedzial, przekonasz sie za kilka lat. Pisalam pierwszy post z sympatia i szczeroscia, ale jak widze niektorym to przeszkadza i musza od razu poluc jadem i w sposob arogancki odpowiadac. Kazdy ma prawo sie wypowiadac, ale wypadaloby robic to z odrobina empatii. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Zamówiłam sobie na doz.pl palme NOW, piloxidil i revitax. Alpecinu nie mieli, poszukam gdzie indziej. Raz jeszcze dzięki dziewczyny. Jesteście niezastąpione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chile
Rudzielcu Każda z nas dobrze wie że oprócz depilacji konieczne jest zachamowanie zaburzeń hormonalnych żeby te włosy nadal nie odrastały albo odrastały nieco póżniej. Ponadto nie trzeba być kosmetyczką żeby wiedzieć że żaden zabieg kosmetyczny nie jest trwały i niekiedy należy go ponawiać w najlepszym razie co kilka lat. A Ty Rudzielcu masz może jakiś inny pomysł na pozbycie sie włosów 'przynajmniej" na te kilka lat? Domyślam się że nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Malinowa_Róża Jeszcze niestety nie kupiłam tego podgrzewacza i wosku, ale niedługo to zrobię :) Dziewczyny spokojnie, Rudzielec, wiemy, że chciałaś nam pomóc, doradzić, ale większość z nas ma złe doświadczenia z tabletkami anty, bo po odstawieniu wszystko wraca nasilone, a poza tym jest wiele skutków ubocznych i dlatego odradzamy. Wiemy też, że żadna epilacja nie przyniesie trwałych rezultatów, i nie powstrzyma wyrastania nowych włosów, ale jeżeli jest możliwość na dłuższy czas pozbycia się chociaż tych najbardziej widocznych, to już jest sukces, bo w przypadku hirsutyzmu jak wiesz, włosy bardzo szybko odrastają po jakiejkolwiek formie depilacji. Skutki brania tabletek antykoncepcyjnych też dadzą o sobie znać dopiero za kilka lat, a swoją drogą jakie są konsekwencje zabiegów laserowych? Nie denerwuj się, nikt tu nikogo nie chce obrażać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli mowa o depilacji to pomaga ona na kilka, czasem kilkanascie dni, natomiast przy hirsutyzmie na ile tych "kilku" lat Wam pomogla? Mowiac o konsekwencjach nie mówiłam o odrastających właskach, ale o wielu powazniejszych sprawach, ale jesli ktos wie najlepiej, to nie ma co tlumaczyc, ze "slon nie jest wielbladem". A to ze z "tym" problemem nie da sie poradzic raz na zawsze wiemy wszystkie, wiec nie ma co sie oburzac i rzucac cynizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, zgubilam wyraz...w pierwszym zdaniu po wyrazie "hirsutyzm" mialo byc jeszcze "epilacja", dopiero po przeczytaniu sie zorientowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszkauni
Depilacja laserem super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka ja sie nie obrazam, po prostu zareagowalam na atak pod swoim adresem, to wszystko. Wiem, ze hormony sa szkodliwe, zreszta zapewne bardziej niz laser, tyle ze wyrazilam sie w sprawie , na ktorej sie znam, chcac doradzic, bo wiem jak traktuja klientki z tym problemem -chociazby moje kolezanki, wykonywujace tez takie zabiegi, bo nie wiedza jakiej wagi ten problem faktycznie jest. Ja niestety bedac tez w tej sytuacji, nie mam sumienia naciagac i tak juz zdesperowanych dziewczyn. Sama zdecydowalam sie wlasnie na hormony w akcie desperacji, bo jak kazda z Was mam juz po prostu dosc. Prawda taka, ze nie ma skutecznego sposobu na pozbycie tych wstretnych wlosow i kazda radzi sobie jak moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o konsekwencje zabiegow laserowych, to nie dotycza one kazdego. Najwazniejsze, aby wykonywac je u osob, ktore maja do tego odpowiednie kwalifikacje, a niestety zdarza sie czesto, ze sa wykonywane przez kosmetyczki bez chociazby szkolenia, co wiecej znam tez takie, ktore za odpowiednia kwote zamowily sobie sam dyplom...wiec weryfikacja niestety nie jest latwa... ale wracajac do tematu- bardzo wazne jest, by kosmetyczka zapytala o wyniki badan, przede wszystkim o tomografie, by miec stuprocentowa pewnosc, ze nie mamy doczynienia z jakimkolwiek nowotworem, bo ten w polaczeniu z promieniami lasera, ktore go pobudzaja ma straszne konsekwencje. A jak wiadomo, nie kazda osoba wie, ze jest chora... Laserem bardzo latwo jest poparzyc skore, co konczy sie bliznami i trwalymi przebarwieniami. Jednak nie trzeba poparzen, zeby nastapilo przemieszczenie pigmentu- bywa i tak, ze nastepuje to samoistnie, po pobudzeniu promieniami. Osoby posiadające jakiekolwiek zmiany na skorze- glownie pieprzyki, ktore sa znamionami nowotworowymi pod zadnym pozorem nie powinny poddawac sie epilacji laserowej, poniewaz dzialanie swiatla IPL przyspiesza rozwoj nowotworow skory. Ponadto laser moze przyczynic sie do naglego ujawnienia sie opryszczki lub tradziku (w kazdym wieku). O konsekwencjach lasera w polaczeniu z elementami metalowymi w ciele (wszelkiego rodzaju implanty, rozrusznik serca itp) chyba nie trzeba wspominac, jak rowniez o osobach z nadcisnieniem tetniczym- a wiele osob-zwlaszcza molodych tego nie kontroluje. I jeszcze raz napisze, zeby bylo jasne...ja nie chce nikogo pouczac, ani sie wywyzszac, nie jest to moim celem i bron Boze nie uwazam sie za kogos madrzejszego- po prostu wiem, ze wiele osob nie wie o tym o czym napisalam, bo malo kto o tym informuje. Nie mialam na celu nikogo obrazac, ani nic podobnego, jesli ktos sie poczul urazony, gotowa jestem go przeprosic...byc moze po prostu sie nie zrozumialysmy w pewnych kwestiach Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no skoro bierzecie
sindi 35 i diane 35 ma ten sam skład chemiczny Mi diane 35 wcale nie pomogła, a brałam ok. roku. Ale moze dlatego , ze ja mam hirsutyzm tzw. idiopatyczny. Widzę , ze większosc dziewczyn jakie teraz piszą na tym forum, to dziewczyny z zaburzeniami hormonalnymi. Jakies 2 lata temu było odwrotnie, prawie wszystkie (na tym forum oczywiście) miały hormony w normie, a lekarze mówili tylko, ze to "taka uroda".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
instrukcja jest dosc uboga i sa tam informacje w roznych jezykach standardowo jak przy innych wszelakich urzadzeniach dvd jest po angielsku ten pierwszy krem ma lepszy sklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzielec :-) ale sie narobilo! :-) nie zrozumialysmy sie widze.. Mowilam o sobie i paru innych tu dziewczynach, ktore zle sie wypowiadaja o Dianie glownie z wlasnego niestety doswiadczenia.. a Ty zachwalasz syndi. I dziwi mnie to ze 2 leki o tym samym skladzie maja 2 rozne opinie. Ty dopatrujesz sie arogancji z mojej strony w stosunku do Ciebie.. Nie spodziewalam sie takiego efektu, ja jestem po prostu wsciekla na lekarzy ze dalej przepisuja do swinstwo mlodym dziewczynom i kobietom! Mnie Diana zniszczyla zycie, bo gdy zaczynalam kuracje hormonalna w wieku 17 lat nie mialam ani jednego ciemnego wlosa na twarzy! Na szczescie nie bralam non stop tego badziewia! Po okolo 10 latach jak mowilam lekarzom o Dianie to sie za glowe chwytali, ze taki ciezkie hormony bralam! I niestety widze, ze dalej wciska sie te leki by leczyc tradzik czy hirsutyzm! Tak wiec interpretuj moja wypowiedz jak uwazasz, nie mialam zamiaru Cie urazic, chociaz zdaje sobie sprawe ze tak to moglo zabrzmiec, szczegolnie ze jestes tu nowa, wiec Cie rozumiem.. i przepraszam za ton mojej wypowiedzi, ale byl on spowodowany tylko i wylacznie Diana (=Syndi), bo to wlasnie z winy tych lekow jestem tutaj na tym forum, a wolalabym Was wszystkie spotkac na innym topiku.. :-) I nie mysl sobie ze jestes tu niemile widziana.. Wrecz przeciwnie. A co do epilacji laserowej.. Mowisz ze ipl jest niezdrowy.. A co sadzisz o light sheer? Znam przypadki, ze po nim efekty utrzymuja sie przez 2-3 lata nawet! Ty sama wykonujesz w gabinecie ipl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Emilko, tez tak sadzilam.. co do tego kremu.. Ale powiedz, nie masz zamiaru juz uzywac rio pro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar , tyle ze na ta chwile mam duze problemy i nie mam glowy do tego by sie tym zajac cos innego mi glowe zaprzata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane:) Emilko jestem ale ost.podupadlam na zdrowiu..juz lepiej,a co z Toba? co sie dzieje..cos z Markusem(Romario)?:) Konstancjo ukochana witaj:) telo jeszcze stoi w opakowaniu:) Poli wlasnie gdzies sie podziala? Rudzielec witaj:) fajnie,ze jestes kosmetyczka szkoda ze z tym problemem..mam pytanie ja robie elektrolize juz pol roku w sumie 7 mies mialam 7 zabiegow i jest o niebo lepiej mam 1/4 odrostu a mialam sporo czarnych wloskow na brodzie..robie raz na miesiac i widze efekty lepiej robic to lub laser raz na mies czy dwa niz rwac peseta co 3 dni no nie>?? szkoda ze nie ma czegos raz na zawsze ze usunie raz i amen:( a co sadzisz o elektro? ja jestem b.zadowolona jedyne co mam drobne przebarwienia,ale uzuwam kremu z kwasem i juz one znikaja a wlosow coraz mniej..znasz ta metode? jestem ciekawa Twojej opinii jako kosmetyczki? poza tym myslisz ze te przebarwionka to wina tego,ze bylam na sloncu pare minut po zabiegu czy ze babka dala za duze natezenie? teraz poprosze kosmetyczke by puscila np dwa razy prad a z mniejszym natezeniem,zeby nie bylo strupka i potem plamki? co do tabsow antykonc. ja biore yasminelle tez dzialaja antyandrogennie jak bys chciala kiedys zejsc z syndi i nie miec drastycznego nasilenie owlosienia z odstawienia przejdz na yasminelle,maja mniejsza dawke estrogenow i maja drospirenon tez dziala antyandroennie ale slabiej niz octan cypretonu zawarty w syndi czy diane. Nie bawie sie tu w endo,zeby mnie to ktos nie przyatakowal zaraz;);) aleee tez bralam kiedys diane(czyli to co samo co syndi) i potem bylam u endo bo odstawilam i mialam nasilenie po moze roku od odstawienia..nie od razu i endokrynolog powiedziala by braz zamiast tamtych wlasnie yasminelle,ze po jakims czasie sie ureguluje no i rzeczywiscie pomoglo,wloski nie byly juz bardzo ciemne i twarde a jasniejsze i mechowate:) sukces nie?:) zawsze to cos.... co do laserow rzeczywiscie to prawda z efektami ubocznymi bo one moga spowodowac namnazanie komorek nowotworowych alee ma tu tez znaczenie umiejscowienie i dawka zawsze sa jakies indywidualne wskazania i przeciwskazania do zabiegu kazdy powinien informowac o tym pacjentow..masz tu razje ja tez planuje zrobic laser na wasik,cieszyla bym sie gdyby starczylo mi to na kilka mies przeciez zawsze mozna powtorzyc zabieg:) pozdrawiam WSZYSTKIE panie te mniej i bardziej mechowate;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane:) Emilko jestem ale ost.podupadlam na zdrowiu..juz lepiej,a co z Toba? co sie dzieje..cos z Markusem(Romario)?:) Konstancjo ukochana witaj:) telo jeszcze stoi w opakowaniu:) Poli wlasnie gdzies sie podziala? Rudzielec witaj:) fajnie,ze jestes kosmetyczka szkoda ze z tym problemem..mam pytanie ja robie elektrolize juz pol roku w sumie 7 mies mialam 7 zabiegow i jest o niebo lepiej mam 1/4 odrostu a mialam sporo czarnych wloskow na brodzie..robie raz na miesiac i widze efekty lepiej robic to lub laser raz na mies czy dwa niz rwac peseta co 3 dni no nie>?? szkoda ze nie ma czegos raz na zawsze ze usunie raz i amen:( a co sadzisz o elektro? ja jestem b.zadowolona jedyne co mam drobne przebarwienia,ale uzuwam kremu z kwasem i juz one znikaja a wlosow coraz mniej..znasz ta metode? jestem ciekawa Twojej opinii jako kosmetyczki? poza tym myslisz ze te przebarwionka to wina tego,ze bylam na sloncu pare minut po zabiegu czy ze babka dala za duze natezenie? teraz poprosze kosmetyczke by puscila np dwa razy prad a z mniejszym natezeniem,zeby nie bylo strupka i potem plamki? co do tabsow antykonc. ja biore yasminelle tez dzialaja antyandrogennie jak bys chciala kiedys zejsc z syndi i nie miec drastycznego nasilenie owlosienia z odstawienia przejdz na yasminelle,maja mniejsza dawke estrogenow i maja drospirenon tez dziala antyandroennie ale slabiej niz octan cypretonu zawarty w syndi czy diane. Nie bawie sie tu w endo,zeby mnie to ktos nie przyatakowal zaraz;);) aleee tez bralam kiedys diane(czyli to co samo co syndi) i potem bylam u endo bo odstawilam i mialam nasilenie po moze roku od odstawienia..nie od razu i endokrynolog powiedziala by braz zamiast tamtych wlasnie yasminelle,ze po jakims czasie sie ureguluje no i rzeczywiscie pomoglo,wloski nie byly juz bardzo ciemne i twarde a jasniejsze i mechowate:) sukces nie?:) zawsze to cos.... co do laserow rzeczywiscie to prawda z efektami ubocznymi bo one moga spowodowac namnazanie komorek nowotworowych alee ma tu tez znaczenie umiejscowienie i dawka zawsze sa jakies indywidualne wskazania i przeciwskazania do zabiegu kazdy powinien informowac o tym pacjentow..masz tu razje ja tez planuje zrobic laser na wasik,cieszyla bym sie gdyby starczylo mi to na kilka mies przeciez zawsze mozna powtorzyc zabieg:) pozdrawiam WSZYSTKIE panie te mniej i bardziej mechowate;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki,raz ze sie rozpisalam dlugo dwa ze wyslalo podwojnie:) wybaczcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×