Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Resekcję klinową robiło się kiedyś kiedy jeszcze nie była metody laparoskopii, przy resekcji jest cięcie klasyczne czyli laparotomia. Niektórzy lekarze stosują tą metodę jeszcze szczególnie ci starej daty jak np. w klinice na Polnej w Poznaniu sławna dr. Warenik - Szymankiewicz. Po resekcji dłuzej się leży w szpitalu, dłużej się wszystko goi i jest to większa ingerencja w jajniki bo nacinają je tworząc takie trójąty jak przy serze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania,:-) resekcje mozna przeprowadzac metoda laparotomii i laparoskopii. Ja mialam laparoskopie, wycieli klin jajnika, ktory potem i tak powrocil do formy kulki. Rurki wprowadzili przez pepek i na wysokosci jajnikow, czyli laczne 2 dziurki. Na 2. dzien po operacji wyszlam ze szpitala bez wiekszych bolesci. Mialam szczescie, ze u mnie zadzialalo i mam okres, za to z hirsem nie ma roznicy. To wszystko zalezy od organizmu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczczek
constance07 może hirsutyzm masz spowodowany też przez nadnercza tak jak pisała Ania. Pcos może być pochodzenia jajnikowego, z nadnerczy lub to i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Ja cały czas żyję nadzieją, że nauka, medycyna, technika idzie do przodu i z czasem wymyślą coś na te włosy albo właśnie jakieś leki, albo jakieś zabiegi czy nie wiem co tam jeszcze co będzie pozwalało usuwać na dłużej albo na zawsze te włosy i normalnie żyć. Przecież jeszcze parę lat temu nie było czegoś takiego jak depilacja laserowa, czy te wszystkie telocapile, depilacje enzymatyczne itd. więc może będą wymyślać coraz to nowsze, lepsze metody :) Jak się ma taka nadzieję to jakoś tak lepiej żyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczek, nadnercza mam w porzadku. no ale nawet jak unormowaly sie hormony to i tak same wlosy nie znikna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem jednej rzeczy.. dlaczego wszedzie pisza ze ipl jest unowoczesniona wersja dawnego lasera, skoro daje gorsze efekty.. Nie wiem o co biega. p.s. waham sie.. znow pojawil sie na grouponie ciekawy pakiecik na ipl 7 zabiegow u lekarza dermatologa.. I nie wiem czy inwestowac w kolejne pakiety, czy kupic wlasny rio pro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim skromnym zdaniem ipl to nie jest laser, to światło pulsacyjne i nadaje się owszem do wielu zabiegów na buzię ale do usuwania włosów prawie w ogóle. Mam pytanie do Aneczki w jakiej porze roku robiłaś zabieg na brodę light sheerem i mogłabyś napisać jeśli możesz czy to w jakimś renomowanym salonie ? I napisałaś że to był light sheer duet, a z tego co czytałam na necie to duet to jest ta końcówka do większych partii ciała czyli nogi np. a light sheer zwykły jest do twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczczek
Tylko nie ipl, Ania ma rację. On nie niszczy do końca cebulek włosowych, włosy odrastaja jak po wosku w podobnym tempie 1-3 mc. Może kilka sztuk zostaje zniszczonych. Zabiegi robiłam jak tylko pokazywały się włosy, u mnie efekt 3 mc. W lecie filtr 50 i zero opalania. Teraz wyrastaja jakieś niedobitki, które usuwam pensetą. Pamiętam stare włoski w miejscach w których były i one już nie wyrastaja, cebulki zostały spalone. Zabiegi robiłam w renomowanym salonie medycyny estetycznej. Ania jeśli chcesz podaj maila wyślę Ci link na ten salon nie chcę robić tutaj reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe kolezanki matko ile wpisow :) constance trzymaj babydream w lodowce bo on nie ma konserwantow i po otwarciu moze byc uzywany 2 tygodnie jesli jest w temp pokojowej , ja znowu jestem w Polsce, ale nie o to chodzi , chcialam sie pochwalic ze zakupilam inne produkty babydream i sa rewelacyjne dla mnie starej alergiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkax25
czy ktoras z was uzywala kremu bioxet? bo znalazlam ze jest cos takiego i pomyslalam ze moze warto sprobowac chocby do twarzy. producent zapewnia pozniejszy i slabszy odrost wlosow a nawet redukcje owlosienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja uzywalam i constance uzywala itd :) mnie pomogl bardzo przez kilka mcy redukcja wloskow o 1/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkax25
oo to super. a uzywalyscie na twarz? i po depilacji woskiem np? czy jak? i raz dziennie czy dwa? i czy te wloski nie odrastaja jak sie przestanie tego uzywac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejuniu ale nas duzo w ostatnim czasie a o postach juz nie wspomne ;) Constance :) Przepraszam, nie bede sie wiecej nasmiewac z Ciebie, ale rozsmieszylo mnie to co powiedzialas ;) A jakiego peeling do ciala uzywasz? :) Emilko :) W przyszlym tygodniu juz zakupuje babydream ;) Znowu w Polsce? hehe :) Rudzielec :) Dziękuję za odpowiedz :) Wiesz zawsze lepiej zapytac hehe... Hmm.. Mozna jakos sprawdzic salon kosmetyczny, czy jest dobry a kosmetyczki dokladne? Owszem na forum czy cos.. ale np. w moim miescie, dosc małym sa chyba 3 salony kosmetyczne i szczerze, to boje sie do nich isc i tak mysle ze gdzie do wiekszych miast, ale rownie dobrze w wiekszych miastach tez moge nie trafic na dobra kosmetyczke. A zastanawiam sie jeszcze czy te salony na gruponie to sa jakies lepsze... Kurcze, bo ja bym juz chciala na laser na brzuch i hmm pachy albo tez na wasik- tu moze wosk, bede musiala pomyslec- i bym chciala juz dobrze miec zrobione, a nie jak np. Constance piszesz ze niedokladnie robi...Ehh glupoty gadam ;) Ja nie wiem jak to jest, ze raz mimo tych kłaków jakos zyjemy i no coz jestesmy szczesliwe a raz dopada nas taki dół, ze mamy ochote nie wychylac sie z domu. Mnie przeraża wiosna i lato bo to wypadny nad morze czy jakies poprostu zabawy i trza sie pokazac i nie bylo by to dla mnie najgorsze gdyby nie ten brzuch... ja przez niego kiedys w psychiatryku wyladuje..:( julka :) ja rowniez uzywalam bioxetu i tak jak Emilka mowi efekty sa dosc duze po krotkim czasie stosowania jego. Z checia dalej bym go uzywala ale no coz nie ma co ukrywac jest dosc drogi nie moge sobie pozwolic na comiesieczne a nwet 2x w miesiacu kupowanie bioxetu za ponad 100zl... Ipl jest az tak zle? Zasnatowilo mnie to co powiedzialyscie bo bylam przekonana ze to jest lepsze niz laser... Kurcze ja na grouponie co chwile widze ciekawe propozycje fotoepilacji ale sie waham...A powiedzcie mi, czy jak ja mam hormony w normie to na mnie laser, fotoepilacja czy inne zabiegi kosmetyczne zadzialaja z wiekszym efektem? Buziaki ;** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowalam bioxet na twarz wloski wyrywam peseta reszte typu meszek depilatorem i na to bioxet 2 x dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka :) Efekty beda wieksze jak bedziesz uzywala go 2x dziennie. Owszem efekty tez beda jak bedziesz stosowala raz dziennie. Ja normalnie po depilacji depilatorem po umyciu stosowala bioxet i rano. I tak caly czas i z telocapilem tez tak robie, ale wydaje mi sie ze po bioxecie sa lepsze efekty a przynajmniej u mnie... A moze poprostu juz sama wydziwiam bo jestem zalamana stanem niektorych czesci mojego ciala..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no skoro bierzecie
ja stosuje bioxet os 1,5 roku i nie zauważyłam zadnego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no skoro bierzecie
jak skonczy sie ten słoiczek który mam to juz chyba nie kupie następnego Dzieweczyny jak wy stosujecie telocapil? Mieszacie z gotowym balsamem, czy moze robicie to serum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkax25
emilka34 skoro bioxet tak dobrze na ciebie dziala czy to znaczy ze juz nie masz problemu z wloskami na twarzy? zlikwidowal je zupelnie i na stale??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telocapil mieszamy z balsamem babydream z rossmana 27 kropli telocapilu na 50 ml balsamu i trzymamy w lodowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal musze wyrywac wloski ale jest ich duuuzo mniej i robie to 1 x 3 dni a kiedys codziennie musialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkax25
a jak dlugo uzywalas wogole tego bioxetu zanim zauwazylas dzialanie? chyba jestem coraz bardziej przekonana aby go kupic. widze ze na allegro nawet za 57zł mozna go kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie pamietak chyba kilka tygodni jakos tak ale telocapil uwazam za lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkax25
tym bardziej ze ten problem z ciemniejacymi wloskami zauwazylam dopiero moze od jakis 3 miesiecy. wczesniej nie mialam z tym problemu. wiec musze dzialac jak najszybciej zebvy to sie nie poglebilo bo wtedy to niewiem co bedzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkax25
telocapil to tylko przez internet da sie zamowic chyba prawda?? i widzialam gdzies ze jest dosc tani z tym ze bardzo skomplikowane jest przyrzadzenie balsamu. ale widze ze mieszacie go tez ze zwyklym balsamem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkax25
o wielkie dzieki. z tym ze na tej stronie sa jakies skomplikowane instrukcje do przyrzadzenia balsamu hehe. a ten babydream to jest ten lotion? z rosmana tak?? i czy to mozna uzywac razem z tym bioxetem czy lepiej nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Constanse jeśli wpiszesz w google epill free to wyskoczy Ci kilka hurtowni i g łówna strona epill free. Ktoś pytał czy stosuje się go tylko u kosmetyczki, nie koniecznie, chociaż tak się zaleca. Jeśli umiesz poprawnie wykonać woskowanie lub pastę cukrową to można zrobić to samemu, ponieważ to są tylko płyny które nakłada się po depilacji. Ważne jest aby usunąć włoski z cebulkami. A propo laparoskopi mi też lekarz powiedział że to pomaga tylko zajść w ciążę.:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka :) Ale jak? Chcesz uzuwac bioxet z balsamem (babydream) ? Bioxet jest samw sobie "mazidłem" i tego z niczym nie mieszasz. A telocapil mieszasz z balsamem. Skolei jak uzywasz bioxetu np. na nogi to w tym samym miejscu nie uzywaj juz telocapilu. :) Rudzielec i chyba Lolo :) Jestescie kosmetyczkami i mozecie mi powiedziec,czy gdybym chciala laser i fotoepilacje na brzuch to dokladnei tyczy sie to kreski bialej nie? A gdybym poprosila kosmetyczke zeby tak troszke wiecej zrobila, tz. ponad pepkiem i tak wieksza powierzchnie brzucha to by sie zgodzila, oczywiscie za inna cene? Tak mozna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×