Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość pinki peach
nie przepraszaj swietnie Cie rozumiem czemu tak piszesz.. nei znam Twojej histrorii choc wiem ze masz problem i ztego co piszesz o klatce piersiowej to o wiele wiekszy a czy na buzi masz tez wloski? ja mam wokol sutkow:/ ...czasem sobei rany robie ...tak bardzo chce wt=yrwac wloska ze potrafi do krwi szczypac penseta:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki peach
bambie ? Ty jestes w moim wieku? dobrze pamietam ze wczesniejszych wypowiedzi? jak to dajesz sobei spokoj? tak nei mozna ! znam porzadnych facetow ktorym napewno to by nie przeszkadzalo ...ktorzy nei patrza na takie detale ale na serce kobiety ...jaka ona jest dla niego dla ludzi .. wszytko mozna zmienic mozna sobei wydepilowac ....przypudrowac.. ale dobrego serca i przyjaznego spojrzenia na 2 osobe nie da sie kupic!! napewno znajdziesz swoej szczescie:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzis broda boli myslalam ze syfek a tam byl wlosek wrosniety wyrwalam ale stan zapalny sie zrobil wogole przed okresem to mam wiecej podraznien przez wloski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinki peach wiem ale to wina dola wszystko mozna zamaskowac tylko powiedz mi na jak dlugo tego i tak na zawsze sie nie ukryhe a ja nie chce kogos oszukiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki peach
tylko meszek ktorego kiedys nie bylo + tradzik ktory byl zawsze:/ ...wiem ze inni maja gorzej :( bardzo mi przykro z tego powodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinki peach mi tez wiem ze ci zle mi tez wlosow tez kiedys nie mialam nawet meszka nie bylo bylam ladna usmiechnieta i kochana dzis jestem smutna i samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki peach
wiemo czym mowisz... 100%akceptacja ... sama o tym marze ..ale tu nei chodzi o to zeby kogos oszukiwac ...myzle ze jak kogos sie pozna blizej (partnera) i przejdzie sie na stope przyjacielska to mozna porozmawiac o tym problemie... wtedy tak naprawde duzo ie dowiadujemy o 2 czlowieku .. ja sama sie tego boje ale mysle ze my musimy pokazac naszym partnerom ze nie przejmujemy sie tym i trzeba ich uswiadomic ze wiele kobiet ma ten problem i ze maja na codzien z nimi styczniosc...ale ze dbaja o siebie i normalnei zyja...i ze my tez chcemy zyc normalnie i bcy akceptowane i kochane!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinki wiem ze masz racje ale latwo jest mowic ja nie wyobrazam sobie zeby to powiedziec ludzie roznie reaguja nawet przyjaciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLABOGA dziewczeta
Weszłam kilka razy na ten temat, ponieważ problem dotyczy również mnie. I naprawdę to co piszecie PRZYGNĘBIA! Nakręcacie siebie nawzajem jakie to życie jest straszne i smutne nikt was nie chce... mnie też nikt na razie nie chce i co z tego? Świat jest piękny tylko musimy to odkryć, przecież nie wszystko kręci się w ogół urody... niektórzy mają pryszcze, niektórzy są niewidomi, niektórzy jeżdżą na wózku, niektórzy są bardziej owłosieni... I co z tego?! Przed nami jest całe życie, cudowne momenty i ludzie, chcecie je przeżyć zamknięte w pokoju płacząc przed komputerem? Pewnie myślicie sobie, że łatwo mi mówić... otóż jestem STRASZNIE owłosiona, czarny gąszcz na całym brzuchu, włosy na piersiach i dekoldzie (nie mogę zakładać bluzek nawet z namniejszym dekoldem), krótkich spodenek nie miałam na sobie od 10 lat!! Nie wspominając już o stroju kąpielowym..A tutaj niektóre narzekają, że na plaży widać włoski... Ja po plaży chodzę w długich spodniach. I nie mam zamiaru przeryczeć całego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki peach
ja podobnie usmechnieta zadowolona ...pomimio tradziku ...lubiana ...zawsze dusza towarzystwa.. wygadana .. a tearaz? ehh;/ wiem ze latwo powiedziec.. a co do przyjaciol to nie wiem jak by zareagowali ;/ boje sie nawet mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko soczyste
wiele kobiet? to, że sporo kobiet wpisuje się na takie fora, to nie znaczy, że tak naprawdę jest ich dużo... spójrz sobie choćby na populację naszego kraju. ilość osób chorych to kropla w morzu. strasznie ciężko trafić na osobę z tym problemem. co więcej, miło, że w tym temacie zagościła osoba z takim optymizmem, jednak mam wrażenie, że on bierze się u Ciebie stąd, że nie masz takiego problemu jak niektóre kobiety... Nie mówię o sobie, bo sama mam mniejszy problem podług wypowiadających się tutaj kobiet, co nie zmienia faktu, że także mam kłopot, bo na całym ciele mam włosy. jasne, cienkie, ale gęste włosy. a jak je usuwam, to kłuję. dla mnie to rozpacz... i poczucie skreślenia. żyję w poczuciu, że moje największe marzenie jest nie do zrealizowania- spełnienie w miłości... Dobranoc dziewczyny. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLABOGA dziewczeta kotus ja sie trzymam na codzien ale kiedy powiedz mi moge sobie poplakac jak nie tu wiem ze zycie jest piekne i ja sie nim delektuje ale czasami chce sie komus wygadac kto mnie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko soczyste
olaboga- podziwiam za podejście. brawo. gwoli ścisłości- mnie chcą, tylko ja mam blokadę... Dobrych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabłuszko soczyste dobranoc znajdziesz milosc tylko najpierw pokochaj siebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki peach
Loloboga dziewczyny Masz racje ze zycie jest piekne.. ja jestem bardzo pozytywnie nastawiona do zycia ...miewam gorsze i lepsze dnia .. ale to moje pierwsze zwierzenia i to do osob ktore maja podobny problem... i mysle ze to w jakis sposob pomaga ..i swiadomosc ze NIE EJSTEM sam .. nie mam takiego problemu jak Ty ...ale nei widaje mi sie ze poprostu to w 100% zaakceptowalas i umiesz z tym zyc... Pewnie ze powinnysmy bys bardziej aktywnie i nie przykuwac tak wielkeij uwagii to tego po to pogarsza nasze samopoczucie i zaniza samoocene... Penwie ze nie spedzimy calego zycia przed kompem placzac i uzalajac ale czasem to tez jest potrzebne mamy marzeni i jestesmy ambitne ..ale mamy marzenie ... tak jak Ty pewnie ..zeby pozbyc sie wlosow!!! ktore nam deorganizuja zycie plany i kazdy kolejny dzien zycie i tak jest bardzo skomplikowane a ten dodatkowy problem dodatkowo przytlacza i chyba najbardziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLABOGA dziewczeta
"co więcej, miło, że w tym temacie zagościła osoba z takim optymizmem, jednak mam wrażenie, że on bierze się u Ciebie stąd, że nie masz takiego problemu jak niektóre kobiety..." No rzeczywiście nie mam takiego problemu jak inne kobiety... bo niektóre kobiety mają meszek, a ja mam brodę i wąsy jak u faceta, muszę to codziennie usuwać ale i tak nigdy nie uda mi się usunac wszystkich wlosow, nie wspominając już o czarnych bakach... Również mam włosy na całym ciele, nigdy nie miałam na sobie bluzki na ramiączkach! Jedyne łyse miejsce to chyba dłonie... No ale tak, jeżeli ktoś jest optymistą, to pewnie nie ma takiego problemu jak inni. Spadam stąd, bo nie chcę się dalej przygnębiać. Mam tylko nadzieję, że nie wszyscy myślą, że przegrali życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki peach
"bambia jabłuszko soczyste dobranoc znajdziesz milosc tylko najpierw pokochaj siebie :*" brawo bambia!!!!!!!!!!:D dobranoc jabluszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLABOGA dziewczeta jestes niesprawiedliwa dla nas ale twoja sprawa nie bedziemy sie licytowac kto ma wiekszy problem kto ma wiecej wlosow wiem jedno ze bycie silnym jest konieczne ale kazdy powtarzam kazdy potzrebuje chwili odpoczynku od tego wiec sie nas nie czpiaj ze chcemy tutaj sobie pojojczycz jesli tylko wyjdziemy stad silniejsze to to ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki peach
dobranoc bambia:) kolorowych! jutro bedzie lepszy dzien!:) kazdy juz idzie spac:) a ja jeszcze nie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy dzien jest dobry a ja jestem silna baba nigdy nikomu o tym nie mowie nosze swoj krzyz w milczeniu kiedy tuttaj przyszlam poczulam sie cudownie ze sa inne dziewczyny tak samo jak ja pokrzywdzone przez okrotny los ze moge wam powiedziec jak czasami jest mi zle i wyjsc z podniesiona glowa smialo patrzac innym w oczy dzieki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki peach
czesc zwala genetyczna:) ja dziaisj jestem tu po raz pierwszy ...tzn 1 raz pisze tez mas zpodobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, dawno tu nie bylo takiej dyskusji! a mnie sie nasunela taka mysl: swiat zwariowal w dazeniu do idealu. jesli spojrzec na to z boku, to dlaczego wlasciwie kobieta bardziej owlosiona mialaby byc mniej wartosciowa?? to jak nam piora mozgi w mediach jest straszne. zeby piekna, atrakcyjna kobieta musiala odrzucac adoratorow, bo strach co pomysla dotykajac piersi, ktore nie sa calkiem gladkie... swiat zwariowal. ja tez przez te wlosy unikam przygodnych kontaktow, ale z fajnym, w miare dobrze poznanym facetem nie mialabym oporow. mialam kilku chlopakow i bylo ok. modle sie tylko, zeby mi sie nie pogorszylo, bo to juz mogloby mnie bardziej zablokowac. jabluszko, rozumiem cie. jestem wyjatkowo atrakcyjna dziewczyna-nie chodzi tu o przechwalanie sie. jestem uwazana za przepiekna kobiete. ukrywam moj problem z wlosami jak moge, ale w jakis sposob zawsze to siedzi w glowie i czlowiek nie moze byc spontaniczny. i to wszystko wina cywilizacji w jakiej zyjemy-propaganda idealu kobiecosci-ktory wlasciwie w przyrodzie sie nie zdarza. ale serio, nie dajmy sie zwariowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki peach
bambia masz racje kazdy dzien jest dobry tylko trzeba umiec dostrzegac choc odrobinke, iskierke radosci w kazdym dniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka rozuemiem o co ci chodzi ale niestety takie czasy boje sie ze ktos mi sie w twarz rozesmieje jak poczuje ze cos jest nie tak mezczyzni maja wlosy i jest ok a jak kobieta ma to jest dziwadlo tak jest juz ogolnie przyjete i ja nie ma sily z tym walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK BAMBIA, ale uwierz - pewnosc siebie czyni cuda. i jesli masz pomimo wszystko poczucie wlasnej wartosci, to nikt nie jest w stanie cie skrzywdzic. przeczytalam kiedys, ze czlowiek nigdy nie jest upokorzony, poki sam sie na to nie zgodzi. i to jest swieta prawda. zycie jest za krotkie, zeby przejmowac sie slabymi docinkami zlamasow. dbasz o siebie, robisz co mozesz - i to fajnemu facetowi powinno wystarczyc. ja w to wierze. niestety jako atrakcyjna kobieta mam dodatkowy stres-sprostac wyobrazeniom mezczyzn o samej sobie. niestety kobiety ktore latwo wpadaja w oko czesto przyciagaja mezczyzn, ktorzy kieruja sie zlymi wartosciami... i tego sie boje - nie, ze uslysze jakies glupie teksty, tylko, ze nie rozpoznam wartosciowej osoby, z ktora mozna fajnie isc przez zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×