Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Laser jednym pomoże, innym nie, jest to sprawa indywidualna. Ja wybieram się na laser typu light sheer, ten w przypadku hirsutyzmu czyli ciemnych twardych włosów jest najlepszy. Czytałam na innym forum gdzie są dziewczyny z hirsem że niektórym pomógł, a większości bo jakieś 60- 70 % jest zadowolona z lasera na buzi. I powiem tak u mnie bo wielu latach katowania mam non stop wrośniete włosy, tworzą się stany zapalne i nic gorszego mnie już nie może spotkać. Peelingi mi nie pomagają niestety.I jeśli nawet będe mieć spokój w włosami na pół roku to będzie to dla mnie wybawienie. Nie liczę że mi nigdy nie odrosną czy nawet po kilku latach. Mogę chodzić na zabiegi przypominające nawet kilka razy w roku ale to będzie ulga że nie trzeba rano wstawać i skubać brody, ja nie mam kilku czarnych włosków, ich jest dużo i wrastają. Muszę codziennie półtora- 2 godziny poścwięcić żeby wyglądać jak człowiek. Dodatkowo mam teraz remont w domu i sajgon. Dobrze że chociaż mam łazienki już zrobione. Pójde na laser i zobacze jak to będzie skutkowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
Ania nie bede ci zabierala nadziei i nic wiecej juz nie powiem :) choc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waruna
Ania czekamy na twoje relacje z zabiegow. no i opis skutkow... no coz nas trzyma juz w miare dobrej formie tylko nadzieja. mam nadzieje ze wkoncu cos szybko wymysla na te kudły w miare rozsadznej cenie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilio ja laserem będe robić tylko i wyłącznie brodę, niczego innego mi nie potrzeba bo mam depilator i to dobry także starcza mi na 3 tygodnie. Policzków nie zamierzam ruszać bo są to jasne włoski i cienkie i rzadkie, szyji również, może strzelę sobie kąciki ust bo wąski mam jako taki miękki i jasny tylko właśnie na koncach w kącikach ust pojawiają się czarne kłaczki. Jak pójde będe zdawać relacje oczywiście z tym, że to dopiero jesienią. Lasera latem używać nie wolno. I myślę że u mnie to tak 6- 10 zabiegów da efekt. I nie łudzę się że 3 i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna w Japonkach
Ania- ja akurat z lasera jestem zadowolona. robiłam sobie nad górną wargą, bo tak jak Ty gdzie indziej wystarcza depilacja, no i dla studentki to spore obiciazenei finansowe. Mialam sześć zabiegów, oczywiście to był problem bo w miedzyczasie weszła grypa i konieczny był antybiotyk czego nie wolno przy laserze, ale to szczegóły. Zabieg co miesiąc. Musiz uważać na słońce- wysoki filtr. Powiem tak- mnie laser usunął 80% tego co było. Po dwóch latach mam pojedycze włoski dużo cieńsze, które usuwam pęsetą. Myslę, że niechęć do lasera wynika z ceny. Mało kogo stać żeby zroibć nim nogi czy brzuch- dla mnie ta buzia to też był wydatek. I dlatego częśc osób mówi "a i tak to nie pomaga" ale wielu osobom pomaga jednak. Na 100% już nie zaszkodzi a cos tam- ileś procent zlikwiduje. Jeżeli mozesz sobie pozwolić to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna w Japonkach
Dodam, że nie miałam obciązeń w postacie zaburzeń hormonów, nie miałam PCO ani PCOS ani podwyższonych hormonów męskich. Stąd moze pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIERDY O LASERZE
Taaak laser pomaga. Dziewczynom o wyglądzie modelki Victoria's Secret na kilka włosków na nogach. Jak byłam na wizycie w klinice gdzie był laser widziałam te dziewczyny którym laser pomógł na "nadprogramowe włoski". Hehe. Mnie od razu kosmetolog powiedziała, ze szkoda zabiegu i pieniędzy. MImo, że PCOS niby uregulowane, niby leczone, ale nadal jest się chorym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczęta jak to zachamować
Mam pytanie w sumie jeszcze, chodzi o to ze zawsze miałam normalne mocne bolesne miesiączki trwające kilka dni, a teraz od tych 4 miesięcy - czyli czas w którym zarosłam - mam skąpe miesiaczki, twają 2 góra 3 dni, są bezbolesne a krwi jest niewiele. Wieć co to moze być? czemu takie coś? ps. ide do gina w przyszłym togdniu ale prosze oświeccie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko powyżej zrób badanie hormonów LH, FSH, Testosteron i Estradiol, skąpe niebolesne miesiączki i wzrost owłosienia są pierwszymi objawami PCOS, pózniej możesz dojśc do tego że miesiączki będą co drugi miesiąc albo raz na 4 miesiące, pół roku. Wiem bo sama tak mialam na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana93
Do dziewczyny jak to zahamować: Ania ma rację, zrób sobie badania w.w. hormonów. Ja mam tak samo, jak Ty: miesiączki trwają krócej, mocno zarastam i lekarze właśnie podejrzewają PCOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
co do lasera dobrze tu ktos napisal laser gowno daje naprawde i mysle ze nie jest to problem funduszy bo nawet jak ktos nie mialby kasy na laser a wiedzialby ze pomoze to by uzbieral i stanal na glowie by isc na zabieg, problem z laserem polega na tym ze niektorym nie pomaga wcale, a niektorym troche ale wloski i tak rosna po pewnym czasie lub rosna od razu ale delikatniejsze jasniejsze itd nie wiem co wam wtykaja lekarze i kosmetyczki ale kazdy tak powie bo chce zarobic nie oczekujcie ze pojdziecie na laser i osoba ktora wam zrobi zabieg za pieniadze powie hmmm ale to nie zadziala, to napedzajaca sie komercyjnie machina, jak pisalam wczesniej rozmawialam na ten temat z moim chlopakiem ktory jest lekarzem kto jak kto ale on na pewno mi kitow nie wciska bo nie ma z tego zadnego zysku wytlumaczyl mi dokladnie jak to jest i moje drogie mozecie sie ludzic nadzieja ze laser pomoze ale on nie pomoze w najlepszym wypadku zniknie troche % wloskow ale i tak za jakis czas odrosna lub beda odrastaly jasniejsze i ciensze to w wielkim skrocie dziewczyny ktore pisza ze wloski zniknely calkowicie klamia lub chyba same sie tym pocieszaja i oszukuja gdyby laser dziewczyny ktore mialy zabieg nie wchodzily tu dawno powiedzialymy hirsutyzmowi bye bye , natomiast jesli ktorejs wystarczy ze wloski troszke na jakis czas choc krotki zgina lub kilka z nich sie "wybieli" to idzcie na laser zalezy czego ktora oczekuje laser nie zlikwiduje na trwale owlosienia to tak jak kobitki chodza na usuwanie rozstepow do kosmetyczki lub kliniki medycyny estetycznej rozstepy nigdy nie znikna moga sie jedynie troszke splycic i wybielic ale pod warunkiem ze sa w miare mlode wybaczcie ale majac lekarza jako ukochanego troche wiecej wiem na temat kitow wciskanych przez kosmetyczki i lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do emilki i dziewczyn
piszesz ze laser nie pomaga....nie zgodze sie z tym, miałam straszny problem z owłosieniem, po depilacji spokoj był jeden góra dwa dni, mogłam zapomniec o wakacjach nad woda bo włoski ogolone strasznie wrastały i robiły sie paskudne krosty i podraznienia....nic nie pomagało, tyle lat...nie było szans zeby rozebrac sie na plazy, rok temu pousuwałam wszystko pensetka , strasznie duzo czasu ale miałam na tydzien komfort psychiczny, w lutym poszłam pierwszy raz na laser...w tej chwili mój nastrój jest duzo lepszy, wszystkie włoski nie znikneły, troszke odrasta to prawda i wiem ze odrosnie ale jak odrastaja to juz nie wrastaja, moge je delikatnie wydepilowac w domciu i mam spokój........moge planowac wyjscie na plaze, juz sie nie boje , juz sie nie wstydze, nie załuje tego ze w koncu poszłam na laser, to póki co moje chyba najlepiej zainwestowane pieniazki......długie lata stresu przez te włosy i teraz po raz pierwszy latem jestem spokojna , dlatego ja polecam chociaz spróbowac, lata zwlekałam z wizyta, tez myslałam ze to nie pomoze, ze za drogo, ze nie dam rady ale wierzcie mi naprawde nie załuje......uwazam ,ze powinna kazda spróbowac, moze akurat, moze da to jej oczekiwany spokój i zaoszczedzi nerwów i stresu przed wyjsciem chociazby na plaze w czasie wakacji....a naprawde o stroju kapielowym nie było wczesniej latami mowy,bo było tego strasznie duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja laser zrobie ale tylko na brodzie bo przez to czasami nie chce się wstawać mi z łóżka. Emilio widocznie nie masz dużego problemu z owłosieniem twarzy, i nie masz PCOS. Sama przyznałaś że masz lekki problem, Gdybym miała tak jak Ty to też bym lasera nie robiła. I nie należy nikomu mówić że laser mu nie pomoże. To jest sprawa indywidualna, zależy od karnacji im jasna tym lepiej, zależy od koloru owłosienia, włosów jasnych, siwych laser nie bierze tylko czarne i przede wszystkim zależy od hormonów, jeśli nie są uregulowane szkoda pieniędzy, trzeba zacząć brać leki i jednocześnie się laserować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwołali mi szpital, bo nie ma miejsc. Termin mam za 4 miesiace. Tyle miesiecy bez leków i leczenia. Czy to nie chory kraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana93
Misteriosa26, współczuję:( Na pocieszenie mogę dodać, że wiem co czujesz, wiele razy przeżywałam to samo, kiedy endokrynolog kazała dzwonić co 2 tyg. i tak dzwoniłam może z 6 razy i za każdym razem okazywało się, że trzeba czekać. Na pierwsze badania czekałam 1,5 mies., a na następne czekam już 4 mies. Mimo wszystko, mam nadzieję, że poniedziałek za tydzień to już ostateczny termin. Będzie dobrze, jakoś trzeba to przetrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana93
Leczę się w Krakowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość constance77
Emilko, a co sadzisz o tym??? http://www.soluzionesuprema.it/index.php tylko po 4 dniach uzywania?? ciekawe jak bedzie z tym bioxetem... Na razie uzywam od 4 dni na brode i od dzisiaj na bikini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
ktos ise pode mnie podszywa :/ mam nadzieje ze to nie byla odpowiedz na pytanie do mnie ... constance 77 weszlam na linka czy ja wiem nie mam pojecia moze warto sprobowac choc mam zapasy bioxetu wiec na ta chwile sobie daruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://teleshow.pl/gid,13606386,img,13606525,kat,1024839,title,Chcecie-sie-przestraszyc-Obejrzyjcie-galerie-o-nieudanych-operacjach-plastycznych-gwiazd-Nigdy-nie-byla-piekna-ale,galeria.html Też ma mech jak sie dobrze przyjżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana93
Taki "mech" to ja bym chciała mieć;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość constance77
Emilko, mam pytanie.. I zanim zaczniesz mnie ochrzaniac :-D mowie od razu, ze poczytalam wczesniejsze Twoje posty, ale nie znalazlam tego o co chce Cie zapytac.. (najwyzej odeslij mnie do odpowiedniej strony, jesli juz o tym pisalas...) Chodzi mi o ten telocapil. Ty kupujesz tylko ten skladnik (czyli substancje aktywna) i mieszasz go z dowolnym balsamem do ciala, czy moze zakupujesz te wszystkie skladniki jakie sa podane na ich stronie i bawisz sie w laborantke? Bo n.p. nie maja imwitora 380. Skad to wziac? A chyba czystym telocapilem nie mozna sie nacierac, prawda?? Z gory dziekuje.. Aha, bioxet chyba zaczyna dzialac... Przynajmniej jest jeden plus: jestem zmuszona do wieczornej depilacji twarzy, bo wczesniej odkladalam wszystko na rano. A teraz robie tylko male poprawki przed makijazem.. I zdaje mi sie, ze skora brody nie jest tak bardzo sina (szara), co wskazywalo na rodzace sie pod skora wloski.. Ale to najprawdopodobniej sugestia, bo nie minal jeszcze tydzien od stosowania kremu. Milego dnia dla wszystkich! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczęta jak to zachamować
eh skoro nie mozna temu zapobiec to mozna chociaz zmiekczyć te włosiska? bo to istna masakra są twarde i kłujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana ja to zdjecie powieszyam bardzo. I jest mech gesty u tej aktorki. Ja wiem, ze on jest do zniesienia, ale ona tez jest wytapetowana i ma forse więc pewnie ja depilują. Ale wydaje mi sie, ze musi miec tez ten prblem co my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość constance77
do "dziewczeta jak to zaHamowac" :-) poczytaj posty emilki o kremie bioxet i preparacie telocapil.. cofnij sie o 2 - 4 strony.. ja ostatnio kupilam bioxet na www.aptekaolmed.pl - sa w promocji.. do twarzy i do ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam laser na brode,baczki,wasik i szyje - i po roku odroslo to gowno,moze mniej juz tego jest,ale rosna czarne wlosiska. I nigdy wiecej juz na laser nie pojde - zaluje tylko,ze trafilam do takiego salonu,gdzie liczyla sie tylko kasa,bo jak poszlam do innego,to babka mi od razu powiedziala,ze efekt bedzie krotkoterminowy...A w pierwszym salonie zarzekala sie,ze na 100% znikna wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość constance77
Pauulla, bo to hormony pobudzaja narodziny nowego wlosa.. mysle, ze to tak jak rdza: pojawia sie w sprzyjajacych warunkach.. Laser chyba powinien stac sie czescia stylu zycia... wykonywany systematycznie co rok, w miesiacach jesienno-zimowych, dalby jakis efekt, mysle. Ale zalogujcie sie na groupon.pl i tam sa serie zabiegow w promocyjnych cenach! Ja wykupilam taki pakiet na 6 czy 7 sesji.. Zaczne pewnie w listopadzie..bo kupon ma waznosc 9 miesiecy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×