Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Skoro opisujecie problemy zwiazane z cera, tzn ze tez macie zaskorniki i rozszerzone pory. Kiedys jako oczyszczanie stosowalam plastry na nos, jednka od bardzo dlugiego czasu nie moge ich nigdzie dostac. Do mycia twarzy uzywam zelu firmy La Roche (do cery tlustej), a twarz smaruje kremem Vichy (do skory z niedoskonalosciami). Uzywam tez podkladu Vichy do cery tlustej i te kosmetyki polecam. Niezadowalajaca jest cena tych produktow:(jednka mi starczaja na bardzo dlugo i sa wydajne. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boniderm mozna kupic w
sklepach z ziolami i w niektorych aptekach. lub przez internet. kiedys na allegro kupowalam. na wrastajace wloski polecam peeling kawowy i szorowanie sie codzien gabką szorstką. też miałam całe nogi w bliznach ale odkad to robie to jest zdecydowanie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia a jakich jeszcze używasz tych kosmetykow z tej serii poza tym tonikiem? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tez mam problem z krostkami bliznami i rankami na nogach ehh i nawet rybaczek nie zakladam, slyszalam o kremie veet na wrastajace wloski moze, ktoras z was go wyprobowala, niesety mam problem tez z broda mam tam ciemniejsze wloski no i oczywiscie traktuje je penceta tylko ze juz po kilku godzinach widoczne sa czarne kropki pod skora, i je wyciskam no i robia mi sie krosteczki i ranki :(az do tego stopnia ze skora jest w tym miejscu odbarwiona okropnosc:/ nie wiem czym to smarowac zeby te odbarwienia zniknely..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na zaskorniaczki polecam wam maseczki z glinki zielonej czy jakiejs innej oczyszcza ona cere i sciaga pory tylko, ze nie na dlugo( nie mam okreslonej firmy,mozna ja kupic w aptece choc pewnie tez w kazdej drogerii:),do mycia twarzy sosowac mozna zel oczyszczajacy ja np uzywam loreal pure zone jest niezły, lepszy oczywiscie mozna uzyskac odwiedzajac kosmetyczke tylko,ze to koszt 60 zl, nie radze wyciskac bo to powoduje, ze zaskorniki pojawiaja sie na innych partiach twarzy, no i cera sie straszna robi wiem z doswiadczenia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
Soniu81 uzywam tonik,krem matujacy,punktowy efaclar I.A i K.mam siostre famaceutke wiec dostaje probki!!!te kosmetyki sa rewelacyjne,choc drogie:(Kamciu nie trzeba miec tlustej cery zeby uzywac tych kosmetykow,wiem ze mnostwo ludzi ich uzywa,nawet po 40tce!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
Kamciu nie zdazylam sie z Toba pozegnac:(udanych wakacji!!!!!!!!dzis poszlam na plaze,skorzystalam z Twojej rady a i depilatorek przyszedl!!!!!!!!!!1uzyje go wieczorem albo jutro,bo nie chce bezposrednio po opalaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
kurde dziewczynki troche wystraszylyscie mnie z tymi bliznami i rankami po depilacji.Ja po maszynce nie mialam blizn,ale strasznie swedza nogi,sa jak kaktusy,wiec chyba wole ranki niz golenie codziennie nog.W sumie to powinnam nawet chyba dwa razy dziennie,bo juz po kilku godzinach wychodza:(Ja niestety mam pokoj niebieski,ale tu gdzie wynajmuje w gdansku mam bialy,ale mam paski pomaranczowe,heheh wiec cos pomaranczowego jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh z tymi rankami to duzo zalezy tez od Ciebie..ja np. ciagle je skubie..siedze sobie w wannie i je drapie..potem patrze na zakrwawione ranki z zalem..ale mam juz taki nawyk:( ale postanowilam cos z tym zrobic..wlasnie poszukalam kilka masci na trudno gojace sie ranki w bardzo przystepnych cenach: masc borna, masc majerankowa, masc nagietkowa, masc pięciornikowa, masc tranowa.wszystkie kosztuja w granichach 5 zl, a niektore nawet 3 zl:) Jutro popytam w aptece i zaczne sie smarowac..i juz nie poskubie ani jednego strupka..chce jeszcze tego lata zalozyc sukienke..Nie bojcie sie depilatora - najgoszy jest tylko ten pierwszy raz..no moze kilka pierwszych zabiegow..potem bol zanika..mnie osobiscie juz nic nie boli..a depiluje cale nozki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggggg
jenyyy dziewuszki, kupilam sobie kremik joanna sensual do depilacji ...chcialam sobie zrobic rece i oczywiscie zrobilam próbe ale i tak nigdy po żadnym kosmetyku mi uczulenie ani nic niewychodzilo, nic mnie nieszczypało itp. moja skóra raczej jest niewrażliwa :P i nałożyłam sobie na rączke .. po 3 minutach myślałam że mi ręka odpadnie!!! zaczeło tak szczypać że natychmiast zmyłam to gówno ... ;( mam pełno bąbli i zaczerwienień.. a nawet robią mi sie takie dziurku w skórze .... po 3 godzinach zaczelo znikac juz ale i tak szczypie jeszcze... pojebany krem, juz nigdy wiecej... drugą ręke zrobiłam normalnie maszynką...założe sie ze włosy odrosną tak samo jak po kremie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejt678
80 % kobiet jest owłosiona jak małpy. Wszystkie walczymy ze zbędnym owłosieniem, a Wam wydaje się, że jesteście jakimiś mutantami, a inne dziewczyny, to mają ciała gładkie jak 10latki! Ktoś napisał, że musi golić nogi codziennie-coś takiego, ale szok!-tak się składa, że każda dziewczyna po tej metodzie usuwania włosów ma szczecine po kilku- kilkunastu max godzinach.Kiedyś byłam na obozie: zbiorowa łazienka otwierana tylko w określonych godzinach, więc wszystkie dziewczyny w jednym czasie kąpały się itd- prawie każda goliła się codziennie. Czyżby same mutanty.. Jestem brunetką, więc niby z definicji jestem bardziej włochata, ale powiem wam,że blondynki, też nie zawsze są delikatnymi istotkami z gładką skórą,pokrytą co najwyżej delikatnym meszkiem-moja koleżanka pokazywała mi zapuszczone do woskowania nogi i miała taką sama twardą szczecinę jak ja.Sporo też widziałam wąsów u blondynek-chyba im sie wydaje, że bujne wąsy, ale w kolorze blond są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchAshame
tureccy naukowcy odkryli niedawno, że herbata miętowa pomaga na wloski u kobiet w nieodpowiednich miejscach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
może jak sie ja pije 20lat bo nam nie pomaga jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Dzieki za informacje o platkach na nos, juz zamowilam na allegro:):):) Chce tez napisac, ze kupilam sobie rizjasniacz sally hansen, na twarzy mam pojedyncze nieco ciemniejsze wloski (nie liczac oczywiscie calej masy jasnych i dlugich wlochow). Jestem zadowolona z efektow. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokosz: po 3 aplikacji Musze przyznac ze jestem zadowolona.. Po pierwsze skora stala sie mieciutka, no gorzej jest rano bo efekt znika..bo skora wydaje sie byc lekko wysuszona - ale ja zawsze mialam sucha skore.. Co zmnie zdziwilo - moje krostki i strupki po prostu znikaja:) wysuszyly sie czy co:) moze te blizny tez zaczna znikac powoli? hm.. A co do wloskow to depilowalam sie w sobote a wloskow jako tako nie widac:) moze wolniej rosna? eh..gdzieniegdzie sa pojedyncze ale jest ich malo..Zreszta od depilatora moje wloski i tak staly sie takie siwe i cienkie..na razie nie mam czego depilowac wiec dalej bede wcierala olejek..O dalszym efektach (lub tez ich braku) bede informowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
smarujesz sie tym olejem po wydepilowaniu.Ma opozniac rosniecie wloskow,a w efekcie koncowym maja wcale nie rosnac.Tylko ze trzeba go dlugo stosowac:)ale widze coraz wiecej pozytywnych opinii na temat tego oleju.Powodzenia!!!!!!!!!!chyba tez sobie go zamowie,jest go pelno na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
kochana ide na tory masz racje!!!!!pojecie byc owlosiona jest pojeciem wzgledym,kazda z nas interpretuje to inaczej,a zwlaszcza osoby ktore nie maja h....ktos moze miec wloski tylko na lydkach i tak bedzie narzekal,ze jest zbyt owlosiony.Nie wierze w to,ze 80%kobiet jest zbyt owlosiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez troszke ta wypowiedz sie nie spodobala..tamte dziewczyny golily moze tylko lydki, amy - musimy codziennie borykac sie nie tylko z wloskami na nogach..ale takze i na reszcie ciala..zeby wlasnie nie wygladac jak \"mutancik\" - bo tak czasami sie czujemy..czy ktoras z 80% kobiet musi codziennie wyrywac wloski z twarzy pesetka? no nie wiem...czy te 80% kobiet musi przyjmowac hormonalne leki? nie sadze..wiec takie uwagi sa niepotrzebne..Nie robimy z siebie ofiar losu - zwyczajnie dzielimy sie wlasnymi balaczkami zycia codziennego z hirsutyzmem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
bo kto nie ma tego problemu nie zrozumie.. taka jest prawda niestety to tak jak z jakimis innymi przypadłosciami czy chorobami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzę o tym by mieć włosy tylko na nogach, no rece tez mozna przezyc, ale owlosiona twarz, to juz jest WIELKI PROBLEM, to rujnuje wrecz zycie, czlowiek nie moze normalnie i spontanicznie funkcjonowac w spoleczenstiwe, gdyz stale mysli o tym jak go inni postrzegaja:(Nogi i rece mozna ukryc, ale twarzy nie uda sie zakryc:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze w ta 80%-procentowa liczbe owlosionych jak malpy kobiet. Chodze ulicami, mijam wiele kobiet i nie zuwazam tych wlochatych \"malpek\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie dziewczynki macie racje...i jak tu normalnie funkcjonować, cieszyć się urlopem, ładną pogodą...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, mam taki nietypowy problem..wiecie ze lecze sie na PCO..w poradni specjalistycznej w szpitalu..(u pani doktor ginekolog-poloznik, specjalista endokrynolog)..nastepna wizyte mam w pazdzierniku, a niestety musze wybrac sie do ginekologa..bo podejrzewam u siebie pewna chorobe \"tam na dole\":( a wczesniej nigdzie indziej sie na nic z tych \"kobiecych schorzen\" nie leczylam..czy w takim razie isc do tej samej lekarki czy isc do innej przychodni..jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie prosimy o info o tej masci..jak tylko zauwazysz poprawe to daj znac..moze tez sie wybiore do dematologa..bo te moje nozki to muchomorka przypominaja tylko ze w odwrotnych kolorach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, czy Wy golicie wlosy na twarzy. Ja tego nie robie (oprocz wloskow na brodzie), ale najchetniej bym to zrobila:( Jednak boje sie efektow w momencie odrastania wlosow? Jak sobie z tym radzicie? Czy ktoras z Was ma moze problem z pco, ale jednoczesnie ma testosteron i innne androgeny w normie? U mnie tak jest...ale mam tez problem z prolaktyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×