Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość kropelka oceanu
Qasia sorki za przejezyczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszlam o tym oleju jest na allegro i nawet niedrogi, ale mysle ze trzeba popytac w sklepah zielarskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qasia
Tutaj podaję ci link do strony na której zamawiam ten olej http://amadeo24.pl/product_info.php?products_id=654. A jeśli chodzi o depilację tych na brzuchu to traktowałam je pastą cukrową jak było ich więcej, naprawdę efekty były lepsze niż po wosku. Teraz wyrywam te pojedyńcze pęsetą. Tak w ogó le to nie wyglądało to tak tragicznie ale bywało różnie w zależności od ... no właśnie nie wiem czego. Teraz jest dużo lepiej zwłaszcza potym oleju, no i od pewnego czasu piję też herbatę miętową i też jest ljeszcze lepiej choć tak naprawdę i to mnie do końca nie zadowala. Wiem jedno, że nie trzeba się bardzo cieszyć efektami bo z tym dziadostwem bywa różnie wolę podchodzić do tego realnie. Na razie mam tylko nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
haha ja tez miałam sesje zdjeciowa i będe miec w przyszłym tygodniu profesjonalna chociaz sie jej boje:) baja gratulacje i zazdroszcze ci tego ż esie nie łamiesz:) dziewuszki co do szyji polecam te hair no mor eja sobie brode zrobiłam no fkat nie mam grubych czarnych a meszek delikatny ale widoczny biust to samo i mam spokoj systematycznosc to podstawa pije tez miete tylko 2szklaneczki dziennie mysle z emoze zrobie sobie dzbanek i np z lodem to pic jako napoj no nie wiem kombinuje jak mogę:D ja tez mam rozstepy ale walcze z nimi planuje zamowic kolagen w kapsułkach i stosowac jakis tanszy krem niz ten skin doctors mimo tego że ejst abrdzo dobry to mnie jednak nie stac na niego;/ 74zł z atubke 200ml to bardzo drogo myslałam o musteli ale tez niebardzo mnie stac:( a depilatorek moj przyjdzie jutro:) pozdrowki 3majcie sie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAJA95
Kropelka oceanu Proscizna- smaruje woda miejsce ktore chce rozjasnic np gorna warge. Przed prysznicem 30 minut. I nie mam bialych sladow tylko jasne wloski. Moze troche smiesznie szczypac nic wiecej. Oczywiscie regularnie trzebaby bylo stosowac. Woda w kremie jest np w rozjasniaczych moze i w farbach do wlosow. Wlosy kolo sutek w koncowej fazie kiedy juz nie rosna mozna przycinac nozyczkami. Penseta i golarka to gwozdz do trumny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka21
widzę że sobie bardzo dobrze radzicie. jestem z was dumna że się nie załamujecie. i gratuluje sesji zdjęciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mnie opisywany problem dreczy juz od ładnych paru lat. Staram się go zaakceptować, choc nie jest to łatwe i tak naprawdę myślę, że nigdy nie przywyknę do tego co mam na ciele. Największym utrapieniem są włosy na twarzy, niestety najbardziej widocznej części ciała, będącej niejako naszą wizytówką. Mój problem zaczął się w liceum i trwa niestety do dziś. Przez to popadłam nawet w depresję, co innym wydaje się być rzecza wręcz niemożliwą. Każdy mi tłumaczy, że przesadzam i wymyślam, jednak ciężko wytłumaczyć osobom nie mającym takich zmartwień, że to może być nielada ogromne utrapienie, utrudniające wręcz normalne funkcjonowanie w życi i kontaktach z innymi ludzmi. Przez cos takiego można nawet zmienić wymarzone plany odnośnie studiów. Chcialam iśc na weterynarię do Olsztyna (wtedy kiedy wybierałam studia, a aktualnie skończyłam je, jednak nie to co chciałam), ale od razu miałam w głowie wizję tego jak będę sobie radziła z wyrywaniem włosów, skoro tej czynności poświęcałam sporą cześć dnia. Na studiach potrafiłam wstać nawet o 3 nad ranem tylko dlatego, żeby zdążyć wyrwać włosy. Wiem chore, ale cóż:) Robiłam sobie badania hormonalne, na początku lekarze mówili, że to uroda, że jak przytyję i powróci i miesiączka to wszystko bedzie ok. Zaznaczę, że się też odchudzałam. Przytyłam, miesiączki wróciły a włosy są. Wykryto u mni hiperprolaktynemię, więc ktos stwierdził, że to może od tego. Teraz jestem u innego lekarza, który ponownie bada mi prolaktynę i zleciła usg narządów rodnych. Nie byłam jescze na wizycie, jednak z opisu wiem, że mam objawy pco, więc może to jest kolejna przyczyną. Nadmienię jescze, że chodze na zabiegi laserowe od.......około 4 lat i szczerze mówiąc nie widzę poprawy. Efekt jest tylko po może około tygodniu po zabiegu, a pozniej włosy odrastają i powracaja do stanu sprzed zabiegu. Mam 26 lat i nie czuję się atrakcyjna kobietą, mam z tego powodu wiele kompleksów i wiem, że jedynym sposobem na to by normalnie egzystować w społeczeństwie jest pozbycie sie tego baskudztwa, ale jak to zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
do ide na tory uszka do góry Skarbie znamy ten ból:* buziaki 3maj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na tory: Bidulko Ty... :( Kuracja pomoze! zobaczysz! trzeba byc dobrej myśli....3mam kciuki za Ciebie Słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory nie mart sie,jestesmy z Toba...wszystkie z nas mamy ten sam problem...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla-22
Witam, ja też mam ten problem... ale jak twierdzą lekarze, taki mam typ urody... poziom hormonów mam ok. Kiedyś bałam się o tym mówić, byłam z kimś kiedyś i powiedziałam mu o tym, on powiedział ze nic nie widzi, teraz tez poznalam cudnego chlopaka i powiedzialam mu o tym, stwierdzil ze wiele kobiet nie jest idelanych...ja poki co mam meszek i wiem ze jest to dziediczne. Moja mama goli brode, ja mam pojedyncze wlosy... boje sie ze kiedys bedzie ich wiecej, ale dzis jest tyle komstykow, poki co nie chce ich stosowac, bo chce miec dzieci i nie chce paskudizc sie chemia, ale w przyszlosci... Jak pisalam mam meszek na brodzie piersiach i miejscami kilka ciemniejszych, tez mi zle z tego powodu, ale kiedys spotkalam kobiete ktora miala cale piersi i to wiecie... wlosy po o k5 cm... miala meza i 2 dzieci... wiem ze jak facet kocha to nie wazny bedzie wyglad ale serce. Faceci tez idealni nie sa... i tak naprawde kazdy z nas ma jakies komplesky. My mamy wloski, ktos otylosc, ktos blizny, albo zielony naskorek. Ktos opala sie jak rak a ktos ma tradzik na calym ciele. Wazne by akceptowac sie takim jakim sie jest...Pewnie ze chcialabym miec gladka cere bez wlsokow... pewnie, modle sie o to... poki co- ich nie przybywa... widac pod swiatlem... kiedys ogladalam film, dobry film, w ktorym kobieta tez szla golic piersi... i cio.... nie zdajceicie sobie sprawy, ile kobiet to ma... co 3 kobieta... tez nie lubie dekoltow, ale nie bede nic zakrywac, bo taka juz jestem... jesli ktos ma mnie pokochac czy zaakceptowac taka jaka jestem to itak to zrobi... a w milosci wazne jest by byc ze soba w zdrowiu i w chorobie na dobre i na zle... Nie wiem czy mialsycie okazje ogladac film- tj tasiemca brazylijskiego Brzydula- to byl dobry przyklad... bardzo dobry... nikt w tym serialu nie ukrywal ze glowan bohaterka depiluje duzy wasik... nogi... kiedys gadalam z kumplem, ktory wydawal sie na macho i wiecie co mi powiedzial ze dla niego kobieta nie musi golic nog,a to my nauczylysmy facetow ze mamy ogolone nogi. oni mam tego nie sugerowali... i problem tkwi nie w facetach ale w kobietach, ktore same, my wymyslilysmy sobie kult gladkiego ciala... Widze wiele kobiet z wasem, sa szczesliwymi mezatkami. kiedys mialam znajoman, laska jak sie patrzy, powodzenie u facetow, a codziennie goli wasik... Nie mamy pojecia co kryja inni... Nie warto sie porownywac do innych bo kazda z nas jest wyjatkowa... Kiedys moj znajomy mial dylemat, rozstal sie z dziewczyna... i jak to ujal mial cicha wielbicielke i ... byl problem, ona tez rozstaal sie z facetem, ale jak on to ujal ma wasy i brode i jest plaska... hmm.... dzis jest zakochany po uszy i szczeliwy... kazdy z nas jest zwykly to drugi czlowiek sprawia ze stajemy sie niezwykli... Wierzcie mi - znam wieleeee kobiet z owlosieniem ktore sa sczesliwymi zonami matkami... babciami... ucha do gory babki;) Nie lansowana moda... a co ma byc to bedzie... usciski dla was! PS- a jesli facet ma problem to znaczy z enie jest wart... pozdofka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakarolinki
witam:) mam 32 lata i tak jak wiekszość z Was ma hirsutyzm:-/ Walkę z włoskami przegrałam, ale nie to jest najważniejsze. Ponad 10 lat trwało zaakceptowanie problemu a potem siebie. Obecnie jestem pogodzona z losem:) zo nie znaczy że chodze zarośnięta:0 mam włosy na twarzy, wąsik, brwi krzaczaste, broda i tzw baczki, brwi skubie, wąsik traktuje woskiem, brode wosk i skubanie, pozatym nogi jak u małby, oczywiscie golonko, bikini i cojakiś czas pupa kremem depilującym. Przyzwyczaiłam sie, od 3 lat jestem mężatką , mąż wie o moim problemie, zaakceptował to i kocha mnie bez względu na włoski, a nawet pomagał mi w ciąży depilowac sie przed każdą wizytą u lekarza, z brzuchem jest ciężko samej, zwłaszcza jeśli jest sie jeszcze grubaską:) Chciaałam nadmienic , ze hirsutyzm moze też występowac przy pcO, POLISYSTYCZNE JAJNIKI I co ma wpływ na zajscie w ciąże, ja po 2 latach starań, zaszałam w ciążę i jestemm mamą 6 mies karolinki:) Niektórzy mówili że to po ciaży przejdzie, gówno, jak byłam owłosiona tak jestem, ale to już nie jest mój główny problem, najważniejsze samoaceptacja i dbałośc, zęby ludzie tego niezauważali,wtedy życie jest łatwiejsze i przyjemniejsze.w końcu większosc ludzi ma jakiś problem zdrowotny i hirsutyzm w porównaniu z innymi chorobami nie miesci sie w pierszej 10 tce:) mam na myśli łuszczyca, rak, astma, itp, też nie zależne od nas, trzymajcie sie gładziutko i głowa do góry , pozdtawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAJA95
Czesc! Mucha08 chyba Cie rozumiem co do laserow ;(. Czlowiek wyobraza sobie Bog wie co od tego a tu tydzien spokoju miesiac smarowanie przed i po a potem lipa po calej linii. Ide na tory Szkoda ze zrezygnowalas. Ja tez jade niedlugo na tydzien na mazury na jachty. bez depilatora bez niczego i zamierzam sie zajebiscie bawic bo to najwazniejsze. Wczoraj poszlam na dyskoteke bez makijazu bo swietnie sie czulam bez niego i bez ruszania zadnych wloskow. A bawilam sie non stop jakies 5 h a co najwazniejsze NAJLEPIEJ W ZYCIU. Znalazlam akceptacje i sporo gosc bylo mna zainteresowanych. Takze to mocno postawilo mnie na nogi i czuje sie doskonale jak juz dawno. Facet na ktorym mi zalezy robi ze mna takie cyrki psychiczne ze odechcialo mi sie niemal wszystkiego i zaczelam go nawet nienawidziec. Wyszalalam sie i czuje sie zupelnie inaczej-lepiej. Mowie Wam na dola najlepiej jest sie odciac od swiata i ostro szalec. mamakarolinki Gratulacje szczesliwego maciezynstwa i takiego meza :) Ja zawsze chcialam miec coreczke ale teraz wole syna ze wzgledu na h. Bo to jest niestety dziedziczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla-22
Czesc:) Wiecie co- naprawde- to kobiety sa gorsze niz faceci... wczoraj rozmawialam ze swoim... powiedzial mi ze sam pojdzie do lekarza, bo on chce bym byla szczesliwa, a jesli brak wloskow mnie uszczesliwi to on sam pojdzie, a poza tym jak twierdzi kocha mnie z nimi czy bez... ciesze sie ze trafilam na takiego czlowieka. Widziecie na jakiego faceta trafila mama Karolinki:) tak powinno byc:) a jak napisala... sa gorsze choroby- rak, astma, luszczyca... nikt nie jest idealny... Dziewczyny- bedzie dobrze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrzywdzonaverona
hej moje współtowarzyszki marnego losu...chcialam sie zapytac czy stosowałyście rozjaśniacze do włosów? bo ja zastosowałam na brzuch ramiona plecu, pupe itp. taka normalnie masakra . stalam pol godziny z tym na ciele wszystko mnie swędziało ale dałam rade ;D i wloski sie wybieliły i byłam szczesliwa jak niewiem co :D ale po miesiącu kur.. to wszystko zeszło i znowu kłaki sa ciemne ;( juz rady niedaje ;( wlosy na rekach mam ogolone do ramion i jest ok ale na ramionach juz sie busz zaczyna i kurde o bluzce na naramkach moge zapomniec ;/ cale zycie w krotkich rekawkach przechodziłam ...:( z nogami to ja sobie daje rade z depilacją i nawet niemam kropek czerwonych ani nic ;D ale problem w tym ze są krzywe ...wiec tylko sie zabić... a nad jeziorkiem to niebyłam chyba z 5 lat ...o matko ja mam 20 lat i życie jak niepełnosprawny człowiek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakarolinki
pokrzywdzonaverona sama z siebie robisz inwalide, sama się ograniczasz, chociaż troszke cie rozumie w wieku 20 lat głowa napchana jest bajkami i marzeniami, dopiero z wiekiem weryfikuje się prawdziwe wartości:) z problemem trzeba walczyc, ale trzeba też zyc, żeby póżniej nieżałowac straconych lat:) a mó mąż jest kochany, choć nie bez wad:-/, i wierze że jest tego kwiatu pół światu jeszcze, także każda znajdzie jak przestanie szukac:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hirka
hej ja tez cierpialam na hirsutyzm.. ale zaczelam sie leczyc.. i .. POMOGLO:) dziewczyny troszke wiary w siebie i lekarzy;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
niby jak wyleczyłas hormonami??? opisz to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAJA95
Stosowanie rozjasniaczy to metoda systematyczna a nie jednorazowa jak myslalas. Dlatego wsjo w miare otrzymanych efektow trzeba powtarzac moja droga. Zadna metoda nie jest idealna. A szczypanie to jeszcze pryszcz przy laserze. badz systematyczna w tym co robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Chce wspomnieć jescze o laserach, lae uprzedzam, że nie chcę żadnej w Was zdołować. Tak jak już wcześniej wspominałam lasery pomagają tylko na może tydzień. Nie wiem czy wiecie jak wygląda taki zabieg. Jeśli którach z Was wybiera się po raz pierwszy to warunkiem jest, by przez ok miesiąc przed zabiegiem nie golić miejsc, z których chcecie mieć usuniete włosy. Gdy już doczekacie sie dnia zabiegu, to przed ostaniecie ogolone maszynką. Pożniej juz stosuje się laser. Jak juz wspomniałam przez tydzien jest ok, ale to tez wynik tego, że jesteście przed elegancko ogolone. Ja po pierwszym zabiegu byłam zachwycona, od razu zrobiłam sobie kiteczkę, mogłam w końcu odsłonic twarz:) ale pożniej byłam przerażona szybkim odrastaniem włosów. Niby jest tak, ze po tygodniu te wypalone włoski maja się wykruszać, ale wcale tak nie jest:(Piszę o tym, gdyz uważam, że nie warto wydawać tyle pieniędzy, bo sporo te zbiegi kosztują. Lepiej chyba korzystać z kremów do depilacji, itp. Pomimo że chodze na lasery to i tak pomiędzy 0,5-rocznymi przerwami zabiegowymi depiluje twarz kremem, więc chyba juz sobie odpuszczę tą kosztowna i nieskuteczna metodę. A mam pytanie odnosnie kremów rozjaśniających włosy; gdzie mozna je kupić, czy tylko w drogerii, czy może równiez w aptece. Nie ukrywam, że troche wstydze sie isć po ten produkt:(mam wrażenie, z ektos od razu zlustruje moja twarz. Jejku, ale my mamy utrapienie. Zazdroszczę wszystkim gładkocerym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za te okropne błędy- literówki, dopiero jak czytam to po wysłaniu, widzę jakie błędy popełniam. Mam nadzieję, że sie rozczytujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
no niemozliwe wypowiadały sie jzu tutaj dziewczyny ktore były zadowolone z lasera i nie zamierzma rezygnowac jesli unormuje sobie hormony z zamiaru zrobienia laserowej depilacji przynajmniej biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odwodze nikogo od zamiaru zrobienia tego zabiegu, bo wiem, ze jesli jest dodatkowa mozliwosc pozbycia sie wlosow, to i tak skorzystamy z niej. Moja wypowiedz nie miala na celu krytyki. Pisze tylko jak to jest z mojego punktu widzenia. Nie wszyskie dziewczyny wypowiadaja sie pozytywnie o zabiegach. Nawet jesli zabiegi niektorym nie pomagaja, to i tak kazda z nas majac mozliwosc sprobowania czegos nowego skorzysta z szansy. I nie jest to zlosliwy komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
a nie uważam że złośliwy ale sie wystraszyłam:P wiesz to dla nas w sumie jedyne rozwiazanie tego problemu na stałe... podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem:):):)Każdy oraganizm reaguje inaczej. Nie mówie też, ze nic nie pomaga ten zabieg, cos tam może widać, jednak u mnie to są minimalne efekty:(A z którymi hormonami masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
czesc dziewczynki!!!przez weekend nie mialam dostepu do kompa.NA wstepie:ide na tory biedulko jak ja Ciebie rozumiem.Strasznie mi przykro,ze tak wyszlo>PAimeitaj zawsze masz Nas!!!!!Jetsesmy wszytskie tu z Toba.JA bylam znow na weekend w domku,bylam na spacerze na plazy i patrzylam tylko na wzystkie laski w bikini,jakie sa gladkie,gdzie maja wlosy(prawie w ogole)wszytskie byly gladkie>To straszne!!!!chyba juz mi odbilo,ze sie tak gapie:( laski:rozjasniacze oslabiaja wloski?czy tylko je wybielaja?rozjasniaja?no i czy zostawiaja plamy na skorze,bo mam ja opalalona i sie boje,ze bede jak dalmatynczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha 08 a u mnie po laserze jest lepiej i widze poprawe:)fakt,ze rosna,ale jest ich duzo mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla-22
Ja tam z tym powalcze i wierze ze mi sie uda:) pozdrofka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
a ja w sumie nie wiem bo nie miałam badan specjalistycznych az dziw z emnie nikt nie skierował... ale podejzrenie mam wiec musze isc niedługo prywtanie jak pieniazki uzbieram:) ja tez powalcze i dam rade choc ciezko jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę, wiem, że gdzies to było juz opisywane, jednak jescze raz proszę, by któraś z Was napisała gdzie można dostać rozjaśniacz do włosów na twarzy, czy oprócz drogerii jest on również dostepny w aptekach? Czy spróbowałyście może sprzedazy wysyłkowej i jakas w związku z tym polecacie, bo z tym wiadomo bywa różnie i jak długo trzeba mniej wiecej czekac na przesylke? Z gory dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×