Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

ja stosuje mydlo w kostce do golenia maszynka ono jest bardzo lagodne wiec nie wysusza skory , zapach juz mi nie przeszkadza przyzwyczailam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota Londyn
Kochane jesteście, dziekuję za rady - być może ten lek faktycznie mi pomoże, byłoby rewelacyjnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko, ja biorę od lipca tamtego roku tabletki anty zwane Lesinnele to jest to samo co Yaminelle, ma te same składniki tylko inna firma i inna nazwa handlowa i są tańsze niż tamte bo kosztują prawie 30 zł bez grosza. Włosy mi rosną szybko ale w tych samych miejscach, na szyji mam jaśniutkie i miękkie, prawie ich nie widać, czasami jak któryś zauważe to wyrwe pęnsetą, to samo wąsik jaśniutki i miękki tylko w kącikach ust są czarne i twarde to je wyrywam pęnsetą. Codziennie skubię brodęm jest to dla mnie strasznie uciążliwe i te wrosty, wiecznie skóra podrażniona. Bardzo bym chciała by mi ten laser pomógł na tą koszmarną brodę, tam są wstrętne czarne kłaki, niekiedy u mnie te czarne kropeczki dadzą się wycisną nawet jak pryszcz. Dużo bym dała by normalnie rano wstać, umyć się tylko i umalować a nie pierwsze co to biurko, lusterko i lampka i skubanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Emilka a co sądzisz o tym składzie? Aqua, Caprylic Trigliceride, Cetearyl Isononanoate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Carboxymethyl Betaglucan, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Caprylyl Glycol, Carbomer, Xantan Gum, Sodium Hydroxide, Parfum. To jest skład mleczka dla dzieci hipp (HiPP Babysanft, Milk-Lotion). Jak wypada w porównaniu z babydream? Nadawałby się do telocapilu? Bardziej podoba mi się jego zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka1992xx
Witam, otoz moim problemem od jakiegos czasu sa wloski na posladkach dosc widoczne, przez pewien czas rozjasnialam je farba niby wszystko ok ale byly odczuwalne w dotyku i bardzo mnie to krepowalo, kupilam krem do depilacji miejsc intymnych i telocapil, od jakiegos czasu stosuje oba te produkty jednak wychodzi mi uczulenie na pupie i pojawiaja sie krostki... co zrobic by zniknely? jaka jest przyczyna ich powstawania? prosze o rady. pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka, kiedys z Emilka analizowalysmy tez produkty hipp, balsam i krem do twarzy. Tez sa bardzo dobre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfhgf
bioxet sie nie nadaję nie widać efektów! używam na twarz juz 2 rok!! używam ponieważ musze jakoś działać niż siedzieć i nic nie robić :( a kasy na laser nie mam ale i tak sobie nie wyobrażam ogolić twarzy. a jakby laser nie pomógł to maszynce pewnie by grube i czarne rosły jak juz niektóe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fgfgh mamy ten sam punkt widzenia! :-) ale wiesz co, zainwestuj w telocapil, jest skuteczniejszy niz BX. Ja mam i jedno i drugie, choc ostatnio uzywalam tylko telocapilu, ale pamietam, ze swego czasu bylam zadowolona i z bioxetu zanim kupilam telo. A poniewaz zakupilam 3 sloiczki bx i dopiero pierwszy z nich koncze, szkoda by bylo go wyrzucac, wiec miedzy jednym smarowaniem telocapilem a drugim, stosuje bx. Ale golic sie?! Nigdy w zyciu! Pomijajac wlosy, ktore by rosly na potege.. Nie moglabym robic tak typowo meskiej czynnosci.. :-) Golenie nog to co innego :-) Ale twarz??? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie macie pojecia, jak sie miotam miedzy domowym ipl a light sheer.. Boje sie, ze jak mi sie trafi znow taki gabinet, gdzie robia niedokladnie, to co mi po takim laserowaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bioxet pomogl i to bardzo uzywalam go wiele m-cy na twarz bylam bardzo zadowolona , produkty HIPP maja bardzo dobry sklad rownie dobry co babydream, uzylam lasera :) na twarz, dam znac jakie efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bioxet pomogl i to bardzo uzywalam go wiele m-cy na twarz bylam bardzo zadowolona , produkty HIPP maja bardzo dobry sklad rownie dobry co babydream, uzylam lasera :) na twarz, dam znac jakie efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie bolalo, nie sadze by telocapil mozna stosowac aby wlosy rosly przeciez jego dzialanie jest calkowicie odwrotne gdzie ty to tam wyczytalas ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niby palma to jakie ma działanie? :-D hamuje dht.. I myricelina tez! Przynajmniej tak sugeruja na tej stronie.. No bo skoro blokuje dht to wszystko jasne.. musi dzialac zbawiennie na głowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczczek
Ania7718 nie słyszałam o tych tabletkach-znowu jakaś nowośc . Ja brałam yasminelle o tym składzie i na mnie nie działała, tzn owłosienie nie znikało, nastepnie novinette te też nie skutkowały, dopiero jeanine to strzał w dziesiątkę-piękna cera i włoski przestały wyrastać. A jeszcze wcześniej diane 35 ale za silna i stąd przejscie na niskodawkowe. To za namową mojej gin-endokrynolog tak eksperymentowałam, mówiła ze musimy natrafić na takie na które mój organizm zareaguje. Jednakże chciałabym spróbować teraz z metformina, może na moje pcos będzie skuteczna. Słyszałam że tabletki moga mieć działanie wczesnoporonne-szczególnie te o niskiej zawartości hormonów -czasami wystepuje przy nich owulacja i zapłodnione jajeczko może się nie zagnieździc z powodu cienkiego endometrium. Ale to tylko ze słyszenie nie wiem ile w tym prawdy. Troszke mnie to martwi, musze zapytać o to specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k........
Mam pytanie do dziecznyny ktora pisala o tych enzymach i ich uzywa .poniewaz waham sie miedzy zakupem ipl a cena zestawu 15 ml rowna sie cenie urzadzenia,czy starczy mi ta ilosc na caly brzuch?czy po tych 3 miesiacach uzywania sa miejsca gdzie wlosy rzeczywiscie nie odrastaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k........
Uzywalam kiedys czegos podobnego epilar system i efekt byl mizerny,lepszy daje wspominany czesto telocapil a cena parokroc nizsza,reklama i zapewnienia producenta sa bardzo obiecujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowa o myrica cerifera .. odmiana woskownicy.. prawdopodobnie nie odbiega daleko od dihydromirycetyny.. Poczytaj cala strone :-) Ale jesli to dziala na zbedna owlosienie to dlatego ze hamuje androgeny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat: Kiedys kiedys jak szperalam jeszcze po roznych forach dla lysiejacych, to trafilam na kuracje wymyslona przez jakiegos Japonczyka, ktora zawierala m.in. wyciag/nalewke z roslinki Myrica (cerifera albo rubra). Dziala lokalnie antyandrogennie, co znaczy ze moze hamowac lysienie na glowie i jednoczesnie opozniac wzrost wlosow androgennych (czyli na reszcie ciala). I faktycznie ludzie raportowali, ze wlosy robia sie jakies jasniejsze, traca barwnik itd. Szukalam wtedy myricy, z efektami marnymi bo namierzylam ja tylko w jakichs homeopatycznych roztworach. Przypomnialam sobie, ze to ta sama substancja co myriceline, tylko ze myriceline jest nazwa handlowa. Co dziwne provital wypuscil dihydromirycetyne takze pod inna nazwa handlowa telocapil ktory ma opozniac odrost wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko też brałam Jeanine przez rok jakieś 6 lat temu i działały ale tak po nich przytyłam że szok, zbierały mi wodę, opuchnięta byłam. Jestem niewysoka mam 160 wzrostu, a ważyłam przy nich 63 kilo, masakra. Pózniej brałam Yasmin i tu wszystko zrzuciłam i działały również, waga 53 - 54 kilo. Pózniej miałam przerwę, miałam indukowaną owulację czyli brałam clostibegeyt, duphaston, metformax 500 i encorton i podziałało. Troszkę przytyłam od duphastonu i encortonu ale nie tyle jak po Jeanine. Następnie też brałam Qlaire to są 5 fazowe tabletki z różną dawką hormonów i bierze się całe 28 dni bez przerwy i one tak mi hormony tak podregulowały że według hormonów PCOS nie mam, mam niskie LH, niski testosteron, wada tych tabletek to jakieś kilo za dużo i cyce jak kule armatnie :D oraz często łąpałam zakażenie drożdżakowe. Brałam to półtora roku. Miałam przerwę 4 miesiące i zaczęłam niskodawkowe Lesinnele. I jest dobrze gdyby nie cholerna broda. A z Dianą też miałam kiedyś 3 miesięczną przygodę, brałam gdzieś w 2003 roku i skutek to straszne bóle głowy i nie mogłam tego brać i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczczek
Ania7718 Troche się leczyłaś podobnie jak ja. W jakim wieku jesteś? Czy były próby zajścia w ciąże. Podobna mam wage i wzrost do Twojej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie fajnie ze jestescie takie filigranowe :) ja mam 176 cm wzrostu wolalabym byc nizsza constance czytalam znalazlam ta strone juz dawno temu tam nie jest napisane ze telocapil pomaga na lysienie androgenowe, zreszta porownujac go do palmy hm nawet nie ma co porownywac - palme stosuje sie wewnetrznie a leki wewn maja duzo szersze zastosowanie palma wiadomo jak dziala, a telocapil stosuje sie zewn poza tym on nie ma zadnego zwiazku z testosteronem lysieniem itd nie wiem czemu tak to zrozumialas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nazwałbym się siebie filigramową gdyż mam szerokie biodra i uda nie chude no i biust. Co mam ładne to wąską talię i drobne ramiona, troche komicznie to wyglądach przy moich cycach. Aneczko mam prawie 35 lat, skoncze w wakacje. O dziecko starałam się w 2008-2009 roku. Trafiłam do profesjonalnej kliniki zajmującej się leczeniem niepłodności, tam mi pomogli od razu po zaczęłam mieć owulację, natomiast przebadali również mojego eks męża i jemu wyszły złe wyniki, nie chciał się leczyć, obwiniał mnie i doszły jeszcze inne sprawy więc rozstaliśmy się. Jestem teraz "panną z odzysku" mimo wieku wciąż mam nadzieje, że zostane jeszcze mamą i mój lekarz też uważa że mogę bo mam wysoką rezerwę jajnikową małe FSH co jest najważniejsze i daje szansę na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam male cycki mala dupe i bardziej wygladam jak dziewczynka niz kobieta :P hehe to teraz niech sie kazda opisze bedziemy sie zalic i narzekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Ania, mam prośbę, mogłabyś mi pomóc? Byłam dziś na wizycie u endokrynologa, dostałam nowy lek- Euthyrox N25 (1 tabletka na czczo). Mam zrobić badania TSH, FT4 i przeciwciała pTPO i pTG. Zapomniałam zapytać lek. i teraz nie wiem, czy te badania zrobić przed rozpoczęciem brania leku czy w trakcie (może wystarczy opuścić tabletkę przed badaniem), jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Malinowa Różo, a glucophage bierzesz dalej? Co mówiła twoja endo na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Ewelka, glucophage XR biorę dalej tak samo- 2 tabletki. Jeśli chodzi o tę kwestię, wszystko ok., cukier bardzo dobry. Pytała o skutki uboczne, mówiłam jej o niedocukrzeniach i dokładnie przeanalizowałyśmy, co wtedy jadłam. No i endo. powiedziała, że bardzo źle robię, że na II śniadania jem jogurty owocowe (nie wiedziałam nawet, że one też szkodzą). Mam duże wyrzuty insuliny po posiłku i dlatego muszę ostro trzymać dietę. Dostałam wykaz, co mam jeść: nabiał, wędliny, mięso i warzywa i zero produktów cukrowych. O włoskach nie rozmawiałyśmy. Poza tym coś z tarczycę jest nie tak, endo. wypytywała mnie o różne objawy i na tej podstawie (oraz badań w gabinecie) przepisała mi ten Eurythox N25 i magnez B6. No i duphaston dalej biorę;/ Następną wizytę mam końcem kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×