Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pajeczarka

jakie najlepsze tabletki na cere paznokcie i włosy?????

Polecane posty

Gość Ańdzioł
stosowałam kiedyś na wypadanie włosów skrzyp polny z witaminami taki akowany w zielone pudełko i nic a nic mi nie pomógł, sprawdzonym preparatem jest dlamnie skrzyp polny z wit. pakowany w biały plastikowy słoiczek z fioletową naklejką , polecam każdemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl ek 20
a ja rozmawiałam dziś z kumpela o preparatach witaminowych, ona jest na dietetyce i powiedziała że jeśli faszeruje się organizm witaminami w tabletkach to potem dużo czasu zajmuje organizmowi żeby po odstawieniu ich na nowo zacząć czerpać je z jedzenia i tak blędna koło się zamyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
to prawda ale wystarczy zmiejszac ilośc pobieranych przez nas tabletek np co dwa tygodnie lub tydizen odstawiac jedna tabletke aż odstawimy wszystkie cała rewolucja hehe:P miłego dnai dla witaminkowych hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyy...
mógłbyś jaśniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
:)ok już pisze jasniej:p a więc powiedzmy że zażywasz 12 tabl dziennie czyli 4 tabl 3 razy dziennie prawda??:)to mówisz że chcesz je odstawic ale organizm źle zareaguje na brak drożdży więc rób to stopniowo przez nastepny tydzien łykaj 9 tabl czyli 3tab 3razy dziennie potem za tydzien 6tabl czyli 2 tab 3razy dziennie i zejdź do 3czyli 1tab 3razy dziennie :0 cała filozofia ajęsli nie będzie żadnych powikłan na brak drożdży w pewnym momencie który uznasz za stosowny odstaw je na zawsze hehehe papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
czemu juz nikt nie pisze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):P:):P:(:(:(a wiecie co szczerze troche sie zapuściłem i gdy zgoliłem zarost zauważyłem na brodzie trzy krostki i są z sebum i bolą:( co robic :P????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
dzisja odstawiłem humavit no zobaczymy co dalej jak cos wyskoczy mam sie skierowac do mojego pana dermatologa :)myśle o kupnie kolejnych proszków tym razem poprosze chyba i zineryt on jest bardzo dobry wiem od cioci ale wole to skonsultowac z lekarzem :Pno to pa a catharine trzymaj sie tak to jest z tymi lekami próbuj aż wygrasz heheh ja tak robie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
szok moja cera po przestaniu przyjmowania humavitu wygląda fatalnie wracam do tabletek trudno:( bo jak je przymowałem nie było nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
catharine mozna go kupic w aptece bez recepty mówisz tak????to ok moze spróbuje ile ml jest w tubce?? pozdrawiam nareszcie ktoś sie odezwał eheheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
wiecei co wczoraj mój dermatolog przepisał mi zel za ponad 200zł myślałem ze sie załamie jak zobaczyłem cene i postanowiłem go nie kupowac a przejsc zabieg przeciwko trądzikowi w jego gabinecie o wartosci 360zł i wiecie co jestem cały czerwony od wczoraj jutro nie odę do szkoły i tak chyba do środy a potem zobaczymy co z trądzikiem :)narzie troszke szczypie leciutko ale bardzie balało jak używał lasera hehehe tak jak by wbijał mi igły :(ale było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
jesli ktoś chce miec spokój z trądzikiem polecam laser nic a nic nie wyskoczyło i nie wyskoczy ale po zabiegu uzywam kremu mocno nawilżającego nic poza tym jest naprawde super polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdf
hej,a moglbys napisac jak nazywa sie ten zabieg z laserem ?? i cos wiecej o tym zabiegu? ja mam cala twarz zasypaną krostami praktycznie, najgorzej na policzkach, wiec moze sie bym sie zdecydowala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
czesc najpierw się przywitam długo mnie nie było.Odpowiem ci na te pytanie.Więc jak się nazywał zabieg l;aserem do końca nie pamietam acne alge czy cos takiego nie chce kręcic bo nie pamietam hehehe.Ale jest skuteczne dermatolog mówił że takie zabiegi robia też u kosmetyczki ale ja wole jednak u specjalisty a poza tym laser medyczny jest silnieszy od kosmetycznego i lepiej działa.U kosmetyczki trzeba go powtarzac wiele razy a medyczny daje efekt od razu i wystarczy raz czasami dwa ja naprawde nic nie mam na twarzy słowo daję:0ciesze się z tego.wiesz co robiłem przed tym zabiegiem?i to pomaga .Kupiłem krem arnikowy raczej żel nałożyłem dużą ilośc i na twarz rzucałem grące powietrez z suszarki do włosów wysuszałem je spróbuj moze tobie ez pomoże:) licze że ci się uda z nim wygrac to okropny cham eheheh czesc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igutka
Zazywam Humavit ale M zawiera magnez i wit.B12 i rowniez z przerazeniem patrze co sie dzieje z moja twatza.Zawsze mialam problemy z cera ktore oczywiscie nasilaly sie przed miesiaczka no ale pozniej nie bylo bardzo zle,natomiast odkad jem te tabletki jest masakra! Zastanawiam sie czy to poczatkowy efektktory minie czy taz nie? Tabletki zazywam jakies 3 tyg Odpowiedzcie plis bo nie wiem czy nadal je jesc? Z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cami
potrzebuję pomocy! Mam cienkie, łamliwe, słabe włosy a chciałabym mieć ładne, grubsze i gęstsze... Znacie jakieś dobre tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakotako
ja osobiście używam teraz zinsac forte i jak na razie jestem z niego zadowolona jeżeli chodzi o cerę a do tego stosuje maść DUAC i jak dla mnie rewelacja. już wcześniej używałam tej maści jak mnie dermatolog przez 5 miesięcy szprycował antybiotykiem (niby pomagał ale ile można na antyb. jechac?) dlatego teraz polecam zincas forte i duac(obie rzeczy na recepte). pozdrawim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
do cami słuchaj najlepiej pomoże ci dromin lub skrzypovita idź do apteki spytaj o ceny bo sama rozumiesz wszędzie jest inna cena ehhehe no to powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej
droga igutko słuchaj tak jest jeśli przyjmujemy drożdze choc nie zawsze ale często tak bywa taki wysyp jest możliwy teraz nie kończ kuracji humavitem skończ opakowanie potem zdecyduj ja na twoim miejscu bym nie odstawiał papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniablack
a ja biore sobie tabletki ze skrzypem od 5 meisiecy, od ostatniego miesiaca przeszlam na humawit, zadnych złych efektow nie widze ale i jakis pozytywów jak na lekarstwo..moim zdaniem to ani nie pomaga ani nie szkodzi, tylko nam samopoczucie poprawia ze robimy wszytsko by poprawic stan naszej fizycznosci a firmy farmaceutyczne zarabiają..zarabiają..zarabiają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gatkaa
W moim przypadku na paznokcie najlepszy jest wyciąg ze skrzypu polnego Aflofarmu (czy jakoś tak, w każdym razie w takim zielonym kartoniku). Już po kilku dniach biorąc jedną tabletkę dziennie paznokcie mam bardzo twarde i w ogóle się nie łamią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frelson
Dziwne nikt nie napisał o witaminach A+E :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka- zadowolona
HUMAVIT N 250 tabletek 6-10 zł biore po 2 tabletki dziennie(po obiedzie) czasem jak pamiętam to 4 (2 przy sniadaniu + 2 przy obiedzie) Super!!! Twarz jest świetna, żadnych większych problemów z pryszczami czy tłustością skóry, włoski tez dłużej są świeże. paznokcie tak mi urosły że ludzie myśleli że mam tipsy!!! :) są mocne i szybko rosną. Wcześniej brałam Dromin lecz za 60 tab(o ile pamiętam) zapłaciłam ponad 15 zł... Polecam Humavit N niska cena super efekt!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabcia77
Jeżeli chodzi o kondycje wlosów polecam tabletki belissa,natomiast przy wypadaniu włosów z czystym sumieniem mogę polecić dercos vichy.Z wypadaniem włosów męczyłam się przez 2 lata i sięgnęłam już chyba po wszystko co jest możliwe na rynku.Do firmy vichy jestem sceptycznie nastawiona ,a jednak ten produkt okazał się strzałem w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
uważam, że warty polecenia jest H-PANTOTEN tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riven
Ja od kilku dni (dokładnie od 9) łykam DROMIN, najmniejszą dzakwę czyli po 6 tabletek na dobe, bo po 12 to chyba bym zbankrutowała ;P ale uważam że ten preprat jest nas prawdę rewelacyjny, polecili mi go w aptece na przetłuszczjące się włosy i byłam do niego trochę spceptycznie nastawiona, ale efekty są na prawde genialne. Do tej pory włosy miałam tłuste już po kilku godzinach a teraz wytrzymują spokojnie cały dzień, są puszyste i świeże, może gdybym łykała po 12 tabletek to efekty byłyby jeszcze lepsze. Osobiście polecam, ale to że na mnie coś działa rewelacyjnie nie znmaczy, że innym też pomoże, bo każdy reaguje inczej. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem producentem
DROMIN tego leku i go polecam jest najlepszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudeczkaaa
Ja osobiście na trądzik polecam merz special. Maseczki z drożdży i ograniczenie słodyczy i fast foosow. Nie polecam stanowczo : Zinerytu, wywaliłam pieniądze - przesuszyłam cerę i nabawiłam się łojotoku. Zamiast wydawać kasę na zineryt. Polecam wydać więcej, na coś co da wielkie efekty. Otóż chodzi mi o krem Clareny dermasebum line. Krem ma konsystencje \'kislu\' jest bardezo bardzo wydajny i co najwazniejsze przynosi efekty nie tylko na pryszcze, ale i zaskorniki. Dobrze jest tez przynajmniej raz na dwa miesiace odwiedzic kosmetyczke w celu oczyszczenia cery. Nie polecam kwaow 3minutowych. - kompletna strata pieniedzy. chodzilam 7 tygodni - wywalilam 7 stow i no coz. zero efektow. Kwasy pirogronowe mialy mi oczyscic cere i podsunąć wszystko do gory - niestety tak sie nie stalo. wazne jest tez NAWILZENIE skory. 2l wody mineralnej dziennie i Capivit hydrokontrol raz dziennie. efekt murowany. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWONKAAAA
a czy podczas stosowania Silicy macie na szczotce wlosy?tzn czy zostaje ich duzo przy czesania?ja biore juz podan miesiac i nie zauwazylam jakichs efektow:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę wyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy z firmy BioGarden, koszt niecałe 14 złotych, starcza na ok. 2 miesiące, rezultaty rewelacyjne, pazury mam twarde i się nie rozdwajają, nie tracę też włosów, chciałam kupić Skrzypovitę, ale droższa i jest mniej tabletek, więc BioGarden szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×