Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość Piętnastoletnia
Mam długaśne włoski do pasa (ok.90cm), są zadbane, regularnie podcinam końcówki, ślicznie się błyszczą, są gęste - po prostu je kocham i nie wyobrażam sobie siebie w krótkich włosach. Wszystkie dziewczyny z mojej klasy eksperymentowały już ze swoimi czuprynami , a to balejaż, a to totalna zmiana koloru, a to radykalne cięcia. Teraz wszystkie wyglądają tak samo, mają suche, zniszczone kudły i zazdroszczą mi naturalnych, oryginalnych włosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Roxano Kkk, Moja ex żona ma krótkie włosy, choć obcieła je dopiero po rozwodzie. W mojej rodzinie jeszcze są egzemplaże długowłose, ale to już gatunek wymierający. Niestety tak jak koleżanki piętnastoletniej farbowały hery, robiły tą szpetną trwałą i...albo same wylniały, albo musiały się obciąć. A to że ja uwielbiam obcinać takie baaardzo długie włosy to jeszcze o niczym nie świadczy.Jak jakiejś dziewczynie nie pasuje krótka fryzurka to nie ma opcji.Nie obcinam jej długich włosów na krótko,mimo że uwielbiam to robić.Wtedy obcinam włosy klientki trochę dłużej (tak żeby ją upiększyć a nie zeszpecić). Pozdrawiam. Haircutter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa15aaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta666666666666666
Mam pewien problem opwiem wam o wsyztkim w 4 roku zycia moj brta tarszy o 15 lat mi powiedzial lubie male dziewczynki w dl wlosach nie daj sie nie scinaj !~! a teraz mam 15 i tak kazdy mnie namawia ale niechce w tatym roku na poczatku wiosny straszmnie mi wypadaly garrsciami zmienilam szampon i nie wypadaja ..Wypadaly mi okolo 100 dziennie garsciami ... Ni dalam sie .. Moje wlosy maaja okolo 55 cm ... Oczywiscie jak to z kolezankami podcianlysmy sonie koncowki ale tak zeby nikt nie widzial i tak bylo po komuni poszlam do fryziera i chcialam tak do ramion a scila mi do ucha i sie zrazilam ;( a mialam wlosy do pasa ... Wiec chyba rozumiecie pozniej byl;am jakos kolo 4 klasy i tak samo i pwoeidzialam nie i nigdy wiecej !! ale z koleznakimi bawilysmy sie we fryziera i zawsze cos podcielysmy sobie terraz moja kumpelka mi podciela koncowki "(moim rodzice niewiedza i wysylaja do fryziea) ale ja niechce zabardzo moze wiecie jaka moge sobie zrobic frzyure ?? moze mnie przekonacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest lato, będzie upalnie,więc może daj sobie trochę luzu i obetnij się jakoś fajnie. Nie wiem jak wyglądasz więc nie mogę ci powiedzieć jaka fryzura by ci pasowała, ale powiem tylko że ostatnio przychodzą do mnie dziewczyny i bez względu na to czy im pasuje czy nie każą sobie ścinać czasem baaardzo długie włosy na krótko (chłopczyca itp) a czasem nawet na jeżyka. Pozdrawiam. Przyślij fotkę na mojego e-maila to może coś pomogę. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żonka ma fryzurke tak prawie na grzybka ale nie do końca tak podobnie jak Pani Bekham (żona sławnego pikarza). Z przodu ma włosy dłuższe niż z tyłu. Są obcięte tak na ukos. Z przodu dłużej do bródki a z tyłu wygolone. Wygląda w nich bardzo ładnie. Jak kark jej odrasta to wtedy ja maszynką lub nożyczkami ją podcinam i robie to lepiej jak niejeden fryzjer bez urazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta14253698
Witam moja siorkacioteczna MARtA jak jej podalam link kaferi to tez mysli nad zcieciem no ale ... Jej niewiem jak pomoc wiec dzieki Adamowi mam nadzieje ze sie porozumiemy jakos i on jej zetni lub mi :)) ADAM na e maila przeslalam Ci link pb to wpdanij zobacz i co bys mi poradzil MARTA (siorka) niechce narazie sie ukazac :)) wstydzioch to zobaczymy wytrzasne jej fote :) GOtowa jestem przyjechac :)) do Ciebie ADMA pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta14253698
Aj tez sie ciesze bo teraz przeprowadzam sie doLBN i bede z ropdzinka i moze ADAM z kad jestes ?? zetniemy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxana kkk
nie wszyscy zapuszczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. Skoro zapuszczają to znaczy że jakiś czas temu obcięły. Może więc opiszcie swoje wrażenia,doznania i przeżycia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPERTKA
Moje doznanie jest następujące!!!:ściemniaczu i nawiedzony fanatyku ścinania włosów,pooglądaj sobie youtube,może coś znajdziesz zboczonego dla siebie,napisz gdzie pracujesz to cię odwiedzę i zapytam o Adasia herkatera???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka Wąsik
No panie Adasiu,śpimy i marzymy?A tak a propo to byczków ortograficznych sporo się naliczyłam,może by tak czasem do słownika zajrzeć?Powodzenia i pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, przebrnęłam przez połowę topicu, na razie nie mam siły na resztę ;) Ale zamierzam się dopisać. Co prawda moje najdłuższe włosy sięgały do połowy pleców, ale i tak je ścięłam. I muszę Wam powiedzieć, że zgadzam się z większością argumentów, o których pisze haircutter. W dzisiejszych czasach, kobieta z długimi \"naturalnymi\" włosami, po 25 roku życia z reguły wygląda za przeproszeniem jak dziołcha ze wsi, nie oszukujmy się. Zwłaszcza z włosami sięgającymi do tyłka (Jezu!!). Niewspółczesne toto i ohydne. W Polsce mało która dziewczyna na dodatek ma piękne, bujne włosy - z reguły są to mysie ogonki, dodatkowo - o ironio - WYCIENIOWANE. BO TAKA MODA, a kobiety zachowują się jakby własnego rozumu nie miały. Wycieniowane, długie proste włosy wyglądają żałośnie i smętnie, a kobieta wygląda oględnie mówiąc na zaniedbaną, i to mocno. Nie mówiąc już o tym, że większość Polek wygląda identycznie. Włosy do szyi lub krótsze są wdzięczniejsze, kobieta wygląda młodziej, krótkie fryzury odsłaniają twarz, łagodzą rysy. Naprawdę nie warto hodować włosów tylko dla zasady. A rzecz, która mnie osobiście najbardziej śmieszy, to argument, że \"faceci wolą długie włosy\". Po pierwsze absurd do potęgi, po drugie gratuluję takiego podejścia. Nie wyobrażam sobie bycia z mężczyzną myślącym tak stereotypowo. Mój mąż zawsze powtarza, że każdemu ładnie w czym innym - zwróćcie uwagę, jak wiele jest pięknych, znanych kobiet, które wyglądają BOSKO w krótkich włosach! Np. Halle Berry - zdecydowanie jest piękniejsza i bardziej seksowna w swojej sławetnej króciutkiej fryzurce (teraz ma długie i wygląda mniej korzystnie). Poza tym dziewczyny - miejcie i własne zdanie, i trochę odwagi cywilnej by wyjść naprzeciw stereotypom. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i autora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no moje wierne czytelniczki,byczki są bo to chyba mój znak firmowy.Niereformowalny jestem w kwestii ortografii i mimo częstego zaglądania do słownika sadzę byki jak woły. Co do mojej ulubionej Ekspertki to możesz pytać o haircuttera a nie jak to napisałaś herkatera. Ostatnio strzygę w Oslo a w chwili obecnej jestem na urlopie w Polsce. Możesz też pytać o mnie w Toronto gdzie strzygłem jakieś pięć lat temu. Na youtube jestem stałym bywalcem i zasysam wszelkie zboczone filmiki na których dziewczyny obcinają długie włosy. Pozdrawiam. Ściemniacz i zboczeniec Adam. Ale wszystko co dziś napisałem to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A!!Zapomniałem. Droga Kwiatkowska (sory że tak po nazwisku jadę),bardzo dziękuję za Twój wpis i cieszę się że chociaż ty mnie popierasz. Mnie też do rospaczy doprowadzają klientki z warkoczami grubości palca wskazującego sięgającymi za tyłek. Jeszcze bardziej szlak mnie trafia jak mi to każą modnie wycieniować, wypazurkować ,ale tak żeby z długości za bardzo nie obciąć. Wyglądają po takim cieniowaniu jak te świtezianki a ich i tak z natury cienkie włosy prezentują się jak by je stado moli dopadło. Śmieszne to i żałosne zarazem więc dlatego staram się nie spacerować i nie rozglądać jak już do polski dotrę. Najbardziej mnie boli że polki są chyba najpiękniejsze w całej europie i zamiast to exponować to szpecą się dla zasady bo moda,bo faceci itp. A w dupie (sory za to słowo) z takim facetem który widzi kobietę przez pryzmat jej włosów.Z resztą jak można lubić taką monotonię.Całe życie z jedną fryzurą bo mąż się nie godzi na zmiany. Ja na przykład uwielbiam zmiany i gdy moje przyjaciółki się odmieniają. Najbardziej lubię sytuację gdy poznam jakąś kobietę z baaardzo długimi włosami,później po jakimś czasie dziewczyna dochodzi do wniosku że chciała by zobaczyć jak jej będzie z całkiem krótkimi włosami (wtedy z nieukrywaną frajdą ścinam jej włosy), a później z każdym dniem mam dziewczyną w innej fryzurce, bo jak włosy odrastają to mamy miliony możliwości na ich ułożenie.Z czasem włosy odrastają a ja już wiem jak moja kobieta wygląda w każdej możliwej długości włosów i we fryzurach które zazwyczaj większość polek boi się bo to wymaga ciut drastyczniejszego strzyżenia niż podcięcie końcówek. Ale się rozpisałem. Chyba przegiąłem. OK. Piszcie moje piękne co i jak z waszymi rozstaniami z dłuuugaśnymi włosami, a ja będę się starał nie robiąc za wiele byków odpisywać. Pozdrawiam. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duometricks
teraz mam wlosy poldlugie :) mialam juz krotkie, krotsze ale calkiem krotkich nie mialam ... wlosy rosna mi bardzo szybko w zwiazku z czym nie wpadam w rozpacz z powodu paru cm. ;) dziwne w tym wszystkim jest to, ze trafiam na beznadziejnych fryzjerow tylko raz w zyciu bylam naprawde zadowolona wychodzac od fryzjera :-o co skutecznie zniechceca mnie do zmian, ktorych sie nie boje - boje sie za to partactwa, ktore fryzjerzy "odstawiaja" na moich wlosach ! nie wiem czego to jest wina, bo bylam w roznych salonach od zwyklych "u pani kazi", przez trendy, kublin, konczac na evolvie (za granica), byc moze to wina tego ze mam bardzo geste wlosy (?) sama nie wiem .... i co teraz drogi haircutterze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się nie zrażał i (niczym hazardziści od totolotka) korzystając z faktu że włosy rosną ci szybko experymentował bym do bólu. W końcu trafisz na fryzjera i na fryzurę z których będziesz happy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
szukaj a znajdziesz dobrego fryzjera;)W koncu kiedyś trafi się ideał.trzeba tylko wciąż próbować i szukać,aż do skutku;)Ja trafiłam na fajną fryzjerkę,teraz do niej rzdziej chodzę gdyż zapuszczam włosy.Trzeba wciaż próbowac,eksperymentować z włosami,potrzeba zmian w swoim wyglądzie.ja mialam wszytskie długosci i kolory wlosów,teraz mam takie prawie do ramion.Kazde wlsosy mają sowje zalety i te krótkie i te długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest tu fryzjerka zawodowa na tym topiku bo mam pare pytan??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
Moim zdaniem tylko bardzo, bardzo niewiele kobiet wygląda dobrze z krótkimi włosami. I jedna sprawa - jak ktoś ma liche włosy, to nie tylko warkocz z nich będzie lichy albo długie włosy pocieniowane. Tak samo licha będzie którka fryzura. Sama mam niezbyt grube włosy, geste, ale cienkie. Raz obcięłam na krótko. Wygladałam jak pół dupy zza krzaka. Było fajnie jak nawaliłam tonę pianki , żelu i innego cholerstwa - wtedy włosy były wesołe i ładnie yglądały. Ale jak nie nałożyłam nic - wyglądałam jak załosna, mokra kura. Teraz mam włosy za ramiona i wyglądam fajnie. Owszem, jakbym zapuściła je do pasa - w okolicach komunii miałam cos takiego - to bym wyglądała jak wodnica. Długosć taka jak teraz, trochę za ramiona, jest dla mnie optymalna. Nigdy wiecej krótkiej fryzury. Moje kolezanki z liceum - kiedyś , jako młode siksy, nosiły długie włosy. Teraz mamy po 28 lat. Niektóre zostawiły długie włosy i dalej im w tym dobrze. A niektóre chciały byc takie na czasie, porobiły sobie "fryzury" , tylko taka krótka fryzura ma to do siebie, że jak sie zrobisz, to jest ok, a jak wyjdziesz i nie poprawiasz jej co 5 minut, a jak jeszcze pogoda jest nie za bardzo albo musisz gdzies kawałek podbiec, to sie wygląda jak taka, co to "zupa była za słona". Jakies nedzne kłaki po prostu. Żeby krótkie włosy dobrze wyglądały, to tez ich musi troche byc. Chyba ze macie na myśli fryzure na jeża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby krótka fryzura z cienkich włosów wyglądała na gęstą trzeba ją dokładnie ostrzyc.To nie wszystko ciachnąć włosy na odpowiednią długość i już.Takie strzyżenie musi być wypieszczone.Trzeba włosy ściąć, i tak wycieniować żeby właścicielka fryzury przeczesała je palcami i żeby fryzura układała się sama. Wiadomo że trzeba czasami piankę lub żel wetknąć we włosy,ale to powinno być oczywiste tak jak makijaż czy umycie zębów rano i przed snem. Ja wiem że nie każdej kobiecie pasują włosy krótkie, ale na boga, nie można żyć w takiej beznadziejnej monotonii!!! Jak patrzę na warszawskie chodniki to aż mi się obiad zaczyna zwracać. Albo tabuny niemal identycznie obciętych dziewczyn (zazwyczaj do ramion albo łopatek),albo idiotyczne warkoczyki za tyłek,lub to co mnie wkuża najbardziej to koczki.Włosy gładko ulizane do tyłu i wielki supeł na czubku głowy. Jak już się jest świtezianką zza krowiego ogonka no to idźmy na całość i rozpuszczajmy włosy.No a jak rozpuszczone włosy po kolana przeszkadzają no to trzeba je obciąć. Ruskie baby ze stadionu mają czasem więcej fantazji jeśli chodzi o fryzury niż moje rodaczki. Dziewczyny,patrzcie w lustra a nie na jakieś pseudo gwiazdki typu Mandaryna.Trochę własnego gustu,odwagi i zdecydowania. Czasy warkoczy po kolana odeszły do historii a kobieta sukcesu musi wiedzieć czego chce.Dzisiejsze czasy należą do kobiet zdecydowanych, odważnych, mających własne zdanie i wyzwolonych. Długie włosy zazwyczaj noszą dziewczyny nieśmiałe, bojaźliwe takie typowe ewa ziewa niezdecydowane które gdzie się popchnie tam pójdą. Dobra, koniec wykładu!! Kobiety!!Jesteście piękne!!Dbajcie o siebie i będzie super. Długowłose,nie obrażać mi się. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to opowim ci to miałam piekne długie brązowe włosy od jakis 2lat zaczełam je rozjaśniac ale tylko od góry w koncu ostatnio w maju pomalowałam je całe na blond i w tym momencie zaczoł sie problem dodam ze prostuje codziennie włosy mam swoje proste ale chce zeby były gładkie i dlatego je prostuje no i moje kochane piekne włoski zaczeły mi wypadac i od pasa skróciły sie do za łopatki MASAKRA RATUNKU sa cienki krótkie i non stop mi wypadają a końcówki mam zmasakrowane nie moge sobie wybaczyc tego co zrobiłam ze swoimi pięknymi włosami i pare dni temu pomalowałam je całe na czarno teraz wyglądają troche lepiej wyglądają na miej zniszczone ale chce odzyskac dawne włosy chce zeby szybko mi odrosły i zeby były gęste i chce wiedziec jakie są na to bnajlepsze srodki?????????????????????????????????????????z góry dziekuje za odp pytam cie o to bo jestes fryzjerem i wiesz najlepiej jak je odzyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
nie zgadzam sie , ze fryzura sama sie ułoży na pewno nie przy moich wlosach, które są gładkie, proste i bardzo sliskie jak by włosy nie były obcięte, mam na mysli na krótko - ułożą sie jak hełm i beda tak lezeć z dłuższymi włosami tez uzywam pianki, ale tylko na wlosy z przodu głowu i niewiele wystarczy na pewno tak wyglądam lepiej, mam lustro, wiec wiem i wiekszosć kobiet z krótkimi włosami uważam za nieatrakcyjne - ze względu na fryzurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×