Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość fryzjer
kika123 jak ci poszło na końću strony 32 jest temat do ciebie odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika12312312313
dlaczego chce sciac? bo od zawsze mam dlugie wlosy i chcialam spróbowac czegos nowego. chcialabym poczuc opadajace wlosy, ten chlod na karczku o ktorym wszyscy pisza. chce sie po prostu zmienic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika12312312313
jak mozesz to mi cos doradz aha wolalabym sie tutaj z toba kontaktowac nie przez meila (mam nadzieje ze to zrozumiesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napeclipper
Nie chcę się wcinać w kompetencje kolegi ale jeżeli nie dasz mu zdjęcia to na logikę w żaden sposób Ci nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika12312312313
ale ja juz sie zdecydowalam , na sciecie wlosow tylko myslalam ze ktos mi powie jak mam sie za to zabrac to znaczy na jaki stopien ustawic maszynke, czy strzyc na sucho czy na mokro , zaczynajac od przodu czy od tylu glowy , czy trzeba wczesniej skrocic wlosy nozyczkami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruk123
kika12312312313, ustaw sobie nasadkę na maszynce na 1 albo 0,7 cm i zacznij strzyc się na sucho. Możesz wcześniej obciąć włosy nożyczkami, zostawiając kilka centymetrów. Tak Ci będzie łatwiej używać maszynki. Kiedy już się ostrzyżesz, opisz wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjer
zrub tak zacznij nożyczkami a potem weż nakładke największą na maszynke i zacznijod przodu do tyłu oczywisicie na sucho a potem jeszcze raz jak zechcesz mieć jeszcze krutsze to se zmień na taką nakładke jaką zechcesz i po problemie życze miłlej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię rower
13:32 Haircutter (barber2004@tlen.pl) O!To ten topik jeszcze istnieje??? A już myślałem że i on komuś przeszkadzał i go skasowali. Pozdrawiam wszystkich. Adam. 15:24 SCARLLET JA MAM DŁUGIE WŁOSY. NIESKROMNIE PISZĄC, BARDZO ŁADNE. DO PASA. ZAPUSZCZAŁAM, BO JEŚLI SĄ ŁADNE, TO WYGLĄDAJĄ BARDZO KOBIECO. TERAZ CHCĘ JE ŚCIĄĆ. DLATEGO, ŻE CHOŚ ROZPUSZCZONE WYGLĄDAJĄ DOBRZE, TO SĄ DENERWUJĄCE. WSZĘDZIE ICH PEŁNO. LECĄ NA TWARZ, NA OCZY. A ZNOWU JAK ZWIĄŻĘ TO WYGLĄDAM NIEATRAKCYJNIE. JAK SIEROTKA. I NIE ZNOSZĘ MONOTONII. TO SĄ MOJE POWODY. 13:56 Haircutter (barber2004@tlen.pl) Super! Scarllet,jak już zetniesz włosy to napisz jak było,i wogóle jak się czujesz w nowej fryzurce,jak wyglondało strzyżenie i co powiedzieli znajomi,rodzinaitd. Pozdrawiam i trzymam kciuki! Adam. 14:00 Haircutter (barber2004@tlen.pl) Super! Scarllet,jak już zetniesz włosy to napisz jak było,i wogóle jak się czujesz w nowej fryzurce,jak wyglondało strzyżenie i co powiedzieli znajomi,rodzinaitd. Pozdrawiam i trzymam kciuki! Adam. 12:21 Haircutter (haircutter@tlen.pl) No co z Wami??? Czemu tu tak cicho??? 19:36 haircutter No i pytam po raz kolejny... Co z Wami moje piękne Kobietki??? Napiszcie coś. 19:38 ZÓÓÓZIA ja od 3 lat mam krotki /bardzo ktotkie i juz chyba nie zapuszcze Jeśli kiedyś wybrać będę mógł jak to zrobić To przecież dobrze, dobrze o tym wiem Chciałbym umrzeć z miłości ♥ -myslovitz 19:59 tamaraa Miałam ładne, długie włosy sięgające do klatki piersiowej. Im dłuższe mam włosy tym coraz większe problemy z rzadkimi, cienkimi włosami, w końcu się wkurzyłam tym wypadaniem i małą objętością i postanowiłam ściąć włosy. Poszłam do fryzjerki, włosy chciałam mieć za ramiona, ale chyba źle wytłumaczyłam fryzjerce, albo ona mnie źle zrozumiała i ścięła mnie tak, że włoy mam do ramion Jestem załamana, zbliża się rano, w zeszłym roku tak ładnie wyglądałam w długich włosach, a teraz szkoda gadać. Marzę, żeby włosy już mi odrosły 09:16 haircutter adamnorthon@tlen.pl Nie łam się Tamara,włosy rosną średnio 1 do 1,5cm miesięcznie. Trochę cierpliwości i będzie dobrze. A pocieszę Cię że skoro tak bardzo Ci wypadały włosy to takie ścięcie dobrze im zrobi. Czasami niektóre moje klientki każą sobie ściąć włosy sięgające za pośladki na króciutko i ścinają się tak przez kilka miesięcy żeby im włosy odpoczeły i wzmocniły się. Pozdrawiam. 09:19 *gerda*** ja ostatnio podcięłam włosy,bo chce się pozbyć czarnego koloru ale nie chce używać dekoloryzatora i mam problem ale cóż przeżyłam tyle to i z tego wyjde cało(kiedyś ) pozdrawiam 10:41 haircutter adamnorthon@tlen.pl Popieram Cię Gerda. Skoro chcesz wrócić do naturalnego koloru albo pozbyć się zniszczonych włosów to nie ma sensu niszczyć ich dalej kolejną chemią. Nie wiem jaki masz naturalny kolor włosów ale wraca moda na naturalność więc chyba dobrze robisz. Pozdrawiam. 11:13 Mandylia Ja ścinam na zimę..tzn.podcinam,bo stają się niewygodne,elektryzują się,robi się siano.Wygląda to nieciekawie.Aktualnie włosy mam za łopatki i też zamierzam niedługo podciąć.Kobieta im starsza,tym w zbyt długich włosach wygląda tandetnie.Krótkie włosy a'la chłopczyca też nie wszystkim pasują. Skróciłam nicka 3.04.2006 Wzrost:171cm waga:61kg biust-89,5 talia-64,5 biodra-95,5 udo-56cm łydka-35cm nadgarstek-14cm 14.04.2006 59,5 kg biust-89(niech już tak zostanie ),talia-63cm, biodra-94cm udo-55cm,łydka-35cm ,nadgarstek-14cm ,no i pod biustem 72 cm 29.04.2006-centymetry nie lecą .Jestem zrozpaczona!!!KONIEC ZE SŁODYCZAMI(no..raz w tygodniu kawałek czekoladki ) 11:22 haircutter adamnorthon@tlen.pl Ja wiem że nie wszystkim pasują krótkie włosy ale ku mojej ogromnej radości większość kobiet w Polsce jest tak ładna że im pasują nawet bardzo krótkie włosy. A powiem Ci że nie ma większej frajdy tak dla kobiety jak i jej fryzjera , jak ściąć odrazu bardzo długie włosy na krótko. Zabawa z podcinaniem o parę centymetrów by z włosów do kolan po kilku latach zrobić krótką fryzurę to poprostu bzdura. Ścinasz i ścinasz i praktycznie zero efektu.Dopiero gdy dojdzie się wreszcie do lini ramion co bardziej spostrzegawczy widzą jakąś zmianę. Dzięki że piszecie!! Czekam na następne Wasze opowiadania i opisy (tak na forum jak i na mojej poczcie.). Pozdrawiam. 15:26 hefaloomp No nie wiem, czy dla kobiety nie ma większej frajdy niż drastyczne cięcie. Jeśli chodzi o mnie, frajdy nie było. Ścięłam włosy, bo mnie szlag z nimi trafiał. Mycie, czesanie, problemy z wypadaniem - z długością włosów rosną problemy z tym związane. Krótkie włosy wymagają wg mnie więcej uwagi przy układnaniu, bo w przeciewieństwie do tych długich - nie da się ich związać jakby co. U mnie frajdy nie było, bo: cholernie sie przyzwyczaiłam do wiatru we włosach, smakowania włosów, zapachu włosów, ich dotyku, ich falowania, etc. etc. Mój wygląd się zmienił bardzo, według mnie na niekorzyść. Bo wiecie, włosy zapuszczam np 3 lata, oswajam sie z nimi, potem ścinam w 30 minut i po wszystkim. Już nie dotknę miękkiego i puszystego kucyka, w zamian przejadę ręką po szorstkiej czaszce. Za dużo je ścięłam... z tyłu z dołu są wygolone, przód oraz góra lekko dłuższa. A gdy je myję, łapię powietrze, bo nie ma ich tam, gdzie były. A szlag mnie trafiał z tymi długimi, że je przeklinałam. A teraz żal mi ich Mogłam więcej zostawić... 16:30 cornyyyyy ja jeszcze jakis czas temu mialam dlugie, rownej dlugosci za lopatki tylko pocieniowane troche z przodu. mam podluzna twarz i wysokie czolo wiec przedzialek z boku zeby wlosy zakrywaly kawalek czola. ogolnie mialma ladne, zdrowe, w naturalnym kolorze jasny blond, problemem bylo jedynie przetluszczanie i to czolo... postanowilam je troche podciac i zrobic grzywke (dodam ze w swoim zyciu 3 razy ja robilam i za kazdym razem obiecywalam sobie ze zapuszcze i W ZYCIU nie zetne znowu) od fryzjera wrocilam z wlosami do ramion i okropna grzywka. oczywiscie placzu bylo co nie miara jedynym plusem jest ze wlosy mi sie mnije przetluszczaja. checia sciecia byla ukrycie czola i moze zmiana zbyt grzecznej fryzury do mojego charakteru i ubioru chociaz zawsze podobaly mi sie (na sobie i na innych) dlugie proste wlosy. oczywiscie znow zapuszczam majac nadzieje ze nie bede tak glupia i nie zetne ich znowu. nie czuje sie juz taka ladna i kobieca, czegos mi brakuje. no i ten wspomniany wiatr we wlosach-piekne uczucie poza tym uwazam ze dlugie wlosy (mowie o takich max do polowy plecow bo dluzsze mi sie nie podobaja) sa o wiele wygodniejsze. kiedys tylko szampon, odzywka, ew. jedwab, szczotka i juz. a teraz pianka albo pasta modelujaca, lakier eh :/ kochma naturalnosc a z tym czuje sie zle. a bez tego wygladma starsznie 16:35 Nala Ja ściełam nagle, bo coś mnie tak naszło....i bardzo żałuję...a najgorsze jest to, ze okazało się, że ładniej mi w długich włosach...teraz zapuszczam i już ich nie obetnę Mam na razie takie trochę za ramiona i nie mogę się doczekać jak bedą takie długie... Pozdrawiam Ëläma on kaunis 22:07 hefaloomp Ja zawsze mówię, że więcej włosów już nie zetnę. Nigdy więcej drastycznych cięć, których efektem jest potem chowanie łba pod chustkami, czapkami, bo choć rodzice i znajomi mówią, że ładnie wyglądam, to czuję się przez kilka tygodni fatalnie z nową bardzo krótką fryzurą. Ale że zapuszczanie nie jest procesem zbyt krótkim, więc nim włosy mi odrosną, ja zapominam o katuszach, które przeżywałam. I mam tak zawsze: od drugiej klasy podstawówki, kiedy to zwyczajowo po komunii zostałam z tzw. grzybkiem na głowie, aż do dzis. Choć z drugiej strony... przez kilka lat nosiłam dość krótkie włosy (do linii żuchwy) i żyłam z tym jakoś, systematycznie je skracając na dodatek. Myślę, że włosy długie dodają kobiecości. Wiadomo, że jeśli są bardzo zniszczone, ich gęstość pozostawia wieele do życzenia, to czasem trzeba ściąć, ale wg mnie stopniowe cięcie cześto jest lepsze od tego szybkiego, a już nie daj Boże pod wpływem emocji. Pozdrawiam 09:22 mokuso przede wszystkim scinaja włosy z powodu facetów - a raczej rozczarowania nimi. chcą czuć się mniej kobiece - ale to musi być po dużym lub szczególnie boolesnym zawodzie miłosnym. Każda książka psychologiczna Ci to powie. Zresztą wiem że tak jest po sobie. Na szczęście moje już odrosły. Pozdrawiam!! 10:34 op.wr mniej kobiece? ja po ciezkim rozstaniu (i miedzy innymi zdradzie zjego strony) chcialam byc silna. udawalam ze jestem, staralam sie wygladac ladniej niz zwykle zeby przyciagac spojrzenia innych mezczyzn zeby lepiej sie poczuc i dowartosciowac, wlosy rozpuszcozne, usmiech na twarzy i idac ulica o wiele lepiej sie czulam. oczywiscie byly dni kiedy potrafilam siedziec kilka dni w domu pod rzad z nieumytymi wlosami, spiac, jedzac i siedzac na kompie i ogladajac tv wczoraj podcielam wlosy ok 8cm i wycieniowalam (mialam wczesniej takie za ramiona) jescze nie przyzwyczailam do konca ale podoba mi sie, wygladaja bardzije lekko i zwiewnie, w sam raz na wiosne. scielma bo wyjezdzam za granice na miesiac, chcialam tylko podciac koncowki ale na krzesle u fryzjera postanowialam sciac wiecej 21:14 haircutter adamnorthon@tlen.pl Łał!!! No jestem pod wrażeniem. Wreszcie coś drgneło w moim Topiku. Dzięki wielkie i piszcie dalej. Błagam,nie mówcie mi tylko że jak zetniecie długaśne za pas włosy to się czujecie mniej kobiece,nieatrakcyjne i tym podobne. No ja już sam nie wiem,bo jak już obcinam klientkom takie baaardzo długie włosy zazwyczaj odrazu na dość krótko (ku mojej radości trafiają mi się raczej odważne i zdecydowane klientki), to są one zachwycone,twierdzą że czują się inaczej niż z długimi,ale od razu dodają że są jak nowo narodzone,że czują się pewniejsze siebie,że są młodsze, eleganckie,czują się lżejsze itp. Pozdrawiam i czekam na kolejne opowiadania. 21:42 helle Pod koniec podstawówki (a mam teraz 21 lat) były ciemnorude proste i grube, sięgajace pasa. Później był idiotycnzy zakład i totalne załamanie z powodu blond pasemek, które zrobiłam wygrywając, a w których wyglądałam naprawde ohydne. Nie dość, zę mi nie pasują do kolorytu twarzy/oczy i do niczgeo w ogóle to jeszcze fryzjerka zrobiła mi zbyt jasne... Już dwa tygodnie później zaczęło się zafarbowywanie tej tragii. OD tamtego czasu farbuję włosy, odrosty zamiast ciemnorude mam ciemnobrązowomysie i farbuję na taki kolor, ajki kiedyś miałam... a czasme na trochę jaśniejszy. Oststnio nie farbami tylko chną. I bardzo sobie cenię. W okolicy drugiej klasy LO włosy sięgały znów pasa, grube i piękne, wtedy zrobiłam twałą. W jnastępnym roku jeszcze jedną i w następnym trzecią. Dbałąm i odżywiałam, ale się poniszczyły. Lubiłąm sie w kręconych włosach. Prostych też było ekstremalnie dużo, ale kręcona ruda długa szopa wyglądął aodjazdowo. Wtedy zaczełam regularnie chodzić do fryzjera podcinać zniszcozne końce i włosy dość radykalnie nawet w pewnym momencie się skróciły,szczególnie przód - widomo, pozostają długie, choć wiecej końcówek spada na ziemię. Teraz już nie będe kręcić, rośnie mi na głowie puszysta szopa, dnbam jeszcze bardziej niż zwykle i zapuszczam. Na razie siągają jakieś 10 cm za łopatki. pozdrawiam 07:28 11111111 a ja nie jestem już dziewczyną tylko kobietą i własnie dlatego ścielam włosy-koleżanka powiedziała mi ,że jestem juz za stara na takie długie i chyba miała rację,teraz mam do ramion wycieniowane 08:52 pytanie do fyzjerów czy kobieta która ma duzy nos , pociagła (nie chuda ) twarz tez bedzie dobrze wygladac w krótkich włosach??? Osobiscie jestem zdania ze nie ale zdanie fachowca mile widziane Uwazam tez ze panie po 30 beznadziejnie (wiedzmowato) wygladaja w długich po pas włosach , chocby nie wiem jak zadbanych 09:03 lwia grzywa Odkad pamietam miałam dłuuuugie , krecone jak spiralki włosy w zeszłym roku po chorobie obciełam na krótko (5cm) i przestały sie kreciec;-((((( . Pomimo tego i tak czuje sie lepiej z krótkimi chociaz przez pewien czas duzo osób mnie nie poznawało na ulicy . Nagle z lwiej grzywy zrobiła sie odrosnieta zapałka i te pełne rozpaczy słowa ludzi "cos ty zrobiła z włosami" . A ja wcale nie załuje ilez mozna nosic ta sama fryzure?? a ze znajomi sie przyzwyczaili ? co mnie to obchodzi 09:39 haircutter adamnorthon@tlen.pl Droga Lwia Grzywo Popieram,popieram i jeszcze raz popieram!!! Jak już ścinać to raz a konkretnie bez idiotycznych zabaw w skracanie po centymetsze. Uwielbiam odważne i zdecydowane klientki (kobiety które wiedzą czego chcą od życia). Co do pytania do fryzjera... Hmmm... Niewątpliwie masz racją że nie każdemu pasują krótkie włosy ale to nie znaczy że takie osoby są skazane na noszenie warkoczy do kostek. Istnieją miliony różnych fryzur nie koniecznie ala zapałka w których będzie ładnie wyglondać nawet dziewczyna o sporym nosie,pociągłej tfaży i z nadwagą. Osobiście twierdzę że nie ma na świecie brzydkich kobiet, są tylko źle ostrzyżone,ze źle dobraną fryzurą lub zaniedbane. I właśnie moja w tym rola jako fryzjera żeby z nawet bardzo zaniedbanej i zarośniętej kobiety zrobić śliczną księżniczkę. Chyba nie ma na świecie kobiety która nie czuła by się fantastycznie będąc elegancko i modnie ostrzyżona i zadbana. Co do kobiet po trzydziestce z długimi włosami...hmmm... No sam nie wiem,chyba masz trochę racji ale z powodu odmładzających właściwości krótkich fryzur poczekał bym ze strzyżeniem do czterdziestki.(skoro wytrfały z włosami do pasa tak długo to niech chociaż ich ścięcie da jakiś konkretny pożytek). Mimo wszystko uważam że każda dziewczyna powinna choć raz w życiu mieć włosy za pośladki i choć raz wysilić się na odwagę by je ściąć na krótko (chłopczyca,zapałka,bob). Raz ale konkretnie. Przekonać się jak to jest mieć baaardzo długie włosy i bardzo krótkie ,a w miarę odrastania poznawać wady i zalety poszczególnych długości. Irytują mnie czasem rozmowy z kobietami które całe życie noszą włosy po kolana,w życiu nie mjały krótkich a najgłośniej krytykóją strzyżenie właśnie na krótko. Zetnij się na chłopczycę i dopiero porozmawiajmy. Ściołem już w życiu masę baaardzo długich włosów i ku mojej radości moje klientki przyznają mi rację (zwłaszcza te które po raz pierwszy rozstały się z długim warkoczem i wcześniej krytykowału krótkie włosy). Są zadowolone ze sfojej metamorfozy i nie planują zapuszczać znowu tak długich włosów,no chyba żeby znowu poczuć dreszczyk emocji podczas ich ścinania z baaardzo długich na krótko. Podobno wrażenia super które można do sexu porównać. Pozdrawiam i czekam na kolejne wasze wpisy. Piszcie długie opowiadania jak to było z waszym ścinaniem długich włosków,co czułyście podejmując decyzję,co was skłoniło do jej podjęcia,jak długie włosy ściełyście na jak krótko,no i jak to w waszym przypadku wyglondało,jak się czułyście w trakcie i po strzyżeniu. 09:44 czegos tu nie rozumiem czy dlugie wlosy musza od razu oznaczac "wlosy do pasa" "wlosy za posladki" "wlosy do kolan"?! w zyciu bym takich nie zapuscila to wyglada to poprostu brzydko chocby nie wiem jak ladne i zdrowe byly wlosy. ja mam wlosy do polowy plecow, z przodu krotsze, wszytsko ladnie pocieniowane wiec wcale niema efektu ciezkich i przyklapnietych wlosow i wszyscy sie nimi zachwycaja. uwazam ze mam dlugie wlosy, ale wlosy mnie nie przytlaczaja 09:50 lwia grzywa Ja juz takich długich włosów jak miałam (prawie do pasa) , nie chce miec . Jak ogladam zdjecia za czasów grzywy to az wierzyc sie nie chce ze to moje włosy , ale meczyłam sie okrutnie, w lecie czułam sie jak z wełnianym szalikiem a zima codzienne moczenie kreconych włosów doprowadzało do szału. Teraz, tak jak piszesz , bede stopniowo poznawac rozne długosci tak mysle ze do szyji , obojczyków to taki maks moich włosów. 09:58 haircutter adamnorthon@tlen.pl Ja przytocztłem extremalne przypadki które często mi się zdażają. Mam to szczęście że przychodzą do mnie dziewczyny z właśnie tak przesadnie długimi włosami by je ściąć. Uwielbiam ścinać właśnie takie długiw włosy więc mnie to cieszy. A podałem takie właśnie przykłady celowo,bo czasem Śmieszą mnie takie sytuacje gdy przychodzi dziewczyna z włosami do ramion,albo niewiela za ramiona i planuje wielką zmianę na swojej głowie... Prosi o ścięcie...no maximum 2 cm. (ale w planach są krótkie włosy tylko strach na nie nie pozwala). Po takiej klientce wpada druga z wielkim kokiem,który po rozpuszczeniu okazuje się kryć włosy do połowy ud. I ta klientka stawia sprawę jasno,przeglonda katalog,wybiera,pyta o radę (czy będzie jej OK w danej fryzurce bo co do długości decyzja zapadła)i... Każe sobie ściąć te długaśne włosy od razu na chłopczycę,albo na coś w stylu nowoczesnego pazia,czasem są desperatki które decydują się nawet na jeża. I to jest to!!Dla takich klientek żyję!! Pozdrawiam. 10:02 haircutter adamnorthon@tlen.pl Przed chwilą odpisałem na text "czegoś tu nie rozumiem". A co do Ciebie Lwia grzywo to znowu Cię popieram. 10:10 Murcielago haircutter -> Ja niby nie mialam takich strasznie dlugich wlosow, ale od kilku lat stopniowo z kazdym rokiem sa skracane. Najgorsze jest to, ze tylko raz w zyciu trafilam na fryzjera, ktory scial moje wlosy tak, ze bez niczego podwijaly sie pod spod!!! Koszmarem jest to, ze zaden fryzjer nigdy nie potrafil mi powiedziec w jakiej fryzurze wygladalabym dobrze...Moim marzeniem jest sciac sie na krotko, ale obawiam sie, ze moja twarz jest zbyt malo wyrazista i nie wydlagalaby kobieco...Poza tym boje sie, ze wygladalabym grubo :/ Nienawidze chodzic w rozkuszczpnych wlosach, wiec ciagle robie przedzialek na boku i czesze sie w kitke co mnie wnerwia... Na dodatek moje wlosy sa dosc cienkie, lekkie, nie ma ich duzo i sa podatne na skrety...Moze Ty cos mi doradzisz??? Moge Przeslac swoje zdjecie... Mam gdzies stopke... 13:32 Haircutter (barber2004@tlen.pl) O!To ten topik jeszcze istnieje??? A już myślałem że i on komuś przeszkadzał i go skasowali. Pozdrawiam wszystkich. Adam. 15:24 SCARLLET JA MAM DŁUGIE WŁOSY. NIESKROMNIE PISZĄC, BARDZO ŁADNE. DO PASA. ZAPUSZCZAŁAM, BO JEŚLI SĄ ŁADNE, TO WYGLĄDAJĄ BARDZO KOBIECO. TERAZ CHCĘ JE ŚCIĄĆ. DLATEGO, ŻE CHOŚ ROZPUSZCZONE WYGLĄDAJĄ DOBRZE, TO SĄ DENERWUJĄCE. WSZĘDZIE ICH PEŁNO. LECĄ NA TWARZ, NA OCZY. A ZNOWU JAK ZWIĄŻĘ TO WYGLĄDAM NIEATRAKCYJNIE. JAK SIEROTKA. I NIE ZNOSZĘ MONOTONII. TO SĄ MOJE POWODY. 13:56 Haircutter (barber2004@tlen.pl) Super! Scarllet,jak już zetniesz włosy to napisz jak było,i wogóle jak się czujesz w nowej fryzurce,jak wyglondało strzyżenie i co powiedzieli znajomi,rodzinaitd. Pozdrawiam i trzymam kciuki! Adam. 14:00 Haircutter (barber2004@tlen.pl) Super! Scarllet,jak już zetniesz włosy to napisz jak było,i wogóle jak się czujesz w nowej fryzurce,jak wyglondało strzyżenie i co powiedzieli znajomi,rodzinaitd. Pozdrawiam i trzymam kciuki! Adam. 12:21 Haircutter (haircutter@tlen.pl) No co z Wami??? Czemu tu tak cicho??? 19:36 haircutter No i pytam po raz kolejny... Co z Wami moje piękne Kobietki??? Napiszcie coś. 19:38 ZÓÓÓZIA ja od 3 lat mam krotki /bardzo ktotkie i juz chyba nie zapuszcze Jeśli kiedyś wybrać będę mógł jak to zrobić To przecież dobrze, dobrze o tym wiem Chciałbym umrzeć z miłości ♥ -myslovitz 19:59 tamaraa Miałam ładne, długie włosy sięgające do klatki piersiowej. Im dłuższe mam włosy tym coraz większe problemy z rzadkimi, cienkimi włosami, w końcu się wkurzyłam tym wypadaniem i małą objętością i postanowiłam ściąć włosy. Poszłam do fryzjerki, włosy chciałam mieć za ramiona, ale chyba źle wytłumaczyłam fryzjerce, albo ona mnie źle zrozumiała i ścięła mnie tak, że włoy mam do ramion Jestem załamana, zbliża się rano, w zeszłym roku tak ładnie wyglądałam w długich włosach, a teraz szkoda gadać. Marzę, żeby włosy już mi odrosły 09:16 haircutter adamnorthon@tlen.pl Nie łam się Tamara,włosy rosną średnio 1 do 1,5cm miesięcznie. Trochę cierpliwości i będzie dobrze. A pocieszę Cię że skoro tak bardzo Ci wypadały włosy to takie ścięcie dobrze im zrobi. Czasami niektóre moje klientki każą sobie ściąć włosy sięgające za pośladki na króciutko i ścinają się tak przez kilka miesięcy żeby im włosy odpoczeły i wzmocniły się. Pozdrawiam. 09:19 *gerda*** ja ostatnio podcięłam włosy,bo chce się pozbyć czarnego koloru ale nie chce używać dekoloryzatora i mam problem ale cóż przeżyłam tyle to i z tego wyjde cało(kiedyś ) pozdrawiam 10:41 haircutter adamnorthon@tlen.pl Popieram Cię Gerda. Skoro chcesz wrócić do naturalnego koloru albo pozbyć się zniszczonych włosów to nie ma sensu niszczyć ich dalej kolejną chemią. Nie wiem jaki masz naturalny kolor włosów ale wraca moda na naturalność więc chyba dobrze robisz. Pozdrawiam. 11:13 Mandylia Ja ścinam na zimę..tzn.podcinam,bo stają się niewygodne,elektryzują się,robi się siano.Wygląda to nieciekawie.Aktualnie włosy mam za łopatki i też zamierzam niedługo podciąć.Kobieta im starsza,tym w zbyt długich włosach wygląda tandetnie.Krótkie włosy a'la chłopczyca też nie wszystkim pasują. Skróciłam nicka 3.04.2006 Wzrost:171cm waga:61kg biust-89,5 talia-64,5 biodra-95,5 udo-56cm łydka-35cm nadgarstek-14cm 14.04.2006 59,5 kg biust-89(niech już tak zostanie ),talia-63cm, biodra-94cm udo-55cm,łydka-35cm ,nadgarstek-14cm ,no i pod biustem 72 cm 29.04.2006-centymetry nie lecą .Jestem zrozpaczona!!!KONIEC ZE SŁODYCZAMI(no..raz w tygodniu kawałek czekoladki ) 11:22 haircutter adamnorthon@tlen.pl Ja wiem że nie wszystkim pasują krótkie włosy ale ku mojej ogromnej radości większość kobiet w Polsce jest tak ładna że im pasują nawet bardzo krótkie włosy. A powiem Ci że nie ma większej frajdy tak dla kobiety jak i jej fryzjera , jak ściąć odrazu bardzo długie włosy na krótko. Zabawa z podcinaniem o parę centymetrów by z włosów do kolan po kilku latach zrobić krótką fryzurę to poprostu bzdura. Ścinasz i ścinasz i praktycznie zero efektu.Dopiero gdy dojdzie się wreszcie do lini ramion co bardziej spostrzegawczy widzą jakąś zmianę. Dzięki że piszecie!! Czekam na następne Wasze opowiadania i opisy (tak na forum jak i na mojej poczcie.). Pozdrawiam. 15:26 hefaloomp No nie wiem, czy dla kobiety nie ma większej frajdy niż drastyczne cięcie. Jeśli chodzi o mnie, frajdy nie było. Ścięłam włosy, bo mnie szlag z nimi trafiał. Mycie, czesanie, problemy z wypadaniem - z długością włosów rosną problemy z tym związane. Krótkie włosy wymagają wg mnie więcej uwagi przy układnaniu, bo w przeciewieństwie do tych długich - nie da się ich związać jakby co. U mnie frajdy nie było, bo: cholernie sie przyzwyczaiłam do wiatru we włosach, smakowania włosów, zapachu włosów, ich dotyku, ich falowania, etc. etc. Mój wygląd się zmienił bardzo, według mnie na niekorzyść. Bo wiecie, włosy zapuszczam np 3 lata, oswajam sie z nimi, potem ścinam w 30 minut i po wszystkim. Już nie dotknę miękkiego i puszystego kucyka, w zamian przejadę ręką po szorstkiej czaszce. Za dużo je ścięłam... z tyłu z dołu są wygolone, przód oraz góra lekko dłuższa. A gdy je myję, łapię powietrze, bo nie ma ich tam, gdzie były. A szlag mnie trafiał z tymi długimi, że je przeklinałam. A teraz żal mi ich Mogłam więcej zostawić... 16:30 cornyyyyy ja jeszcze jakis czas temu mialam dlugie, rownej dlugosci za lopatki tylko pocieniowane troche z przodu. mam podluzna twarz i wysokie czolo wiec przedzialek z boku zeby wlosy zakrywaly kawalek czola. ogolnie mialma ladne, zdrowe, w naturalnym kolorze jasny blond, problemem bylo jedynie przetluszczanie i to czolo... postanowilam je troche podciac i zrobic grzywke (dodam ze w swoim zyciu 3 razy ja robilam i za kazdym razem obiecywalam sobie ze zapuszcze i W ZYCIU nie zetne znowu) od fryzjera wrocilam z wlosami do ramion i okropna grzywka. oczywiscie placzu bylo co nie miara jedynym plusem jest ze wlosy mi sie mnije przetluszczaja. checia sciecia byla ukrycie czola i moze zmiana zbyt grzecznej fryzury do mojego charakteru i ubioru chociaz zawsze podobaly mi sie (na sobie i na innych) dlugie proste wlosy. oczywiscie znow zapuszczam majac nadzieje ze nie bede tak glupia i nie zetne ich znowu. nie czuje sie juz taka ladna i kobieca, czegos mi brakuje. no i ten wspomniany wiatr we wlosach-piekne uczucie poza tym uwazam ze dlugie wlosy (mowie o takich max do polowy plecow bo dluzsze mi sie nie podobaja) sa o wiele wygodniejsze. kiedys tylko szampon, odzywka, ew. jedwab, szczotka i juz. a teraz pianka albo pasta modelujaca, lakier eh :/ kochma naturalnosc a z tym czuje sie zle. a bez tego wygladma starsznie 16:35 Nala Ja ściełam nagle, bo coś mnie tak naszło....i bardzo żałuję...a najgorsze jest to, ze okazało się, że ładniej mi w długich włosach...teraz zapuszczam i już ich nie obetnę Mam na razie takie trochę za ramiona i nie mogę się doczekać jak bedą takie długie... Pozdrawiam Ëläma on kaunis 22:07 hefaloomp Ja zawsze mówię, że więcej włosów już nie zetnę. Nigdy więcej drastycznych cięć, których efektem jest potem chowanie łba pod chustkami, czapkami, bo choć rodzice i znajomi mówią, że ładnie wyglądam, to czuję się przez kilka tygodni fatalnie z nową bardzo krótką fryzurą. Ale że zapuszczanie nie jest procesem zbyt krótkim, więc nim włosy mi odrosną, ja zapominam o katuszach, które przeżywałam. I mam tak zawsze: od drugiej klasy podstawówki, kiedy to zwyczajowo po komunii zostałam z tzw. grzybkiem na głowie, aż do dzis. Choć z drugiej strony... przez kilka lat nosiłam dość krótkie włosy (do linii żuchwy) i żyłam z tym jakoś, systematycznie je skracając na dodatek. Myślę, że włosy długie dodają kobiecości. Wiadomo, że jeśli są bardzo zniszczone, ich gęstość pozostawia wieele do życzenia, to czasem trzeba ściąć, ale wg mnie stopniowe cięcie cześto jest lepsze od tego szybkiego, a już nie daj Boże pod wpływem emocji. Pozdrawiam 09:22 mokuso przede wszystkim scinaja włosy z powodu facetów - a raczej rozczarowania nimi. chcą czuć się mniej kobiece - ale to musi być po dużym lub szczególnie boolesnym zawodzie miłosnym. Każda książka psychologiczna Ci to powie. Zresztą wiem że tak jest po sobie. Na szczęście moje już odrosły. Pozdrawiam!! 10:34 op.wr mniej kobiece? ja po ciezkim rozstaniu (i miedzy innymi zdradzie zjego strony) chcialam byc silna. udawalam ze jestem, staralam sie wygladac ladniej niz zwykle zeby przyciagac spojrzenia innych mezczyzn zeby lepiej sie poczuc i dowartosciowac, wlosy rozpuszcozne, usmiech na twarzy i idac ulica o wiele lepiej sie czulam. oczywiscie byly dni kiedy potrafilam siedziec kilka dni w domu pod rzad z nieumytymi wlosami, spiac, jedzac i siedzac na kompie i ogladajac tv wczoraj podcielam wlosy ok 8cm i wycieniowalam (mialam wczesniej takie za ramiona) jescze nie przyzwyczailam do konca ale podoba mi sie, wygladaja bardzije lekko i zwiewnie, w sam raz na wiosne. scielma bo wyjezdzam za granice na miesiac, chcialam tylko podciac koncowki ale na krzesle u fryzjera postanowialam sciac wiecej 21:14 haircutter adamnorthon@tlen.pl Łał!!! No jestem pod wrażeniem. Wreszcie coś drgneło w moim Topiku. Dzięki wielkie i piszcie dalej. Błagam,nie mówcie mi tylko że jak zetniecie długaśne za pas włosy to się czujecie mniej kobiece,nieatrakcyjne i tym podobne. No ja już sam nie wiem,bo jak już obcinam klientkom takie baaardzo długie włosy zazwyczaj odrazu na dość krótko (ku mojej radości trafiają mi się raczej odważne i zdecydowane klientki), to są one zachwycone,twierdzą że czują się inaczej niż z długimi,ale od razu dodają że są jak nowo narodzone,że czują się pewniejsze siebie,że są młodsze, eleganckie,czują się lżejsze itp. Pozdrawiam i czekam na kolejne opowiadania. 21:42 helle Pod koniec podstawówki (a mam teraz 21 lat) były ciemnorude proste i grube, sięgajace pasa. Później był idiotycnzy zakład i totalne załamanie z powodu blond pasemek, które zrobiłam wygrywając, a w których wyglądałam naprawde ohydne. Nie dość, zę mi nie pasują do kolorytu twarzy/oczy i do niczgeo w ogóle to jeszcze fryzjerka zrobiła mi zbyt jasne... Już dwa tygodnie później zaczęło się zafarbowywanie tej tragii. OD tamtego czasu farbuję włosy, odrosty zamiast ciemnorude mam ciemnobrązowomysie i farbuję na taki kolor, ajki kiedyś miałam... a czasme na trochę jaśniejszy. Oststnio nie farbami tylko chną. I bardzo sobie cenię. W okolicy drugiej klasy LO włosy sięgały znów pasa, grube i piękne, wtedy zrobiłam twałą. W jnastępnym roku jeszcze jedną i w następnym trzecią. Dbałąm i odżywiałam, ale się poniszczyły. Lubiłąm sie w kręconych włosach. Prostych też było ekstremalnie dużo, ale kręcona ruda długa szopa wyglądął aodjazdowo. Wtedy zaczełam regularnie chodzić do fryzjera podcinać zniszcozne końce i włosy dość radykalnie nawet w pewnym momencie się skróciły,szczególnie przód - widomo, pozostają długie, choć wiecej końcówek spada na ziemię. Teraz już nie będe kręcić, rośnie mi na głowie puszysta szopa, dnbam jeszcze bardziej niż zwykle i zapuszczam. Na razie siągają jakieś 10 cm za łopatki. pozdrawiam 07:28 11111111 a ja nie jestem już dziewczyną tylko kobietą i własnie dlatego ścielam włosy-koleżanka powiedziała mi ,że jestem juz za stara na takie długie i chyba miała rację,teraz mam do ramion wycieniowane 08:52 pytanie do fyzjerów czy kobieta która ma duzy nos , pociagła (nie chuda ) twarz tez bedzie dobrze wygladac w krótkich włosach??? Osobiscie jestem zdania ze nie ale zdanie fachowca mile widziane Uwazam tez ze panie po 30 beznadziejnie (wiedzmowato) wygladaja w długich po pas włosach , chocby nie wiem jak zadbanych 09:03 lwia grzywa Odkad pamietam miałam dłuuuugie , krecone jak spiralki włosy w zeszłym roku po chorobie obciełam na krótko (5cm) i przestały sie kreciec;-((((( . Pomimo tego i tak czuje sie lepiej z krótkimi chociaz przez pewien czas duzo osób mnie nie poznawało na ulicy . Nagle z lwiej grzywy zrobiła sie odrosnieta zapałka i te pełne rozpaczy słowa ludzi "cos ty zrobiła z włosami" . A ja wcale nie załuje ilez mozna nosic ta sama fryzure?? a ze znajomi sie przyzwyczaili ? co mnie to obchodzi 09:39 haircutter adamnorthon@tlen.pl Droga Lwia Grzywo Popieram,popieram i jeszcze raz popieram!!! Jak już ścinać to raz a konkretnie bez idiotycznych zabaw w skracanie po centymetsze. Uwielbiam odważne i zdecydowane klientki (kobiety które wiedzą czego chcą od życia). Co do pytania do fryzjera... Hmmm... Niewątpliwie masz racją że nie każdemu pasują krótkie włosy ale to nie znaczy że takie osoby są skazane na noszenie warkoczy do kostek. Istnieją miliony różnych fryzur nie koniecznie ala zapałka w których będzie ładnie wyglondać nawet dziewczyna o sporym nosie,pociągłej tfaży i z nadwagą. Osobiście twierdzę że nie ma na świecie brzydkich kobiet, są tylko źle ostrzyżone,ze źle dobraną fryzurą lub zaniedbane. I właśnie moja w tym rola jako fryzjera żeby z nawet bardzo zaniedbanej i zarośniętej kobiety zrobić śliczną księżniczkę. Chyba nie ma na świecie kobiety która nie czuła by się fantastycznie będąc elegancko i modnie ostrzyżona i zadbana. Co do kobiet po trzydziestce z długimi włosami...hmmm... No sam nie wiem,chyba masz trochę racji ale z powodu odmładzających właściwości krótkich fryzur poczekał bym ze strzyżeniem do czterdziestki.(skoro wytrfały z włosami do pasa tak długo to niech chociaż ich ścięcie da jakiś konkretny pożytek). Mimo wszystko uważam że każda dziewczyna powinna choć raz w życiu mieć włosy za pośladki i choć raz wysilić się na odwagę by je ściąć na krótko (chłopczyca,zapałka,bob). Raz ale konkretnie. Przekonać się jak to jest mieć baaardzo długie włosy i bardzo krótkie ,a w miarę odrastania poznawać wady i zalety poszczególnych długości. Irytują mnie czasem rozmowy z kobietami które całe życie noszą włosy po kolana,w życiu nie mjały krótkich a najgłośniej krytykóją strzyżenie właśnie na krótko. Zetnij się na chłopczycę i dopiero porozmawiajmy. Ściołem już w życiu masę baaardzo długich włosów i ku mojej radości moje klientki przyznają mi rację (zwłaszcza te które po raz pierwszy rozstały się z długim warkoczem i wcześniej krytykowału krótkie włosy). Są zadowolone ze sfojej metamorfozy i nie planują zapuszczać znowu tak długich włosów,no chyba żeby znowu poczuć dreszczyk emocji podczas ich ścinania z baaardzo długich na krótko. Podobno wrażenia super które można do sexu porównać. Pozdrawiam i czekam na kolejne wasze wpisy. Piszcie długie opowiadania jak to było z waszym ścinaniem długich włosków,co czułyście podejmując decyzję,co was skłoniło do jej podjęcia,jak długie włosy ściełyście na jak krótko,no i jak to w waszym przypadku wyglondało,jak się czułyście w trakcie i po strzyżeniu. 09:44 czegos tu nie rozumiem czy dlugie wlosy musza od razu oznaczac "wlosy do pasa" "wlosy za posladki" "wlosy do kolan"?! w zyciu bym takich nie zapuscila to wyglada to poprostu brzydko chocby nie wiem jak ladne i zdrowe byly wlosy. ja mam wlosy do polowy plecow, z przodu krotsze, wszytsko ladnie pocieniowane wiec wcale niema efektu ciezkich i przyklapnietych wlosow i wszyscy sie nimi zachwycaja. uwazam ze mam dlugie wlosy, ale wlosy mnie nie przytlaczaja 09:50 lwia grzywa Ja juz takich długich włosów jak miałam (prawie do pasa) , nie chce miec . Jak ogladam zdjecia za czasów grzywy to az wierzyc sie nie chce ze to moje włosy , ale meczyłam sie okrutnie, w lecie czułam sie jak z wełnianym szalikiem a zima codzienne moczenie kreconych włosów doprowadzało do szału. Teraz, tak jak piszesz , bede stopniowo poznawac rozne długosci tak mysle ze do szyji , obojczyków to taki maks moich włosów. 09:58 haircutter adamnorthon@tlen.pl Ja przytocztłem extremalne przypadki które często mi się zdażają. Mam to szczęście że przychodzą do mnie dziewczyny z właśnie tak przesadnie długimi włosami by je ściąć. Uwielbiam ścinać właśnie takie długiw włosy więc mnie to cieszy. A podałem takie właśnie przykłady celowo,bo czasem Śmieszą mnie takie sytuacje gdy przychodzi dziewczyna z włosami do ramion,albo niewiela za ramiona i planuje wielką zmianę na swojej głowie... Prosi o ścięcie...no maximum 2 cm. (ale w planach są krótkie włosy tylko strach na nie nie pozwala). Po takiej klientce wpada druga z wielkim kokiem,który po rozpuszczeniu okazuje się kryć włosy do połowy ud. I ta klientka stawia sprawę jasno,przeglonda katalog,wybiera,pyta o radę (czy będzie jej OK w danej fryzurce bo co do długości decyzja zapadła)i... Każe sobie ściąć te długaśne włosy od razu na chłopczycę,albo na coś w stylu nowoczesnego pazia,czasem są desperatki które decydują się nawet na jeża. I to jest to!!Dla takich klientek żyję!! Pozdrawiam. 10:02 haircutter adamnorthon@tlen.pl Przed chwilą odpisałem na text "czegoś tu nie rozumiem". A co do Ciebie Lwia grzywo to znowu Cię popieram. 10:10 Murcielago haircutter -> Ja niby nie mialam takich strasznie dlugich wlosow, ale od kilku lat stopniowo z kazdym rokiem sa skracane. Najgorsze jest to, ze tylko raz w zyciu trafilam na fryzjera, ktory scial moje wlosy tak, ze bez niczego podwijaly sie pod spod!!! Koszmarem jest to, ze zaden fryzjer nigdy nie potrafil mi powiedziec w jakiej fryzurze wygladalabym dobrze...Moim marzeniem jest sciac sie na krotko, ale obawiam sie, ze moja twarz jest zbyt malo wyrazista i nie wydlagalaby kobieco...Poza tym boje sie, ze wygladalabym grubo :/ Nienawidze chodzic w rozkuszczpnych wlosach, wiec ciagle robie przedzialek na boku i czesze sie w kitke co mnie wnerwia... Na dodatek moje wlosy sa dosc cienkie, lekkie, nie ma ich duzo i sa podatne na skrety...Moze Ty cos mi doradzisz??? Moge Przeslac swoje zdjecie... Mam gdzies stopke... 13:32 Haircutter (barber2004@tlen.pl) O!To ten topik jeszcze istnieje??? A już myślałem że i on komuś przeszkadzał i go skasowali. Pozdrawiam wszystkich. Adam. 15:24 SCARLLET JA MAM DŁUGIE WŁOSY. NIESKROMNIE PISZĄC, BARDZO ŁADNE. DO PASA. ZAPUSZCZAŁAM, BO JEŚLI SĄ ŁADNE, TO WYGLĄDAJĄ BARDZO KOBIECO. TERAZ CHCĘ JE ŚCIĄĆ. DLATEGO, ŻE CHOŚ ROZPUSZCZONE WYGLĄDAJĄ DOBRZE, TO SĄ DENERWUJĄCE. WSZĘDZIE ICH PEŁNO. LECĄ NA TWARZ, NA OCZY. A ZNOWU JAK ZWIĄŻĘ TO WYGLĄDAM NIEATRAKCYJNIE. JAK SIEROTKA. I NIE ZNOSZĘ MONOTONII. TO SĄ MOJE POWODY. 13:56 Haircutter (barber2004@tlen.pl) Super! Scarllet,jak już zetniesz włosy to napisz jak było,i wogóle jak się czujesz w nowej fryzurce,jak wyglondało strzyżenie i co powiedzieli znajomi,rodzinaitd. Pozdrawiam i trzymam kciuki! Adam. 14:00 Haircutter (barber2004@tlen.pl) Super! Scarllet,jak już zetniesz włosy to napisz jak było,i wogóle jak się czujesz w nowej fryzurce,jak wyglondało strzyżenie i co powiedzieli znajomi,rodzinaitd. Pozdrawiam i trzymam kciuki! Adam. 12:21 Haircutter (haircutter@tlen.pl) No co z Wami??? Czemu tu tak cicho??? 19:36 haircutter No i pytam po raz kolejny... Co z Wami moje piękne Kobietki??? Napiszcie coś. 19:38 ZÓÓÓZIA ja od 3 lat mam krotki /bardzo ktotkie i juz chyba nie zapuszcze Jeśli kiedyś wybrać będę mógł jak to zrobić To przecież dobrze, dobrze o tym wiem Chciałbym umrzeć z miłości ♥ -myslovitz 19:59 tamaraa Miałam ładne, długie włosy sięgające do klatki piersiowej. Im dłuższe mam włosy tym coraz większe problemy z rzadkimi, cienkimi włosami, w końcu się wkurzyłam tym wypadaniem i małą objętością i postanowiłam ściąć włosy. Poszłam do fryzjerki, włosy chciałam mieć za ramiona, ale chyba źle wytłumaczyłam fryzjerce, albo ona mnie źle zrozumiała i ścięła mnie tak, że włoy mam do ramion Jestem załamana, zbliża się rano, w zeszłym roku tak ładnie wyglądałam w długich włosach, a teraz szkoda gadać. Marzę, żeby włosy już mi odrosły 09:16 haircutter adamnorthon@tlen.pl Nie łam się Tamara,włosy rosną średnio 1 do 1,5cm miesięcznie. Trochę cierpliwości i będzie dobrze. A pocieszę Cię że skoro tak bardzo Ci wypadały włosy to takie ścięcie dobrze im zrobi. Czasami niektóre moje klientki każą sobie ściąć włosy sięgające za pośladki na króciutko i ścinają się tak przez kilka miesięcy żeby im włosy odpoczeły i wzmocniły się. Pozdrawiam. 09:19 *gerda*** ja ostatnio podcięłam włosy,bo chce się pozbyć czarnego koloru ale nie chce używać dekoloryzatora i mam problem ale cóż przeżyłam tyle to i z tego wyjde cało(kiedyś ) pozdrawiam 10:41 haircutter adamnorthon@tlen.pl Popieram Cię Gerda. Skoro chcesz wrócić do naturalnego koloru albo pozbyć się zniszczonych włosów to nie ma sensu niszczyć ich dalej kolejną chemią. Nie wiem jaki masz naturalny kolor włosów ale wraca moda na naturalność więc chyba dobrze robisz. Pozdrawiam. 11:13 Mandylia Ja ścinam na zimę..tzn.podcinam,bo stają się niewygodne,elektryzują się,robi się siano.Wygląda to nieciekawie.Aktualnie włosy mam za łopatki i też zamierzam niedługo podciąć.Kobieta im starsza,tym w zbyt długich włosach wygląda tandetnie.Krótkie włosy a'la chłopczyca też nie wszystkim pasują. Skróciłam nicka 3.04.2006 Wzrost:171cm waga:61kg biust-89,5 talia-64,5 biodra-95,5 udo-56cm łydka-35cm nadgarstek-14cm 14.04.2006 59,5 kg biust-89(niech już tak zostanie ),talia-63cm, biodra-94cm udo-55cm,łydka-35cm ,nadgarstek-14cm ,no i pod biustem 72 cm 29.04.2006-centymetry nie lecą .Jestem zrozpaczona!!!KONIEC ZE SŁODYCZAMI(no..raz w tygodniu kawałek czekoladki ) 11:22 haircutter adamnorthon@tlen.pl Ja wiem że nie wszystkim pasują krótkie włosy ale ku mojej ogromnej radości większość kobiet w Polsce jest tak ładna że im pasują nawet bardzo krótkie włosy. A powiem Ci że nie ma większej frajdy tak dla kobiety jak i jej fryzjera , jak ściąć odrazu bardzo długie włosy na krótko. Zabawa z podcinaniem o parę centymetrów by z włosów do kolan po kilku latach zrobić krótką fryzurę to poprostu bzdura. Ścinasz i ścinasz i praktycznie zero efektu.Dopiero gdy dojdzie się wreszcie do lini ramion co bardziej spostrzegawczy widzą jakąś zmianę. Dzięki że piszecie!! Czekam na następne Wasze opowiadania i opisy (tak na forum jak i na mojej poczcie.). Pozdrawiam. 15:26 hefaloomp No nie wiem, czy dla kobiety nie ma większej frajdy niż drastyczne cięcie. Jeśli chodzi o mnie, frajdy nie było. Ścięłam włosy, bo mnie szlag z nimi trafiał. Mycie, czesanie, problemy z wypadaniem - z długością włosów rosną problemy z tym związane. Krótkie włosy wymagają wg mnie więcej uwagi przy układnaniu, bo w przeciewieństwie do tych długich - nie da się ich związać jakby co. U mnie frajdy nie było, bo: cholernie sie przyzwyczaiłam do wiatru we włosach, smakowania włosów, zapachu włosów, ich dotyku, ich falowania, etc. etc. Mój wygląd się zmienił bardzo, według mnie na niekorzyść. Bo wiecie, włosy zapuszczam np 3 lata, oswajam sie z nimi, potem ścinam w 30 minut i po wszystkim. Już nie dotknę miękkiego i puszystego kucyka, w zamian przejadę ręką po szorstkiej czaszce. Za dużo je ścięłam... z tyłu z dołu są wygolone, przód oraz góra lekko dłuższa. A gdy je myję, łapię powietrze, bo nie ma ich tam, gdzie były. A szlag mnie trafiał z tymi długimi, że je przeklinałam. A teraz żal mi ich Mogłam więcej zostawić... 16:30 cornyyyyy ja jeszcze jakis czas temu mialam dlugie, rownej dlugosci za lopatki tylko pocieniowane troche z przodu. mam podluzna twarz i wysokie czolo wiec przedzialek z boku zeby wlosy zakrywaly kawalek czola. ogolnie mialma ladne, zdrowe, w naturalnym kolorze jasny blond, problemem bylo jedynie przetluszczanie i to czolo... postanowilam je troche podciac i zrobic grzywke (dodam ze w swoim zyciu 3 razy ja robilam i za kazdym razem obiecywalam sobie ze zapuszcze i W ZYCIU nie zetne znowu) od fryzjera wrocilam z wlosami do ramion i okropna grzywka. oczywiscie placzu bylo co nie miara jedynym plusem jest ze wlosy mi sie mnije przetluszczaja. checia sciecia byla ukrycie czola i moze zmiana zbyt grzecznej fryzury do mojego charakteru i ubioru chociaz zawsze podobaly mi sie (na sobie i na innych) dlugie proste wlosy. oczywiscie znow zapuszczam majac nadzieje ze nie bede tak glupia i nie zetne ich znowu. nie czuje sie juz taka ladna i kobieca, czegos mi brakuje. no i ten wspomniany wiatr we wlosach-piekne uczucie poza tym uwazam ze dlugie wlosy (mowie o takich max do polowy plecow bo dluzsze mi sie nie podobaja) sa o wiele wygodniejsze. kiedys tylko szampon, odzywka, ew. jedwab, szczotka i juz. a teraz pianka albo pasta modelujaca, lakier eh :/ kochma naturalnosc a z tym czuje sie zle. a bez tego wygladma starsznie 16:35 Nala Ja ściełam nagle, bo coś mnie tak naszło....i bardzo żałuję...a najgorsze jest to, ze okazało się, że ładniej mi w długich włosach...teraz zapuszczam i już ich nie obetnę Mam na razie takie trochę za ramiona i nie mogę się doczekać jak bedą takie długie... Pozdrawiam Ëläma on kaunis 22:07 hefaloomp Ja zawsze mówię, że więcej włosów już nie zetnę. Nigdy więcej drastycznych cięć, których efektem jest potem chowanie łba pod chustkami, czapkami, bo choć rodzice i znajomi mówią, że ładnie wyglądam, to czuję się przez kilka tygodni fatalnie z nową bardzo krótką fryzurą. Ale że zapuszczanie nie jest procesem zbyt krótkim, więc nim włosy mi odrosną, ja zapominam o katuszach, które przeżywałam. I mam tak zawsze: od drugiej klasy podstawówki, kiedy to zwyczajowo po komunii zostałam z tzw. grzybkiem na głowie, aż do dzis. Choć z drugiej strony... przez kilka lat nosiłam dość krótkie włosy (do linii żuchwy) i żyłam z tym jakoś, systematycznie je skracając na dodatek. Myślę, że włosy długie dodają kobiecości. Wiadomo, że jeśli są bardzo zniszczone, ich gęstość pozostawia wieele do życzenia, to czasem trzeba ściąć, ale wg mnie stopniowe cięcie cześto jest lepsze od tego szybkiego, a już nie daj Boże pod wpływem emocji. Pozdrawiam 09:22 mokuso przede wszystkim scinaja włosy z powodu facetów - a raczej rozczarowania nimi. chcą czuć się mniej kobiece - ale to musi być po dużym lub szczególnie boolesnym zawodzie miłosnym. Każda książka psychologiczna Ci to powie. Zresztą wiem że tak jest po sobie. Na szczęście moje już odrosły. Pozdrawiam!! 10:34 op.wr mniej kobiece? ja po ciezkim rozstaniu (i miedzy innymi zdradzie zjego strony) chcialam byc silna. udawalam ze jestem, staralam sie wygladac ladniej niz zwykle zeby przyciagac spojrzenia innych mezczyzn zeby lepiej sie poczuc i dowartosciowac, wlosy rozpuszcozne, usmiech na twarzy i idac ulica o wiele lepiej sie czulam. oczywiscie byly dni kiedy potrafilam siedziec kilka dni w domu pod rzad z nieumytymi wlosami, spiac, jedzac i siedzac na kompie i ogladajac tv wczoraj podcielam wlosy ok 8cm i wycieniowalam (mialam wczesniej takie za ramiona) jescze nie przyzwyczailam do konca ale podoba mi sie, wygladaja bardzije lekko i zwiewnie, w sam raz na wiosne. scielma bo wyjezdzam za granice na miesiac, chcialam tylko podciac koncowki ale na krzesle u fryzjera postanowialam sciac wiecej 21:14 haircutter adamnorthon@tlen.pl Łał!!! No jestem pod wrażeniem. Wreszcie coś drgneło w moim Topiku. Dzięki wielkie i piszcie dalej. Błagam,nie mówcie mi tylko że jak zetniecie długaśne za pas włosy to się czujecie mniej kobiece,nieatrakcyjne i tym podobne. No ja już sam nie wiem,bo jak już obcinam klientkom takie baaardzo długie włosy zazwyczaj odrazu na dość krótko (ku mojej radości trafiają mi się raczej odważne i zdecydowane klientki), to są one zachwycone,twierdzą że czują się inaczej niż z długimi,ale od razu dodają że są jak nowo narodzone,że czują się pewniejsze siebie,że są młodsze, eleganckie,czują się lżejsze itp. Pozdrawiam i czekam na kolejne opowiadania. 21:42 helle Pod koniec podstawówki (a mam teraz 21 lat) były ciemnorude proste i grube, sięgajace pasa. Później był idiotycnzy zakład i totalne załamanie z powodu blond pasemek, które zrobiłam wygrywając, a w których wyglądałam naprawde ohydne. Nie dość, zę mi nie pasują do kolorytu twarzy/oczy i do niczgeo w ogóle to jeszcze fryzjerka zrobiła mi zbyt jasne... Już dwa tygodnie później zaczęło się zafarbowywanie tej tragii. OD tamtego czasu farbuję włosy, odrosty zamiast ciemnorude mam ciemnobrązowomysie i farbuję na taki kolor, ajki kiedyś miałam... a czasme na trochę jaśniejszy. Oststnio nie farbami tylko chną. I bardzo sobie cenię. W okolicy drugiej klasy LO włosy sięgały znów pasa, grube i piękne, wtedy zrobiłam twałą. W jnastępnym roku jeszcze jedną i w następnym trzecią. Dbałąm i odżywiałam, ale się poniszczyły. Lubiłąm sie w kręconych włosach. Prostych też było ekstremalnie dużo, ale kręcona ruda długa szopa wyglądął aodjazdowo. Wtedy zaczełam regularnie chodzić do fryzjera podcinać zniszcozne końce i włosy dość radykalnie nawet w pewnym momencie się skróciły,szczególnie przód - widomo, pozostają długie, choć wiecej końcówek spada na ziemię. Teraz już nie będe kręcić, rośnie mi na głowie puszysta szopa, dnbam jeszcze bardziej niż zwykle i zapuszczam. Na razie siągają jakieś 10 cm za łopatki. pozdrawiam 07:28 11111111 a ja nie jestem już dziewczyną tylko kobietą i własnie dlatego ścielam włosy-koleżanka powiedziała mi ,że jestem juz za stara na takie długie i chyba miała rację,teraz mam do ramion wycieniowane 08:52 pytanie do fyzjerów czy kobieta która ma duzy nos , pociagła (nie chuda ) twarz tez bedzie dobrze wygladac w krótkich włosach??? Osobiscie jestem zdania ze nie ale zdanie fachowca mile widziane Uwazam tez ze panie po 30 beznadziejnie (wiedzmowato) wygladaja w długich po pas włosach , chocby nie wiem jak zadbanych 09:03 lwia grzywa Odkad pamietam miałam dłuuuugie , krecone jak spiralki włosy w zeszłym roku po chorobie obciełam na krótko (5cm) i przestały sie kreciec;-((((( . Pomimo tego i tak czuje sie lepiej z krótkimi chociaz przez pewien czas duzo osób mnie nie poznawało na ulicy . Nagle z lwiej grzywy zrobiła sie odrosnieta zapałka i te pełne rozpaczy słowa ludzi "cos ty zrobiła z włosami" . A ja wcale nie załuje ilez mozna nosic ta sama fryzure?? a ze znajomi sie przyzwyczaili ? co mnie to obchodzi 09:39 haircutter adamnorthon@tlen.pl Droga Lwia Grzywo Popieram,popieram i jeszcze raz popieram!!! Jak już ścinać to raz a konkretnie bez idiotycznych zabaw w skracanie po centymetsze. Uwielbiam odważne i zdecydowane klientki (kobiety które wiedzą czego chcą od życia). Co do pytania do fryzjera... Hmmm... Niewątpliwie masz racją że nie każdemu pasują krótkie włosy ale to nie znaczy że takie osoby są skazane na noszenie warkoczy do kostek. Istnieją miliony różnych fryzur nie koniecznie ala zapałka w których będzie ładnie wyglondać nawet dziewczyna o sporym nosie,pociągłej tfaży i z nadwagą. Osobiście twierdzę że nie ma na świecie brzydkich kobiet, są tylko źle ostrzyżone,ze źle dobraną fryzurą lub zaniedbane. I właśnie moja w tym rola jako fryzjera żeby z nawet bardzo zaniedbanej i zarośniętej kobiety zrobić śliczną księżniczkę. Chyba nie ma na świecie kobiety która nie czuła by się fantastycznie będąc elegancko i modnie ostrzyżona i zadbana. Co do kobiet po trzydziestce z długimi włosami...hmmm... No sam nie wiem,chyba masz trochę racji ale z powodu odmładzających właściwości krótkich fryzur poczekał bym ze strzyżeniem do czterdziestki.(skoro wytrfały z włosami do pasa tak długo to niech chociaż ich ścięcie da jakiś konkretny pożytek). Mimo wszystko uważam że każda dziewczyna powinna choć raz w życiu mieć włosy za pośladki i choć raz wysilić się na odwagę by je ściąć na krótko (chłopczyca,zapałka,bob). Raz ale konkretnie. Przekonać się jak to jest mieć baaardzo długie włosy i bardzo krótkie ,a w miarę odrastania poznawać wady i zalety poszczególnych długości. Irytują mnie czasem rozmowy z kobietami które całe życie noszą włosy po kolana,w życiu nie mjały krótkich a najgłośniej krytykóją strzyżenie właśnie na krótko. Zetnij się na chłopczycę i dopiero porozmawiajmy. Ściołem już w życiu masę baaardzo długich włosów i ku mojej radości moje klientki przyznają mi rację (zwłaszcza te które po raz pierwszy rozstały się z długim warkoczem i wcześniej krytykowału krótkie włosy). Są zadowolone ze sfojej metamorfozy i nie planują zapuszczać znowu tak długich włosów,no chyba żeby znowu poczuć dreszczyk emocji podczas ich ścinania z baaardzo długich na krótko. Podobno wrażenia super które można do sexu porównać. Pozdrawiam i czekam na kolejne wasze wpisy. Piszcie długie opowiadania jak to było z waszym ścinaniem długich włosków,co czułyście podejmując decyzję,co was skłoniło do jej podjęcia,jak długie włosy ściełyście na jak krótko,no i jak to w waszym przypadku wyglondało,jak się czułyście w trakcie i po strzyżeniu. 09:44 czegos tu nie rozumiem czy dlugie wlosy musza od razu oznaczac "wlosy do pasa" "wlosy za posladki" "wlosy do kolan"?! w zyciu bym takich nie zapuscila to wyglada to poprostu brzydko chocby nie wiem jak ladne i zdrowe byly wlosy. ja mam wlosy do polowy plecow, z przodu krotsze, wszytsko ladnie pocieniowane wiec wcale niema efektu ciezkich i przyklapnietych wlosow i wszyscy sie nimi zachwycaja. uwazam ze mam dlugie wlosy, ale wlosy mnie nie przytlaczaja 09:50 lwia grzywa Ja juz takich długich włosów jak miałam (prawie do pasa) , nie chce miec . Jak ogladam zdjecia za czasów grzywy to az wierzyc sie nie chce ze to moje włosy , ale meczyłam sie okrutnie, w lecie czułam sie jak z wełnianym szalikiem a zima codzienne moczenie kreconych włosów doprowadzało do szału. Teraz, tak jak piszesz , bede stopniowo poznawac rozne długosci tak mysle ze do szyji , obojczyków to taki maks moich włosów. 09:58 haircutter adamnorthon@tlen.pl Ja przytocztłem extremalne przypadki które często mi się zdażają. Mam to szczęście że przychodzą do mnie dziewczyny z właśnie tak przesadnie długimi włosami by je ściąć. Uwielbiam ścinać właśnie takie długiw włosy więc mnie to cieszy. A podałem takie właśnie przykłady celowo,bo czasem Śmieszą mnie takie sytuacje gdy przychodzi dziewczyna z włosami do ramion,albo niewiela za ramiona i planuje wielką zmianę na swojej głowie... Prosi o ścięcie...no maximum 2 cm. (ale w planach są krótkie włosy tylko strach na nie nie pozwala). Po takiej klientce wpada druga z wielkim kokiem,który po rozpuszczeniu okazuje się kryć włosy do połowy ud. I ta klientka stawia sprawę jasno,przeglonda katalog,wybiera,pyta o radę (czy będzie jej OK w danej fryzurce bo co do długości decyzja zapadła)i... Każe sobie ściąć te długaśne włosy od razu na chłopczycę,albo na coś w stylu nowoczesnego pazia,czasem są desperatki które decydują się nawet na jeża. I to jest to!!Dla takich klientek żyję!! Pozdrawiam. 10:02 haircutter adamnorthon@tlen.pl Przed chwilą odpisałem na text "czegoś tu nie rozumiem". A co do Ciebie Lwia grzywo to znowu Cię popieram. 10:10 Murcielago haircutter -> Ja niby nie mialam takich strasznie dlugich wlosow, ale od kilku lat stopniowo z kazdym rokiem sa skracane. Najgorsze jest to, ze tylko raz w zyciu trafilam na fryzjera, ktory scial moje wlosy tak, ze bez niczego podwijaly sie pod spod!!! Koszmarem jest to, ze zaden fryzjer nigdy nie potrafil mi powiedziec w jakiej fryzurze wygladalabym dobrze...Moim marzeniem jest sciac sie na krotko, ale obawiam sie, ze moja twarz jest zbyt malo wyrazista i nie wydlagalaby kobieco...Poza tym boje sie, ze wygladalabym grubo :/ Nienawidze chodzic w rozkuszczpnych wlosach, wiec ciagle robie przedzialek na boku i czesze sie w kitke co mnie wnerwia... Na dodatek moje wlosy sa dosc cienkie, lekkie, nie ma ich duzo i sa podatne na skrety...Moze Ty cos mi doradzisz??? Moge Przeslac swoje zdjecie... Mam gdzies stopke... 13:32 Haircutter (barber2004@tlen.pl) O!To ten topik jeszcze istnieje??? A już myślałem że i on komuś przeszkadzał i go skasowali. Pozdrawiam wszystkich. Adam. 15:24 SCARLLET JA MAM DŁUGIE WŁOSY. NIESKROMNIE PISZĄC, BARDZO ŁADNE. DO PASA. ZAPUSZCZAŁAM, BO JEŚLI SĄ ŁADNE, TO WYGLĄDAJĄ BARDZO KOBIECO. TERAZ CHCĘ JE ŚCIĄĆ. DLATEGO, ŻE CHOŚ ROZPUSZCZONE WYGLĄDAJĄ DOBRZE, TO SĄ DENERWUJĄCE. WSZĘDZIE ICH PEŁNO. LECĄ NA TWARZ, NA OCZY. A ZNOWU JAK ZWIĄŻĘ TO WYGLĄDAM NIEATRAKCYJNIE. JAK SIEROTKA. I NIE ZNOSZĘ MONOTONII. TO SĄ MOJE POWODY. 13:56 Haircutter (barber2004@tlen.pl) Super! Scarllet,jak już zetniesz włosy to napisz jak było,i wogóle jak się czujesz w nowej fryzurce,jak wyglondało strzyżenie i co powiedzieli znajomi,rodzinaitd. Pozdrawiam i trzymam kciuki! Adam. 14:00 Haircutter (barber2004@tlen.pl) Super! Scarllet,jak już zetniesz włosy to napisz jak było,i wogóle jak się czujesz w nowej fryzurce,jak wyglondało strzyżenie i co powiedzieli znajomi,rodzinaitd. Pozdrawiam i trzymam kciuki! Adam. 12:21 Haircutter (haircutter@tlen.pl) No co z Wami??? Czemu tu tak cicho??? 19:36 haircutter No i pytam po raz kolejny... Co z Wami moje piękne Kobietki??? Napiszcie coś. 19:38 ZÓÓÓZIA ja od 3 lat mam krotki /bardzo ktotkie i juz chyba nie zapuszcze Jeśli kiedyś wybrać będę mógł jak to zrobić To przecież dobrze, dobrze o tym wiem Chciałbym umrzeć z miłości ♥ -myslovitz 19:59 tamaraa Miałam ładne, długie włosy sięgające do klatki piersiowej. Im dłuższe mam włosy tym coraz większe problemy z rzadkimi, cienkimi włosami, w końcu się wkurzyłam tym wypadaniem i małą objętością i postanowiłam ściąć włosy. Poszłam do fryzjerki, włosy chciałam mieć za ramiona, ale chyba źle wytłumaczyłam fryzjerce, albo ona mnie źle zrozumiała i ścięła mnie tak, że włoy mam do ramion Jestem załamana, zbliża się rano, w zeszłym roku tak ładnie wyglądałam w długich włosach, a teraz szkoda gadać. Marzę, żeby włosy już mi odrosły 09:16 haircutter adamnorthon@tlen.pl Nie łam się Tamara,włosy rosną średnio 1 do 1,5cm miesięcznie. Trochę cierpliwości i będzie dobrze. A pocieszę Cię że skoro tak bardzo Ci wypadały włosy to takie ścięcie dobrze im zrobi. Czasami niektóre moje klientki każą sobie ściąć włosy sięgające za pośladki na króciutko i ścinają się tak przez kilka miesięcy żeby im włosy odpoczeły i wzmocniły się. Pozdrawiam. 09:19 *gerda*** ja ostatnio podcięłam włosy,bo chce się pozbyć czarnego koloru ale nie chce używać dekoloryzatora i mam problem ale cóż przeżyłam tyle to i z tego wyjde cało(kiedyś ) pozdrawiam 10:41 haircutter adamnorthon@tlen.pl Popieram Cię Gerda. Skoro chcesz wrócić do naturalnego koloru albo pozbyć się zniszczonych włosów to nie ma sensu niszczyć ich dalej kolejną chemią. Nie wiem jaki masz naturalny kolor włosów ale wraca moda na naturalność więc chyba dobrze robisz. Pozdrawiam. 11:13 Mandylia Ja ścinam na zimę..tzn.podcinam,bo stają się niewygodne,elektryzują się,robi się siano.Wygląda to nieciekawie.Aktualnie włosy mam za łopatki i też zamierzam niedługo podciąć.Kobieta im starsza,tym w zbyt długich włosach wygląda tandetnie.Krótkie włosy a'la chłopczyca też nie wszystkim pasują. Skróciłam nicka 3.04.2006 Wzrost:171cm waga:61kg biust-89,5 talia-64,5 biodra-95,5 udo-56cm łydka-35cm nadgarstek-14cm 14.04.2006 59,5 kg biust-89(niech już tak zostanie ),talia-63cm, biodra-94cm udo-55cm,łydka-35cm ,nadgarstek-14cm ,no i pod biustem 72 cm 29.04.2006-centymetry nie lecą .Jestem zrozpaczona!!!KONIEC ZE SŁODYCZAMI(no..raz w tygodniu kawałek czekoladki ) 11:22 haircutter adamnorthon@tlen.pl Ja wiem że nie wszystkim pasują krótkie włosy ale ku mojej ogromnej radości większość kobiet w Polsce jest tak ładna że im pasują nawet bardzo krótkie włosy. A powiem Ci że nie ma większej frajdy tak dla kobiety jak i jej fryzjera , jak ściąć odrazu bardzo długie włosy na krótko. Zabawa z podcinaniem o parę centymetrów by z włosów do kolan po kilku latach zrobić krótką fryzurę to poprostu bzdura. Ścinasz i ścinasz i praktycznie zero efektu.Dopiero gdy dojdzie się wreszcie do lini ramion co bardziej spostrzegawczy widzą jakąś zmianę. Dzięki że piszecie!! Czekam na następne Wasze opowiadania i opisy (tak na forum jak i na mojej poczcie.). Pozdrawiam. 15:26 hefaloomp No nie wiem, czy dla kobiety nie ma większej frajdy niż drastyczne cięcie. Jeśli chodzi o mnie, frajdy nie było. Ścięłam włosy, bo mnie szlag z nimi trafiał. Mycie, czesanie, problemy z wypadaniem - z długością włosów rosną problemy z tym związane. Krótkie włosy wymagają wg mnie więcej uwagi przy układnaniu, bo w przeciewieństwie do tych długich - nie da się ich związać jakby co. U mnie frajdy nie było, bo: cholernie sie przyzwyczaiłam do wiatru we włosach, smakowania włosów, zapachu włosów, ich dotyku, ich falowania, etc. etc. Mój wygląd się zmienił bardzo, według mnie na niekorzyść. Bo wiecie, włosy zapuszczam np 3 lata, oswajam sie z nimi, potem ścinam w 30 minut i po wszystkim. Już nie dotknę miękkiego i puszystego kucyka, w zamian przejadę ręką po szorstkiej czaszce. Za dużo je ścięłam... z tyłu z dołu są wygolone, przód oraz góra lekko dłuższa. A gdy je myję, łapię powietrze, bo nie ma ich tam, gdzie były. A szlag mnie trafiał z tymi długimi, że je przeklinałam. A teraz żal mi ich Mogłam więcej zostawić... 16:30 cornyyyyy ja jeszcze jakis czas temu mialam dlugie, rownej dlugosci za lopatki tylko pocieniowane troche z przodu. mam podluzna twarz i wysokie czolo wiec przedzialek z boku zeby wlosy zakrywaly kawalek czola. ogolnie mialma ladne, zdrowe, w naturalnym kolorze jasny blond, problemem bylo jedynie przetluszczanie i to czolo... postanowilam je troche podciac i zrobic grzywke (dodam ze w swoim zyciu 3 razy ja robilam i za kazdym razem obiecywalam sobie ze zapuszcze i W ZYCIU nie zetne znowu) od fryzjera wrocilam z wlosami do ramion i okropna grzywka. oczywiscie placzu bylo co nie miara jedynym plusem jest ze wlosy mi sie mnije przetluszczaja. checia sciecia byla ukrycie czola i moze zmiana zbyt grzecznej fryzury do mojego charakteru i ubioru chociaz zawsze podobaly mi sie (na sobie i na innych) dlugie proste wlosy. oczywiscie znow zapuszczam majac nadzieje ze nie bede tak glupia i nie zetne ich znowu. nie czuje sie juz taka ladna i kobieca, czegos mi brakuje. no i ten wspomniany wiatr we wlosach-piekne uczucie poza tym uwazam ze dlugie wlosy (mowie o takich max do polowy plecow bo dluzsze mi sie nie podobaja) sa o wiele wygodniejsze. kiedys tylko szampon, odzywka, ew. jedwab, szczotka i juz. a teraz pianka albo pasta modelujaca, lakier eh :/ kochma naturalnosc a z tym czuje sie zle. a bez tego wygladma starsznie 16:35 Nala Ja ściełam nagle, bo coś mnie tak naszło....i bardzo żałuję...a najgorsze jest to, ze okazało się, że ładniej mi w długich włosach...teraz zapuszczam i już ich nie obetnę Mam na razie takie trochę za ramiona i nie mogę się doczekać jak bedą takie długie... Pozdrawiam Ëläma on kaunis 22:07 hefaloomp Ja zawsze mówię, że więcej włosów już nie zetnę. Nigdy więcej drastycznych cięć, których efektem jest potem chowanie łba pod chustkami, czapkami, bo choć rodzice i znajomi mówią, że ładnie wyglądam, to czuję się przez kilka tygodni fatalnie z nową bardzo krótką fryzurą. Ale że zapusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika12312312313
hej wlasnie sie ostrzyglam to bylo najcudowniejsze uczucie jakiego kiedykolwiek doznalam. zgolilam je na 0.5mm i nie zaluje a najlepsze ze wygladam 100000000000000 razy lepiej niz z tymi okropnymi dlugasnymi klakami.. nie zamierzam do nich wracac bo z krociutkimi czuje sie bosko .dzieki za pomoc pozdrawiam izachecam wszystkie dziewczyny do scinania wlosow to naprawde niesamowite przezycie!!!!! papaappaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huuubbbba
ale ty głupia kika pewnie wyglądasz jak lesbijka możesz przesłać fotkę na forum może nam pokażesz tego jeża i czy rzeczywiście lepiej wyglądasz a my to na forum ocenimy dziękuję pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie rower
lubie rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie rower
13:32 Haircutter (barber2004@tlen.pl) O!To ten topik jeszcze istnieje??? A już myślałem że i on komuś przeszkadzał i go skasowali. Pozdrawiam wszystkich. Adam. 15:24 SCARLLET JA MAM DŁUGIE WŁOSY. NIESKROMNIE PISZĄC, BARDZO ŁADNE. DO PASA. ZAPUSZCZAŁAM, BO JEŚLI SĄ ŁADNE, TO WYGLĄDAJĄ BARDZO KOBIECO. TERAZ CHCĘ JE ŚCIĄĆ. DLATEGO, ŻE CHOŚ ROZPUSZCZONE WYGLĄDAJĄ DOBRZE, TO SĄ DENERWUJĄCE. WSZĘDZIE ICH PEŁNO. LECĄ NA TWARZ, NA OCZY. A ZNOWU JAK ZWIĄŻĘ TO WYGLĄDAM NIEATRAKCYJNIE. JAK SIEROTKA. I NIE ZNOSZĘ MONOTONII. TO SĄ MOJE POWODY. 13:56 Haircutter (barber2004@tlen.pl) Super! Scarllet,jak już zetniesz włosy to napisz jak było,i wogóle jak się czujesz w nowej fryzurce,jak wyglondało strzyżenie i co powiedzieli znajomi,rodzinaitd. Pozdrawiam i trzymam kciuki! Adam. 14:00 Haircutter (barber2004@tlen.pl) Super! Scarllet,jak już zetniesz włosy to napisz jak było,i wogóle jak się czujesz w nowej fryzurce,jak wyglondało strzyżenie i co powiedzieli znajomi,rodzinaitd. Pozdrawiam i trzymam kciuki! Adam. 12:21 Haircutter (haircutter@tlen.pl) No co z Wami??? Czemu tu tak cicho??? 19:36 haircutter No i pytam po raz kolejny... Co z Wami moje piękne Kobietki??? Napiszcie coś. 19:38 ZÓÓÓZIA ja od 3 lat mam krotki /bardzo ktotkie i juz chyba nie zapuszcze Jeśli kiedyś wybrać będę mógł jak to zrobić To przecież dobrze, dobrze o tym wiem Chciałbym umrzeć z miłości ♥ -myslovitz 19:59 tamaraa Miałam ładne, długie włosy sięgające do klatki piersiowej. Im dłuższe mam włosy tym coraz większe problemy z rzadkimi, cienkimi włosami, w końcu się wkurzyłam tym wypadaniem i małą objętością i postanowiłam ściąć włosy. Poszłam do fryzjerki, włosy chciałam mieć za ramiona, ale chyba źle wytłumaczyłam fryzjerce, albo ona mnie źle zrozumiała i ścięła mnie tak, że włoy mam do ramion Jestem załamana, zbliża się rano, w zeszłym roku tak ładnie wyglądałam w długich włosach, a teraz szkoda gadać. Marzę, żeby włosy już mi odrosły 09:16 haircutter adamnorthon@tlen.pl Nie łam się Tamara,włosy rosną średnio 1 do 1,5cm miesięcznie. Trochę cierpliwości i będzie dobrze. A pocieszę Cię że skoro tak bardzo Ci wypadały włosy to takie ścięcie dobrze im zrobi. Czasami niektóre moje klientki każą sobie ściąć włosy sięgające za pośladki na króciutko i ścinają się tak przez kilka miesięcy żeby im włosy odpoczeły i wzmocniły się. Pozdrawiam. 09:19 *gerda*** ja ostatnio podcięłam włosy,bo chce się pozbyć czarnego koloru ale nie chce używać dekoloryzatora i mam problem ale cóż przeżyłam tyle to i z tego wyjde cało(kiedyś ) pozdrawiam 10:41 haircutter adamnorthon@tlen.pl Popieram Cię Gerda. Skoro chcesz wrócić do naturalnego koloru albo pozbyć się zniszczonych włosów to nie ma sensu niszczyć ich dalej kolejną chemią. Nie wiem jaki masz naturalny kolor włosów ale wraca moda na naturalność więc chyba dobrze robisz. Pozdrawiam. 11:13 Mandylia Ja ścinam na zimę..tzn.podcinam,bo stają się niewygodne,elektryzują się,robi się siano.Wygląda to nieciekawie.Aktualnie włosy mam za łopatki i też zamierzam niedługo podciąć.Kobieta im starsza,tym w zbyt długich włosach wygląda tandetnie.Krótkie włosy a'la chłopczyca też nie wszystkim pasują. Skróciłam nicka 3.04.2006 Wzrost:171cm waga:61kg biust-89,5 talia-64,5 biodra-95,5 udo-56cm łydka-35cm nadgarstek-14cm 14.04.2006 59,5 kg biust-89(niech już tak zostanie ),talia-63cm, biodra-94cm udo-55cm,łydka-35cm ,nadgarstek-14cm ,no i pod biustem 72 cm 29.04.2006-centymetry nie lecą .Jestem zrozpaczona!!!KONIEC ZE SŁODYCZAMI(no..raz w tygodniu kawałek czekoladki ) 11:22 haircutter adamnorthon@tlen.pl Ja wiem że nie wszystkim pasują krótkie włosy ale ku mojej ogromnej radości większość kobiet w Polsce jest tak ładna że im pasują nawet bardzo krótkie włosy. A powiem Ci że nie ma większej frajdy tak dla kobiety jak i jej fryzjera , jak ściąć odrazu bardzo długie włosy na krótko. Zabawa z podcinaniem o parę centymetrów by z włosów do kolan po kilku latach zrobić krótką fryzurę to poprostu bzdura. Ścinasz i ścinasz i praktycznie zero efektu.Dopiero gdy dojdzie się wreszcie do lini ramion co bardziej spostrzegawczy widzą jakąś zmianę. Dzięki że piszecie!! Czekam na następne Wasze opowiadania i opisy (tak na forum jak i na mojej poczcie.). Pozdrawiam. 15:26 hefaloomp No nie wiem, czy dla kobiety nie ma większej frajdy niż drastyczne cięcie. Jeśli chodzi o mnie, frajdy nie było. Ścięłam włosy, bo mnie szlag z nimi trafiał. Mycie, czesanie, problemy z wypadaniem - z długością włosów rosną problemy z tym związane. Krótkie włosy wymagają wg mnie więcej uwagi przy układnaniu, bo w przeciewieństwie do tych długich - nie da się ich związać jakby co. U mnie frajdy nie było, bo: cholernie sie przyzwyczaiłam do wiatru we włosach, smakowania włosów, zapachu włosów, ich dotyku, ich falowania, etc. etc. Mój wygląd się zmienił bardzo, według mnie na niekorzyść. Bo wiecie, włosy zapuszczam np 3 lata, oswajam sie z nimi, potem ścinam w 30 minut i po wszystkim. Już nie dotknę miękkiego i puszystego kucyka, w zamian przejadę ręką po szorstkiej czaszce. Za dużo je ścięłam... z tyłu z dołu są wygolone, przód oraz góra lekko dłuższa. A gdy je myję, łapię powietrze, bo nie ma ich tam, gdzie były. A szlag mnie trafiał z tymi długimi, że je przeklinałam. A teraz żal mi ich Mogłam więcej zostawić... 16:30 cornyyyyy ja jeszcze jakis czas temu mialam dlugie, rownej dlugosci za lopatki tylko pocieniowane troche z przodu. mam podluzna twarz i wysokie czolo wiec przedzialek z boku zeby wlosy zakrywaly kawalek czola. ogolnie mialma ladne, zdrowe, w naturalnym kolorze jasny blond, problemem bylo jedynie przetluszczanie i to czolo... postanowilam je troche podciac i zrobic grzywke (dodam ze w swoim zyciu 3 razy ja robilam i za kazdym razem obiecywalam sobie ze zapuszcze i W ZYCIU nie zetne znowu) od fryzjera wrocilam z wlosami do ramion i okropna grzywka. oczywiscie placzu bylo co nie miara jedynym plusem jest ze wlosy mi sie mnije przetluszczaja. checia sciecia byla ukrycie czola i moze zmiana zbyt grzecznej fryzury do mojego charakteru i ubioru chociaz zawsze podobaly mi sie (na sobie i na innych) dlugie proste wlosy. oczywiscie znow zapuszczam majac nadzieje ze nie bede tak glupia i nie zetne ich znowu. nie czuje sie juz taka ladna i kobieca, czegos mi brakuje. no i ten wspomniany wiatr we wlosach-piekne uczucie poza tym uwazam ze dlugie wlosy (mowie o takich max do polowy plecow bo dluzsze mi sie nie podobaja) sa o wiele wygodniejsze. kiedys tylko szampon, odzywka, ew. jedwab, szczotka i juz. a teraz pianka albo pasta modelujaca, lakier eh :/ kochma naturalnosc a z tym czuje sie zle. a bez tego wygladma starsznie 16:35 Nala Ja ściełam nagle, bo coś mnie tak naszło....i bardzo żałuję...a najgorsze jest to, ze okazało się, że ładniej mi w długich włosach...teraz zapuszczam i już ich nie obetnę Mam na razie takie trochę za ramiona i nie mogę się doczekać jak bedą takie długie... Pozdrawiam Ëläma on kaunis 22:07 hefaloomp Ja zawsze mówię, że więcej włosów już nie zetnę. Nigdy więcej drastycznych cięć, których efektem jest potem chowanie łba pod chustkami, czapkami, bo choć rodzice i znajomi mówią, że ładnie wyglądam, to czuję się przez kilka tygodni fatalnie z nową bardzo krótką fryzurą. Ale że zapuszczanie nie jest procesem zbyt krótkim, więc nim włosy mi odrosną, ja zapominam o katuszach, które przeżywałam. I mam tak zawsze: od drugiej klasy podstawówki, kiedy to zwyczajowo po komunii zostałam z tzw. grzybkiem na głowie, aż do dzis. Choć z drugiej strony... przez kilka lat nosiłam dość krótkie włosy (do linii żuchwy) i żyłam z tym jakoś, systematycznie je skracając na dodatek. Myślę, że włosy długie dodają kobiecości. Wiadomo, że jeśli są bardzo zniszczone, ich gęstość pozostawia wieele do życzenia, to czasem trzeba ściąć, ale wg mnie stopniowe cięcie cześto jest lepsze od tego szybkiego, a już nie daj Boże pod wpływem emocji. Pozdrawiam 09:22 mokuso przede wszystkim scinaja włosy z powodu facetów - a raczej rozczarowania nimi. chcą czuć się mniej kobiece - ale to musi być po dużym lub szczególnie boolesnym zawodzie miłosnym. Każda książka psychologiczna Ci to powie. Zresztą wiem że tak jest po sobie. Na szczęście moje już odrosły. Pozdrawiam!! 10:34 op.wr mniej kobiece? ja po ciezkim rozstaniu (i miedzy innymi zdradzie zjego strony) chcialam byc silna. udawalam ze jestem, staralam sie wygladac ladniej niz zwykle zeby przyciagac spojrzenia innych mezczyzn zeby lepiej sie poczuc i dowartosciowac, wlosy rozpuszcozne, usmiech na twarzy i idac ulica o wiele lepiej sie czulam. oczywiscie byly dni kiedy potrafilam siedziec kilka dni w domu pod rzad z nieumytymi wlosami, spiac, jedzac i siedzac na kompie i ogladajac tv wczoraj podcielam wlosy ok 8cm i wycieniowalam (mialam wczesniej takie za ramiona) jescze nie przyzwyczailam do konca ale podoba mi sie, wygladaja bardzije lekko i zwiewnie, w sam raz na wiosne. scielma bo wyjezdzam za granice na miesiac, chcialam tylko podciac koncowki ale na krzesle u fryzjera postanowialam sciac wiecej 21:14 haircutter adamnorthon@tlen.pl Łał!!! No jestem pod wrażeniem. Wreszcie coś drgneło w moim Topiku. Dzięki wielkie i piszcie dalej. Błagam,nie mówcie mi tylko że jak zetniecie długaśne za pas włosy to się czujecie mniej kobiece,nieatrakcyjne i tym podobne. No ja już sam nie wiem,bo jak już obcinam klientkom takie baaardzo długie włosy zazwyczaj odrazu na dość krótko (ku mojej radości trafiają mi się raczej odważne i zdecydowane klientki), to są one zachwycone,twierdzą że czują się inaczej niż z długimi,a 16:12 kika12312312313 hej wlasnie sie ostrzyglam to bylo najcudowniejsze uczucie jakiego kiedykolwiek doznalam. zgolilam je na 0.5mm i nie zaluje a najlepsze ze wygladam 100000000000000 razy lepiej niz z tymi okropnymi dlugasnymi klakami.. nie zamierzam do nich wracac bo z krociutkimi czuje sie bosko .dzieki za pomoc pozdrawiam izachecam wszystkie dziewczyny do scinania wlosow to naprawde niesamowite przezycie!!!!! papaappaap 16:44 huuubbbba ale ty głupia kika pewnie wyglądasz jak lesbijka możesz przesłać fotkę na forum może nam pokażesz tego jeża i czy rzeczywiście lepiej wyglądasz a my to na forum ocenimy dziękuję pozdro :* 16:45 lubie rower lubie rower 16:46 lubie rower 1 « 31 32 33 Strony tematu: 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233 » Odpowiedz na ten temat Kafeteria - Reklama - Redakcja © 1999-2008 o2.pl Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruk123
kika12312312313, zostaniesz moją żoną?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika12312312313
przykro mi ale jestem juz zajeta, hihihihihiihiihih a z kad wogole taki pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjer
kika 123 ciekawy jestem jak to zrobiłaś i czy pomogły ci moje rady napisz jak to robiłaś i jakie były reakcje znajomuch jak cie zobaczyli pewnie im szczęki opadły brawo za odwage!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruk123
Normalnie, z uczucia. Zajęta? Szkoda:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię kobiece paszki
hej lubię pachy obcinam włosy spod pach mojej żonce to przyjemne to takie coś jak podniecenie erotyczne haircutter też mam taką opsesję tylko że z włosami spod pach i włosami łonowymi mam ich już trochę.lubię to zajęcie,nie wiecie gdzie można sprzedać włosy łonowe i pod pach i czy wogule jest taka możliwość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię kobiece paszki
jesst na forum jakaś dziewzyna z długimi włosami pod pachami chętnie je zetnę zapłacę 30 zł od jednej pachy.zastanówcie się.zależy mi.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA23
lubie kobiece paszki Witam nareszcie ktos sie znalazl kto ma upodobania takie jak ja. Ja sobie scinam paszki co kilka tygodni i jak to robie to az mnie ciarki przechodza, tylko ze niestety musze to robic sama:( to takie erotyczne. Kiedys mialam dlugie pod paszkami takie do kostek i wiecie co scielam tak od razu poszlam do fryzjera i powiedzialam ze ma ciac i sie nie zastanawiac i nie zaluje decyzji teraz mi tak lekko i wygladam ladniej i czuje sie bardziej ponetna widze jak faceci ogladaja sie na mnie:) A wiec dziewczyny do dziela scinas swoje wloski pod paszkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska_b
tu sie robi coraz ciekawiej, komentarze coraz bardziej psychodeliczne. Mam nadzieje, ze zakonczy to zywot tego zalosnego topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzę że Żałosny to jest twój wpis \"goska_b\" Jak ci się topik nie podoba to zgłoś się na topiku tego palanta od rowerów.To chyba gość na twoim poziomie więc pewnie tematyka ci się spodoba. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fumfel goski_b
haircutter tak naprawde ty jestes zalosny nie dosc ze walisz takie bledy az wstyd dla przedszkolaka to sie powtarzasz. sadze ze jestes niedouczonym debilem ktory mial ciezkie dziecinstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię rower
kurwa herkaterze jeszcze raz mnie tak nazwij to ci wyjebie ty łysa mordo głupia fiuta se zetnij a nie się podniecasz,wymyślasz jakieś opowiadania sam na nie odpowiadasz JESTEŚ POJEBANYM HUJEM HAIRCUTTERZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię rower
zgadzam się z gośką g i fuflem gośki g wejdzcie na mój temat bo ten jest pojebany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię kobiece paszki
hej lubię pachy obcinam włosy spod pach mojej żonce to przyjemne to takie coś jak podniecenie erotyczne haircutter też mam taką opsesję tylko że z włosami spod pach i włosami łonowymi mam ich już trochę.lubię to zajęcie,nie wiecie gdzie można sprzedać włosy łonowe i pod pach i czy wogule jest taka możliwość?? odpiz odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska_b
taaaaa, to ciekawe dlaczego wszystkie dziewczyny scinaja sie na 0,5 mm i nie strzyga tych wlosow, tylko je gola - pisza: "ogolilam sie na 0,5 mm". Jak dla mnie wyglada to tak, jakby pisala to jedna i ta sama osoba podczas masturbacji. Pewnie dlatego jest zbyt zajeta (ta osoba) i nie pilnuje ortografii (bo bledy w przypadku tych "szczesliwych dziewczyn" tez sa baaardzo podobne). Mysle ze on wcale nie jest fryzjerem, to tylko jego alternatywna osobowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
Haircutter ZOSTAŁEŚ ROZSZYFROWANY!!! czasa usiasc i poplakac w poduche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię rower
i co fetyszysto boisz się może porozmawiaj z "viki"o swoich przeżyciach jak to "ścinała"włosy i "interesowały"ją tylko krotkie włosy po co sie zastanawia niech sie na łyso opitoli dziwne nie może wykasują ten topik wikusiu-adasiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×