Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Powaleni jesteście z tą wikusią! To że ktoś byki sadzi jak ja, to jeszcze nie znaczy że to mój topik. A ty imbecylu od rowerów to się wogóle nie powinieneś do komputera dotykać. Zgoda, może i moje zainteresowanie obcinaniem włosów jest fetyszyzmem, ale ten debil co lubi rowery to już całkowite dno. A swoją drogą jak się wam temat nie podoba to nie właźcie tu i po problemie. Czytajcie topiki i wpisy palanta który lubi rowery. Najwyraźniej schizol rowerzysta pisze na waszym poziomie i chyba byków nie robi tak jak ja.(adresuję to do gosi b, rogerka i tym podobnych oszołomów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPERTKA
Ej popaprańcy najarani weźcie zmieńcie tamat albo topik i przestańcie tu wypisywać głupoty pod wpływem stanów wskazanych,kretyni nie zaśmiecajcie forum tymi prostackimi wpisami,chłopak założył topik więc szacunek albo kliknij strzałką wstecz i nie wypisywać tu tych bzdur,załóżcie sobie topik własny i walcie te swoje beznadziejne texty,a ty Adam nie przejmuj się i nawet nie odpisuj na te prostackie texty,oni tylko na to czekają i się tym podniecają w przeciwieństwie do twojej fryzjerskiej pasji,pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię rower
chyba ty się podniecasz ekspertko przyznaj się jesteś jego żoną która boi i się o adasia pojabana suka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, Expertko kochana, dzięki za słowa poparcia!! Już zwątpiłem w sens mojego topika. Zamiast tematu który podjąłem zrobił się tu straszny śmietnik, i tylko nieliczni jak ty wpisują tu coś sensownego. Dzięki i pozdrawiam. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię rower
chyba ty się podniecasz ekspertko przyznaj się jesteś jego żoną która boi i się o adasia pojabana suka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię rower
chyba ty się podniecasz ekspertko przyznaj się jesteś jego żoną która boi i się o adasia pojabana suka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geju od rowerów, tyle wiesz co jesz!! Jak cię namierzę to bądź pewny że dostaniesz po tym zdebilałym ryju za wymysły pod adresem Expertki. Chcesz sobie o mnie ryj wycierać,proszę bardzo (i tak mam to w dupie, w końcu jesteś niedorozwinięty umysłowo), ale o czytelników mojego topika mordy wycierać sobie nie będziesz. A swoją drogą to ty chyba na prawdę debil jesteś!! Ten cfel założył sobie temat \"co o nim myślimy\". No a co o tobie bezmuzgi kretynie można myśleć. Napisz coś z sensem to może ktoś zmieni zdanie. Zainwestuj w psychiatrę, to ci się przyda w dalszej egzystencji zapluty oszołomie z rowerem. Miałem nie reagować na tego palanta, ale za obrażanie Expertki musiałem. Przepraszam innych (normalnych) czytelników za mój język, ale do idioty inaczej nie można bo nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geju od rowerów, tyle wiesz co jesz!! Jak cię namierzę to bądź pewny że dostaniesz po tym zdebilałym ryju za wymysły pod adresem Expertki. Chcesz sobie o mnie ryj wycierać,proszę bardzo (i tak mam to w dupie, w końcu jesteś niedorozwinięty umysłowo), ale o czytelników mojego topika mordy wycierać sobie nie będziesz. A swoją drogą to ty chyba na prawdę debil jesteś!! Ten cfel założył sobie temat "co o nim myślimy". No a co o tobie bezmuzgi kretynie można myśleć. Napisz coś z sensem to może ktoś zmieni zdanie. Zainwestuj w psychiatrę, to ci się przyda w dalszej egzystencji zapluty oszołomie z rowerem. Miałem nie reagować na tego palanta, ale za obrażanie Expertki musiałem. Przepraszam innych (normalnych) czytelników za mój język, ale do idioty inaczej nie można bo nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
Her Kuter a wiesz ze takie grozby sa karalne??? Namierzyc to ciebie moze policja i pojdziesz do "ciupy" chlopczyku, a tam to cie koledzy beda "strzygli" ze az strach pomyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj sobie pajacyku wpisy ciołka od rowerów i odczep się od mojego topika razre z kumplem idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym to namierzanie działa w obydwie strony! Ciebie rogerek i tego idiotę rowerzystę policja również może namierzyć, a za zniesławienie także idzie się do paki. Tak więc lepiej omijajcie mój topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogerek, żebyś nie musiał za długo szukać to ci przytoczę cytat przyjaciela od rowerów: " 10:39 lubię rower k**wa herkaterze jeszcze raz mnie tak nazwij to ci wyj**ie ty łysa mordo głupia" Więc nie strasz mnie policją i więzieniem. Najpierw trzeba być bez winy żeby kogoś straszyć. A to jest jeden z wielu cytatów twojego niedorozwiniętego kolegi. Mam nadzieję że więcej nie zobaczę waszych niedorobionych wpisów i nie będę musiał zniżać się do waszego poziomu by na nie odpowiadać.Z resztą nawet jak coś wpiszecie to i tak to oleję.Szkoda czasu i nerwów na idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
Uwazam ze jest roznieca pomiedzy tym co pisal lubię rower a toba on cie obrazal a ty mu jawnie groziles. A mnie namierzaniem nie musisz staszyc bo jakbys mnie tylko zaczepil to ciezki bylby twoj stan (to nie grozba bo bronilbym sie) A co do topiku to sorki ale jednymi zainteresowanymi obecnie jestesmy my tak bardzo znienawidzeni przez ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sory, ale z nienawiścią, wyzwiskami, obelgami i groźbami zaczeliście wy w stosunku do mnie i mojego topika. Jeśli zainteresowani topikiem mają zostawiać mi takie wpisy jak wy \"koalicja anty haircutterowi\", to ja wam bardzo dziękuję za takie zainteresowanie. Obrażacie mnie, ludzi na serjo zainteresowanych tematem, a w sumie to nie macie pojęcia ani o mnie ani o temacie. Ja rozumiem że są ferie, że macie dużo czasu i dowcipy lubicie robić, ale te rowerowe wpisy, i niektóre twoje są na prawdę nie na miejscu, a już na 100% nie na temat. Mam propozycję. Nie wchodźmy sobie w drogę, nie odwiedzajmy swoich topików i nie śmiećmy na forach bo to jest na prawdę głupie. Napisaliśmy już sobie jak bardzo się lubimy i na tym zakończmy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sory, ale z nienawiścią, wyzwiskami, obelgami i groźbami zaczrliście wy w stosunku do mnie i mojego topika. Jeśli zainteresowani topikiem mają zostawiać mi takie wpisy jak wy \"koalicja anty haircutterowi\", to ja wam bardzo dziękuję za takie zainteresowanie. Obrażacie mnie, ludzi na serjo zainteresowanych tematem, a w sumie to nie macie pojęcia ani o mnie ani o temacie. Ja rozumiem że są ferje, że macie dużo czasu i dowcipy lubicie robić, ale te rowerowe wpisy, i niektóre twoje są na prawdę nie na miejscu, a już na 100% nie na temat. Mam propozycję. Nie wchodźmy sobie w drogę, nie odwiedzajmy swoich topików i nie śmiećmy na forach bo to jest na prawdę głupie. Napisaliśmy już sobie jak bardzo się lubimy i na tym zakończmy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxPinkSakuraxX
Ja ścięłam włosy ponieważ chciałam zmienić swój wygląd. Miałam włosy do pasa nawet dłuższe,ścięłam tak do karku. Z przodu są dłuższe a z tyłu krótsze. Czyli ścięłam sie na "boba" :P. Szczerze wkurzały mnie długie włosy. Te czesanie długie suszenie... Ale do teraz żałuje że ścięłam moje długie włosy. Niby fajnie wygłądam ale mi się wydaje że jest na odwrót. Wszycy moi znajomi żałują że ścięłam włosy. Ale niektórzy uważają że wyglądam ładnie w nowej fryzurce. Teraz mam włosy do ramion. Czekam cierpliwie aż mi podrosną. Chciałabym mieć już włosy do pasa no ale cóż ja do tego dopuściłam ... Niestety...Byłam głupia. Jak już będe miała długie włosy nigdy ich nie zetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerówka
hie hie ja sie tez wypowiem;)) wlasnie minal tydzien jak rozstalam sie z chlopakiem i scielam swoje piekne fale do polowy ud... na zero;P Uczucie normalnie zaje**** tyle powiem;) Aha no i nie zaluje, jak na razie przynajmniej... Scinala(golila??) mnie moja psiapsiola. Zaszlam do niej i zapytalam czy moglaby mi sciac wlosy. Na poczatku poyslala ze chodzi mi o podciecie koncowek, w koncu byly takie dlugasne;)) Ale jak jej powiedzialam zeby wyjela maszynke to myslalam ze mnie zameczy. Jeczala, jeczala, i w koncu powiedziala ze jak ja sie zgole to ona tez. Mi tam bylo bez roznicy, w koncu wie co robi;D Wyjela maszynke i poszlysmy do lazienki. Owinela mnie recznikiem i wyjela maszynke z pudelka. A ja wzielam ja, zdjelam nakladke co byla na niej zalozona i przejechalam sobie przez pol glowy. bez obcinania kucyka czy takich tam ceregieli. Uczycie zaj*****;D Kolezanka ogolila mnie do konca, pozbierala moje klaki i kazala zejsc z taboreta. Potem usiadla i kazala sobie zrobic to samo. Z ta roznica ze ja przez caly czas sie smailam a ona wyla... Troche mi ise jej szkoda zrobilo ale w koncu sama chciala, ja jej nie namawialam;p A wiec podsumowujac... ekhm ekhm... zachecam wszystkie odwazne;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa z pachwiny
i po co było się golić?nie dosć że masz łysy łeb to jeszcze głupi i mało aktywny.ale twoja pochwa jest aktywna hihi chodzi o seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjer
zerówka brawo za odwage!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vel.
Czytam wszystkie wasze wypowiedzi. Czuje się jakbym obracała się wśród przedszkolaków. Zawsze wydawało mi się, że fetyszyzm jest sprawą osobistą. I nic nikomu do tego. Czy Adam jest fetyszystą? Nie wiem. Nie obchodzi mnie to, was też nie powinno. Fascynuje go ścinanie długich włosów i bardzo dobrze. Jak ścięłam włosy to poczułam straszną ulgę. Miałam takie 'męskie' kilkucentymetrowe, krótkie. Czułam się jakby mi ktoś z głowy zdjął kilka cegieł. Teraz postanowiłam zapuścić. Po ścięciu bardzo odżyły, niesamowicie się kręcą nie wypadają jak wcześniej. Wynika z tego, że taka 'drastyczna zmiana' jest lepsza, niż pieniądze wyrzucane na kuracje w salonach fryzjerskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPERTKA
Nie należy na debili reagować i tyle,tacy pasjonują się jak wchodzisz im Adamie w dialog,mądrze napisałeś i podsumowałeś ,dzięki za dobre słowo,topik jest w porządku,tylko traci na wartości przez tych popaprańców,ale mam nadzieję że tym ostatnim tekstem zamknąłeś ich beznadziejne ryjena zawsze !!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :D Hm...od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zmiany fryzury. Teraz postanowiłam zmienić salon fryzjerski(dwa razy w moim starym salonie potraktowali mnie okropnie, jakby fakt, że ja tylko obcinam włosy był mniej ważny od tego że jakaś krowa siedzi z rozjaśniaczem na głowie), kiedyś może opiszę te moje ekscesy, ale póki co do rzeczy. Mam naturalnie proste, jasne włosy. Teraz sięgają kilka centymetrów za ramiona. Chciałabym zrobić sobie boba...myślę, że z utrzymaniem fryzury w ładzie nie będzie kłopotu, tylko najpierw mam prośbę do autora-doradzisz? :) Jeśli tylko się zgodzisz natychmiast puszczam Ci fotki na maila :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaZmienna
Hej jestem Aska jak byłam mała miałam dlugie włosy takie do pasa ale pod koniec średniej szkoly tak bardzo chcialam zobaczyc siebie jako kogoś zupełnie innego. Rzeczywiscie kiedy obciełam wlosy wszyscy mowili mi ze krótka fryzurka podkresla mój nieokiełznany charakterek. Bardzo dobrze czulam sie z tym, zmieniałam długosci z bardzo krótkich na dłuższe i tak cały czas.Bradzo lubie eksperymentowac z wlosami. Ale w jakimś artykule przeczytałam ze długie włosy odmładzają wiec pstanowiłam zapuścić no i trwało to 3 lata ale obecnie mam długie włosy znowu i czuje się z nimi świetnie inaczej niz kiedys wtedy byłam dziewczynka a teraz kobieta.....Myśle ze od czasu do czasu zmiany sa wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska_b
zerowka (haircutter) - zwracam honor, jednak masz talent. Ten opis, ktory podpisales jako zerowka jest naprawde cool. Fajna historyjka i fajny pomysl na zabawe. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię rower
też tak sądzę.ja bym nie umiał udawać kilku postaci naraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka506
Witam. Jestem Dorota. Posiadam długie włosy (prawie do pasa) ktore sa bardzo gęste, ciemnobrązowe i całkowicie proste... planuję zmienić fryzurę... mocno pocieniować na swojej długości i z grzywką.. jak myślicie?? czy będzie to dobrze wyglądać?? doradźcie mi co z nimi zrobić i jeśli moglibyście to prześlijcie jakieś zdjęcia fryzur na moją pocztę... z góry dziękuję :*:* Pozdrawiam - Dorotka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię rower
ja myślę że będziesz wyglądać jak pizdosz i ciota pojebana dorotko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka506
"Lubię rower" dzięki za komentarz ale skoro mnie nie znasz to dlaczego twierdzisz że jestem pie***lona ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dorotka 506. Ten czub od rowerów już tak ma. On tu nikogo nie zna, ale wszystkich obraża.To jakiś zakompleksiony pedał i nie ma co się nim przejmować. Pewnie myśli że to ja zadałem to pytanie, tak samo jak twierdzi że text \"Zerówki\" to moje dzieło. Z bebilami nie ma co dyskutować.Najpierw taki zprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. Co do Twojego pytania o fryzurkę to puki nie wiemy jak wyglądasz ciężko będzie Ci coś doradzić.Poszperam w swoich zbiorach i postaram się coś przesłać na twojego meila. Pozdrawiam. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×