Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnes23

chce sprobowac seksu z kobieta...

Polecane posty

Gość a no ia ja
dla mnie jestescie obydwie o slodkim wieku, takze nie mam z tym problemu. Kiedys jak bylam jeszcze mlodsza, chyba cos okolo szesciu lat to bawilam sie w doktora z moja przyjaciolka, juz wtedy bylo to mile. Najprawdopodobniej bylo to ale odkrywanie swojego ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes23
a ja moj pierwszy pocalunek mialam z dziewczyna.. i calkiem niedawno calowalam sie jak juz pisalam baaardzo namietnie ze swoja najlepsza przyjaciolka i teraz jestem pewna ze chce sie kochac z kobieta.. niezle jestem na to napalona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes23 -? nie wiesz jak sobie poradzic ? ;) Wloz sobie raczke miedzy uda i wyobraz sobie, ze mam rozsuniete uda a ty piescisz moje pieknie opalone i lekko muskularne cialko ... ;) Reszta sama juz pojdzie .. i pewnie za jakis czas bedziesz spokojniejsza .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes23
ale widzisz Fitnesska.. ja mam male problemy z wyobraznia;) wole przyjemnosc na cztery raczki:) ale i tak dzieki za rade:) az mi sie cieplutko zrobilo.. szkoda ze sie nie znamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz.. czasem jest tak ze jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma .. ;) I dwie raczki czasem musza wystarczyc .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes23
czasem musza, wiem... ale to nie dla mnie tak na dluzsza mete... dlatego postaram sie jakos spelnic swoja fantazje:) zawsze spelniam swoje fantazje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no ia ja
FITNESSKA nie odciagaj AGNES23 od rozmowy ;-) oj ale sie moje marzenia rozbzikaly!!! Zastanawiam sie ile czasu to potrwa zanim sie odwaze pieszczot z kobieta. Mam nadzieje, ze nie bede musiala na to dlugo czekac. Ja nawet jeszcze nie calowalam innej, a tak bardzo bym chciala!!! Ratunku!!! Dlaczego to tak jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaa
hmm ja keidys z moja rpzyjaciolka..bylysmy bardzo niegrzeczne.. calowqalysmy sie namietnie i dotykalysmy po piersiach calowalysmy... ale to bylo takie spontaniczne i krotkie.. ale mam co wspominac hehe.. mam dopiero 17latek, wiec jesczzwiele przede mna :P ale dotyk faceta bardziej mnie pociąga..:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no ia ja
FITNESSKA powiem ci, ze nie moga miec nadwagi, ale takie jak z reklamy DOVE ujda. Co jeszcze sie liczy.. aby byly otwarte i mialy sympatyczna twarz. Nie mowie tu o pieknosciach, poprostu musza na cos wygladac, bo z byle kim do wyrka nie pojde ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no ia ja -> wyglada na to ze sie jeszcze tak do konca nie zdecydowalas .. :) dla ciebie dobra by moze byla taka troche bardziej zdecydowana kobieta... moze na poczatek trzeba by cie zakneblowac, przywiazac ci stopy i dlone do lozka ... Ja to uwielbam robic .. ;) Mogalbym pozniej zdobywac twoje cialo centymetr po centymetrze ... a ty bylabys lekko zawstydzona, ale i bardzo podniecona kiedy piecilabym twoje piersi ;) ... i kiedy moje wargi muskalyby twoja brzoskwinke, a wilgotny jezyczek po raz pierwszy zaznal twoich sokow .. i nie moglabys nic zrobic zeby mnie powstrzymac .. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no ia ja
ZAKOCHANA do pewnego czasu faceci sa nie powiem super, ale kiedys nabiera sie ochoty na odmiane. A mysle, ze ty, jesli juz teraz sprubowalas innego owocu, nie potrwa to dlugo a wyladujesz znowu byc moze z przyjaciolka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes23
ja lubie dziewczyny swiadome swojej wartosci.. nie musza to byc pieknosci ale w jakis sposob wyjatkowe.. inteligentne..bystre...wysportowane.. i mam hopla na punkcie dloni..hehe;) aha.. i lubie kocie jezyczki:) moja przyjaciolka ma taki faaajny szorstki:).. ale z nia do niczego juz nie dojdzie bo ma stalego faceta i kobiety raczej jej nie interesuja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no ia ja
FITNESSKA co mam do tego dodac??!!! TRAFILAS W DZIESIATKE :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes23
Fitnesska Ty niezla jestes..podobasz mi sie normalnie:) widac ze wiesz o co chodzi.. ja tez mam taki raczej dominujacy charakter w lozku ale marze o takim zniewoleniu przez kobiete..to musi byc niesamowiciee podniecajace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie dominowac .. pokazywac .. uczyc ... ale tez i marze zeby karac niegrzeczne dziewczynki .. a nie kazda to lubi ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no ia ja
a ja lubie okraglutkie piersi i plciowa cipeczke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce
karac,karac...mnie tez trzeba ukarac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hee _
plciowa cipeczke ??? co to znaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no ia ja
no mam na mysli taka, ktora troche wystaje :-) i sie nie chowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie np. dawac klapsy niedobrym dziewcznkom ;) Prawa reka daje klapsy a lewa pokazuje jak powinnas prawidlowo piescic swoja pania, czyli mnie .. ;) Mhhhmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes23
a jesli chodzi o figure kobiety.. to mnie sie podobaja wieksze piersi..okragle.. opalone cialko.. i marze o pieszczotach cipeczki.. chce tez by moja byla pieszczona..najpierw bardzo delikatnie a potem zebysmy poszly na calosc.. zeby bylo ostro i goraco... chcialabym byc delikatnie podszczypywana i gryziona .. chcialabym czuc w sobie cala dlon mojej partnerki...jej zwinny jezyczek..zeby mnie spijala od srodka..ssala jak cukierka... eech..potrzebuje kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no ia ja
FITNESSKA ja lubie sie uczyc i poddawc tylko chyba nie kneblowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ladnie wydepilowane wargi i dosc duza lechtaczke ... zwlaszcza kiedy jestem podniecona .. Mam miseczke B, ale dosc sterczace brodawki, ale to tez dopiero kiedy jestem podniecona ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anes, mysle ze lubilabys uczucie moich ostrych pazurkow wbijajacych sie w twoje posladki, kiedy bym cie spijala ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no ia ja
ale sie dziewczyny rozkrecily!!! wlasnie wrocil moj maz do domu, jak dobrze, ze nie rozumie polskiego ha ha ha ...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce
o kurcze ale tu goraco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes23
podniecam Cie Fitnesska:)?? to jeszcze nic... wiesz co bym z Toba zrobila jakbys byla obok?? rozplynelabys sie czujac mnie w sobie... ztracilabys sie calkiem.. zrobilabys sie niezdolna do zadnych ruchow.. a ja bym to wykorzystala maksymalnie.. zagarnelabym Twoja muszelke tylko dla siebie i na wszystkie mozliwe sposoby.. na ostro.... a Tobie byloby tak dobrze...:)hmm..no czy milosc fizyczna z kobieta moze nie byc wspaniala??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×