Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnes23

chce sprobowac seksu z kobieta...

Polecane posty

Gość atrs
a wogole jakie lubisz dziewczyny?jaki typ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melonka
hmmm.. agnes - rozbudzasz moja wyobraznie ... dobrze, ze jestes z mojego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam juz jakie dziewczyny lubie.. swiadome swojej wartosci..zadbane.. inteligentne i bystre:) i musza miec ladne rece( i sprawne paluszki;) ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arts
melonka ty tez jestes z lbna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arts
chodzi mi raczej o wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skad dziewczyny jestescie z lublina? macie za soba juz jakies doswiadczenia z innymi panienkami??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arts
ja nie mam,ale nie powiem skad jestem bo to troche niebezpieczne sie az tak ujawniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musza byc super piekne.. blondynka .. poldlugie wlosy.. nie lubie panienek przesadnych elegantek.. ja sama nie znosze butow na obcasie:).. preferowany wiekszy biuscik:) po prostu kobiece ksztalty.. nie lubie wieszakow;) i ladne usta..pelne-to juz by bylo idealnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bym chciała
zobaczyć jak to jest. zaznać rozkoszy z drugą dziewczyną. to musi być niebiańskie doświadczenie. i tylko tak jak założycielka , nie wiem gdzie poznać taką dziewczynę. ja jestem z warszawy, może i któraś z was też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka25
ja jestem z wawy.. ale jestem troche niesmiala i to jest u mnie ten problem:( ale marze o bliskosci z kobieta.. pieszczotach.. mysle ze mogloby byc baardzo przyjemnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem nieśmiała
i trochę się wstydzę.tu nikt mnie nie widzi i nie zna , dlatego jestem odważna.może jednak byśmy porozmawiały. ja już tak mam od kilku lat i to się pogłębia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka25
jasne .. mozemy pogadac... masz juz jakies doswiadczenia z kobietami za soba ? czy po prostu chcialabys?? i dlaczego bys chciala?? zeby sprawdzic jak to jest czy rzeczywiscie czujesz pociag fizyczny do osob tej samej plci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestey ja ....
nie robiłam tego nigdy, ale bardzo chcę to zrobić. jak tylko pomyślę o tym to.... no wiesz. czasem patrzę na dziewczynę mijającą mnie na ulicy i wyobraźnia zaczyna pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes z wawy
a ktore kluby bys mi polecila?? tak zebym mogla spotkac jakies fajne dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje dziewczyny ... cialo kobiety moze byc cudowne ... i ten zapach .. ta cudowna wilgoc ... mhhhmmm.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka25
ja mam troche inaczej.. czuje pociag do dziewczyn i tez zdarza mi sie obejrzec za kims na ulicy ale nie moglabym przespac sie z ktora popadnie.. musialabym ja troszke poznac.. musi mnie pociagac.. nie zrobilabym tego tylko po to zeby zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula19
ja jestem z lublina :P tez myslałam o sexie z dziewczyną no niestety nie wiem czy bym sie odwazyła. wszystko by musiało byc w swoim czasie, powoli - ale w zwiazku chyba bym nie chciała zostac bo mam chłopaka ktorego kocham... on wie o moich fantazjach i na bank by sie zgodził... hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dzis troszke przestawilam..wczoraj mialam strrraszna chcice na kobietke;) dzis juz troszke spokojniej u mnie ale to wciaz jedna z moich głownych fantazji:) i zrealizuje ja..zawsze dopinam swego wiec to tylko kwestia czasu hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraz sobie ze moze nawet pomysle o Tobie MOJA DROGA;) intrygujesz mnie troszeczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez wiemy o tym kolego
w koncu mamy przed sobą własne ciała, potrafimy je podziwiać i pieścić, stąd chęć zasmakowania innej muszelki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOLEGO ? Wypraszam sobie ... to wszystko przedtem napisal jakis wstretny podzywacz co mi ukradl nika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak.. to prawda.. powiem wam ze bozia sie postarala tworzac kobiete.. nie poskapila niczego..pieeeekne stworzonko:) and i\'m really proud of who i am:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika20
ja tez chcialabym byc dotykana przez kobiete..ale wstydze sie troche tych swoich mysli.. zastanawiam sie czy to normalne bo mam chlopaka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wólczanka
Ja tak strasznie starsznie chce pieścić i lizać innej kobiecie cipke ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska
i ja tez chce!!! a moze ma ochote ktos mnie wylizac??tylko mam lekka nadwage:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wólczanka
jak lekką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×