Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

L.atoya. przestań się już czepiać, bo za chwilę nastepna wymiana bezsensownych zdań poleci. Jak nie wierzysz, że tamta jest fałszywa to trudno, ale przestań już drążyć, bo za moment pomyślimy, że wpadłaś tu, żeby zamęt robić. Zaraz wjedzie mod i będzie spokuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche zboczylismy z tematu :P Co do probek to JUTRO PONIEDZIALEK I PRZYJDZIE PAN LISTONOSZ! Cieszycie się??? :):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaAluś
to idź powodzenia-będzie wreszcie spokój na forum. a myślałam że Nelsza 007 należy do tzw. normalnych forumowiczek. niestety się myliłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj laski czy wy czytać nie potraficie, czy macie problem z rozróżnieniem 00 od OO, bo na to wygląda. Teraz zaczynacie dymić, bo nie potraficie odróżnić podszywaczki od forumowiczki. Dajcie sobie spokuj, bo jak mod usunie tą niewłaściwą Nelszę to będzie Wam głupio, że na prawdziwą naskakiwałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaAluś
Nelsza007 jest zabezpieczona hasłem więc jak ktoś inny miałby znać hasło niż prawdziwa Nelsza-po prostu wyszło jej prawdziwe oblicze i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziewczyno NelszaOO nie jest, więc się uspokuj, bo piszesz głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och jaka niespodzianka. Zniknęła fałszywa i została prawdziwa. No, ale pomarańczowe przecież wiedzą lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile pamiętam, to moderatorka prosila, żeby linki do takich chamskich postów podawać w poście ŚMIETNIK, i wtedy wszystko zostanie usunięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze wrzucam zbędne posty do śmietnika, ale czasami trzeba trochę poczekać, bo modery tam nie wchodzą zdaje się co chwilę tylko co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z nowego katalogu AVONU chce sie skusic na balsam nawilzajaco-ujedrniajacy 400 ml za 9,90:P Używałyście może już go? W takim niebieskim opakowaniu Pozdro for ALL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertka ---> ten balsam jest wydajny i dosyć dobry, miałam kilka razy. obecnie uzywam garniera zołtego jest super. ale ten z avonu tez niczego sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten balsam z Avonu
jest bardzo dobry,skóra jest po nim bardzo fajna,balasamik ładnie pachnie i szybko się wchłania:-Uzywam go regularnie. Gorąco polcem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrincetonGIRL cały czas siedzę na tym gronie i chyba już się uzależniłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostałam zaproszenie a nie moge sie zalogowac:// buuuu i nie wiem co robic:/ buuuuuu:/ help??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejmera-->>ja tez nie moge sie zalogowac bo pisze ze takiego maila nie maja w bazie...buuuu no to ladnie!! przed chcwila zagrzmialo!! a ja jestem sama!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wysłałam wam jeszcze raz, spróbujcie. a jak sie nie uda to mozecie załozyc sobie inne konta pocztowe i wtedy spróbujemy jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawiu u mnie pojawia sie: błedna nazwa uzytkownika/hasło lub nazwa uzytkownika zostało zablokowane.Prosze spróbowac ponownie. ://// tylko ze ja juz probuje dosc długo i nicc:/ buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg zapłać Wam moderatorzy w tłustych dzieciach :) Heh,a ja znowu jestem po randeczce :):) jesli chodzi o grono,to baaardzo mi sie podoba :D Ale mam nadzieje,ze nasze forum o próbkach nie zubożeje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam z trefla negatywna odpowiedz:( dostal ktos pozytywna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko dziewczynki 🌼 A propos grona, więc ja też jestem w gronie i jeśli ktoś chce to jestem pod tym samym nickiem co i tutaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wicie co dziewczyny, teraz tyo prawie nikt mam nie bedzie odpowiadal, bo jest okres wakacyjny i wszyscy gdziesz wyjezdzaja, albo maja urlop, a my tak bedzie pisac i tego nazbiera a pzniej beda musieli \"natlok\" tej zalegajacej poczty przeczytac i odpisac wiec to bedzie dlugo trwalo....:( albo nas oleja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×