Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Isiaczek
do capuccino Te adresy, które dziś podałaś są już sprawdzone(tzn.dostałaś już coś od nich?) Bo nieraz zdarza się,że pod nieznanymi adresami (szczególnie zagranicznymi) kryją się wirusy, więc należy uważać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isiaczek
Do capuccino Witaj,te adresy które dziś podałaś są już sprawdzone-dostałaś coś od nich?Często zdarza się,że te po wejściu na zagraniczne nie znane strony ściągają się wirusy-stąd moje pytanko.Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do adresu powyzej jak sie w to wpiszecie to ona bedzie na was zarabiac! nie nie sprawdzalam tych adresow , nie wiem za bardzo o ci chodzi i czekam czy moze ktos rozszyfruje to :P ale jezeli jest opcja wyboru panstwa i jest Poland to napewno wysyllaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja nie wie mco dokladnie sie dostaje ale darmowe jest napewnio szczegolnie tam gdzie pisze FREE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja nie wie mco dokladnie sie dostaje ale darmowe jest napewnio szczegolnie tam gdzie pisze FREE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isiaczek
Witam, Przesyłkę wyślę dzisiejszą pocztą. Zapraszam do subskrypcji newslettera, co kilka miesięcy organizujemy konkurs z nagrodami książkowymi. http://www.wab.com.pl/index.php?id=16 Pozdrawiam, Agnieszka Agnieszka Wdowska Dział Promocji (patronaty medialne, reklama) Wydawnictwo W.A.B. ul. Łowicka 31, 02-502 Warszawa tel./fax.: (22) 646 05 10, 646 05 11 tel./fax.: (22) 646 01 74, 646 01 75 wew. 110 tel.kom. 500 150 970 e-mail: a.wdowska@wab.com.pl http: www.wab.com.pl Takiego meila dostałam dziśi piszcie dziewczynki do tego wydawnictwa. Poza tym nutricia przysłała mi dziś łyżeczkę do karmienia mojego synka, magnes na lodówke i książeczkę Na pewno też wysyła firma Cersanit. Dostałam dziś od nich katalog z pięknymi łazienkami. pozdrawiam wszystkich i szukam dalej Jak będę cos mieć to na pewno napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzsiaj 2 paczuszki:) - Rawa Mazowiecka [ Książka, 5 widokówek, 2 kalendarzyki ] - Siewierz [ widokówka, książka, notes ] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! No to ja już was rozumiem!! Dzisiaj dostałam dwie pierwsze paczuszki:-)) Kurcze nawet nie myślałam że to tyle radości. Dostałam od Ziaji i od Nutricy (prześliczny śliniaczek - przyda się:-)) Kurcze trafili w samo sedno bo dziś mam imieninki więc jak znalazł czas na pierwsze paczuszki:-] Buziaki skarby Kacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isiaczek
do katep 100 lat 100 lat-niech żyje nam!!! Wszystkiego najlepszego i mnóstwo paczek od listonosza!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 DLA KATEP 1 okazji imienin wszystkiego naj naj naj spełnienia marzeń powodzenia w życiu,w szkole....fajnego faceta i samych powodzeń w życiu a szczególnie spełnienia marzeń...bo cóż mo,że być piękniejszego ? 😘😘😘 Ps:a u mnie puściutko od 3 dni ;) ale śnieżek pięknie sypie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za życzenia:-))) Kroopa a gdzie ty mieszkasz że tak tam u was pada????? Zazdroszczę Tobie bo ja lubie śnieg, u nas zawsze mało w tej wielkopolsce.........:/ napisałam do wielu miast, jak mi przyślą to zaraz na forum rzucę maile do nich:-) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć... U mnie dzisiaj 7 paczek jedna z jakiejś firmy kosmetycznej a reszte to z urzedów ale sie cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Intuicja------------ ten 1 adres w zwiazku z kalendarzem jest tylko dla UK , ale wyslalam zobaczymy co z tego bedzie, Mam pytanie do Ciebie czy ty pisalas tam??????????????????? bo skoro podajesz taki adres to chyba przysylaja do Polski Mi odpisali z tego Paryza ze moge broszury sobie sciagnac z ich strony!!! i mi nie przysla!!!!! Dzisiaj u mnie od Forch - 2 dlugopisy, 2 naklejki, brelok od Siewierza to co u innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj cienko tylko jedna przesyłka do tego z wielką dziurą więc nie wiem co dokładnie było w środku ja znalazłam tylko bardzo ładny folder Rawy mazowieckiej dwa kalendarzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno mnie tu nie bylo ale ostatnio dostalam probki z nivea ,nutricia probki kaszek ksiazeczke i co najwazniejsze slicznego misia cheestera dla mojej coreczki :}pozdrawiam i zycze duzo paczuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Jak już kilka razy pisałam jestem świeza na forum i w gadżetomani. Od pięciu dni czytam poprzednie strony (jestem na 223) uważnie. Nie tyle pod względem adresów, bo podajecie bardzo dużo amerykańskich, niemieckich stron a na takie nie wysyłam. I wiecie co poczułam czytając historię tego foum?-wielki niesmak:/// Cięgłe kłótnie wyzwiska, zazdrość. Kurcze ja mam nadzieje że tak nie będzie bo chciałabym popisać sobie z wami. Bużka i dobrej nocy. katik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×