Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Dziękuję za klikniętego motylka, ja też później kliknę wasze. u mnie dzisiaj troszke było. Niemiecka próbka OB Normal urząd miasta Wolin i Katowic Przez weekend może mi się jeszcze coś uda powysyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylki dostały energii - bastus, płaszczka i karolkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylki dostały energii - bastus, płaszczka i karolkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylki dostały energii - bastus, płaszczka i karolkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaprobka
Ssandra- Wystarczy jeśli wpiszesz Please send me a signed photo of..(i tu nazwisko gwiazdy)..wysyłają wszystkim którzy podadzą adresy więc tekst nie ma większego znaczenia jeśli chodzi o tę stronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rnatalia
jezeli jestescie zainteresowane konkursem nivea gdzie mozna dostac zel na cellulit i plastry i wiele innych nagrod to piszcie do mnie podam wam wiecej szczegolow latarka85@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nawet panie \'pocztowki\' nie byly...chyba ze wzgledu na oszczednosc paliwa... Jezdza sobie co drugi dzien i za nic maja moje poczucie pustki w skrzynce ;) Ponadto dziekuje za doladowania dla mojej Płaszczki Łąkowej :) Odwdzieczam sie innym tylkom, rzecz jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylki już dzisiaj poklikałam a z poczty niemiecka próbka wkladki carefee UM Gołdap, ciekawe co w poniedziałek wrzuci mi włodzimierz ps. jakbyście mogly to kliknijcie czasem jeszcze jednego motylka o nazwie airg - to mojego męża.papa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeyChciałabym was zaprosić do tematu http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3346730&s tart=1080jest on również o darmowych próbkach i gadżetach....założyłam go sama po tym jak usuneli stary temat...wejdzcie wypowiadajcie się razem z nami, będzie nas więcej i nasze możliwości zdobycia czegoś również sie powiększą!!! jest u nas porządek, reklamy są usuwane przez moderatora! więc zapraszam POWIĘKSZMY SWOJE GRONO!!!! jesteśmy osobami o takich samych zainteresowaniach, więc czemu mamy się dzielić na kilka forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria2005 byłam na temacie poprzedzającym ten, ale wykasowano go...nie wiem z jakiego powodu, było tam wiele osób, więc zrobiłam nowy i tam powróciło wiele osób...temat nie jest nowiutki bo ma juz trochę stron.. i jakiś czas już funkcjonuje (od listopada), dlatego zaprosiłam do nas osoby które chcą, aby się tam wypowiadały, będzie nas więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwczynki :) ..... ale mnie niespodzianka dzis spotakala:) nie dosc ,ze duzo paczek z allegro przyszlo i panie z poczty az dzownily do mnie bo listonosz wszystkiego nie zabierze, to na dodatek dostalam AZ 8 PACZEK Z KONKURSU ANKIETOWEGO FIRMY LA ROCHE - POSAY :):):):):) .....ale jestem szczesliwa , bo wyslalam troszke tych ankiet ale wyswietlilo mi ze tylko na 2 konkursy sie zalapalam mimo dobrych odpowiedzi, bo limit zostal wyczerpany widocznie byli laskawi sa super:):):) kazda przyszla poleconym i w sklad kazdej wchodzi: - woda termalna w sparyu 50ml - po 2 kremiki w tubce przeciwzmarszczowego kremu ujedrniajacego 5ml - krem do twarzy skory wrazliwej i normalnej 5 ml - lagodny zel oczyszczajacy 15ml ktoras juz z was dostala z tej ankiety probeczki???? ale mi sie dzionek pieknie zaczal:D pozdrawiam was kochane i ide sprzatac pokoik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo prosze, moze sie uda tam jest taka ankieta do wypelnienia to dzieki niej przyszly te kremiki tylko musisz sie zarejestrowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.omhpet.com/wellness/talktous_join_our_wellpet_club.html jakies jedzonka dla pieska witam u mnie niestety tez dzisiaj ani nawet wczoraj listonosza nie bylo :( wiec czekam do poniedzialku i niech mi tylko niczego nie przyniesie to Grrrr widzę że też popadam w jakąs handrę jak czegos nie dostane i coraz czesciej kolo 13 staję przy oknie i go wypatruje ;) a ten coraz czesciej omija moj dom bo w tym tygodniu zajrzał do mnie tylko 2 razy a chodzi 5 ach pozdrowionka i milego weekendu zycze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja mam takie pytanie :) znacie moze maile do polskich gwiazd co wysyłaja autografy ?? bo do tych zagranicznych mam ale chciałabym od kogos z polski :) macie jakies sprawdzone ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) Ja dopiero z pracy :( Też wygrałam te kosmetyki, no ale jeszcze do mnie nie doszły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOTYLKI KLIKNĘŁAM :) u mnie też dzisiaj w poczcie pustki, :( Do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie nie bylo przez kilka dni bo mi komp nawalal ale juz jest ok jak na razie:) A przyszlo mi tylko z yves rocher probki:) A i dziekuje seerdecznie nie wiem komu za to ze aktywowal mojego motylka:*Na prawde dzieki serdeczne gdyby nie wy to juz by nie zyl:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś niedzela wiec w skrzynce pustki :( No ale miejmy nadzieję,że jutro coś tam wleci ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×