Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość kolinia
Trianele prawda jest taka,że ideału jeszcze nie znalazłam,teraz używam Clinique, Moisture Surge Tinted Moisturizer SPF 15-lekki nie zapycha,nie podkresla skórek,porów itd.tez nie ukryje za wiele ale cera po nim wyglada świeżo.Jestem z niego zadowolona. Długo po ponad rok używałam Guerlain, Parure Gold,troche wiecej kryje,nie zapychał,ale jak na początku właśnie były ochy i achy to po 3 buteleczce juz ta magia zniknęła,moze skóra sie przyzwyczaiła.kiedys jeszcze go spróbuje bo troche jeszcze mi zostało. ciagle szukam,ale jak masz mozliwosc zdobycia próbki to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
wczoraj byłam w aptece bo skończył mi sie olejek arganowy a że nie pasował mi na twarz zaczelam nim smarować.....................no dobra napisze haha -piersi;)było go mało,30ml.za 45zł.miałam wiecej go nie kupowac,ale stojac przed lustrem po 2 tygodniach używania,kurde no skóra na biuście wyglada rewelka i tak sobie mysle pójde i kupie tańszy i by go było wiecej,ale pani w aptece mi to odradziła,bo podobno jest róznic w jakosci,dlatego te tańsze sa gorsze...to tak jak z oliwą jadalną,sa gorsze i lepsze a jak cos jest tanie to niekoniecznie jakosciowe dobre...hm sama nie wiem co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludziska kochane ja 2 dni nie widziałam się w lutrze i nie wyciskam to pomaga,choć korci mnie aby się przejrzeć na razie nie mogę,muszę wytrzymać tydzień bez patrzenia w lustro,dopiero po tygodniu się przejrzę i zobaczę się:D Jak mi się uda to już się nigdy nie wycisnę,w końcu spełni się moje marzenie,jeśli nie wytrwam to trudno się mówi,nie będę przecież się załamywać bo życie jest za krótkie aby popaść w depreche:P Trzymajcie kciuki za mnie,jeszcze 5 dni zostało:D PAMIĘTAJCIE ZE JA JESTEM Z WAMI I ŻYCZĘ WAM BARDZO ŻEBYŚCIE Z TEGO WYSZŁY,BO SAMA WIEM PRZEZ CO PRZECHODZICIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Da się, da się, DAAA SIĘ! :D Jestem żywym przykładem. Rzuciłam w połowie września a dziś byłam nawet bez pudru na wykładzie. Dasz radę Tarja666!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fokal no wlasnie malo napisali ledwo zaczeli i skonczyli :-/ Blue Lilac :-) milo czytac ze sie komus udalo :-) mam nadzieje ze nam pozostalym tez sie uda (przecie do starosci drapac sie nie bedziemy niee...) zmowilam sobie na dniach darmowej dostawy pare specyfikow w tym chyba physiogel (ale nie jestem pewna bo tyle tego bylo..poczekam az wszytsko przyjdzie:-D) i te ziola bitnera i masc cynkowa :-) przed chwila probowalam nalozyc kiedys tu polecana maseczke z sody oczyszczonej miodu i oliwy z oliwek. albo proporcje spieprzylam albo nie wiem co ale mi sie zrobila "masa plastyczna" z miodu i sody w oliwie i nalozyc tego za bardzo nie moglam... :-/ kulalo sie jakos eee... musze Twoja kombinacje Zanula sprawdzic :-) a tak pozatym to stan az za dobry jak na mnie mam stres ze zaraz cos spieprze... bo zawsze jak juz jest dobrze to cos wydlubie. Risen i jak wytrwalas? bo ja nie dalabym rady. no nie ma bata nie przejde kolo takiego z czarna glowka zaskornika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trianele Ty masz chyba podobnie jak ja sucha skore az do przesady. czy masz tez sucha skore na glowie (tej czesci z wlosami) ? bo ja kiedys probowalam zwalczyc taka zluszczajaca sie skore szmaponami przeciwlupiezowymi (apteczne i nie..kupe wyprobowalam) i teraz mysle ze to jednak moze sucha skora bo nic nie pomaga. masz tez taki problem? ostatnio kupilam szampon z mydlnica z apteki(no bo ziolowy...)i dopiero mam lupiez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
Zuzak, niestety nie udalo mi sie. Wygladam okropnie znow. A juz bylo naprawde duzo lepiej. No nic. Zaczynam dzis od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moneypenny
A czy ten krem physiogel nadaje się do skóry tłustej? bo ja mam nawet bardzo tłustą i nie wiem czy mnie nie pozapycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanula
a co polecacie na blizny i przebarwienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moneypenny
na przebarwienia propnuję jakiś krem z kwasem np. glyco-a albo differin (jest na recepte). Teraz najlepsza pora na stosowanie tzn. zima i mało słońca. Wada jest taka że łuszczy sie skóra, przy regularnym smarowaniu non-stop w zasadzie. Ale odsłania nowy naskórek, poza tym lepiej skóra wchłania kremy i maści lecznicze, jeśli ktoś stosuje. Po prostu naskórek robi się cieńszy i dlatego należy stosować głównie zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, u mnie znaczna poprawa cery. Prawie nie dłubię, bo w sumie nie mam w czym ( trochę zaskórników na policzkach, ale prawie nie widać). Nie wiem co takiego się stało, może tabletki anty wreszcie zaczęły działać (skóra zrobiła się bardziej sucha), czy to, że piję pokrzywę w hurtowych ilościach, czy może olejek jojoba (odkąd spróbowałam pierwszy raz używam tylko jego do nawilżenia twarzy). Teraz muszę pozbyć się przebarwień i resztki zaskórników (chociaz do zniesienia- w tapecie nic nie widać) dlatego tak jak koleżanka wyżej radzi, zacznę używać kwasów, dokładniej acne derm- miałam go zacząć używać wcześniej, ale jakoś nie miałam czasu wybrać sie do apteki... Może w tym tygodniu mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż przyzna , że ten glyco-a wygląda ciekawie... Kurcze, ja to tylko się boję tych słynnych wysypów po wszelkich kwasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
Moneypenny nadaje sie bo ja mam taką:)nie zapycha mnie nic a nic a właściwie to łagodzi wszelkie objawy.Mi właśnie on pomaga na przebarwienia,fakt ze to troche trwa ale po tygodniu świeża blizna znika ze starymi tez pomału sie rozprawia. Ja niestety nie mogą używac żadnych kwasów ,nawet tych w najmniejszym stężeniu,zaraz wygladam jakbym była poparzona,miałam takie drogie serum z kwasem jak to w takim serum nie ma za duzego steżenia,miało odsłonic nowa skóre,po nałożeniu piekła mnie twarz a w niektórych miejscach spaliło mi naskórek,jeszcze kiedys próbowałam innego z innej firmy i to samo... Yazmina tez uzywam tylko oliwki jojoba na dzień a no noc na nią jeszcze nakładam tego physiogela:) i nie mam zadnych skórek,co mnie bardzo cieszy:) Dostałam mój nowy fluid Giorgia armani,no dziwny powiem szczerze,taki slizki-silikonowy jak sie go nakłada,po nałozeniu nie byłam zadowolona,ale po kilku minutach jakby wpasowywał sie w skóre i faktycznie pory sa mniej widoczne,ale tyko one jakbym miała jakąś krostke to za chiny jej nie ukryje ani nic innego.dziewczyny na forum pisały ze mieszaja go z innym fluidem i efekt jest powalajacy,albo uzywaja go jako bazy,jeszcze nie próbowałam.ogólnie moze byc,ale dalej bede szukac ideału.nastepny w kolejce to kanebo sensai,ale jnajpierw troche poużywam tego co mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risen trzymam kciuki :-) ja na razie sie jakos trzymam (tzn. masakry nie robie) ale sie okres zbliza a wtedy skora mi sie pieprzy i nie wiem czy wytrzymam ja na blizny kupilam sobie kwas migdalowy ale jakos raz go uzylam i teraz lezy (czekal na zime) jak nic nie spieprze to go w przyszlym tygodniu naloze :-) po 1 razie oczekiwalam schodzacej platami skory ale nic sie specjalnie nie dzialo :-) kolinia ale Ty masowo testujesz te specyfiki :-) mi sie wlasnie przypomnialo ze w samochodzie zostawilam ziola bitnera ale sie odtapetowalam i nie chce mi sie tapetowac i ubierac by po nie isc.. moze jutro o nich nie zapomne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
Zuzak racje masz,ale kto ma je w końcu testowac;) gdzies tam pewnie jest mój ideał....albo i nie;( Jest juz ciemno(jak w piosence feela)wiec mozesz śmiało śmigać do auta bez tapety:D A ja dzisiaj jestem zgrabna jak słoń w składzie porcelany,moja nowa buteleczke oliwki arganowej wyladowała na podłodze i choć usilnie ja łapałam(była odkrecona)to i tak na dnie zostało moze 1cm. juz nie wspomne ile miałam mycia,Qwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzak: Ja przetestowałam te zioła, niestety nie mogę się dołączyć do grona zachwyconych. Skóra po nich jest klejąca i nieco się zapychają pory, poza tym ten zapach byłby w stanie ożywić zmarłego. -_-" Tak więc ja resztę spożytkuję chyba w postaci żołądkowej. yazmina: U mnie również znaczna poprawa (choć nie biorę leków hormonalnych), może pozytywnie wpływa na nas też zmniejszona wilgoć powietrza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
Zuzak, tez trzymam kciuki za Ciebie i za nas wszystkie :) w koncu sie uda. Predzej czy pozniej ale na pewno :> Fokal, tez nie moge dolaczyc do tych zachwyconych. Uzywalam jakis czas ale szybko sie zniechecilam. Strasznie nieprzyjemne bylo uzywanie tych ziolek. I szczerze mowiac watpie w efekty tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 4 dniach kolejna wpadka.Okropnie się czuje;/ Ciągle jestem podenerwowana czy moja cera się zagoi i czy nie? Zadaje sobie codziennie te pytanie.... Próbuję dalej,święta za niedługo przecież przy gościach nie mogę być powyciskana,o sylwestrze nie ma mowy. Dziewczęta ogarniamy się! Niech to będzie przedwczesne postanowienie noworoczne! http://www.youtube.com/watch?v=Gmj35nYi7mY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
dziewczyny u mnie jest znaczna poprawa:) jeszcze ok 3-4 dni i nie bd widac nic nawet przebarwien:) zebym tylko tego nie zepsula:) od tygodnia nie wyciskam nic, stosuje tak: wieczorem myje twarz ziaja med kuracja lipidowa, albo kuracja antybakteryjna (na zmiane) potem smaruje twarz ziołkami bitnera lub olejkiem pichtowym (tez na zmiane) i na koniec nakladam krem nivea odzywczy na noc/ziaja med kuracja lipidowa/ziaja calma (tez na zmiane) bo nei chce zeby mnei pozapychalo od ktorego kolwiek:) na razie nie zapycha:) za 3 dni (jak juz bd idealnie) to mam zamiar zaczac stosowac peelng enzymatyczny na zmiane drobnoziarnistym tez z ziaji i regularnie jakas maseczke tak profilaktycznei bd tez nadal stosowac ziółka na te lekkie przebarwienia:) pozdrawiam walczace i trzymajcie kciuki zebym wytrzymala jeszcze te 3 dni i potem dokonczyla plan mojej kuracji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
dziewczyny u mnie jest znaczna poprawa:) jeszcze ok 3-4 dni i nie bd widac nic nawet przebarwien:) zebym tylko tego nie zepsula:) od tygodnia nie wyciskam nic, stosuje tak: wieczorem myje twarz ziaja med kuracja lipidowa, albo kuracja antybakteryjna (na zmiane) potem smaruje twarz ziołkami bitnera lub olejkiem pichtowym (tez na zmiane) i na koniec nakladam krem nivea odzywczy na noc/ziaja med kuracja lipidowa/ziaja calma (tez na zmiane) bo nei chce zeby mnei pozapychalo od ktorego kolwiek:) na razie nie zapycha:) za 3 dni (jak juz bd idealnie) to mam zamiar zaczac stosowac peelng enzymatyczny na zmiane drobnoziarnistym tez z ziaji i regularnie jakas maseczke tak profilaktycznei bd tez nadal stosowac ziółka na te lekkie przebarwienia:) pozdrawiam walczace i trzymajcie kciuki zebym wytrzymala jeszcze te 3 dni i potem dokonczyla plan mojej kuracji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolinia w sumie ja tez testuje tylko ostatnio szampony ;-) jejku co Ty piszesz bez tapety do auta..toz to koszmar - trzeba wyjsc na korytarz wsiasc do windy oswietlonej jak zaraz i zjechac w dol i jeszcze przez wielka klatke wejsciowa przejsc i chodnik pelen ludzi :-D nie no jakby mi sie ktos do windy pakowal a ja bez tapety chyba bym zawal miala :-D Fokal wlasnie sie smarnelam ziolami i fakt waniaja srednio,koloryzuja ciut ale ja najpierw sie z rozpedu olejkiem jojoba wypackalam a potem sobie przypomnialam o ziolach i troche mnie sciagaja (mimo olejku pod spodem) Tarja666 nie martw sie i wez sie w garsc ja tez sie biore bo dzis mnie o 3 w nocy wywalilo po picie i zahaczylam o lazienke i wydusilam wszystko co szlo na nosie (cholerka 3 w nocy to juz przypal na maxa) no na razie poza 1 nowoscia nie jest zle...i w tapecie wygladam znosnie (tylko zeby nie stac pod slonce i przy jazeniowkach ;-)) kurcze capia te ziolka ale t bym przezyla ale sciaga mnie, ide to zmyc na noc zrobie podejscie nr 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
Zuzak to zwracam honor o windzie nie pomyśliłam;)ja nie mam. Szampony tez swojego czasu testowałam aż trafiłam na swój ulubiony i od tamptej pory a beda juz ze dwa lata używam tylko jednego i taką samą odżywkę:) ani mysle juz szukac i próbowac innych.Dlatego mysle że kiedys tez tak bedzie z podkładem;) Ja tych ziół nie używałam,ale kidys inne i właśnie po nich taką tępą skóre miałam. Nieraz mi sie zdarzy wstac w nocy na siku;)ale wtedy nawet światła nie zapalam bo oczy pieką a że tobie sie chciało jeszcze męczyć?? Szalona kobieto;) anytram 3mam kciuki za Ciebie:* Tarja666 zagoi sie zagoi i na pewno na świeta bedziesz pieknie wygladała tylko juz daj skórze odpocząć:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolinia ;-) no widzisz jaka mam niebezpieczna droge do samochodu :-) a jaki szampon uzywasz? ja jestem na etapie testowania aptecznych ziolowych :-) no sie wybudzilam i myslalam ze to rano a jak sie rozbudzilam to nie spalam z godzine, bylam bardzo przytomna (az za bardzo skoro sie meczylam...) zrobilam sobie peeling migdalowy ciekawe jaki bedzie efekt (wlasnie z nim siedze) te ziola same wydaja mi sie ze by mnie tak sciagnely ze czulabym sie jak zmumifikowana :-D zobacze pare razy je zastosuje... ale lacze je z jojoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
Pomysł dobry z tym łączeniem z olejkiem bo własnie z nim można robic rózne mieszanki:) a nie boisz sie nadmiernego łuszczenia po tym kwasie?? potem trudno tapete nałozyc jak wszystkie skórki stoja na baczność...;) Ja uzywam John Frida i mam różne,do blond włosów,taki co to niweluje żółte refleksy i jeszcze taki co dodaje objetosci,zawsze z tej samej serii kupuje odżywke i uzywam ich na przemian,wszystkie sa w takiej samej jakosci,kiedys miałam problem z włosami,nie mogłam miec długich bo wyglądałam jak topielica a teraz mam zupełnie inne włosy,jestem pewna,że to ten szampon sprawił i nie tylko ja to zauważyłam :D ciagle jak kogos spotkam a dawno nie widziałam pyta mnie co zrobiłam z włosami hihi a ja nic a nic nie robie takiego specjalnego bo mi by sie nie chciało.mam kolezanke co to po kazdym myciu trzyma pół godziny odżywkę a potem dopiero spłukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
*john frieda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moneypenny
Kolinia dzięki na info, chyba sie skuszę. Ja właśnie się "załatwiłam" tymi ziółkami tzn. chyba przesadziłam z ilością i poparzyłam sobie skórę. W akcie desperacji kupiłam ALantan Plus krem żeby usunąć skorupę z twarzy. Używam już drugi dzień i jest lepiej. Ziółka pomagają tylko ja oczywiście przesadziłam bo chciałam szybkiego efektu a tak się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram92
dziewczyny u mnie jest uwaga...DOBRZE!:):)") tyle piszecie o jojoba i ziólkach a ja chcialam zapytac czy ktoras z Was uzywala moze olejku z awokado, albo ze słodkich migdałów? w necie przeczytalam ze maja bardzo dobre wlasciwosci nawilzajace, sprawdzaja sie przey cerze przesuszonej, wrazliwej, stosuje sie je na egzemy i luszczyce... mnie tylko zastanawia jedna rzecz-czy bd zapychac(ale niegdzie nie znalazlam opini na ten temat) moze ktoras z Was stosowal i wie?? prosze o opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risen
A słyszalyscie o olejku tamanu? Ja wlasnie o nim czytam i zastanawiam sie czy nie bylby lepszy od jojoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×