Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość ambitna
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge dolaczyc
moge dolaczyc?? dzis nawet w lustro nie patrze- wygladam okropnie :(( cala poskubana-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enchilada
A gdzie jest ta tabelka i jak się do niej wpisywać? nie znam się :( może się przyłącze, tylko od soboty nie mam internetu, będe z doskoku, ale to bedzie bardziej motywujące bo ebde zdawała relacje np po tygodniu, 7 plusów;) marzeeeenia, ale mysle ze i tak nie bede miala jak wyciskac, przeciez chlopak itp, poza tym postanowilam ze w sobote moje zycie sie zmienia... zaczynam cwiczyć, zdrowo jesc, nie wyciskam :) ale teraz powrot do szarej, a raczej zmasakrowanej rzeczywistosci. zrobilam sobie wczoraj maseczke z aspiryny i chyba troche pomoglo, ale dzis od nowa. nie wiem co sie dzieje z tą broda, zawsze miała na czole, skroniach i szyi ale ''srodek'' byl wzglednie czysty. dzis zrobie jeszcze raz aspiryne, o 13stej wychodze a nie moge nawet spojrzec w lustro- jest na serio masakra. jesli aspiryna nie pomoze nigdzie nie wychodze :( gdzie nie dotkne- strup, górka, dołek, pryszcz, krostka, zaskornik, boli boli boli ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziobałam się właśnie. Musiałam! miałam takie grudy na brodzie i czole.Nie mam jakiejś wielkiej deprechy teraz,bo nie zrobiłam totalnej masakry,tylko taką lightową;D Mimo wszystko i tak się cieszę,bo widzę postęp-tyle dni dałam radę.Teraz dam radę jeszcze dłużej! Pozdrawiam wszystkich walczących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwolilam sobie wstawic plusika za dzis tak wczesniej bo to jest motywujace... a wieczorem wychodze, w koncu walentynki..;)) wiec dzisiaj juz nie bede miala jak sie zmasakrowac.. brak czasu bywa czasem pozyteczny... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie sie kochane!!! ja jeszcze wczoraj wycisnelam pare krostek.. mam twach po prostu okropna... ale pocieszam sie tym ze juz wiecej tak nie bede wygladac! teraz moze byc juz tylko lepiej.. dobra lece jeszcze skonczyc pisanie listu milosnego.. hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się trzymam - dziś mój 8 dzień bez wyciskania :) Na lewej skroni mam prycholka już trochę białego, ale go nie wyciskam przynajmniej mam nadzieję, że nie ulegnę), nigdzie nie muszę wychodzić to niech sam się zagoi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloody86pl
chyba zasługuje na minusa dzisiaj... no ale sama nie wiem... wycisnęłam 3 białe anteny, no nie mogłam ich tak zostawić i położyć na nie podkład. Czy to mnie rozgrzesza? A co robicie jak wam wyskoczy taki biały twór? Stawiacie minusa za wyciśniecie takiego białego? :| Kupiłam dziś żel punktowy na wypryski, może pomoże, już nie będę miała wymówki do wyciskania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takie naprawde biale wyciskam jak wyjsc musze z domu :) najczesciej staram sie to robic wieczorem tak by rano bylo to juz jak najmniej widac ale nikogo nie zachecam do robienia tego :) ja sobie wtedy stawiam +/- wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie nie wyciskam tylko biustu. Wygląda już prawie normalnie, pomijając ciemniejszą skórę (przebarwienia). Twarz nie najgorsza. Bywało gorzej. Przebarwienia i blizny bledną trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh.. no to sie pochwalilam.. mojemu walentemu zepsul sie samochod.. echhh.. ;/// ale sie wqrzylam!!! ja nie mogeee.. po prostu az mi rece lataja z nerwow! czy ja juz do konca zycia bede spedzac 14 lutego w samotnosci?! buuu... ;((( ale nie moge sie powyciskac.. niech to bedzie moj wlasny prezencik dla samej siebie.. ;) wszystkiego najlepszego kitty! nie ruszaj buzi a bedziesz piekna! hęę.. tez Cie kocham... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XY2
Przed chwilą miałam słabszą chwilę. Już byłam przy lustrze i oglądałam dokładnie swoją twarz. Już nawet miałam na oku coś do usunięcia, ale pomyślałam o Was, o tabeli, o tym, że może się nie skończyc na jednym zaskórniku i postanowiłam jak najprędzej coś napisac, by odrzucic wszelkie pokusy. Dzieki, że jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty nie ma się czy przejmować - ja też spędzam 14 lutego samotnie i wcale mnie to nie obchodzi :) dzień jak codzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie masz racje Szczypawico. niby dzien jak co dzien.. ale to jest fajna data! hęęę.. mam pomysl.. z okazji swieta zakochanych.. postanawiam pokochac.. Siebie! hehehe... :DD moj cel: miesiac abstynencji! przy okazji moze dostane od Was tytul.. heh xD moim marzeniem jest wygrac wreszcie z tym nalogiem! on mnie wykancza.. nie tylko fizycznie ale i psychicznie.. mam dosc tych naprzemiennych atakow euforii i depresji.. czas z tym skonczyc! raz na zawsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłami
sama kiedyś grałam w to jak chciałam wyciskać i trochę mi pomagało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak fajna data 14 luty hmmm, ale kurcze też nie jest to niewiadomo co żeby miało mi się smutno robić i źle z tego powodu że siedzę w domu bez chłopa :P Nie przesadzajmy znowu ;) są ważniejsze daty i rzeczy w życiu niż 14 luty :) Tak zgadzam się ja też postanawiam pokochać siebie :) miłami kiedyś w to grałam, blehhh hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitty to zrob kopiuj wkej - tak zazwyczaj najprosciej ;) u mnie minus dzis - glupia baba ze mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje i jest fajna :) co nie zmiania faktu, ze wlasnie powyciskalam jakies glupie grudki i wagry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh.. ja wlasnie jestem zla sama na siebie.. no bo jak zaczelam ja stosowac to poprawila mi sie buzka no ale musialam sie powyciskac.. no i teraz mam jeszcze strupy.. a na nie to raczej nie ma co stosowac tej maseczki... musze czekac az mi sie wygoi mordka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambitna
a tez wstawie sobie numerki, bo to motywujace bardziej xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta maseczka SORAJI to jak dokładnie sie nazywa?? Ja jestem z siebie dumna bo dziś niewycisnełam nic i mam naprawde ładną buzie ale żeby niezapeszać to niebede sie juz chwalić bo jeden dzień to chyba za mało. Jednak różnica jest ogromna jak się zostawi w spokoju, a teraz mam miesiączke i w te dni mam raczej czystą buzie nic mi nie wyskakuje , ale boje sie jak sie skończy. Jestem pewna że napewno mi coś wyskoczy i jak wtedy sie powstrzymać bo teraz jak niema co dusić to żadna sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty, tylko później jak będziesz chciała wpisywać plusiki to zmeiń sobie czcionkę bo ja ją pomniejszyłam i domyślnie w kratce z cyferkami jest 6, a generalnie wszyscy plusiki raczej mają większe :D czcionką 10 :D Plusik ważna rzecz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, dzis powyciskalam co nie trzeba... i co? Przyszedl sms z zaproszeniem do kina na jutro od fajnego faceta :p Genialne - znow bede bede kombinowac z tapeta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wydaje sie Wam ze ta maseczka moze mi w czyms zaszkodzic?! w sumie nie jest przeznaczona do mojego wieku.. ale^^ stosowalam ponad tydzien i dobrze mi sluzyla... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×