Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość bestialsko zamordowany Ozzy
Gabi podasz tą modlitwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie.
no wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
Pipku u mnie dobrze nawet popijam sobie winko i teraz jem włoski obiadek mój synuś śpi ale cos tam zaczyna marudzić a mialam spokój a no właśnie gdzie reszta ekipy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny U mnie pogoda super, samopczucie takie sobie Wyczytałam w jakims poscie o pewnym ziołowym leku, komus tam pomogła na nasze bolaczki, poradził jej to ponoć kardiolog, warto poczytać, wysyłam stronke http:/www.faceci.com.pl/rhodiolin.html Pozdrowionka 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie stosowalam tego leku,nawet o nim nie slyszalam.ale moze byc ok.jak wam minal dzien?mnie dzis b.boli prawy bark az do lopatki i wczoraj tez bolal.mam dziwny zwyczaj spania z reka podwinieta pod glowe.moze to od tego .jak mi nie przejdzie ,to w poniedz.ide do chirurga.nacieram Amolem to na jakis czas pomaga.napiszcie co u was?pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny dziś o nietypowej porze, ale jeszcze nie spię, bo wyspałam się w dzień.jakoś się zmienia na forum-chyba mi sie zdaje, że pewne wypowiedzi znikają? /mam na myśli Potomka/Ostatnio była tu jakas jego modlitawa, a teraz jej nie ma!? troche znowu zamieszania i nie zawsze mam ochote pisać. Pipku ja tez miałam problem z barkiem-to ponoć częste u pań po 40 tce.czasem pomaga rechabilitacja, ale u mnie skończyło sie na zastrzykach, bo nawet już sama stanika nie mogłam sobie zapiąć.Nie zycze Ci takiego stadium, więc może póki co nacieraj maścią i nie forsuj sie.Od jutra idę do pracy i mam taki maraton 6 dniowy, więc mogę nie miec czasu do Was zagladać, ale myśle o Was ciepło i trzymam za wszystkie kciuki.Mam nadzieję, że i mnie te dni uda sie w miarę zdrowo przezyć bez naszej koleżanki.W pracy muszę być bardzo przebojowa i konkretna, a oczywiście nikt nie wie, że mam problem ze zdrowiem.Ciężko to wszystko pogodzić, no ale trzeba.Głowy do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Maaaja,pozdrawiam.dlaczego po 40 mozna miec klopot z barkiem? zycze milej,bezstresowej pracy,bez kolezanki.jak bedziesz miala czas to zagladaj.narazie bark mnie nie boli,a w ciagu dnia zabaczymy.noc byla ciezka,nie miglam usnac,a rano bolala mnie glowa.ale sloneczko swieci -to mysle ze bedzie ok.Milego Dnia zycze wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaszło słonko za górami, ziemię tuli cicha noc. Dziecię Jezu, z Aniołami nucę Tobie: Dobranoc. Błysną gwiazdki na błękicie, o, jak wielka Twoja moc. Spojrzyj, Jezu, na Twe dziecię, daj mi, Jezu, dobrą noc. Przed ołtarzem lampka cicha płonie Tobie całą noc i Anieli nucą z cicha: Dziecię Jezu, dobranoc. Świat pogrążon w śnie głębokim, wszystko trzyma Twoja moc. Mnie i wszystkim moim drogim daj, o Jezu, dobrą noc. Chwalić będę Cię na nowo jutro, gdy powstanę z snu. Choć się żegnam teraz z Tobą, serce me zostaje tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze ci,abys mial czym podeprzec sie w ciemnosci. J zycze ci tez,abys nigdy nie zaznal samotnosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj niedziela ale to nie znaczy ze mamy czytac modlitwy.piszcie moze wiersze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
u mnie lało prawie cały dzien a tak ogólnie jest niezle wypiłam mountain dew i chodzilam jak nakrecona za duzo kofeiny normalnie mnie kopnęło zawsze spokojna ospala a po tym kurde jak motorek tak dziko i dziwnie jakos ostatnio cos takiego mialam rok temu jak wypilam 8 kaw 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma kilku moich wpisow,niedawno pisalan o czyszczeniu monitora,i cos dalej jeszcze bylo-brak tych wypowiedzi.a jak z waszymi wypowiedziami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaatakajedna
pipek ty masz coś z głową,sprawdzasz czy są stare wpisy twoje i innych?? naprawdę nie masz co robić:(nudzisz się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! jak samopoczucie?Maaaja,jak w pracy mijaja ci godziny?pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elilka 2
Hej kochani.Ostatnio mam problemy z tym, że jak słyszę , że ktoś na coś choruje, np.nadciśnienie, miał zawał czy inne tam to zaraz mi ciśnienie skacze i sama się nakręcam. Maci też tak? Kurna co zrobić, żeby się tego pozbyć? Wczoraj byłam na urodzinach i jak zaczęli gadać i ciśnieniu to moje momentalnie poszło do góry.Ostanio tak często mam. I najgorsze jest to , że jak się wkurzę to też mi ciśnienie rośnie i nawet ciemno się robi przed oczami. Czy ktoś też tak ma? Jak z tym walczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaatakajedna
Elilka,wchodz na TEN topik to za miesiąc będziesz umierała na wszystkie choroby świata,bywalcznie tego topiku ci w tym pomogą:O A jesli naprawdę chcesz pomocy to wybierz się do lekarza!!PSYCHIATRA nie gryzie!Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elilka 2
Ale się uśmiałam.Dzięki. U psychiatry już byłam i ten zamiast pogadać zemną to przespiał mi tylko tabletki i wysłał do domu. Dziękuję za taką pomoc. Już wolę tu posiedzieć i wyżucić swoje żale, tu przynajmniej mnie wysłuchają i podniosą na duchu, czyli zrobią to, czego lekarzom się nie chce. Nie wchodź na ten Topik jak ci przeszkadza.Pozdrawiam wszystkich nerwusków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaatakajedna
myślisz ze psychiatra jest od pogaduszek?:P on cię kieruje na psychoterapię z psychologiem, a co ty zrobisz to twoja sprawa.Też się uśmiałam z twojego wpisu - najpierw ratunku a potem hihi:P ciekawe ktora to ze stałych bywalczyń pisze na pomaranczowo bo boi się pisać pod swoim nickiem zeby jej nie skrytykować?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Umnie po staremu,raz lepiej raz gorzej, ale to naturalne przy nerwicy.Witaj Elilka 2, to normalne ja tez tak mam, tylko u mnie nie rośnie cisnienie tylko serca łomota.Byłam raz w kosciele i ktoś zemdlał, a mi od razy serce zaczeło walic jak szalone, człowiek sie nakreca i nic nie moze zrobić.Trzeba samemu się nauczyć jak opanowac tą sytuację, albo z czasem przejdzie.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do aaatakajedna Nie do końca tak jest jak mowisz Ja pierwszy raz weszłam tu po to aby zobaczyć czy ktos jeszcze ma ten sam problem co ja i niestety sie potwierdziło, a moze i stety dla mnie.I wcale sie nie nakrecam jak czytam wpisy innych i nie szukam u siebie takich samych objawow, a jeśli są to dobrze, bo mnie uspokajają, ze to nic takiego.A jeśli kogoś nakręcają to nie powinien tego czytac i tyle.Dziwni są niektorzy ludzie, śmieją sie z nas, ale nie popuszczą i ciagle nas sprawdzają, wiec o co chodzi???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×