Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Dziewczyny, a czy jest jakiś dobry lek właśnie na uspokojenie serca? Chodzi mi o arytmię? czy którejś z Was coś konkretnego na to akurat somatyczne doznanie pomogło w 100%/Wiem, że pewne leki antydepresyjne wręcz pobudzaja jeszcze bardziej i przy arytmiach nie powinno sie ich stosować, ale nie wiem konkretnie jakie. Jeszcze mam pytanko-czy leki antydepresyjne zazywacie rano czy na wieczór? Czy np. można dzielić dawkę całodobowa na 2 części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
Ja dzieliłam rexetin na pół rano i wieczorem ale to jest lek króry dziaa przez 24h ale jak mam być spokojniejsza że coś rano i wieczorem to biorę właśnie tak jak mi lepiej i ten lek leczy a nie tylko znosi objawy dlatego leczenie nim trochę czasu trwa ale jeden z lepszych a mój lekarz powiedział że jak wymyślą coś lepszego to mi przepisze ale jednak nadal biorę rexetin wiec same widzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie slicznotki;)Ja mam zakaz siadania do kompa,lekarz mi zabronił moze i tak,byłam na takim badaniu ze sie posikacie;badanie komputerowe całego organizmu siedzisdz 30min i diagnozuje Cie komputer,wyszło u mnie nazdzerkowy nizet zoładka i to samo co w badaniu aparatem Holtera,czestoskurcz i nic wiecej !!!!!!!!!Wszystko to ta nasza cholerna głowa.Biore aspargin,magnez i kalms,i oczywiscie serce warjuje ale to nie serce ale wez i sobie wytłumacz hehe,mam taki ucisk jakby ktos mi siedział po lewej stronie miałyscie cos takiego????Pozdraviam i bede z doskokou.A i jeszcze mam skrecona noge w kostce a tak pozatym to nie biore do głowy przynajmiej staram sie buzkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Maaaja,o dzielenie lekow to zapytaj lekarza,bo to on ustala dawki.sa leki ktore maja specjalna powlake uwalniajaca lek np.przez 24godz.jak go podzielisz wchlania sie szybko i moze to byc niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaja ,na to serce,to kiedys kekarka mowila,ze mozna brac krople nasercowe-chyba Cardiamit czy jakos tak.ale ja nie probowalam.ostatnio kupilam sobie Neospasmine-uwazam ze jest pomocna,dziala szybko,likwiduje ucisk kolo serca,rozkurcza miesnie zoladka i jelit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dzieki za odpowiedzi.Spytam lekarza o to dzielenie, choc ten moj fevarin jest nie powlekany i ma taka podziałkę w sobie.Pytałam bo często w nocy sie budzę, a może jakbym wzięła lek na noc to lepiej bym spała? Gabi cieszę sie, że z sercem się wyjasniło, widać wszystko to nerwowe, ale jeszcze zbadaj kręgosłup, na te dolegliwości w klatce.Co to za badanie komputerowe? Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak samopoczucie mam nadzieje ze super:).wawa a ty to poszukaj w internecie gdzies znajdziesz z moskwy lekarza bo na pewno maja swoja strone medycyna dalekiego wschodu i to przez akupunkture ni potrafie ci podac linka bo az wstyd sie przyznac ale nie umiem serfowac po necie ale moge ci powiedziec ze jeszcze sa tacy filipinscy hallerzy co mnustwo osob wyleczyki z roznych schorzen lecza rekami i rekami przeprowadzaja bezkrwawe operacje czesto pisza o nich w gazetach kiedy i gdzie maja uzdrawiac w wawie tez w zamosciu ta gazeta to tygodnik zamojski a tu za cholere ci nie powiem a to nie klamstwo bo wyleczyli moja profesor z jakis guzow i niedowladu reki a o nerwicach tez pisali ze wyleczyc potrafia nawet mialam do nich pojsc ale jakos mi przchodzic zaczelo no i wizyta kosztuje 200pln ale nie martw sie zadzwonie do dziadkow i jak cos beda wiedziec kiedy i gdzie przyjmuja to dam ci znac i zapisza telefon oni lecza ludzi po calym kraju ponoc maja taka silna wiare i moc uzdrawiania to bracia i tyle o nich wiem i poczytaj w necie o akupunkturze bo dzieki niej zdejmuje sie blokady z nerwow kture czesto powoduja takie wlasnie zle samopoczucie i te okrone bole glowy i nerwice tylko trzeba co najmnie przez tydzien chodzic zreszta oni ci powiedza od razu gdzie tkwi problem a jak wklowaja igielki to wcale nie boli to jak kasniecie komara buziaki dla wszyskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisałam sie na tomografie głowy ale dopiero na listopad, ale zobaczymy. Byłam u lekarza rehabiltacji od października mam dodatkowa serie masazy + pole magnetyczne + lasery. Maaaja moze jak Ty masz problemy z sercem przez kregoslup to sprobuj powtorzyc rehabilitacje. Gabi jakie mialas to badanie , ile kosztuje??? Ja slyszalam ze jest takie badanie w Szpitalu w Wawie na Saszerow ale kosztuje ponad 1.000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim!!! widze ze jest duzo nowych osob i ze zrobilo sie tu o wiele przyjemniej niz bylo ostatnio!Moje bóle brzucha troche ustapily, jutro ide drugi raz na usg bo za pierwszym razem wyszlo ze mam skurczony woreczek i chca sprawdzic czy dalej tak jest czy moze zle przygotowalam sie do badania.Skurczony czy nie , ja i tak wiem od czego te bole byly:/Myslalam ze juz jako tako panuje nad swoja nerwica ale jednak...wysarczy bardzo niewiele zeby wszystko wrocilo.No coz.Nie poddaje sie i bede walczyc dalej.Caly czas obiecuje sobie ze pojde do tego psychiatry ale jakos nie moge...Ciesze sie ze jestescie tu i piszecie bo to dodaje mi sily:):)buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresyjna
Cześć wszystkim ;) Wawa Rexetin kosztuje ok 30 zł, opakowanie starcza mi na miesiąc - biorę 1 tab wieczorem. Pozdrowienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Widze ze dzisiaj jakos prawie wszystkie panie cos napisały, w koncu zrobiło się milutko.Z tym dzieleniem leków to roznie bywa, bo pomimo ze nie ma podziałki mozna je dzielic, to tez zalezy od lekarza.Ja dzieliłam Pramolan, według wskazań lekarza.Mnie tez interesuje to badanie komputerowe, Gabi napisz co to za badanie.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wydaje mi się, że jest znowu miło na naszym forum, oby tak było nadal-nie dajmy się zwariować! Poradziłyscie mi bym na kręgosłup powtarzała rechabilitację-pewnie że byłoby świetnie, bo to bardzo pomaga, ale teraz przy arytmii to raczej nie możliwe-wszystkie prawie zabiegi są ,,pod pradem\" a to może zaburzać rytm serca.jak się już z tego wyleczę to wtedy spytam lekarza.Co do leków na serce-pytałam raczej o antydepresanty, a nie zioła. Pytałam, czy któraś z Was wyleczyła serce jakimś konkretnym antydepresantem.Moja psych stwierdziła, że zaburzenia serca-tzw.arytmie są od nerwicy, więc może i Wam cos takiego sie przytrafiło i jakims lekiem to wyleczyłyście?/zaleconym od psych./? Akupunkture kiedys robił mi ortopeda-na karku, bo miałam straszne bole, wydaje mi się że razem z lekami które wtedy brałam trochę pomogło.Ortopeda twierdził, że to dobre na takie spinanie mięśni- a one właśnie powstaja od stresów.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka037
Ztymi antydepr.jest tak ,ze jesli serce wariuje od nerwicy to jak przyjdzie ukojenie to i nerwy sie uspokoja i serce tez ,czasem na poczatku doklada sie lek na serce aby nie galopowalo.... ja biore atenolol i jak kedys probowalam kilku antydepr.(ale zrezygnowalam)to nie walilo mi serce ,raczej zwalaly mnie one z nog i otepialy ale serce bylo spoko. Po za tym sa ludzie chorzy na serce biora leki i do tego uspokajacze albo antydep. wiec mozna je laczyc bez szkody tyle ,ze pod opieka lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka037
Wczoraj wieczorem pojechalam na te poczte i moja N razem ze mna na plecach !Ja wyszlam z poczty to nogi mialam z waty i musialam usiasc na murku z tym cholernym rowerem i tak z 10 min siedzac przeklinalam swiat na przemian sie modlac(niczym potomek he,he...)potem ruszylam z powrotem "jak pijany zajac" ale powoli ,nie spieszac sie...co za diabel siedzi w tym łbie ,ze tak sie dzieje..... A tak w kwestii diabła to psychiatra chyba sie z nim nam kojarzy bo tak wiele z nas boi sie do niego isc ,ja tez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie badanie komputerowe mozna wykonac w W-wie na Wilczej,kosztuje ok.200.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze lepiej nie wiedziec co dolega?ja nie wierze w te badania komputerowe.moja ciocia robila badanie wzroku i wyszlo ze nie powinna widziec na 1oko.corka miala w szkole tez komp.badany wzrok-wyszla spora wada,a u okulisty to sie nie potwierdzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka037
u mnie tez o 15:20 i Twoj wiec chyba nikt nie pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka037
pipku opanuj się cholero!masz manię prześaldowczą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka037
sorki ale to jakis podszywacz napisal zaraz sie robie na czarno ja tez mialam ostatni wpis o 15:02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca
hej wszystkim ja właśnie dochodze do siebie po nerwowym dniu, trzeba było odwdieść moją mame do szpitala:(ale już sie lepiej czuje,mam nadzieje że tak zostanie,właśnie pije piwo i słucham muzyczki:), powinnam sie nauczyć inaczej relaksować i koniecznie iść do apteki po coś uspokajającego ps.możecie polecić jakiś dobry lek,bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu renka037>>>>>>>>musialam lekko zmienic nick bo jakis dupek sie podszyl pode mnie i mnie ubiegl .....,dodalam wiec jeszcze jedno \"r\" mam nadzieje ,ze bedziecie wiedzialy o kogo chodzi Tak na marginesie>>>>sporo tych czubkow po ziemi chodzi wiec dziewczyny nie jestesmy same!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×