Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość do pipek
ty naprawdę masz obsesję...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiole33>też dzięki,popytam,mi są chyba bardziej potrzebne na serducho,nie wiedziałam ze jest takie rozóżnienie też sie już pogubiłam,kto sie pdszywa a kto nie:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty.....brak mi slow-i tobie dobrej nocy zycze,abys przemyslal swoje postepowanie.czy nie sprawiasz bolu drugiej osobie. Nie czyn drugiemu tego ,co tobie nie mile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pipek
wchodz na tego linka i nie marudz bo za chwilę będziesz się zastanawiać czy nie masz kolejnego zawału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sobie z tym radzisz? moja teoria na tzw\"przeczekanie\" nie działa i nie w sumie nie wiem co mam robić:O a tak reklama do szały mnie doprowadza.... i pewnie z tego wszystkiego znowu nie będe mogłą zasnąc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,ale miałam przebojowa nic;)Dziewczyny to badanie kosztuje13ozłi wyszło wszystko u mnie komputerowa diagnoza całego organizmu wpiszcie w google i wyskoczy.Nie mozliwe ze to kosztuje 1tys ,misiaczki ja troszke sie uspokoiłam po tym badaniu całuskiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Wam wszystkim i serio modlcie sie mam tak modlitwe dostałam od ksiedza pomaga:)całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gabi
możesz tu wpisać treść tej modlitwy? Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gabi
Poczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🌼 Gabi masz teraz jakieś objawy somatyczne? Jak sobie radzisz? Ja mam ostatnio chwile załamania przez ten bóle twarzy i zawroty... :( Nie wierze juz w nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana-wawa wysle Ci modlitwe pozniej ok,zobaczysz wszystko przejdzie tylko trzeba troche czasu misiaki trzeba w cos wierzyc bo to szatan złe mysli nam wpedza,moze powiecie ze zwarjowałam ale ja nawet byłam u ksiedza egzorcysty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Takie badanie komputerowe jest dobre jak boisz sie ,ze masz jakas chorobe..... wtedy mozna naprawde poczuc sie lepiej -w koncu wszystko jest w glowie....ja wiem,ze u mnie klopoty sa z nerwicy wiec takie badanie jest mi zbedne..... Podszywaczy idrozniam ,spoko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rrenki
pewnie nie spałaś całą noc przez podszywacza:o i objawy się pojawiły:P Ale po co psychoterapia lepiej się nakręcać na topiku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz sie ,takie idioty nie wyprowadza mnie z równowagi...wrecz smiesza ,po za tym ja spie jak niemowle ,jestem jak mis koala moglabym spac 24 godz.na dobe choc to nierealne.... pozdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rrenki
a o początkuącą zadna z was dziś jeszcze nie zapytała,kolejny dowód na widzenie tylko SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz cos o sobie ,skoro jestes na blizniaczym forum:\"Stany lękowe....itp.\" to temat nerwic ,natręctw jest Ci bliski...moze Ty odpowiesz poczatkujacej na jej pytanie? i podzielisz sie swoimi sposobami na zwalczanie ...hmm...no wlasnie czego....? ja poki co wychodze na zakupki ,pa ,pa wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rrenki
juz wczoraj jej odpowiedzialam:) a o swoich objawach mówię lekarzowi i terapeucie - obaj z NFZ! bo nerwicowcom szybko udzielają się dolegliwości innych czego dowodem jest czytanie tego forum, zarzucało wam to już wielu forumowiczow ale wolicie udawać głuche... Udanych zakupów i zerowych objawów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×