Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość renka037
Terek>>>.a czy zazywalas przedtem przed ziolami chemiczne leki-uspok i antydepres i jak dlugo laczenie ziol z innymi lekami powinno sie odbywac pod kontrola lekarzy ,czesto sa interakcje..... "wchodzenie"ziol do organizmu wymaga dlugiego czasu ,podobnie z efektem terapeutycznym antydepr......wniosek sie nasuwa sam co sie powinno wybrac...to chyba dobre dla poczatkujacych lub tych co sa po odstawieniu lekow.... Homeopatii probowalam bardzo dlugi okres czasu bez wyraznej poprawie-mysle ,ze moj organizm ma za duzo chemii i dlatego sie nie powiodlo ale znam innych ktorzy sobie chwala bardzo w naweet ciezkuich chorobach ale nie w nerwicy-nie spotkalam takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka037 Masz racje, trzeba konsultować z lekarzem łączenie ziół z tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka037
Ech !Kobitki takie"rozmowy" dla mnie sa jak wizyta u psycholga , "pogadalam sobie " w miedzy czasie zrobilam obiad i ogarnelam mieszkanie i czuje sie odprezona i nawet sie nie boje wyjscia na dwor zaraz ide sobie...a pod wieczor musze jeszcze podjechac rowerem na poczte bo mam awizo w skrzynce-nie otworzylam listonoszowi bo spalam wiec musze isc po przesylke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
No i w końcu mam neta coś moj mężuś popieprzył z kompem i nie miałam dostępu przez 10 dni zwariować mozna a co do leków jakby ktoś chciał wiedzieć to biore:rexetin 1 tab. rano,mirzaten pół tabl. na noc,a jak mnie telepie-dorażnie cloranxen 5mg max 3 dziennie a ja chodze na spacery z synkiem ,jejku jak on już urósł i gaworzy sobie jest tak fajnie ale ostatnio mialam takie dziwne zdarzenie o 5 rano moj maz wychodzil do pracy i zostawil malego u siebie a ja sie obudzilam i on byl obok mnie w łóżku przeniosłam go ale nie pamietam kiedy i jak bo po tych lekach na noc spie jak zabita nawet nie wiem kiedy moj maz wstaje i karmo malego dlatego sie zdziwilam ze spi ze mna rano ale ogolnie jest dobrze a i jeszcze biore gingo biloba,magnez,potas-doraznie zeby nie przedawkowac i na serducho na lepsza prace kupilam kapsulki z omega 3 no i witaminy i to chyba wszystko,pozdrawiam was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka037
nie pale a rzucilam w nerwicy choc ja palilam malo bardziej do towarzystwa ....ale wlasnie przez to serducho odstawilam ,chociaz to dobre! Spadam na poczte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczyny. Dziś spędziłam bardziej aktywnie dzień, nie mogłam się pogodzić z tym że ostatnie dni wciąz przesypiałam. No i jakoś mi się udało. Rano sie zmobilizowałam, ubrałam w miarę fajnie, wymalowałam nawet oczy i w południe poszłam sobie z kolezanką na spacer a potem do knajpki na pizzę.Zauważyłam, że jak jestem zajęta rozmową to całkiem dobrze się czuję, najgorszy jest bezruch i wpatrywanie sie w samą siebie i swoje ,,wnetrze\".Co do leków-bo o tym rozmawiacie-mnie zioła na dłuższą metę nie pomagały, niestety każdy organizm jest inny i widać na każdego co innego działa.Ale też myśle, że dla poczatkujących najlepsza jest metoda drobnych kroczków. Najpierw próbować ziół a potem jak nic to nie da leczyć sie czymś bardziej konkretnym.Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krec Bardzo Cie prosze jestem z WAWY podaj gdzie przyjmuje ta kobieta z Moskwy. Lekarze nie wiedza co mi jest a ja jestem załamana!!!!!!!! Mam zawroty i bóle głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
cholera wszystko mi się skasowało no ale pomaga mi ten rexetin i kilka osob tez to na tym forum stwierdzilo a na noc musze brac bo mi troche za bardzo fiksowaly nerwy ale juz niedlugo odstawiam teraz ja nie mam prawie objawow somatycznych jak wyleczysz nerwy to one ustapią przekonalam sie o tym sama no ale bralam rexetin 7miesiecy przed ciaza i teraz wrocilam do niego i biore prawie 3 miesiac i jest dobrze a moj kochany lekarz powiedzial ze bedzie tak ajak kiedys nie bede wiedziala ze jestem na cos chora teraz organizm sie bronil i musialm dostac ten leka na noc tak bylo tez 2 lata temu na poczatku leczenia a rexetin to jest to samo co paxtin20 tez ktos bral na forum kreci mi sie w glowie tez i mam bole i czasem serce zakołacze ale to pikuś w porownaniu z tym co bylo na poczatku najpierw trzeba wyciszyć system nerwowy,potem przychodzi leczenie i objawy same znikna nawet nie bedziesz wiedziec kiedy to minie i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg23
Cześć dziewczyny!ja też mam problem z nerwicą, 3 lata zyłam w ciągłym stresie który zgotowali mi rodzice!nie wiem cm am robić byłam u psychologa opowiedziałam mu o wszystkich objawach mojej nerwicy o tym że się dusze od rana do wieczora ze mi ręka dretwieje i że kreci mi sie w głowie a ona kazała mi iść do psychiatry zeby przepisał tabletki na uspokojenie.Ja juz mam dosyc nie moge normalnie funkcjonować, co mam robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
Najlepiej posłuchać rady psychologa i z niej skorzystać po to w końcu są lekarze mają nam pomagać a sama pewnie nie dasz rady więc głowa do gry i maszeruj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
miało być głowa do góry i maszeruj!!!! coś mi cały czas sie pierdzieli w tym kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg23
boje sie że sie uzależnie od tabletek znam osoby ktore biora i nie otrafia normalnie bez nich funkcjonowac no sle chyba bez leków sie nie obejdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg23
ja mam juz dosyć jak tak dalej bedzie to wole nie zyć niż sie meczyć to jest koszmar ja sie boje iść spać bo wyaje mi sie ze przestane oddychac we śnie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresyjna
Cześć wszystkim ;) Do Wawy: Pytałaś o Rexetin - pomógł mi na wszystkie dolegliwości somatyczne oprócz serducha (nadal mam arytmię) a biorę go dopiero od dwóch miesięcy. No ale nie każdy organizm taki sam.... Jedno jest pewne - jest to lek nowej generacji i jeśli trzeba coś brać bo sam człowiek nie daje rady, to lepeij taki. Ja też niechętnie biorę jakiekolwiek leki, długo się zastanawiałam czy spróbować. NIE ŻAŁUJĘ. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×