Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Aniołku, nic Ci się nie stanie, pamiętaj o tym! Wysłałam Wam piosenkę i zdjęcie Pawłowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich mam sporo czytania .. ;) nadrobię i.. przestawiam sie na zdrowe jedzenie, zero białego chleba ziemniaków i słodychy i niedługo z tą dietką startuje więc pośle następne dni, :) zostało jeszcze 6 dni i nawet sporo tego tylko zdrowo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem kurde jak siedze w domu!! a jak mam gdzies isc too gatami trzese!! juz mi sie krecie i glowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja troche wprawiłam sie w poskramianiu nerwów, wiem czasami sie nie da, ale wczoraj brało mnie dygotanie... wykąpałam się wysmarowałam kremikiem pachnącym, zajęłam głowę czymś miłym i ręce :) nie myśłę nie myśłe o Tobie NNNN, i czasami działa,, ale fakt opuściły mnie duszenia, ściskania serca to mnie dygota i sama nie wiem czy mi aż tak zimno?? :D :D czy to nerwy? ale z czego do cholery te nerwy?... odejdź precz wredna nerwico akyszszszszsz.......... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nerwusy, mnie niestety coraz bardziej dopada ta nasza nnn, nie wiem dlaczego, chyb a zaczelam negatywnie myslec, i jakos slabo mi cay czas jest, nogi jak z waty mam nawet w domu, a wczesniej tylko mialam tak poza domem gdzies sama, mecza mnie mysli ze zwariuje albo cos tam...szkoda gadac, ale ciezko mi sie z tym ostatnie dwa tygodnie uporac. chyba zrobilam krok w tyl, niecierpię sie za to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego te zawroty glowy i migotanie przed oczami, normalnie porazka, mamoJulki z tym czrowaniem to niezly pomysl hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do pracy jak zawsze dojedziesz bez problemu i jak zwykle edziemy wszystke z ciebie dumne. aniolku wiesz ile ja bym dala zeby teraz jezdzic do pracy:( a musze czekac na dyplom:(i sie niecierpliwie i pewnie dlatego mi tak slabo, a tobie ze stresu, ale pomysl sobie ze w autobusie czy w tramwaju moze byc kilka osob z takim problemem wiec jak cos to krzykniesz i ci pomoga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek po kiego Ci lekarz w autobusie jak i tak nic nie lykniesz ,jakby co to krzycz uwaga lece lapcie mnie zebym sobie kuku na glowce nie zrobila...i nic mi mnie jest to tylko N plata mi figle!wiec nie gapcie sie jak sroki w gnat!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek sukcesem jest to ,ze pracujesz a nie siedzisz w domu i lamentujesz i do tego terapia -musi byc lepiej Loczku ,czesc ,nie lam sie dzis krok w tyl jutro dwa do przodu -tak juz jest z ta N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Mama Julki Jak tam radzisz sobie z Xanaxem Ja biore 2x 0.5 mg bo inaczej trzesie mnie a Ty jak bierzesz napisz prosze i czy jeszcze cos innego dostalas od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich mam wiadomość jak by ktoś chciał pogadać z psychiatrą dzisiaj BESPŁATNA INFOLINIA ZE SPECJALISTĄ num 0-800250071 Doc.dr hab.n.med. Joanna Meder wyczytalam w przyjaciółce moze ktoś chce Ja miałam mrowienie prawej ręki ale zaczęłam prasować trochę ulżyło pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za dietke :) dziewczyny znowu mną trzesie,wziełam tabsy i nic,no załamka calkowita,pewnie znow dzis noc z glowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikuszka 77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za foto Pawła26 jestes sympatycznym facetem :):) dziękuję równies za piosenki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikuszka 77
czesc DEBORA pewnie mnie nie znasz wpadam tu zadko ale stale sledze wszystkie wpisy czuje sie tu troche nieswojo poniewaz kazdy potrafi sobie jakos radzic z tym pieprzonym dziadostwem a ja choc choruje ponad 10 lat jestem bezradna mam identyczne objawy jak ty serce ali mi jak oszalale wydaje mi sie ze w koncu umre lub zwaruje jak bys chciala pogadac to chetnie moze razem cos wymyslimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtaj Wikuszka 77 ja cię też nie znam chciałabym coś wymyśleć na to draństwo nie wszyscy sobie radzą z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Bylam dzis z corki klasa na wystawie Malarstwa Canalletto.Wspaniale dziela.Wystawa byla w Zamku Krolewskim. Pawel,dzieki za zdjecia.,nie wygladasz na nerwuska! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikuszko,Pipek witajcie;] ja na dzisiaj mam dosc tego dranstwa,tak mna trzesie a serce nasuwa jakby zwariowało,zaraz skocze do apteki ,moze cos z kozłka dostanę,bo zwariuje,jakie to podłe uczucie,noe nie wytrzymuje,czuje sie jak po 200 kawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×