Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Marysiu, mam nadzieję, ze to, co napisałam, nie zabrzmiało za ostro i nie sprawiło Ci przykrości. Trzymam za Ciebie mocno kciuki, poradzisz sobie z pójściem do lekarza i wymyślicie coś, żeby było lepiej. Powodzenia słonko :) Fajnie, że córka radzi sobie bez leków, ale jezeli Tobie są potrzebne, to trzeba brać, żeby było lepiej :) Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Ja tez tak uwazamze powinnam cos brac innego ale ja mam arytmie komorowa serca i nie moge brac za duzo lekow bo oslami mi serducho i tak biore leki na serce i cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu może Twoja córka sobie radzi ,ale jak wynika z tego co piszesz to ty sobie jednak nie dajesz rady ,sama widzisz że musisz brać juz wiecej tabletek ,Marysiu nie tedy droga do wyzdrowienia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
hej, hej witajcie z rana u mnie zawroty wglowie i gula w zoladku atak to ok. tylko czy jak wyjde to nie wpadne pod samochod albo jakiego murka nie ob........am , afuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Kasienko ja mam46 lat i najwazniejsze sa dzieci Najbardziej mnie doluje moj ojciec coma 60 lat on jest flegmatyk i ma swoj swiat Zaraz posmierci mamy sie wprowadzil do mnie i denerwuje mnie moj znerwicowany raptusowaty maz ale jeszcze bym opisywala Jak jestem sama to odpoczne od nich ale to sa minuty bo dziadek non stop siedzi w kuchni ze mna i nigdzie nie moge isc bo mi nie pozwala o Boze chce inaczej zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Ale mamy wszystkie dzien do niczego Mimo ze bierzemy leki Musi byc ktos kto umie cos powiedziec do naszej swiadomosci Ja tlumacze sobie ze to tylko nerwica i tak musi byc zawsza nie wolno sie tym przejmowac to choroba kobiet przewaznie tak wyczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
marysia60 najwazniejsz jestes ty, bo jak ztoba dobrze to i zreszta tez.troche zdrowego egoizmu wiele pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co wy dziewczyny dzisiaj w takich du....tych nastrojach !!! no szybciutko uśmiech na twarz szystkie !!!! :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Dzieki za te slowa Bardzo mnie podniosly na duchu Moja cora u psychologa dowiedziala sie ze nerwica to blogoslawienstwo dla niej tz. ze w swoim zyciu czas na zmiane i musi cos zrobic innego bo robi wbrew sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu, Iiyama ma rację! Pomyśl czasem o sobie, to wszystkim dobrze zrobi :) A nie myślałaś, żeby może się przejechać z córką do jej psychologa i też z nim pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzaltowana turystka mówi do górala: - Ależ pan musi być szczęśliwy... patrzy pan na zaślubiny górskich szczytów z obłokami, widuje pan zachodzące słońce wypijające czar niknącego tajemniczego dnia... - Oj widywałem ja, widywałem - przerywa góral - ale już teraz nie piję. Teraz dowcipy na poprawę humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
mgla zawisla ,dosc szarawo przydalby sie smieszny filmik od zgredka , aten gdzie sie podzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Ja dzisiaj się czuje beznadziejnie. Znowu rozwaliłęm sobie zatoki. Bleeeee. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawia dwóch mnichów, młody ze starszym na temat zbiorów znajdujących się w tamtejszej bibliotece. - Mistrzu, wybacz, że pytam, ale co by się stało gdyby mnich przepisujący księgi się pomylił i jakieś zdanie przepisał błędnie? - Nie, to niemożliwe, nikt się nie myli. - No, ale jakby się ktoś pomylił, to co by się stało? - Mówię ci, że nikt się nie myli, znasz tekst biblii na pamięć? Przyniosę ci jedna z pierwszych kopii i zobaczysz, że nic, a nic nie odbiega od tej z której i ty się uczyłeś... - Mnich poszedł po ów tekst i nie ma go godzinę, dwie, trzy... w końcu młody mnich zniecierpliwił się i poszedł szukać mistrza. Znalazł go w bibliotece siedzącego nad dwoma tekstami biblii (jeden z którego się wszyscy uczyli, a drugi ten jeden z pierwszych kopii najbliższych oryginałowi) i płacze... - Mistrzu co się stało?!? - W pierwszym tekście jest napisane będziesz żył w celi bracie, a w kolejnych kopiach będziesz żył w celibacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
marijke Tak myslalam zeby pojeczac ona bierze 80 zl jest droga Corka jezdzi raz w tygodni na godz Ona jes bardzo dobra ale ciezko do niej sie dostac Czeka sie pare miesiecy Jest jedna z 500 w Polsce o takiej terapii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
skoro dzien zapowiada sie do d......... to trzeba cos z tym zrobic tylko co bo w glowie pustka i szum i do tego mi sie w niej kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę się jeszcze pochwalić ( chociaz to było przypadkiem ) , ze znalazłam bardzo dobrego psychologa a jest to moje 3 podejście do terapi- poprzednia pani psycholog pytała tylko dlaczego się boję - a przecież ja się tego chciałam dowiedzieć od niej !Wizyta trwała pół godziny a mi się wydawało , że 2 . Teraz siedzę u pana psychologa godzinę a zleci jak 10 minut (a jaki przystojny). To jest terapia behawioralna , dostaję od niego różne zadania np. stoperem zmierzyć czas jazdy do sklepu samochodem i pieszo (sklep 200m od domu) Dzięki za powitanie , postaram się więcej pisać a nie tylko czytać! Kasia100 super dowcipy , uśmiałam się szczególnie z tego celibatu. Trzymajcie się cieplutko i wesolutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
kochane kolezanki Dzwonilam do swojego lekara ktory mi powiedzial ze dzis jest bardzo zly dzien dla Nas ale glowa do gory nic sie nie stanie Ja odwolalam wizyte bo bylam do d... choc mam szpital na wyciagniecie reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Gocha fajnie ze jestes Ja biore Xanax z Twojej polki lek i jak bierzesz benzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia100: w pracy jestem i nie mam. Ale ibuprom to najgorsze świństwo !! unikaj tego Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzisiaj czuję się nie teges ,mam okropne zawroty głowy ale na 12 idę do psychologa to mnie ustawi do pionu ( i se popatrze ha ha ha0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie dlaczego jest niedobry ibuprom ????? aspiryna na zatoki nie pomaga !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć czytam was jak mam czas bo do poł. jestem w pracy odrywam się na chwile i czytam to dobrze robi. Od czerwca chodzę na terapię do psychiatry i jestem bardzo zadowolona, bo zaczynam widzieć efekty, a było tak że bałam się już wychodzić z domu. Są nadal miejsca, które omijam szerokim łukiem jak winda, ale na to potrzeba czasu. Taka terapia to minimum rok. Nie biorę żadnych leków, bo strasznie boję się uzależnienia, a w przeszłości miałam próbę samobójczą z lekami. To daje jednak plusy bo do wszystkiego dochodze sama i odkryłam, że wcale nie jestem taka słaba. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
przepraszam za brutalna szczerosc ale skoro i u was dzien do d.......... to mnie cieszy to znaczy, ze nie ja taka niedorobiona tylko ten dzien jest niedorobiony skoro i inni go tak odbieraja. czyz niemam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia60 ja biorę od czerwca Alprox 3 razy dziennie po 0,5 mg i widzę ,że czas już odstawiać ale bardzo się boję że powrócą silne ataki paniki - kiedyś miałam taki atak ,że nawet mąż myślał ,ze to zawał !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama pewnie ,ze masz rację ,mi tez jest lepiej że nie tylko ja tak sie czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×