Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Niemożliwe jak ten czas szybko płtynie 1 dzień mnie tu nie było a już tyle stron zapisanych przeczytałam wszystkie i dziękutje wszystkim którzy mi odpisali z tym bólem brzucha to faktycznie jest tak jak mi napisałyści w nocy gdy spie jest ok a jak rano wstane po jakims czasie zaczyna mnie boleć i9 tez miałam roboione badania i nic mi nie wyszło jeden wniosek nerwica .Dopiero dzisiaj dostałam się do komp[a bo corka wrócila z uczelni i miała mase pisania na kompie ale co chwil tu taj jestem pozdrawiam dziewczyny i chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestescie wspaniałe nawet pamietacie ze pisalam o trądziku .......kochane napiszcie mi coś jeśli wiecie o lekarstwie które sie nazywa CLONAZEPAM a co jest w tych solach ERLENMAJER pije je od 1 ,5 miesiąca i niby lepiej ktos mi juz cos pisał że one nie mają znaczenia ,ale chyba nie bo lekarz powiedział ze nie moge przekraczac dawki 3 miarek dziennie po za tym po tych solach bardzo popsuła mi się cera syn ma trądzik a ja jakieś takie bolące krosty wygląda jak ospa ale to nie jest czym to zlikfidowac nie wiem ale ciągle jakis problem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clonazepam nalezy do benzodiazepin jak xanax itp.czesto daj aprzy padaczkach ,tyle wiem o tym leu o solach nic nie wiem..... kurcze ,narazie musze zwolnic kompa ale napisze Ci niedlugo o tym leczniu tradzika ,narazka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani, sprawdzam czy się \"zaczerniłam\". A tak poza tym, czy ktoś słyszał może o przypadku wyleczenia nerwicy samą psychoterapią. Bo ja mam takie marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnelka23
Ja prawie, ale mieszkam z rodzicami wiec to wszystko wraca. Nerwica pojawia sie jak ktos na mnie krzyczy - ktos obcy.Jesli chodzi o rodzicow to sa to pewne hasla ktore doprowadzaja mnie do szalu i jestem w stanie rzucac przedmiotami (najbardziej lubie cytryny;) ) Dwa razy zemdlalam ze stresu.Kilka razy bylo mi strasznie slabo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy nie macie ci robić nie nadąrzam za wami.Ja dopiero dorwałam się do kompa ,bo dzisiaj sobota i jest oblegany przez moje pociechy.Witam wszystkich nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka ja mam swój dom i swoje dzieci mam 35 lat ,a moja matka bardzo lubi mnie gasić i pouczać przy moich dzieciach ,ona to poprostu lubi.Ale zbiera jej się moja terapia sprawiła ,że zaczełam jej się stawiać to stwierdziła ,że jestem pyskata i chamska ,a terapeuta wyprał mi reszte rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana no chciaż jedna została na straży.Jak zdrówko bo mnie wczoraj potrzepało sama nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich milo że się o mnie martwicie ja rownież o was myslę, glowa trochę jeszcze boli mam zachwiania rownowagi, ale myslę ze nie długo dojdę do siebie pozdrawiam buziole dla wszystkich nowych :):):)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane nerwuski....wpadłam na moment bo jestem gościnnie na necie, bo nie mam już niestety neta w domku...cały czas o was myślę i serdecznie was pozdrawiam.....dziękuję za meile...u mnie wszystko ok i po staremu ....całuski wielkie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka, jak zdiagnozowali u ciebie nadwrazliwosc jelita, to tak jest po spaniu po lezeniu kiedy sie rozluznisz nie boli a wystarczy, ze cos zjesz ,tak przynajmniej u mnie jest, natychmiast po brzuchu lataja rozne bole , troche ruchu i brzuch wzdety i boli stres to samo, najlepiej w nocy i do tego pozycja na brzuchu do spania. magdalenka, wiesz z rodzicami to jest tak ( ja jestem matka polka mam corcie 18 i 20lat) mowie raz drugi a za trzecim juz nie wytrzymuje i rykne, bo sluch one maja dobry jak cos chca jak ja chce to gluchna. aha wszystkim czesc i specjalne czesc do tyski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka Szp.
Miałam nerwicę połączoną z depresją. Jak to czytam ... to aż dziw ze z tego wyszłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka odpoczywaj i wracaj do zdrowia. Miloszka,szkoda ze nie masz stalego dostepu do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u cioci w szpitalu i jestem zszokowana-okradli ja-telefon,ladowarke i portfel.Wisza kartki-Uwaga zlodzieje! To sie w glowie nie miesci ,co sie dzieje w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z10lat temu jak bylam w szpitalu skradli mi zegarek jak lezalam na lozku odwrocona do sciany, skradl to taki lump ktory niewiadomo poco szwedndal sie po szpitalach a jak prosilam personel aby go przeszukali albo wezwali policje to powiedzieli ze moge to zrobic sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka Sz. powiedz coś jeszcze czy z tego mozna wyjść, bo ja czasami trace nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Malo nas dzisiaj ach zapomnialam ze dzis sobota i tance Jak sie czujecie ja tak sobie mam klopoty z zoladkiem ni moge jesc moze jakis robak tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to możliwe prosze o szybka odpowiedz czy można miec 2 razy w zyciu ospe pytam bo u nas na wiosce panuje ospa wietrzna a mi od ytgodnia powyskakiwały na twarzy jakies durne krosty 4 na czole 2 na policzku i pare na plecach myslalam ze to po tych SOLACH ERLENMAJER nic mnie to nie swedzi tylko boli no i teraz dowiedzialam sie że na wsi panuje ospa pomóżci napiszcie cos błagam ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama masz chyba racje że to nadwrazliwośc jalita tak to spokojnie przemyślalam i mysle że masz racje mam znów problem juz wyżej napisalam ratujcie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym ospa jednak bardzo swędzi i występuje przy niej co najmniej stan podgorączkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×