Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość .SYCYLIJCZYK.
BIANKA NA JAKI ADRES CI NAPISAĆ JESLI NIE DOSZLO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś pogoda jest tak cudna ,że nie chciało się wychodzić z łóżka .Jakaś dziwna mgła i takie cięzkie powietrze ,ani troche mrozu .kwiatki koło domu zaczeły mi wychodzić przyjdzie mróz i wszystko szlak trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
WITAJ ADA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie coś o tym trądziku ,bo mój syn też cierpi .Używał maści facial wash z sensu troche mu pomagało ,ale ciężko to u nas dostać.Koleżanka mi to przesyłała puszka maści kosztuje ok 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
:( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia ty muwisz swojej mamie co ci nie pasuje ja jeszcze tego nie umiem tzn. wiem jak ona zareaguje i wiem ,że to się skończy awanturą ,ale coraz częściej zdaje sobie sprawe ,że to jest niuniknione ,przecież ja stara dupa jestem i mam swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada wyslalam Ci o tym tradziku ,to co napisalam biance Bianka zaloz sobie konto na wp.pl jest chyba najlepsze.....nie wiem jak moglabym to co napisalam na poczcie wkleic tu ,podpowiedzcie mi moze jak to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycyliczyk przecież ty taki młody jesteś pozbieraj się szybciutko i zaczynaj każdy dzień z uśmiechem.Nie masz jeszcze dzieci ,problemów z dzieciakami z rachunkami i tak wogóle z dorosłym życiem ,broń się i się nie poddawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka, wchodzisz w napisanego maila, podświetlasz go, naciskasz prawym klawiszem myszki \"kopiuj\", potem tutaj wchodzisz, tak, jak pisząc zwykły post, znów prawy klawisz myszki i polecenie \"wklej\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
ADA SŁUCHAŁEM ŚPIEWU JANA PAWŁA II I JAKOŚ Z MODLITWĄ UDAŁO MI SIĘ ZASNĄĆ SIŁA PAPIEŻA JEST WIELKA.POŁOŻYŁEM SIĘ SPAĆ PO 1 W NOCY I MNIE DUSIŁO WZIĄŁEM RELANIUM WIECZOREM 1 PÓŹNIEJ DRUGIGE 5 MG(LEKARZ PRZYPISAŁ RELANIUM DORAŹNIE I DOXEPIN)KILKA RAZY SIĘ BUDZIŁEM BO BRAK BYŁO ZA PŁYTKI ODDECH ALE MAMA PATRZYŁA NA ODDECHY I ZASNĄŁEM.TERAZ MAM UCZUCIE DUSZNOSCI JAKBY ODDECH BYL ZA MALY RAZ ZA WOLNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijka to ty jesteś spec komputerowy.Dla mnie to czarna magia wszystko musze zapisywać na kartkach ,bo pamięć dobra ,ale krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyk a może ty troche uzależniłeś się od leków.Też tak miałam z tym oddechem łaziłam wtedy w nocy po podwórku i łapałam powietrze.Spróbuj pooddychać przeponą.Czemu twoja mama nie załatwi ci jakies terapi,dla mnie jest to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też idę obierać ziemniaczki bo kurczaczek dochodzi.Przylece póżniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest juz chyba ten wlasciwy adres prosze o wiadomości tradzikowe a ty SYCYLIJCZYKU sprobój sobie wziaść validol on jest najlepszy na takie duszności niekiedy biore 3 po kolei az w koncu pości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
BIANKA JESZCZE RAZ MOŻESZ PODAĆ MEIL?MARIJKE DZIĘKUJĘ ZA WCZORAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka wyslalam Ci na ten anka......w interii....ten nowy mi wrocil z napisem ze nie ma takiego konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez dzis kurczaczek pieczony frytki i surowka z ogorka kiszonego z jablkiem i szczypiorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, ale mnie rozbawiłaś z tym specem komputerowym :D Kiedyś dwie godziny myślałam, jak włożyć tusz do drukarki, a ze trzy instalowałam bezprzewodową myszkę. Ciągle zresztą mam podobne akcje. Ja jak zaczynam źle oddychać albo tak mi się wydaje, to na siłę zajmuję się czymś innym i skupiam na czymś uwagę. Wtedy nawet nie zdążę zauważyć, jak oddech wraca do normy. Najgorzej było zawsze, jak mierzyłam ciśnienie i wychodził mi niski puls (taki 54-58) po atenololu. Czułam się, jakby moje serce miało zaraz stanąć, a moje płuca przestawały pracować. Teraz biorę mniejszą dawkę leku, nie mierzę ciśnienia i jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
OKAZUJE SIE ZE M?J PSYCHIATRA PRACUJE TEŻ NA TEJ SAMEJ UCZELNI CO MÓJ TATO...WYSYŁA MNIE NA ŚWIETLICĘ O NAZWIE ISKIERKA I TAM MÓWI JEST TERAPIA IŚĆ TAM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sycylijczyka
pewnie ze powinienes isc na te terapie, wogole to jaka masz diagnoze czy moze bordeline? jakies sprzeczne informacje podajesz o swoich rodzicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyku,uwazam ze bardzo potrzebna Ci jest terapia.ale czy Ty aby napewno masz dobrze postawiona diagnoze?Moze to cos wiecej niz depresja i leki dlatego nie dzialaja tak jak potrzeba.Dosyc dlugo juz bierzesz te leki i zero efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×