Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Wczoraj późnym wieczorem mocno zabolało mnie w sercu i zaraz ogarnął mnie lęk. Znów zimny pot, drżące ręce, myśl, że za chwilę coś się stanie. Nocą było jeszcze gorzej. Cały czas bezskutecznie próbowałam się uspokoić, mówiłam do siebie : \"Acha, nie panikuj, Twoje serce jest zdrowe ! \" ale mimo tegoo lęk i ucisk w sercu nie puszczał. Miałam jeszcze tak, że leżałam równo oddychałam, a tu po chwili za którymś razem oddechu złapać nie mogłam! wtedy zrywałam się parokrotnie z łóżka i brałam głęboooki oddech. Jednocześnie ogarniało mnie wtedy przerażenie i serce zaczynało walić jak młot, że czułam w uchu przyciśniętym do poduszki, jak bije. Czy ktoś z Was też tak ma? Powiem Wam , że od czasu tej pieprzonej N. moim jedynym marzeniem jest, by ze spokojem położyć się spać, nie zastanawiając się, czy dożyję jutra. ;/ Zaglębić się w krainie snów nie myśląc o śmierci, zawale, mając w głowie same przyjemne myśli ... 😍 🌼 .. może kiedyś się spełni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Dziś tylko listę podpisuję , bo mam okupowany komputer ;) Danuśka ....❤️...👄... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ sie tutłoczno
strasznie zrobiło !!! i nie jest tak prosto sie połapać we wszystkich wpisach, cała masa różnych ludzi, z których każdy jest ważny chce byc ważny, chce otrzymać pocieszenie ale jest tych nerwicowców to cała plaga!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie pogoda wredna i moje samopoczucie tez ,mam takiego doła ze szkoda mowic boze jak czlowiek człowieka tak moze zranic słowami ale to boli ach:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidziunia,co sie dzieje?Tak mi sie przykro zrobilo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ LIDUSZKO glowa do gory co poradzimy na to są ludzie iludziska a jedno nie potrafi zrozumiec drugiego TO BOLI BARDZO jestesmy razem ito jest warzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny milo mi sie zrobiło ze jestescie ze mna i odrazu reakcja z waszej strony i nie jestem sama dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) asix trzymaj się, też to przechodzę choć dzisiaj mimo tego, że pogoda jest paskudna czuje się w miarę dobrze, trochę porobiłam w domu...zrobiłam pierogiiii!!!!!!! :) Przeczytałam fajną książkę, która uderza w nasz czuły unkt panią \"N\" \"Drogi wyjścia z depresji\" - Antoinette Borri wyd. Jedność naprawdę polecam :) pozdrawiam wszystkich cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIDUSZKO niema za co musimy sie razem wspierac i wradosciach i wsmutkach a tych czasem niebrakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwazniejsze,ze jest ktos,kto nas wyslucha!!!!Komu mozna sie wygadac i wyplakac.Nawet na odleglosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie dobrze mi sluzy i mam do niego zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO tak najlepsze to te sprawdzone mnie dobrze robi VALIDOL a drugiemu moze niepomuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko czuje ze mnie to pszydalo bysie cos pszeciw lekowego a nie tylko na uspokojenie moze wkoncu moj pan doktor mi pomoze 9mzm wizyte to jeszcze triche musze poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia no wlasnie moze ci cos przepisze nie jestem w temacie ale chodzi ci o lęki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak troszke sobie pogadalam a teraz musze leciec bo moj synek domaga sie jedzonka i corcia wrocila pewnie teraz ona siadzie do kompa POZDRAWIAM I CALUJE WSZYSTKIE NERWUSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Liduszko chodzi o LĘKI ja jescze tak dobrze nie posluguje sie klawiatura wiec zamiast ą ę pisz a e za co przepraszam wszystkich czytajacych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłaszam swoją obecność pozdrawiam was i już nie zabieram głosu bo znów z innej strony ta franca N...... mnie nęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bianki
a idz wal sie na drzewo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze wpiszcie mnie na liste bo nie potrafie BIANKA lat 39 rozpoznanie nerwica lekowa i hipohondryczna miejsce zamieszkania śląsk nieedaleko Gliwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAżaj pomarańczowy żeby cię nie pokarało nie jeden byłtaki mądry .....uważaj bo kto wysoko fruwa ten nisko upada .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w ten paskudny dzień! :( Lidziu co się dzieje? martwisz mnie...... dziewczyny nie wiem jak to przeżyję :(:(:( dzisiaj w nocy będę sama.... dawno już nie byłam w domu sama. jak nie mąż to teść, a teraz obydwaj wyjechali. jeden do pracy a drugi do zakopanego na narty. a ja sama............ ufff, już siedem razy sprawdzałam drzwi a jeszcze wcześnie jest, boję się pomyśleć co będzie w nocy............................................ BOJĘ SIĘ!!!!! a jutro mam bardzo poważną rozmowę, od której będzie zależało czy zmienię pracę na tą, o której zawsze marzyłam nie dam rady.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUNCA24 dasz rade wmów sobie że dasz rade spróbuj załączyc sobie w nocy radio całkiem cichutko pózniej wsłuchaj sie nie tak zeby mysli czyms zajac i zobaczysz że zasniesz ,życze żeby cisię udało spełnic marzenia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×