Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Go艣膰 dobrze si臋 czuj臋
Witajcie kochane. U mnie dzi艣 lepiej. Bardzo si臋 staram, niczym si臋 nie nakr臋cam , staram si臋 by膰 pogodna i nawet dobrze mi z tym . Mnie bardzo gubi zamartwianie sie na zapas wszystkimi sytuacjami, to niedorzeczne ,ale ja wszystkim sie niepokoj臋 , 偶e syn nie zd膮zy napisa膰 pracy, Zeby szcz臋艣liwie wr贸ci艂 do domu itd.Doskonale wiem, 偶e to nie ma 偶adnego wplywu na zaistnia艂膮 sytuacj臋. Je艣li na chwil臋 zapomne, to zara偶 wracam my艣lami, bo wydaje mi si臋 ,偶e powinnam co艣 robi膰 czyli niepokoic sie . Byloby wspaniale 偶y膰 bez l臋kow, jednak trudno je wykorzeni膰 , Serdecznie pozdrawiam.:):):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marjolaine
jak sobie radzicie ztym napi臋ciem ,l臋kiem przez ca艂y dzie艅?ja jestem strasznie zm臋czona .ca艂y dzie艅 robi臋 wszystko ,aby zapomnie膰,aby nie my艣le膰 jak bardzo si臋 偶le czuj臋,ze za chwil臋 si臋 przewr贸c臋 albo zemdlej臋,偶e ciagle kr臋ci mi si臋 w g艂owie.staram si臋 by膰 maksymalnie zaj臋ta.teraz jestem ju偶 tak zm臋czona,偶e nie mam ju偶 si艂y.chcia艂abym si臋 tak zwyczajnie po艂o偶y膰,odpocz膮膰,ale nie mog臋,bo wszystko mi w 艣rodku a偶 chodzi i jak sie polo偶臋 ,to jest jeszcze gorzej.nie mog臋 si臋 skupi膰 na niczym ,zaczynam czyta膰 i za chwil臋 艂api臋 si臋 natym ,偶e nie wiem co czytam,偶e znowu my艣l臋 o sobie.czy wy te偶 tak macie?wygarniam sobie 偶e jestem egoistk膮.nie wiem co mam dalej robi膰?mo偶e brac leki typu xanax?mo偶e psychoterapia?prosz臋 odezwijcie si臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
marjolaine kochana, wszyscy chyba tak mamy. ja np. wystarczy weekend lub kilka dni wolnego od szko艂y i ju偶 zaczynam wymy艣la膰 wszystko co mozliwe..;/ nowe b贸le albo stare tylko nasilone, my艣li k艂ebi膮ce si臋, a co b臋dzie jak mi si臋 cos stanie, itp.. a dzisiaj w bibliotece (dla wszystkich zorientowanych) mialam swoj atak nie艣wiadomosci.. ca艂e szcz臋scie na korytarzu i chyba nikt tego nie zauwa偶y艂..mam nadziej臋.. normlanie zn贸w bym my艣la艂a 偶e to pewnie padaczka.. ale dzi臋ki kochanej Efce kt贸ra kiedy艣 napisa艂a mi kilka s艂贸w otuchy staram si臋 my艣le膰 inaczej;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
marjolaine kochana, wszyscy chyba tak mamy. ja np. wystarczy weekend lub kilka dni wolnego od szko艂y i ju偶 zaczynam wymy艣la膰 wszystko co mozliwe..;/ nowe b贸le albo stare tylko nasilone, my艣li k艂ebi膮ce si臋, a co b臋dzie jak mi si臋 cos stanie, itp.. a dzisiaj w bibliotece (dla wszystkich zorientowanych) mialam swoj atak nie艣wiadomosci.. ca艂e szcz臋scie na korytarzu i chyba nikt tego nie zauwa偶y艂..mam nadziej臋.. normlanie zn贸w bym my艣la艂a 偶e to pewnie padaczka.. ale dzi臋ki kochanej Efce kt贸ra kiedy艣 napisa艂a mi kilka s艂贸w otuchy staram si臋 my艣le膰 inaczej;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam masz racje ZDROWKO wszystkie chyba tak mamy ze caly czas mysli co sie zemna dzieje czemu to mnie tak jest tu mnie boli to zawroty i mysli nie ciekawe juz tez mam dosc jade gdzies caly czas mysli ktos domnie mowi ja slucham a zachwilke mysl o sobie czemu jej nic tylko mnie to juz nawet moge zaliczyc do zazdrosci ze innym tak fajnie gadaja smieja sie a ja jakas taka bjore leki i dalej smutek jakis mnie trzyma i niechec do wszystkiego zaczynam byc przerazona ze to sie bedzie poglebjac i co ja bede robic co zemna pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tak, tak Kierowniczko..racja. ja np jad臋 dzis do szko艂y i nagle poczu艂am jakby narastajace dusznosci. i zaraz my艣li \"yy co si臋 stanie jak nagle zabraknie mi tchu? chyba b臋d臋 musia艂a wysia艣膰 z autobusu na pierwszym przystanku i poprosi膰 kogo艣 o pomoc ,haha paranoja..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marjolaine
ale mnie to trzyma przez ca艂y dzien.jak jestem mocno zaj臋ta to jest lepiej ,ale wystarczy chwila wolnego ,anajgorsze s膮 wekendy..tyle wolnego czasu ...tyle czasu na myslenie..m贸j m膮偶 wykupi艂 wczasy w Egipcie ,cieszy si臋 tak bardzo ,a ja nie mog臋 nawet o tym my艣le膰 bo si臋 trz臋s臋 ze strachu.jak je wykupowa艂 by艂am jeszcze w miar臋 dobrym stanie i nie protestowa艂am.teraz bardzo 偶a艂uje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ale kochana to w艂a艣nie tak jest.. 艂apie nas zawsze kiedy nie chcemy,, najcz臋sciej kiedy w艂a艣nie chcemy na odwr贸t.. i dla mnie naprawde weekend czy kilka dni bezczynno艣ci nie dzia艂a dobrze. i widz膮 to wszyscy w domu.. dlatego tak wa偶ne 偶eby mie膰 jakie艣 zaj臋cie.. my艣l臋, 偶e teraz jest wiosna (choc pogoda nie nale偶y do fajnych) to powinno by膰 troszk臋 lepiej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam Was milutko ..serduszka jestem z Wami czytam wszystkie Wasze wypowiedzi ....nie zawsze mam czas aby cos napisac ...czuje sie jak wiekszosc z Was tz,do d......y.....ze ja jeszcze racuje to sama sobie sie dziwie te leki (kiedy jade autobusem do pracy) wykanczaja mnie ....ale jezdze i nic sie nie dzieje.....to tylko moja chora wyobraznia DZIEWCZYNY....nie dajmy sie zwarjowac.....pod koniec kazdego miesiaca wmawiam sobie ze to ostatni raz ,ze jua koniec pracy ,bo nie dam rady z tymi dojazdami ..ale jakos radze sobie naprawde jest mi ciezko ale nie daje sie ....jestem tylko z siebie dumna bo zwyciezylam swoja wlasna panike......co ma byc to bedzie ,,a bedzie coraz lepiej zycze Wam pozytywnego myslenia pozdrawiam i trzymam za Was kciuki nie dajmy sie zwariowc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 elka nerwka
dziewczynki drogie napiszcie mi czy miewacie nudnosci czy tylko ja sie tak mecze lek.rodzinna twierdz ze to na tle nerwowym a mi wciaz po g艂owie chodzi gastrolog a tak sie boje ze az szkoda gadac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Elka ja kiedy艣 mia艂am.. na szcz臋艣cie etap 偶o艂膮dka i nudnosci dawno mam za sob膮. potem by艂o serce i dusznosci. obecnie moje dolegliwo艣ci skupiaj膮 si臋 na g艂owie i jest to okropne. wi臋c radzi艂abym Ci si臋 nie zamartwia膰 bo nudnosci to tylko jeden z etapow..;/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 elka nerwka
Tak myslisz zdr贸wko? a mozesz mo dok艂adniej opisac jjak te zo艂adkowe ,nudnosciowe "przygody" u ciebie wyglada艂y?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 elka nerwka
d艂ugo to trwa艂o zanim z zo艂adka "przesz艂o" w inne miejsce cia艂a?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
m贸j etap z 偶o艂膮dkiem zacza艂 si臋 niestety ju偶 jak mia艂am 6 lat. budzi艂am sie wtedy czasem w nocy i panikowa艂am, 偶e zaraz zwymiotuj臋. nie wiem dlaczego tak by艂o.. moze mia艂am nadopieku艅czych rodzic贸w?;) w ka偶dym razie fobia na \"wymioty\" zosta艂膮 mi do dzis. ale ten etap trwa艂 d艂ugo, jakie艣 5 lat.. zawsze by艂o tak 偶e jak by艂am czyms zaj臋ta, to wszystko ok, troch臋 wolnego czasu i ju偶 mi odbija艂o. ca艂e 偶ycie mi cos dolega.. troch臋 sie teraz martwi臋 bo niedawno z艂apa艂 mnie dziwny b贸l (jakis nowy) i nie wiem co mnie tak naprawd臋 bola艂o. jakby ty艂 g艂owy,g贸rna cz臋s膰 plec贸w albo serce. jako艣 tak promieniowa艂o. i nowa rzecz do zamartwiania si臋:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dobrze si臋 czuje
Mnie fest trzyma,nie potrafie sie rozluzni膰 , wszystko robi臋 w takim zdenerwowaniu.Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie, no dzisiaj si臋 czuj臋 jak jeden wielki objaw nie wiadomo czego. cos mnie uszy zaczynaj膮 mrowie膰 (codziennie lub prawie codziennie wiczorem) grrr. kochani chyba id臋 sie utopi膰 w 艂y偶ce oleju

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marjolaine
witam.dzi艣 czuj臋 si臋 troch臋 lepiej.ZDR脫wko wydajesz si臋 tak膮 spokojn膮 ,pogodn膮 osob膮 ,a偶 trudno uwierzy膰 ,偶e te偶 chorujesz.a mo偶e tylko ja tak odbieram twoje wypowiedzi.w ka偶dym b膮d偶 razie dzi臋kuj臋 za wsparcie.nie wiem jak innym ,ale mnie bardzo pomagaj膮 Twoje s艂owa.niby wszystkie wiemy co si臋 z nami dzieje,ale w gorszych momentach dobrze jest przeczyta膰 par臋 s艂贸w od kogo艣 kto doskonale wie co si臋 z nami dzieje.Ja przez d艂ugi czas mialam kole偶ank臋,ktora kiedy艣 chorowa艂a.,bardzo mi pomaga艂a,ale w tej chwili nie mam z ni膮 ju偶 kontaktu.zmieni艂a diametralnie swoje 偶ycie.Rozwiod艂a si臋 ,ma innego faceta,zmieni艂a prac臋 ,stala si臋 zupelnie inn膮 osob膮.To jest dow贸d na to ,偶e ztego mo偶na wyj艣膰.aha inie bierze ju偶 lek贸w.Chcia艂abym te偶 wyzdrowiec .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 elka nerwka
pierwsze moje starcie z nerwica przezy艂am 5 lat temu wtedy by艂am w szoku bo nie wierzy艂am ze od nerw贸w maga dziac sie ze mn膮 takie rzeczy Po艂toraroku biega艂am od lekarza do lekarza opr贸cz geriatry odwiedzi艂a wszsytkich specjalist贸w chyba nawet psychiatra by艂a zadziwiona mnogoscia moich objaw贸w a od 6 miesiecy zn贸w to mam tym razem Pani nerwica przysz艂a do mnie w innej "sukience' i inaczej cierpie niz wtedy chyba troszke s艂abiej mnie teraz atakuje bo nie mam poczucia oderwania od rzeczywistosci jak poprzednio przechodzi i wraca ,wraca i przechodzi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Marjolaine ja te偶 si臋 ciesz臋 偶e jeste艣cie:) wiem, 偶e nikt chocby baardzo chcia艂 nie zrozumie nas naprawd臋..no bo jak niby moze co艣 komus dolega膰 ca艂y czas? dlatego fajnie 偶e jest to forum i wy:) kiedy艣 kto艣 tu napisa艂 (Efka albo Kierowniczka) 偶e nerwica jest jaki艣 czas jakby w u艣pieniu i kiedy wydaje si臋 ze wszystko jest ok to wraca.. jeszcze niedawno pisa艂am jakie fajne mam dni,dobrze si臋 czuj臋 i wog贸le a tu masz ci los.. znowu czuj臋 si臋 jak si臋 czuj臋;/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziewczyny dzis po po艂udniu wzie艂am soboe lexotan i po raz pierwszy od niepamietam kiedy normalnie spedzi艂am czas nawet wychucha艂am auto w srodku:) ja stosuje ten trening Jakobsona i wydaje mi sie ze lepiej mi po nim Nawet moj ma偶 twierdzi ze po relaksacji jestem bardziej do zniesienia a s艂ysza艂yscie moze jakies dobre opinie o treningu autogennym Schultza?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie mam ju偶 si艂y. Gdzie w Poznaniu mam i艣膰 doi psychologa?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Elka racja!!!!!! kto moze wiedzie膰 ile wysi艂ku kosztuje nas 偶ycie codzienne?:) wi臋c, czer艅 to esencja,pi臋kno itp..;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×