Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

czesc Mamojulki 🖐️ Dana,wysłałam Ci teraz swoja fotke,Twojej tez nie mam,moge prosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoJulki,Twojej fotki tez jeszcze nie mam,ja swoja chyba Ci posłalam.? moge prosic o fotke? milo by bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka ja tez sie podpisuje na liscie Dana Buziole :):):)Amarylis ja prosze o twoją fotkę do albumiku Teraz u mnie wieje ze szok nie lubie wiatru bo sie wtedy zle czuje działa na mnie negatywnie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Bardzo mnie zasmucilo ze wysylacie do siebie zdjecia a mnie omijacie Ja tez chcialabym Was poznac bo to lepiej sie pisze Ja dzis caly dzien w pracy a teraz gotuje obiad Bede miala chuba kolacje ale tak musi byc Jestem zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaJulki.............ja Tobie polecam ksiazke Josepha Murphyego....Potega podswiadomosci........mozesz ja czytac od konca srodka jak chcesz.........Joseph Murphy........doktor trzech nauk religioznawstwa filozofii i prawa -obywatel świata ducha był prrrrrrrekursorem i krzewicielem myślenia pozytywnego............poczytaj sobie ...........pozdrawiam Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam Mam chyba 4 kolezanek a Twojego nie Jaka jestem zla Moj ojciec siedzi od16 do 21 godz w kuchni i szlak mnie trafia bo nie mam swojego domu i kata On musi mnie pilnowac tak mi mowi Palcem nie ruszy tylko jak kolek siedzi Ja mam47lat i jestem juz nim zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka dzieki za fitke Bardzo fajna i mila z Ciebie kobitka Ale gdzie ta nerwica u Ciebie Wcale jej nie widac !!! Trzymaj tak dalej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIDUSZKA ja nie mm Twojego adresiku.Dzwoniłas do mnie na skypa,nie było mnie w domciu ,a przy kompie mój mąż często siedzi,ale On jak nie zna to sie nie odzywa.Prosze o adres mailowy i Twoja foteczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammarylis prosze przeslij mi Swoje zdjecie Ja nie potrafie ale jak przyjdzie corcia to tez Ci wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Marzena-poslalam ci swoje zdjecie,poprosze o Twoje,Olabasiu 🌼 co u ciebie? mamoJulki-polecam takze potege podswiadomosci-jest super! jezeli chcesz,moge Ci ja przesłac? bardzo chetnie ci ja podaruje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie mam zdjecia Ale odpowiem jak dostane Nie mam juz psow bo moj maz sprzedal i zostalam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska33..........wysle Tobie chetnie mojea fotke z cala familia ....bo takie akurat mam tu 2w kompie ale slonko nie mam Twego e_maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelasia 78
Witajcie, Kochani, miałam dziś trochę spadek formy i jeden upadek, ale potem jedno zwycięstwo. Upadek: niestety, przy Centralnym zwiałam z tramwaju, przez 16 przystanków mówiłam sobie "jeszcze tylko jeden", aż w końcu nie dałam rady i powiedziałam do męża "wysiadamy, bo już nie mogę". Zwycięstwo: odważyłam się powiedzieć kobiecie na przystanku, żeby nie paliła i nie dmuchała mi prosto w twarz. A ona na to,żebym odeszła gdzieś poza przystanek, a ja jej" Proszę Pani, mam takie samo prawo tu stać, a ja w przeciwieństwie do Pani nikomu nie szkodzę i nie przeszkadzam, a Pni przeszkadza co najmniej dwóm osobom: mnie i mojemu mężowi" I poszła. Zawsze to my odchodzimy, ale tym razem pomyślałam dość! Dobrze zrobiłąm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego stałam się pomarańczowa? Chyba formu mnie wyrzuciło? Idę na czat, kto idzie ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamojulki mnie np. pomogła bardzo książka STRACH I PANICZNY LĘK autor ROGER BAKER wydawnictwo JEDNOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Amarylis ja zapomniałam bo tylko sobie nik zapisalam mój mail to lidiuszka1970@wp.pl a tak to chcialm wejsc na czata z toba pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiuijuż, teolog jest prawdziwym teologiem. Napisał do mnie maila i mi wszystko wyjaśnił. Powiedziałm mu o stresie Puncy i kazał ją przeprosić, a jak się odważy sam to zrobi. Na razie nie będzie nas odwiedzał, ale czuje do nas sympatię i chciał się ze mną podroczyć. Nie jest moim studentem - nie zna mnie. Pozdrawiam, teologa też, bo pewnie to czyta i idę juzna ten czat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam cieplutko bo troszke zmarzlam ,polazilam po sklepach sama bez N ,NNN poleciala z wiatrem mam nadzieje ,ze gdzies w diably ,musze powiedziec ze mialam super relaksujacy ,spokojny dzien ,odstresowalam sie na maksa bez mojej halasliwej rodzinki ....moja corka napisala smsa ze wcale nie teskni -ale mliusie to moje dziecie!❤️ marzeno moj adres aga-renka@wp.pl prosze zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasiu! Ja po formie postu napisałam , i nadal twierdzę ,że post nie świadczy o wiedzy teologicznej. Nic więcej. Czy jest teologiem teraz mogę powiedzieć ,że tak, ponieważ Ty mi to powiedziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż wam zazdroszcze dziewczyny tak wspaniałego samopoczucia znów mam problem ale widze że wasze grono sie zacieśniło macie wspaniałe samopoczucia więc nie będe wam głowy zawracać pozdrawiam ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka............nie zawracasz nam glowy ,mamy takie same problemy jak Ty i chetnie rozmawiamy i probujemy pomoc jedna drugiej chociaz przez rozmowe to tez wsparcie Pozdrawiam napisze e-maila do Ciebie podasz mi Swoj numer tel...........pogadamy sobiePozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×