Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witam wszystkich :) ja tylko na chwile - podpisac liste :) mam totalne urwanie glowy a jutro czeka mnie jeszcze wieksze ... blagam - trzymajcie kciuki o 8:30 rano mam egzamin z testow z prawka :) hm boje sie tego nie wiem po co najwyzej obleje i juz :) pozdrawiam wszystkich i zycze spokojnego i udanego dnia - u mnie szaro i deszczyk pada :( trzymajcie sie cieplutko papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich🌼❤️Nie wiem czy jeszcze mnie pamietacie? Dawno do Was nie zaglądalam, miałam morderczy tydzień i w zwiazku z tym mało czasu.Ale to już za mną.Obecnie mam trochę wolnego myślę,że odrobię zaległosci w czytaniu i pisaniu.U mnie dzis deszczowo i szaro,ale samopoczucie ok.Niestety pani N ciągle za mną łazi i nie chce się odczepić:(:(:( Zgredzio wszystkiego dobrego, dużo zdrówka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Wszyscy zapracowani :P hehe tak juz bywa :) Pozdrawiam :) tych nie pozdrowionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana....❤️...👄...🌼 Magdziapku będę trzymała za Ciebie jutro kciuki ;) z testów podobno jest łatwo ..więc uda sie na pewno ! Jaco a jak samopoczucie ? juz lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! ja już po pracy. paskudny dzień dzisiaj.... ble :( co chwilę padało i w ogóle było wstrętnie. nic mi sie nie chciało - to już powoli staje się regułą...... Liduszka Ty się zastanów z tym zlotem :) jak coś to jedziemy razem (jeśli się nie boisz wsiąść ze mną do auta:):)) Pelasiu jak ząb? buźka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Punca Ewka i Dana z innymi sie juz witałam, no chałupe ogarnęłam i nalesniki napiekłam kto chętny niech wpada Punca mysle ze jestes dobrym kierowca jak by co to sie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki zapomniałam o Madziapku i Adzie pozdrawiam Oraz Sedie:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mna juz lepiej :) dzieki ze pytasz :) hiihh jakos daje rade :) i slucham sobie muzyczki :) a wam jak ?? samopoczucie ? :) Kociaki :) hihihi punca :) czesc :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia nie miałam pare dni netu u nas jakaś awaria była.Chodziłam jak na głodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam dzień do D.Pogoda barowa i ból głowy.Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja... wyszlam na wieczorowego polazic po sklepach ale niestety tylko te blisko zaliczylam bo dalej sie jednak dzis nie nadawalam,chodzilam smutna ,nieciekawe mysli po glowie sie placza ,musze przyznac ,ze mialam i te najczarniejsze stojac przed przejsciem dla pieszych...ech! do d...to wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaco ;) wyślij rodzinkę po colę i banany i jakis napój energetuzujący z elektrolitami ....to pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim 👄 własnie wstałam.przespałam pół dnia.teraz sobie posiedze pół nocy.u mnie wszystko ok.czekam na męża. może wreszcie wróci.juz mam dość tego czekania.ciągle na kogoś czekam i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco oglądałam twoje fotki i aż mnie zamurowało z wrażenia.jeśli tak grasz jak wyglądasz to kariera murowana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie xyz
jak sie zaczie brac beta bloker to już na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie xyz
mam przyspieszone tetno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka a co to za czarne myśli ci po głowie chodzą?Kopa chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bardzo milusio .................. Zgredku spoznione ale bardzo serdeczne sle Tobie zyczenia przedewszystkim duzo zdrowka i wszystkiego naj naj......najlepszego buziaczkiiiiiiiiiii co do zlotu to ja tez sie pisze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka .....ja tak jak ada zaraz ci na kopie do tylka iemi nawioze i kwiatki zasadze....jak mozesz tak myslec a fe.........glowa do gory slonko jutro bedzie lepiej cmooooook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada jaco podał adres swojej stronki.poszukaj na tej stronie albo jedną wcześniej.zobaczysz jakie ciacho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka_120etker120vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos brał lub zna FLUNARYZYNE przepisała mi ja neurolog ja juz naprawde ni moge dłużej tak życ każdy lekarz mowi coś innego sami idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×